ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Hektorović Sat 10 Nov - 16:36

ZAGREB - Hrvatska delegacija susrela se sa čelnicima Huaweia, a hrvatski mediji redom pišu da ta kompanija planira i da preseli centar iz Beograda u Zagreb.

Delegacija prevodvođena tamošnjim premijerom Andrejem Plenkovićem prilikom posjete u Kini imala je sastanak i sa čelnicima kineskog tehnološkog giganta Huaweia za Evropu.
Navodno, piše danas "Večernji list", ali i drugi regionalni mediji, doduše pod znakom pitanja, da je Huawei zainteresovan za partnerstvo u procesu digitalizacije hrvatskog društva i javne uprave.
Tu informaciju je i sam Kenwood Kenon prenio poslanicima na sjednici, i istakao da se u Kini susreo i sa mnogim drugim predstavnicima državnih kompanija.
"Večernji list" nije dobio detalje razgovora sa Huaweijem od Ministarstva uprave, ali nezvanično saznaje da su čelnici te kompanije na sastanku s Vladinom delegacijom navodno iskazali želju za preseljenjem svog centra iz Beograda u Zagreb, prenosi B92.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Šandor Winnetou Sat 10 Nov - 16:39

pižon na aparatimah :D

_________________
Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 16:45

Nikad ćuo a i briga me

Meni ti Kinezi nisu toliko zanimljivi, ok ali ništa previše bitno
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Eroo Sat 10 Nov - 16:49

Hektorović wrote:ZAGREB - Hrvatska delegacija susrela se sa čelnicima Huaweia, a hrvatski mediji redom pišu da ta kompanija planira i da preseli centar iz Beograda u Zagreb.

Delegacija prevodvođena tamošnjim premijerom Andrejem Plenkovićem prilikom posjete u Kini imala je sastanak i sa čelnicima kineskog tehnološkog giganta Huaweia za Evropu.
Navodno, piše danas "Večernji list", ali i drugi regionalni mediji, doduše pod znakom pitanja, da je Huawei zainteresovan za partnerstvo u procesu digitalizacije hrvatskog društva i javne uprave.
Tu informaciju je i sam Kenwood Kenon prenio poslanicima na sjednici, i istakao da se u Kini susreo i sa mnogim drugim predstavnicima državnih kompanija.
"Večernji list" nije dobio detalje razgovora sa Huaweijem od Ministarstva uprave, ali nezvanično saznaje da su čelnici te kompanije na sastanku s Vladinom delegacijom navodno iskazali želju za preseljenjem svog centra iz Beograda u Zagreb, prenosi B92.
Skinuto s kinenskog TV robotskog dnevnika. ;) :D

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 1-1
Eroo
Eroo

Posts : 74381
2016-07-22


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Hektorović Sat 10 Nov - 16:51

Huawei nije samo smartphoni, nego je najveći proizvođač telekomunikacijske opreme na svijetu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 16:53

Hektorović wrote:Huawei nije samo smartphoni, nego je najveći proizvođač telekomunikacijske opreme na svijetu...
Ma brige, puca mi kurac za to sve

Oni su posovnjaci, di će oni otvarat urede odlučuju oni a ne mi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Eroo Sat 10 Nov - 16:56

Hektorović wrote:Huawei nije samo smartphoni, nego je najveći proizvođač telekomunikacijske opreme na svijetu...

Ono s Pelješkim je bio pravi potez.Povijesni.
Sad samo da se s Rusima dogovorimo oko Neuma i to bi bilo to. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74381
2016-07-22


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by debotoijusto Sat 10 Nov - 17:03

 Huawei zainteresovan za partnerstvo u procesu digitalizacije hrvatskog društva i javne uprave.

ovo je jubilarna 10 digitalizacija javne uprave sto pamtim
nakon svake bilo jos vise zaposlenika iste
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 17:14

Kina Hrvatska poslovna suradnja

https://m.dw.com/hr/što-kinezi-žele-u-hrvatskoj/a-46222356

Zemlja koja posluje sa cilin sviton, pa nismo mi tu neki izuuetak

Nevidin uopće bitnost priče
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 18:17

Milijardu i četiristo miljona Kineza

Marko Polo

Zagreb glavni grad odma poviše luke Rijeka

A i druge luke na Jadranu

Zaškripi li turizam prodano

Dosadno

Bezveze

Pirati s Kariba

Jack Sparow
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 18:20

Kineski policajci u Zagrebu

A pomorska policija

Honky Tonky woman

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 46206598_303
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Eroo Sat 10 Nov - 18:31

RayMabus wrote:Kineski policajci u Zagrebu

A pomorska policija

Honky Tonky woman

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 46206598_303

Na svakog Hrvata po jedan kinneski policajac, barem na 10 godina...Da iskorjene korupciju, jelda. :)
Samo, nešto si mislim da bi nakon njihovog povratka u Kinu svi bili strijeljani. Zbog korupcije. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74381
2016-07-22


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Šandor Winnetou Sat 10 Nov - 18:32

Srbuhudim na aparatimah

_________________
Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Leviathan2 Sat 10 Nov - 18:33

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Kineski policajci u Zagrebu

A pomorska policija

Honky Tonky woman

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 46206598_303

Na svakog Hrvata po jedan kinneski policajac, barem na 10 godina...Da iskorjene korupciju, jelda. :)
Samo, nešto si mislim da bi nakon njihovog povratka u Kinu svi bili strijeljani. Zbog korupcije. :^0
bili bi zarazeni a zna se kak ide sa zarazenim :D

_________________
Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Eroo Sat 10 Nov - 18:37

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Kineski policajci u Zagrebu

A pomorska policija

Honky Tonky woman

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 46206598_303

Na svakog Hrvata po jedan kinneski policajac, barem na 10 godina...Da iskorjene korupciju, jelda. :)
Samo, nešto si mislim da bi nakon njihovog povratka u Kinu svi bili strijeljani. Zbog korupcije. :^0
bili bi zarazeni a zna se kak ide sa zarazenim :D

Sićan se da je Tuđman posla u 'Ercegovinu nekakav USKOK, da sredi korupciju.
Vratio ih nakon tjedan dana...zbog korupcije. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74381
2016-07-22


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by vuksadinare Sat 10 Nov - 18:38

Davno ja pricam da zutima dajmo luke oni su srbiju i srbe zaboravili za minut...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Eroo Sat 10 Nov - 18:42

vuksadinare wrote:Davno ja pricam da zutima dajmo luke oni su srbiju i srbe zaboravili za minut...
Nije ovo greška niti je slučajno. Kinezi sve rade s dugoročnim planom.
Huawei se seli iz Beograda u Zagreb 1-1
Eroo
Eroo

Posts : 74381
2016-07-22


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Guest Sat 10 Nov - 18:44

Ma sve 6,no ne lajkam usrani android... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 19:18

vuksadinare wrote:Davno ja pricam da zutima dajmo luke oni su srbiju i srbe zaboravili za minut...
Izgleda da se to upravo i dešava
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by RayMabus Sat 10 Nov - 19:31

Nisam stručnjak za Kinu no Marko Polo i put svile nije nova priča ovdje, stara je više od sedam stoljeća

Kina Mediteran

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei se seli iz Beograda u Zagreb Empty Re: Huawei se seli iz Beograda u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum