ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanofobija u čardaku

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:34

debotoijusto wrote:

vise pameti i logike mozes pronac u 258 epizodi turske sapunice

Ti to gledaš?
Zanimljivo, ja nisam odgledao niti jednu jedinu epizodu. Dapače, niti 5 minuta neke epizode u komadu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by kaya Sun 21 Oct - 14:36

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

ma daj, cekaj netko ti brani javno ispovjedati vjeru?
daj mi reci tocno tko?

Jesi ti stvarno pala s Marsa ili se samo takvom praviš?
Pročešljaj malo po medijima. Da, onim u velikoj većini kod nas notorno ljevičarskim.
Forum se doduše ne računa, a forumske klaunove manje više nitko ne uzima za ozbiljno, ali i to ponešto govori o atmosferi u javnosti ne samo po tom pitanju.
sejki, ne izvlaci se. 
lijepo te pitam tko ti brani da javno ispovjedas vjeru? ako se pozivas na konvencije imenuj tko ti to ne da. 
ne moze tebi nekakva atmosfera to zabraniti, dakle tko brani?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč Sun 21 Oct - 14:38

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:

sto ti smatras lijevim je van svakog zdravog razuma tako cu zavrsit ovo raspravu van teme koja otima mi nuzno potreban kisik za disarinu
regoč i onaj space šejker smatraju da je svatko tko i pokuša misliti svojom glavom ljevičar i antifašist ali to i nije loše pa na to lijepe sorosa,jugonostalgičara i još svašta.Jebi ga,argumenti su argumenti.

ne misle oni nista , vise pameti i logike mozes pronac u 258 epizodi turske sapunice
Je, glavno da ti misliš kako ocrniti Crkvu i Hrvate.

da oni u haljini nije 20g. jebava dicu nekaznjeno i ti ga branio ne bi imao ni potrebe da pisem
stvari su obicno jednostavne
Nikoga takva nisam nikada branil, što se mene tiče takva trjeba objesiti za noge i pustiti ga da visi dok ne krepa. Ono što si ti pisal je progon Crkve, jedan primjer poopćaval si proglašavajući Crkvu pedofilskom organizacijom. Vidiš kako se stvari zakompliciraju?

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč Sun 21 Oct - 14:41

kaya wrote:
Regoč wrote:
kaya wrote:hrvate i krscane u hrvatskoj ne proganja nitko. 
ultrakonzervativne udruge paradiraju i hoce proganjati nekog drugog u principu a kada im to ne das onda ih proganjas. 
to je okretanje pile naopako.
unormalite se pa vas nece “ proganjati “ nitko!
S kršćanske strane nema nikakve želje za progonom ikoga, postoji samo težnja za jednakim javnim tretmanom.
malo sutra. niste vi krscani nego fanatici . 
naskacete na zene ispred bolnica, falsificirate  potpise na zahtjevima za razne refrendume gdje su opet mete zene, srbi, pederi . u svakom slucaju nekoga bi naganjali .
e kad vas zaustave onda kuknjava- ne daju nam da budemo krscani, jaoj!
Nitko ne naskače na žene, moli se za žrtve nemajki. Mete nisu žene, Srbi i pederi, cilj je ustanoviti zajednicu po volji većine, a ne nasuprot volji većine.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:41

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:

ma daj, cekaj netko ti brani javno ispovjedati vjeru?
daj mi reci tocno tko?

Jesi ti stvarno pala s Marsa ili se samo takvom praviš?
Pročešljaj malo po medijima. Da, onim u velikoj većini kod nas notorno ljevičarskim.
Forum se doduše ne računa, a forumske klaunove manje više nitko ne uzima za ozbiljno, ali i to ponešto govori o atmosferi u javnosti ne samo po tom pitanju.
sejki, ne izvlaci se. 
lijepo te pitam tko ti brani da javno ispovjedas vjeru? ako se pozivas na konvencije imenuj tko ti to ne da. 
ne moze tebi nekakva atmosfera to zabraniti, dakle tko brani?

Meni nitko, jer je ja javno niti ne ispovjedam.
Dakle, ne govorim o sebi nego o atmosferi u društvu pri čemu prednjače notorno ljevičarski mediji, Soroseva kopilad, a ima i drugih bisera svoje vrste poput onoga što je napao babu i slomio joj ne znam točno što već. Rekao sam već, granica je fizičko nasilje, a ne neka razina nervoze zbog stavova koji se bilo kome ne sviđaju, iritiraju ih i slično.
I moram priznati da mi stvarno dosadi neprestano ponavljati notorne stvari, a i nevjerojatno mi je da ima i onih koji ih ne uočavaju i ne razumiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč Sun 21 Oct - 14:43

kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by debotoijusto Sun 21 Oct - 14:45

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
stvari su obicno jednostavne

Zapravo nisu nikad, ali razumijem potrebu mentalno potkapacitiranih za pojednostavljivanjem do razine vulgarnosti, jer je to valjda jedini način da shvate bilo što čija je razina složenosti malo veća od 1+1 operacije.

kod desnicara su stvari jednostavne a izricaj primjeren @regocizam zasluzuje ismijavanje na vise razina...komentiras kao njegov odvjetnik ili se prepoznajes ?

Samo načelno konstatiram jednu notornu činjenicu koju doduše premnogi kao takvu ne razumiju o čemu svjedoči neprestana težnja ka pojednostavljivanju notorno kompleksnih pa i kompliciranih stvari. Tako si olakšavaju umni napor.
Ali ne čudi me da si se ti prepoznao među mentalno potkapacitiranima, tamo ti je realno i mjesto.

sto ima kompleksno u izjavi kolege da jedino poskok i jos neki blog B-) desno a sve ostalo sljedbenici SRP-a i markovine , glupost moguce ?
i kako ti tako pametan branis ocitu glupost ?
vidis kako su stvari jednostavne kad se posloze  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč Sun 21 Oct - 14:47

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
stvari su obicno jednostavne

Zapravo nisu nikad, ali razumijem potrebu mentalno potkapacitiranih za pojednostavljivanjem do razine vulgarnosti, jer je to valjda jedini način da shvate bilo što čija je razina složenosti malo veća od 1+1 operacije.

kod desnicara su stvari jednostavne a izricaj primjeren @regocizam zasluzuje ismijavanje na vise razina...komentiras kao njegov odvjetnik ili se prepoznajes ?
Desničarima su stvari jednostavne? lol!
Tebi se sve svodi na Crkva=Hrvati=zlo, a njekoga optužuješ za pojednostavljivanje? Pa sam si napisao
debotoijusto wrote:
stvari su obicno jednostavne
.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Regoč Sun 21 Oct - 14:48

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
stvari su obicno jednostavne

Zapravo nisu nikad, ali razumijem potrebu mentalno potkapacitiranih za pojednostavljivanjem do razine vulgarnosti, jer je to valjda jedini način da shvate bilo što čija je razina složenosti malo veća od 1+1 operacije.

kod desnicara su stvari jednostavne a izricaj primjeren @regocizam zasluzuje ismijavanje na vise razina...komentiras kao njegov odvjetnik ili se prepoznajes ?

Samo načelno konstatiram jednu notornu činjenicu koju doduše premnogi kao takvu ne razumiju o čemu svjedoči neprestana težnja ka pojednostavljivanju notorno kompleksnih pa i kompliciranih stvari. Tako si olakšavaju umni napor.
Ali ne čudi me da si se ti prepoznao među mentalno potkapacitiranima, tamo ti je realno i mjesto.

sto ima kompleksno u izjavi kolege da jedino poskok i jos neki blog B-) desno a sve ostalo sljedbenici SRP-a i markovine , glupost moguce ?
i kako ti tako pametan branis ocitu glupost ?
vidis kako su stvari jednostavne kad se posloze  ;)
Tvoje nadogradnje nisu relevantne za moj upis.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:50

debotoijusto wrote:
sto ima kompleksno u izjavi kolege da jedino poskok i jos neki blog B-) desno a sve ostalo sljedbenici SRP-a i markovine , glupost moguce ?
i kako ti tako pametan branis ocitu glupost ?

Nisam ju ni branio jer ju nisam ni pročitao.
Rekao sam ti već, konstatirao sam jednu notornu činjenicu.

deboto wrote:vidis kako su stvari jednostavne kad se posloze  ;)

Nikad nisu jednostavne, samo nam se naizgled čine jednostavnima kad ih malo bolje razumijemo.
No, znaš onu poznatu da kada pronađemo neki odgovor, tada nam se otvara još najmanje 20 novih pitanja?
Dakle, taman kada nam se stvari počnu činiti jednostavnima, spoznamo kako to ipak nije slučaj, dapače, da su puno kompliciranije nego smo to uopće mogli zamisliti.


Last edited by Speare Shaker on Sun 21 Oct - 14:51; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:51

jedan zanimljiv tekst .. od iskona do ex-iskona niječe se povijesnost osobe Isusa, no da vidimo što se lani pisalo u imbecilexu:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/povijesna-licnost-ili-lik-iz-bajke-postoje-li-uopce-dokazi-da-je-isus-stvarna-osoba/963656.aspx

zanimljiva završna rečenica:

Na temelju tih zapisa, imamo vrlo malo razloga sumnjati da je Isus živio i umro. Daleko zanimljivije pitanje, ono koje nadilazi povijest i objektivne činjenice jest je li Isus umro i živio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:54

imbecilex preklani

https://www.index.hr/magazin/clanak/mrtvaci-uzivo-katolicke-nekrofilske-orgije-su-najludji-show-na-hrtu/886983.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by vili40 Sun 21 Oct - 15:00

Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
regoč i onaj space šejker smatraju da je svatko tko i pokuša misliti svojom glavom ljevičar i antifašist ali to i nije loše pa na to lijepe sorosa,jugonostalgičara i još svašta.

Ti ionako ne misliš glavom nego guzicom. Makar, zapravo je to svejedno jer u oba organa imaš isti sadržaj.
i kako bih ti ja sad trebao odgovoriti?Da je tvoja majka blagorodila,da si tu na forumu stalno dežurni šupak koji stalno brani teška sranja koja nemaju veze sa vezom itd.,onako kako smo se svađali u jaslicama?Ja ti jedino mogu poručiti da se ne lijepiš za mene nego slobodno odjebeš u skokovima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by debotoijusto Sun 21 Oct - 15:02

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
sto ima kompleksno u izjavi kolege da jedino poskok i jos neki blog B-) desno a sve ostalo sljedbenici SRP-a i markovine , glupost moguce ?
i kako ti tako pametan branis ocitu glupost ?

Nisam ju ni branio jer ju nisam ni pročitao.
Rekao sam ti već, konstatirao sam jednu notornu činjenicu.

deboto wrote:vidis kako su stvari jednostavne kad se posloze  ;)

Nikad nisu jednostavne, samo nam se naizgled čine jednostavnima kad ih malo bolje razumijemo.
No, znaš onu poznatu da kada pronađemo neki odgovor, tada nam se otvara još najmanje 20 novih pitanja?
Dakle, taman kada nam se stvari počnu činiti jednostavnima, spoznamo kako to ipak nije slučaj, dapače, da su puno kompliciranije nego smo to uopće mogli zamisliti.

kako nisi citao kad recenicu izvukao iz konteksta prepiske s kolegom @regocem ?
i ovo jednostavno uvidom u upise 1-2st. prije  :D i komplicirano u zamrsenom odgovoru koji ocekujem  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by vili40 Sun 21 Oct - 15:04

jeboteisus da je došlo do toga da se nekoga optužuje da u ovom trulom čardaku netko progoni čardaklije i svećenike,kako se tu nekome miješa u glavi.Ili to ili je taj glup ko stup.A metiljda bi ih poslala psihijatru.Ako ima boga vi ćete prvi gorjeti u paklu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Leviathan2 Sun 21 Oct - 15:05

Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
znaci pleme nema religiju, ne klanjamo se ni bogovima ni kraljevima
:)

Onda se klanjate sami sebi ilitiga vaš bog je pleme samo kao neka vrsta totema, pa to izađe na isto.
Eh da, antropologija. :)
sejk,
nema obozavanja, samo neprestano ucenje
nemojmo se nadmudrivat, nijesi na razini matilde

S obzirom da kao neprestano učite, ne doimate se kao da ste baš jako daleko odmakli. Ali ajde, to ovisi i o potencijalima za pojedina područja.
A obožavanja ima, posredno ili neposredno, implicitno ili eksplicitno... itd. Uvijek je prisutno bez obzira postoji li u tome jasna namjera, svijest ili ne.
Spomenuo sam totemizam, zajednica obožavanjem totema zapravo obožava samu sebe jer je zapravo i doumila taj totem. Poanta je u tome da totem može biti doslovce bilo što.
Eh da, antropologija. :)
halo, nema totema
nema obozavanja, osim ako mislis na obozavanje ozderavanja, sisa i slicno :)  onda ok, ko ne voli sise taj je peder, ko ne voli jesti taj je glupi dijetalac :)
i kao sto rekoh, ucimo, imamo mi svoje uspone i padove naravno,  vremena kad smo bili svedeni na skoro primitivizam i skoro uvuceni u tekuca kretanja drustva koje nas okruzuje
medjutim, pleme je u zadnjih 60tak godina krenulo putem oporavka i to ubrzanog, uspjeli smo se izvuci iz bezdana koji nas je usisavao i prijetio gubljenjem korjena i nestajanju, eto, sretno smo presisali 3000 clanova sto moras priznat i nije lose s obzirom da smo 1936 brojali nekih 140, ekonomski smo obezbjedjeni tako ni sa te strane nema urusavanja, obrazovanje smo fino izbalansirali , obnovili hrpu izgubljenog znanja o nama i nasem nasledju
sto oces vise,
mi smo zadovoljni s postignutim i stremimo usavrsavanju dok ne postignemo cilj, za to je predvidjeno jos nekih 100tinjak godina, mozda malo vise
a antroplogija, ni jedna nauka nije savrsena  i nas ne dotikavlje

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 15:11

Regoč wrote:
kaya wrote:u krajnoj liniji i da netko jest jugofil, antfasist i peder skinite mu se s glave. 
neka bude. ne mozes nametnuti svoj sustav vrijednosti svima. i to silom. a kada ne daju- jaoj ja sam hrvat i krscanin, ugrozen sam !
kaj ste vi srbi?
Ne smije ni manjina nametati svoju bolest većini.
pa Vlast je isto manjina..par tisca guznika i podguznih mooha,jebe u ozak vas vecinu a vi nemate mooda danes poduzmete :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Leviathan2 Sun 21 Oct - 15:17

:aw

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 15:22

Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
znaci pleme nema religiju, ne klanjamo se ni bogovima ni kraljevima
:)

Onda se klanjate sami sebi ilitiga vaš bog je pleme samo kao neka vrsta totema, pa to izađe na isto.
Eh da, antropologija. :)
sejk,
nema obozavanja, samo neprestano ucenje
nemojmo se nadmudrivat, nijesi na razini matilde

S obzirom da kao neprestano učite, ne doimate se kao da ste baš jako daleko odmakli. Ali ajde, to ovisi i o potencijalima za pojedina područja.
A obožavanja ima, posredno ili neposredno, implicitno ili eksplicitno... itd. Uvijek je prisutno bez obzira postoji li u tome jasna namjera, svijest ili ne.
Spomenuo sam totemizam, zajednica obožavanjem totema zapravo obožava samu sebe jer je zapravo i doumila taj totem. Poanta je u tome da totem može biti doslovce bilo što.
Eh da, antropologija. :)
halo, nema totema
nema obozavanja, osim ako mislis na obozavanje ozderavanja, sisa i slicno :)  onda ok, ko ne voli sise taj je peder, ko ne voli jesti taj je glupi dijetalac :)
i kao sto rekoh, ucimo, imamo mi svoje uspone i padove naravno,  vremena kad smo bili svedeni na skoro primitivizam i skoro uvuceni u tekuca kretanja drustva koje nas okruzuje
medjutim, pleme je u zadnjih 60tak godina krenulo putem oporavka i to ubrzanog, uspjeli smo se izvuci iz bezdana koji nas je usisavao i prijetio gubljenjem korjena i nestajanju, eto, sretno smo presisali 3000 clanova sto moras priznat i nije lose s obzirom da smo 1936 brojali nekih 140, ekonomski smo obezbjedjeni tako ni sa te strane nema urusavanja, obrazovanje smo fino izbalansirali , obnovili hrpu izgubljenog znanja o nama i nasem nasledju
sto oces vise,
mi smo zadovoljni s postignutim i stremimo usavrsavanju dok ne postignemo cilj, za to je predvidjeno jos nekih 100tinjak godina, mozda malo vise
a antroplogija, ni jedna nauka nije savrsena  i nas ne dotikavlje

pa to ti je shaker  rekao - vi sebe doživljavate kao bogove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Leviathan2 Sun 21 Oct - 15:31

metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:

Onda se klanjate sami sebi ilitiga vaš bog je pleme samo kao neka vrsta totema, pa to izađe na isto.
Eh da, antropologija. :)
sejk,
nema obozavanja, samo neprestano ucenje
nemojmo se nadmudrivat, nijesi na razini matilde

S obzirom da kao neprestano učite, ne doimate se kao da ste baš jako daleko odmakli. Ali ajde, to ovisi i o potencijalima za pojedina područja.
A obožavanja ima, posredno ili neposredno, implicitno ili eksplicitno... itd. Uvijek je prisutno bez obzira postoji li u tome jasna namjera, svijest ili ne.
Spomenuo sam totemizam, zajednica obožavanjem totema zapravo obožava samu sebe jer je zapravo i doumila taj totem. Poanta je u tome da totem može biti doslovce bilo što.
Eh da, antropologija. :)
halo, nema totema
nema obozavanja, osim ako mislis na obozavanje ozderavanja, sisa i slicno :)  onda ok, ko ne voli sise taj je peder, ko ne voli jesti taj je glupi dijetalac :)
i kao sto rekoh, ucimo, imamo mi svoje uspone i padove naravno,  vremena kad smo bili svedeni na skoro primitivizam i skoro uvuceni u tekuca kretanja drustva koje nas okruzuje
medjutim, pleme je u zadnjih 60tak godina krenulo putem oporavka i to ubrzanog, uspjeli smo se izvuci iz bezdana koji nas je usisavao i prijetio gubljenjem korjena i nestajanju, eto, sretno smo presisali 3000 clanova sto moras priznat i nije lose s obzirom da smo 1936 brojali nekih 140, ekonomski smo obezbjedjeni tako ni sa te strane nema urusavanja, obrazovanje smo fino izbalansirali , obnovili hrpu izgubljenog znanja o nama i nasem nasledju
sto oces vise,
mi smo zadovoljni s postignutim i stremimo usavrsavanju dok ne postignemo cilj, za to je predvidjeno jos nekih 100tinjak godina, mozda malo vise
a antroplogija, ni jedna nauka nije savrsena  i nas ne dotikavlje

pa to ti je shaker  rekao - vi sebe doživljavate kao bogove
ne,
al ti stvarno nemos bez bogova :)
mi sebe zelimo usavrsit i to je to
tako se dozivljavamo

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest Sun 21 Oct - 15:33

Nepojmljivo je nekom tko je cijeli zivot proveo u nekom skucenom sustavu objasnjavati sto je sloboda izbora Levi...to je kao da sljepcu opisujes boje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 7 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum