ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by kic Thu 8 Nov - 11:54


Odin the deceiver

kic
Admin

Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by kic Thu 8 Nov - 11:54


ugl, hoće se počet medije kažnjavati? jer svakodnevno lažu i mažu...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Oh_Femder Thu 8 Nov - 11:58

kic wrote:Odin the deceiver
Perun the Gromovnik ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by immortal Thu 8 Nov - 12:36

NPC wrote:
Ako je to organizirala grupa od tri ili više ljudi, mogu dobiti do pet godina iza rešetaka.

tako ste vrijeđali i homoseksualce pa vam je došla policija na vrata

sad će isto i za imigrante, samo vi butite protiv naseljavanja u Hrvatsku i protiv Isusovog plana za Europu koja je odbacila Krista
ovo što se čini je protiv Isusa Krista
ovo je upravo ono što Isus očekuje da zajedničkim snagama zaustavimo  i srbi i Hrvati... znači svi koji se zovemo Kristovi !
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by immortal Thu 8 Nov - 12:40

prckov wrote:
razjebes obitelj kao osnovu drustva uz pomoc drage-mame-zrtvologije
I tako dobijes situaciju di ce svaka bolesna ideologija da primi korjen
 "vrijednosti" kao sto su raznovrsnost I multikulturalizam proglasis neprikosnovenim
napunis drzavu stranim kulturama i rasama koje se ne mogu I ne zele adaptirat 
I onda zaigras na identitetsku politiku
eto ti veselja
Bog nam je dao sve da smo sposobni i pozvani rješiti to u Njegovo ime i nama na korist
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by kaya Thu 8 Nov - 14:38

newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
NPC wrote:
Ako je to organizirala grupa od tri ili više ljudi, mogu dobiti do pet godina iza rešetaka.

tako ste vrijeđali i homoseksualce pa vam je došla policija na vrata

sad će isto i za imigrante, samo vi butite protiv naseljavanja u Hrvatsku i protiv Isusovog plana za Europu koja je odbacila Krista

kako je jedna cijenjena "desničarska forumašica" velika vjernica i hdzo-vka rekla.. da je citiran

"imigranti su kazna bludnoj i staroj europi"
"podržavam imigrante jer kada vidim kako se oni klanjaju znam da je to pravi put za razliku od europljana"
Pa nije daleko od istine. Samo povratak korijenima i tradicionalnim vrijednostima poput obitelji, povratak vjeri i odbacivanje ateizma i liberalizma kao nečega naprednog i pozitivnog bi nas možda moglo spasiti. Uništavanjem navedenog se uništilo i cijelo Europsko drušvo na moralnom pogledu i kao takvi su laka meta za sve.
pa klanjaj se skupa s njima, vi fanaticni vjernici i tako niste normalni.
samo tornjajte sto dalje  od nas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Guest Thu 8 Nov - 14:47

POLICIJA podnijela prvu prijavu zbog širenja lažnih vijesti o migrantima u Hrvatskoj.


Najnoviji slučaj pokušaja širenja panike dogodio se u Otočcu. Tamo je, naime, jedan 34-godišnji muškarac snimio video uradak i poslao ga jednoj novinarki, u kojem je tvrdio da su ga napali migranti.

Dio te videosnimke objavljen je na jednoj televiziji.

Policija je potom otkrila da muškarac uopće nije napadnut, pa je protiv njega podnesena prekršajna prijava zbog širenja lažnih vijesti. Radi se o članku 16. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, koji propisuje kaznu u protuvrijednosti od 50 do 200 DEM ili zatvorom do 30 dana za one koji izmišljaju ili šire lažne vijesti kojima se remeti i spokojstvo građana.

Radi se o prvoj takvoj prijavi od nedavne pojave histerije oko migranata u Hrvatskoj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izmislio-da-su-ga-napali-migranti-pa-dobio-prijavu-zbog-laznih-vijesti/2041128.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Guest Thu 8 Nov - 14:49

treba prijaviti policiji ove što prijavljuju ilegalne imigrante policiji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Yehudim Thu 8 Nov - 15:12

kaya wrote:
newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
NPC wrote:
Ako je to organizirala grupa od tri ili više ljudi, mogu dobiti do pet godina iza rešetaka.

tako ste vrijeđali i homoseksualce pa vam je došla policija na vrata

sad će isto i za imigrante, samo vi butite protiv naseljavanja u Hrvatsku i protiv Isusovog plana za Europu koja je odbacila Krista

kako je jedna cijenjena "desničarska forumašica" velika vjernica i hdzo-vka rekla.. da je citiran

"imigranti su kazna bludnoj i staroj europi"
"podržavam imigrante jer kada vidim kako se oni klanjaju znam da je to pravi put za razliku od europljana"
Pa nije daleko od istine. Samo povratak korijenima i tradicionalnim vrijednostima poput obitelji, povratak vjeri i odbacivanje ateizma i liberalizma kao nečega naprednog i pozitivnog bi nas možda moglo spasiti. Uništavanjem navedenog se uništilo i cijelo Europsko drušvo na moralnom pogledu i kao takvi su laka meta za sve.
pa klanjaj se skupa s njima, vi fanaticni vjernici i tako niste normalni.
samo tornjajte sto dalje  od nas.


    lol!

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Ringo10 Thu 8 Nov - 15:24

A mogu da pretpostavim sta su to LAZNE VIJESTI i ko bi bio taj ko odrejuje stupanj laznosti.

Ukratko, nista drugo do VERBALNI DELIKT maskiran u koejkakve frazetine o demokraciji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by kic Thu 8 Nov - 15:33

NPC wrote:

POLICIJA podnijela prvu prijavu zbog širenja lažnih vijesti o migrantima u Hrvatskoj.



Najnoviji slučaj pokušaja širenja panike dogodio se u Otočcu. Tamo je, naime, jedan 34-godišnji muškarac snimio video uradak i poslao ga jednoj novinarki, u kojem je tvrdio da su ga napali migranti.

Dio te videosnimke objavljen je na jednoj televiziji.

Policija je potom otkrila da muškarac uopće nije napadnut, pa je protiv njega podnesena prekršajna prijava zbog širenja lažnih vijesti. Radi se o članku 16. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, koji propisuje kaznu u protuvrijednosti od 50 do 200 DEM ili zatvorom do 30 dana za one koji izmišljaju ili šire lažne vijesti kojima se remeti i spokojstvo građana.

Radi se o prvoj takvoj prijavi od nedavne pojave histerije oko migranata u Hrvatskoj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izmislio-da-su-ga-napali-migranti-pa-dobio-prijavu-zbog-laznih-vijesti/2041128.aspx

pandorina kutija fašizma se otvara-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by dzango Thu 8 Nov - 15:41

Jebote odakle vam kazna u nemačkim markama kad ovih nema odavno?

_________________
Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Guest Thu 8 Nov - 15:45

MOSTova zastupnica koja je tvrdila da su je doktori mrcvarili bez anestezije neće dobiti prijavu za širenje lažnih vijesti



SABORSKA zastupnica MOST-a Ivana Ninčević Lesandrić prije mjesec dana digla je javnost na noge nakon što je u saboru govorila o nevjerojatnoj boli koju je proživjela u KBC-u Split prilikom kiretaže (uklanjanja ploda). Tad je rekla da nije dobila anesteziju i da je proživjela nezamislivu bol, a nakon toga se javilo stotine drugih žena diljem Hrvatske koje su ispričale slične priče, o kiretažama bez anestezije i velikim bolovima tijekom zahvata.

Ministar zdravstva Milan Kujundžić potom je poslao inspekcije u bolnice, između ostalog i da istraže slučaj Mostove saborske zastupnice, a Slobodna Dalmacija je danas objavila da su došli do rezultata inspekcijskog nadzora koji je, kako pišu, pokazao da je Ivana Ninčević Lesandrić primila lokalnu anesteziju prilikom zahvata u KBC Split i da joj nije učinjena kiretaža već vakuum aspiracija.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/573956/ekskluzivno-doznajemo-nalazi-inspekcija-potvrdili-su-da-je-nincevic-lesandric-primila-lokalnu-anesteziju-prije-zahvata-na-maternici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Leviathan2 Thu 8 Nov - 16:18

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
NPC wrote:
Ako je to organizirala grupa od tri ili više ljudi, mogu dobiti do pet godina iza rešetaka.

tako ste vrijeđali i homoseksualce pa vam je došla policija na vrata

sad će isto i za imigrante, samo vi butite protiv naseljavanja u Hrvatsku i protiv Isusovog plana za Europu koja je odbacila Krista

kako je jedna cijenjena "desničarska forumašica" velika vjernica i hdzo-vka rekla.. da je citiran

"imigranti su kazna bludnoj i staroj europi"
"podržavam imigrante jer kada vidim kako se oni klanjaju znam da je to pravi put za razliku od europljana"
metilda?
a ko drugi

_________________
Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by catabbath Thu 8 Nov - 18:01

kic wrote:
Odin the deceiver
Loki the deceiver

Odin the allfather

ako ćemo baš.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by danni1 Thu 8 Nov - 19:18

mortal wrote:
NPC wrote:
Ako je to organizirala grupa od tri ili više ljudi, mogu dobiti do pet godina iza rešetaka.

tako ste vrijeđali i homoseksualce pa vam je došla policija na vrata

sad će isto i za imigrante, samo vi butite protiv naseljavanja u Hrvatsku i protiv Isusovog plana za Europu koja je odbacila Krista
ovo što se čini je protiv Isusa Krista
ovo je upravo ono što Isus očekuje da zajedničkim snagama zaustavimo  i srbi i Hrvati... znači svi koji se zovemo Kristovi !
To što je protiv Krista to je njegov problem ne moj. Ja bih ove imigrante rješavao zato što postoji mogučnost da budu protivmene, jebe mi se što su protiv Krista, on je Bog ak mu ne pašu nek ih sam pomlati u svoje ime ak nekog zatučem onda je to u moje ime ne u Kristovo. Da ne  govorimo da je to izričito zabranio.

_________________
Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by kic Thu 8 Nov - 19:22

catabbath wrote:
kic wrote:
Odin the deceiver
Loki the deceiver

Odin the allfather

ako ćemo baš.

Odin ima jedno 200tinjak imena.. među ostalim i deceiver..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by debotoijusto Thu 8 Nov - 19:59

Tomislav J. (34) iz Otočca gotovo je završio kao priča u dnevniku jedne nacionalne televizije gdje je trebao svjedočiti o tome kako ga je grupa migranata prebila bukovim kolcem, međutim, ispostavilo se da se čovjek napio pa je htio poslodavcima, Hrvatskim šumama, opravdati kašnjenje pa je izmislio napad, tako barem smatra policija. Potvrdili su, piše Jutarnji list, u PU ličko-senjskoj (ne navodeći identitet osobe) da su muškarca prekršajno prijavili zbog “izmišljanja ili širenja lažnih vijesti kojima se remeti mir i spokojstvo građana”. Ovo je prva takva prijava koje je proizašla iz migrantske krize i histerije izazvane njihovim prisustvom.

Rekao je da ih je uhvatio u šumi i slikao mobitelom te da im je govorio: “Foto, polis, foto, polis”. Mislio ih je, kaže, poslikati pa taj dokaz predati policiji. Potom je osjetio jak udarac granom po leđima, a kad je pao, još i po kuku, piše Jutarnji list.
“Onda je jedan od njih rekao: ‘No fajt, pis, pis’ pa sam i ja krenuo u priču: ‘Pis, pis’. Sve sam lipo s njima pričao i onda su me pustili. Čim sam uhvatio prvi signal, zvao sam policiju. I što se dogodilo? Mene uhitili na kraju, bio sam tri sata na ispitivanju, završio na poligrafu. Optužili me da sam dobio novac od televizije za snimku. Ispao ja kriminalac, a ne oni”, ispričao nam je u dahu Tomislav.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora - Page 2 Empty Re: Za širenje lažnih vijesti suci daju kaznu do 30 dana zatvora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum