ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:18

http://www.vecernji.hr/eu/nismo-zainteresirani-za-upiranje-prstom-i-medusobno-optuzivanje-oko-izbjeglicke-krize-1031624
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:19

eto ludonje zoki i ostoja jeste valjda konacno shvatili poruku i onu..'uzdaj se u se i u svoje kljuse'..a ne cekat kad ce ti neko rec drugi sta da radis sa krizom i da'l da podizes ograde..njima svejedno podigao ti ili ne....tvoj problem i ti se bakci s izbjeglicama..daleko je brisel
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:20

mislim ono zoki i ostoja navikli na samare ko magarac na batine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:21

tak su nekad prosli i frankopani..stajali na braniku protiv osmalija stiteci tu istu europu da bi ovi odsjekli glave a ne turci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 15:23

Navik on živi k zgine pošteno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:26

Eva wrote:Navik on živi k zgine pošteno!
ta'k bu i zoki...dok mu upravo merkelica ne recne glavu a ne muhamad al arabi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 15:27

I djeca će učit o njemu u školi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 15:28

vuksadinare wrote:
http://www.vecernji.hr/eu/nismo-zainteresirani-za-upiranje-prstom-i-medusobno-optuzivanje-oko-izbjeglicke-krize-1031624

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' 567b515cf1438edcd0904b7fa767e537

Europska komisija i dalje stoji na stavu, koji je izrekao i predsjednik EK Jean-Claude Juncker, da ograde i zidovi na granicama zemalja EU nisu rješenje, no i dalje ponavlja da Mađarska, prema schengenskim propisima, sama odlučuje kako će upravljati vanjskom granicom Schengena, što je i mađarsko-hrvatska granica


:)


- Nismo zainteresirani za upiranje prstom i međusobno optuživanje oko specifičnih aspekata ove izbjegličke krize. Uvjereni smo da nam je potrebno sveobuhvatno europsko rješenje koje će pokazati da Europa može odgovoriti kao unija - rekao je glavni glasnogovornik Komisije Margaritis Schinas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 15:29

Oni izvan Schengena ima da najebu k'o žuti.

"Srećom, mi nismo u Schengenu i tamo nam se ne žuri" kazaše Vesna i Zoki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:34

Zoki:'ahhhh..ahhh'

Milanka:'Kaje zokica..kaj uzdises?'


Zoki:'nemrem i nemrem vjerovati..i nemrem..gotovo'

Milanka:'a kaj nemres vjerovati zokica,kaj?'

Zoki:'A kaj..kaj kaj?...tak je sve lepo islo...ovaj mandat...ni's se nisam umoril..niko me ni's nije pital..osim onog mucavog karamarka i hdzovci...tak je dobro bilo do prije mesec,dva..svako malo sam pohodil krk da se rastegnem...u taču sam stalno veceral i partijal..lova je kapala...a onda?'

Milanka:'A kaj onda Zokica..kaj onda?'

Zoki:'kaj,kaj onda?..onda ona baba merkel kaj me je ionak zajebavala s perkovicem pozvala u nemacku ove mujezine i dala mi posla..a mozak mi nije radil skoro cetri godine ka'k spada..i kaj da onda se ne nerviram?..znas li ti milanka kaj znaci imat mozak i prepone na lageru cetri godine?...znas li ti kaj znaci da s emoram budti v pet jutro a ici spat u ponoc sve zbog briga..a ti znas da se ja ne budim prije deset,jedanaest vur...znas li ti kaj znaci ta'k delati?'

Milanka:'ne znam...'

Zoki:'e jebiga onda..sad bum ti samar zveknul...i bus se dizala i ti u pet vjutro da znas..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by vuksadinare 19/10/2015, 15:55

Ostojko:'Nu,zoki..?'

Zoki:'Reci moj najbolji policijote...'

Ostojko:'zapelo sefe na granici....evo moji istukose one novinare...sta da radim..sta..?'

Zoki:'kad bi znao rado bi ti odgovorio...'

Ostojko:'Nu sefe..oli ti ne znas sve..'

Zoki:'hm..da...između nas a i ne znam bas..sve...kojeg bi đavla ja mora znat sve..pa nisam ja tito..boga ti'

Ostojko:'nemoj druga tita boga ti....znas da smo se dogovorili da falimo tuđmana..a posli cemo jopet tita ako zajasimo nanovo u fotelje'

Zoki:'Ma da..u pravu si...nego kako tamo na granici...'

Ostojko:'ma dobro..konjaka,vina,prasetine ne manjka....nego sefe dođi i vidi..'

Zoki:'ne mogu sad...znas pukla mi cijev..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 18:37

Zoka i Ostoja, koji cirkus... Kad stane trpačina Njemačke, svijet se njima sruši.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by RayMabus 19/10/2015, 18:41

Srušit će se njima swijet na izborima koje će popušit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 19:03

Le Roi Soleil wrote:Oni izvan Schengena ima da najebu k'o žuti.

"Srećom, mi nismo u Schengenu i tamo nam se ne žuri" kazaše Vesna i Zoki.
Kao i obično vrhunski od slučajno vladajućih slučajne države u kojoj je sirotinja i neškolovani ginuli a pametni kao zoky zgiljili u diplomaciju dalekooooo od RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 19:17

Zoka je sebe ukopao kad mu je Čačić prestao voditi Vladu, ali se proslavio nakon izbora 2007. o vladi lijevog centra koju mu je Sanader 'oduzeo'. :D  Tada ga je Sanader izazvao da u duetu s Jurčićem ili njega samog dođe na medijsko sučeljavanje i odbio je da bi zadnjih tjedana slušali prosere o sučeljavanju s Karamarkom.
Kakvi kreteni... Lijepi naš Birokratistan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Guest 19/10/2015, 21:41

Onda se još aklimatizirao i nije bio siguran jel rat gotov, sada je u naponu snage, visinske pripreme avonom do Ri i nazad, pa svađa sa svima od početka mandata, EU, učitelji, roditelji,branitelji,sindikati,crkva, predsjednik-predsjednica, političarima, mađarima, ustavnim sudom, vrhovnim sudom, slovencima, sa srbima-dobro tu im je poslje par dana išao na RTS lizati č**r.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by darth_vader 19/10/2015, 22:48

A jadni...pioniri maleni...nije im prošla tužibabareza doktrina...a baš ih lijepo odškolovalo u bivšem sistemu na tu foru...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje' Empty Re: EK otkantala Zokija i Ostoju:Nismo zainteresirani za upiranje prstom i optuživanje'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum