ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanofobija u čardaku

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 15:33

Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 15:35

pismejker wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
pa Vlast je isto manjina..par tisca guznika i podguznih mooha,jebe u ozak vas vecinu a vi nemate mooda danes poduzmete :cleanteeth
S tim se slažem.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Leviathan2 21/10/2018, 15:48

pismejker wrote:Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth
a znam, kriv je moj optimizam i nada da moze izac iz tog skucenog prostora

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya 21/10/2018, 16:18

Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
S kršćanske strane nema nikakve želje za progonom ikoga, postoji samo težnja za jednakim javnim tretmanom.
malo sutra. niste vi krscani nego fanatici . 
naskacete na zene ispred bolnica, falsificirate  potpise na zahtjevima za razne refrendume gdje su opet mete zene, srbi, pederi . u svakom slucaju nekoga bi naganjali .
e kad vas zaustave onda kuknjava- ne daju nam da budemo krscani, jaoj!
Nitko ne naskače na žene, moli se za žrtve nemajki. Mete nisu žene, Srbi i pederi,  cilj je ustanoviti zajednicu po volji većine, a ne nasuprot volji većine.
eto vidiš, o tome i govorim. ne možete vi svima nametnuti svoju poželjnu forumulu ponašanja (sami je se ne držite svakako) a ako netko piše negativno o tome kukate da ste ugroženi i da vma ne daju ispovjedati vjeru.evo sejker vas je pokušao obraniti , čak se i na konvencije pozivao a na pitanje tko mu točno brani ispovjedati vjeru nije odgovorio - ništa.odnosno je, nekakvi ljevi mediji . ljevi mediji mogu pisati negativno ali nisu ništa zabranili. pa se shodno tome ne možeš pozivati na ugrožena prava na vjeru jer ti ju -ne brani nitko!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:22

vili40 wrote:
Ja ti jedino mogu poručiti da se ne lijepiš za mene nego slobodno odjebeš u skokovima.

Pa ne lijepim se ja za tebe nego samo za gluposti koje ovdje provaljuješ. Prestani valjati gluposti i problem riješen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:23

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth
a znam, kriv je moj optimizam i nada da moze izac iz tog skucenog prostora

A čuj, nekome je životni materijalni i duhovni prostor nacija, nekome univerzalna religija, nekome isto tako univerzalna filozofija, a nekome samo primitivna zajednica poput plemena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya 21/10/2018, 16:24

Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
a što je tebi nametnuto, što ti moraš a ne bi htio?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:24

debotoijusto wrote:

kako nisi citao kad recenicu izvukao iz konteksta prepiske s kolegom @regocem ?
i ovo jednostavno uvidom u upise 1-2st. prije  :D i komplicirano u zamrsenom odgovoru koji ocekujem  ;)

Referirao sam se na rečenicu iz tvojeg posta, a ne njegovog.
Je li ovaj odgovor dovoljno zamršen u odnosu na tvoja očekivanja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Leviathan2 21/10/2018, 16:26

Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth
a znam, kriv je moj optimizam i nada da moze izac iz tog skucenog prostora

A čuj, nekome je životni materijalni i duhovni prostor nacija, nekome univerzalna religija, nekome isto tako univerzalna filozofija, a nekome samo primitivna zajednica poput plemena.
nam je jako dobro i u nasoj primitivnoj zajednici,  nemamo nis protiv basih naprednih zajednica :)
plivamo u njima ko riba u vodi i iskoristavamo ih maksimalno :)

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Yehudim 21/10/2018, 16:27

kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 16:28

kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
S kršćanske strane nema nikakve želje za progonom ikoga, postoji samo težnja za jednakim javnim tretmanom.
malo sutra. niste vi krscani nego fanatici . 
naskacete na zene ispred bolnica, falsificirate  potpise na zahtjevima za razne refrendume gdje su opet mete zene, srbi, pederi . u svakom slucaju nekoga bi naganjali .
e kad vas zaustave onda kuknjava- ne daju nam da budemo krscani, jaoj!
Nitko ne naskače na žene, moli se za žrtve nemajki. Mete nisu žene, Srbi i pederi,  cilj je ustanoviti zajednicu po volji većine, a ne nasuprot volji većine.
eto vidiš, o tome i govorim. ne možete vi svima nametnuti svoju poželjnu forumulu ponašanja (sami je se ne držite svakako) a ako netko piše negativno o tome kukate da ste ugroženi i da vma ne daju ispovjedati vjeru.evo sejker vas je pokušao obraniti , čak se i na konvencije pozivao a na pitanje tko mu točno brani ispovjedati vjeru nije odgovorio - ništa.odnosno je, nekakvi ljevi mediji . ljevi mediji mogu pisati negativno ali nisu ništa zabranili. pa se shodno tome ne možeš pozivati na ugrožena prava na vjeru jer ti ju -ne brani nitko!
Formalna zabrana ne postoji, ali mediji stvaraju klimu u kojoj je nepoželjno biti kršćaninom. Pomoliš se prjed bolnicom za život, a onda te na forumu optuže da naskačeš na žene. I sama si diel te ekipe i te kampanje.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 16:31

kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
a što je tebi nametnuto, što ti moraš a ne bi htio?
Onako na prvu, prihvatiti homoseksualizam kao nješto normalno i poželjno. Je li ikada proveden referendum da se vidi želi li to većina? Nije!

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 16:32

Yehudim wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
:tu
Našo se Srbin pokazivati Kaji prst. Samo loše vidi pa nije skužil da nije srednji.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya 21/10/2018, 16:34

Yehudim wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
:tu
oni bi znaš, da uređuju život drugima i normiraju ga ali ne smiješ ništa protiv toga reći jer ih ugrožavaš. 
te njihove norme jasno ne mogu proći nigdje usred europe u 21 stoljeću , u iranu su recimo prošle a tu će malo  teže. ali dobro, imaju zanimaciju ljudi, zamisle fiks ideju, pa skupljaju potpise pa im to bace u smeće pa opet nešto drugo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya 21/10/2018, 16:37

Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
a što je tebi nametnuto, što ti moraš a ne bi htio?
Onako na prvu, prihvatiti homoseksualizam kao nješto normalno i poželjno. Je li ikada proveden referendum da se vidi želi li to većina? Nije!
nitko tebe ne traži da prihvatiš homoseksualizam kao nešto poželjno, evo meni nije poželjno ja mislim da su nenormalni i sjebani . ti jedino ne smiješ tući pedere jer naprosto ne smiješ tući ljude jer su pederi.
znači tebi je nametnuto normom da ih ne smiješ tući :) . i sad si ugrožen jel jer ih ne smiješ nalemati..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:37

Leviathan2 wrote:
halo, nema totema
nema obozavanja, osim ako mislis na obozavanje ozderavanja, sisa i slicno :)  onda ok, ko ne voli sise taj je peder, ko ne voli jesti taj je glupi dijetalac :)
...
a antroplogija, ni jedna nauka nije savrsena  i nas ne dotikavlje

Eto vidiš kako tebi neki koncepti nikako ne idu u glavu.
Naime, totem uopće nije samo materijalni predmet, nekakav izrezbareni stup u centru sela, naselja, plemena, nego praktički svaki nematerijalni, misaoni koncept koji ima funkciju totema.
Kažem ja, odnosno zapravo prenosim misli Ericha Fromma, religioznost je puno sveobuhvatnija i prisutnija u ljudskim društvima nego to većina misli. Ključni su pojmovi temeljna orjentacija i objekt odanosti koji sistem misli zvani religija posreduje nekoj zajednici - "Psihoanaliza i religija"; Erich Fromm; str. 291.
Navođenje knjige je za one koji misle da ja ovdje nešto izmišljam, pa neka slobodno sami provjere.
Dakle, svaka je zajednica u nekom smislu religiozna, sviđalo joj se to ili ne, a uostalom vidiš i sam kako čitava zapadna civilizacija posljednjih desetljeća od 1968. pa do danas, stvara novu teško infantilnu religiju koju temelji na otporu onoj dotadašnjoj kako to inače rade adolescenti. Bitno je biti protiv onoga što je do sada, makar se ne nudilo ništa iole smisleno, a kamoli dobro. 
Obožavanja nečega, nekoga, nekog nematerijalnog ili materijalnog koncepta uvijek ima, samo je bitno da je to obožavenje ima metafizičku odnosno funkciju transcendiranja, jer se tako trivijalni objekti poput sisa i use, nase i podase svjetonazora i ne smatraju obožavanjem u punom smislu te riječi nego samo izrazom nečijih nagona ili čak samo fizioloških potreba, dakle, skoro pa na razini životinja.
Onaj dio tvog posta o izmišljenom ilitiga konfabuliranom entitetu zvano pleme sam namjerno preskočio jer me zamara, a i o izmišljotinama se zapravo i nema što pametno reći.
Da, nijedna znanost nije savršena, ali svaka nosi neke temeljno točne zaključke i glupo je prelaziti preko njih kao da ne postoje, jer nam upravo znanosti posreduju najtočnije zaključke o svijetu u kojem živimo.


Last edited by Speare Shaker on 21/10/2018, 16:43; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 16:39

kaya wrote:
Yehudim wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
:tu
oni bi znaš, da uređuju život drugima i normiraju ga ali ne smiješ ništa protiv toga reći jer ih ugrožavaš. 
te njihove norme jasno ne mogu proći nigdje usred europe u 21 stoljeću , u iranu su recimo prošle a tu će malo  teže. ali dobro, imaju zanimaciju ljudi, zamisle fiks ideju, pa skupljaju potpise pa im to bace u smeće pa opet nešto drugo..
Smiješ reći, štoviše, bilo bi mi drago da svi koji imaju suprotne ideje krenu u prikupljanje potpisa za referendum o svojih idejah. Koliko bi potpisah prikupile B.a.b.e. za bilo koju svoju inicijativu? Ili Kontra? Ili Protagora? Lako je silom državne vlasti i neograničenom medijskom promidžbom nametati svoje stavove većini.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:41

Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth
a znam, kriv je moj optimizam i nada da moze izac iz tog skucenog prostora

A čuj, nekome je životni materijalni i duhovni prostor nacija, nekome univerzalna religija, nekome isto tako univerzalna filozofija, a nekome samo primitivna zajednica poput plemena.
nam je jako dobro i u nasoj primitivnoj zajednici,  nemamo nis protiv basih naprednih zajednica :)
plivamo u njima ko riba u vodi i iskoristavamo ih maksimalno :)

Uživajte dok možete odnosno postojite. :)
Ima i primitivnijih zajednica od vas, pa i one i dalje postoje, druga je priča kakav im je životni standard, ali sve je u redu dok su oni zadovoljni sa njim.
Ali prije ili kasnije ih očekuje asimilacija, kao uostalom i vas, koliko god da vas stvarno ima, jer se neki procesi ipak ne mogu odgađati dovijeka. Mogu jako dugo vremena, ali ne i dovijeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč 21/10/2018, 16:44

kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
a što je tebi nametnuto, što ti moraš a ne bi htio?
Onako na prvu, prihvatiti homoseksualizam kao nješto normalno i poželjno. Je li ikada proveden referendum da se vidi želi li to većina? Nije!
nitko tebe ne traži da prihvatiš homoseksualizam kao nešto poželjno, evo meni nije poželjno ja mislim da su nenormalni i sjebani . ti jedino ne smiješ tući pedere jer naprosto ne smiješ tući ljude jer su pederi.
znači tebi je nametnuto normom da ih ne smiješ tući :) . i sad si ugrožen jel jer ih ne smiješ nalemati..
Kajo, ne glumi naivnost, dovoljno se dugo e-poznajemo da bih pomislil da si neinformirana. Probaj nješto javno reći protiv homoseksualacah, obične rieči da smatraš kako im ne moraju biti zajamčena bračna prava i doći ćeš na udar medija i prietit će ti se gubitkom radnoga mjesta. Sjeti se samo onoga profesora u Zadru kojem se dogodilo baš to. Čovjek koji je osnoval informatičku firmu u Americi je dobil otkaz u toj istoj firmi (nije više bil većinski dioničar, čisto radi razumievanja konteksta) jer se izjasnil protiv gej-brakovah.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya 21/10/2018, 16:47

Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:
Regoč wrote:
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
a što je tebi nametnuto, što ti moraš a ne bi htio?
Onako na prvu, prihvatiti homoseksualizam kao nješto normalno i poželjno. Je li ikada proveden referendum da se vidi želi li to većina? Nije!
nitko tebe ne traži da prihvatiš homoseksualizam kao nešto poželjno, evo meni nije poželjno ja mislim da su nenormalni i sjebani . ti jedino ne smiješ tući pedere jer naprosto ne smiješ tući ljude jer su pederi.
znači tebi je nametnuto normom da ih ne smiješ tući :) . i sad si ugrožen jel jer ih ne smiješ nalemati..
Kajo, ne glumi naivnost, dovoljno se dugo e-poznajemo da bih pomislil da si neinformirana. Probaj nješto javno reći protiv homoseksualacah, obične rieči da smatraš kako im ne moraju biti zajamčena bračna prava i doći ćeš na udar medija i prietit će ti se gubitkom radnoga mjesta. Sjeti se samo onoga profesora u Zadru kojem se dogodilo baš to. Čovjek koji je osnoval informatičku firmu u Americi je dobil otkaz u toj istoj firmi (nije više bil većinski dioničar, čisto radi razumievanja konteksta) jer se izjasnil protiv gej-brakovah.
da, nije poželjno, imaju lobi. otišli su u drugu krajnost. međutim ne nameću tebi da i ti budeš peder :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 21/10/2018, 16:47

Regoč wrote:
Koliko bi potpisah prikupile B.a.b.e. za bilo koju svoju inicijativu? Ili Kontra? Ili Protagora? Lako je silom državne vlasti i neograničenom medijskom promidžbom nametati svoje stavove većini.

Ne sjećam se da je bilo koja od tih udruga pokrenula inicijativu za bilo koji referendum i počela prikupljati potpise.
Jednostavno se nisu usudile.
To je ozbiljno najavio samo Ivo Josipović u sklopu svoje predsjedničke kampanje i to u vezi željene promjene Ustava s njegove strane, ali se ni on nije usudio početi prikupljati potpise, jasno je i zašto, nebitno što je po anketama naših notorno ljevičarskih medija i nekih anketnih agencija koje su se "proslavile" teškim promašajima i lošim prognozama zbog čega su zapravo postale dio političkih kampanja određene političke opcije, dobivao nekih 85% ili tako neku veliku podršku.
Jednostavno se nije usudio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 8 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum