ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salvini se slikao s četničkom zastavom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by Serbinho-3 19/10/2018, 10:36

Rekao sam pred izbore da Srbi i nisu svesni ko je Salvini.

Zna on sve dobro, ne slika se tek tako sa zastavama.

Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by vuksadinare 19/10/2018, 10:39

Serbinho-3 wrote:Rekao sam pred izbore da Srbi i nisu svesni ko je Salvini.

Zna on sve dobro, ne slika se tek tako sa zastavama.
pa dobro slikat se sa jednom verzijom gusarke zastave moze se protumaciti kao nekakva fora ili ako zna onda slikat se sa zastavom na kojoj ej mrtvacka glava i nije bas bilo pametno za njegov PR
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by Serbinho-3 19/10/2018, 10:41

Oni su i 90-ih podržavali Milosevica, dok o Balkanu znaju dosta a nema problema i Trampa da isproziva.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by RayMabus 19/10/2018, 10:55

Salvini Srbine

Ha ha ha 

Izjebat će Salvini mujage na Balkanu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by kaya 19/10/2018, 12:22

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:

Pa četnike su stvorili talijani, manje više oni su bili njihovi bitches...
je, ovaj je bas razmisljao o tome i o drugom svjetskom. 
vjerojatno je cugao s njima a nema pojma jel na zastavi  pise s verom u boga ili volim spagete.
vodi ti rade brigu o komsicu..
I jedno i drugo je OK. Ne fali ništa ni tome da se popije neka.
pa ne fali, al niste bas covjeku trebali uvaliti cetnicku zastavu:)
nije on forumas da raspoznaje , a i sumnjam da zna cirilicu
Jebiga, nisu imali drugu zastavu pri ruci. A i nije on baš nepotkovan kao što misliš.

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTI2p-cV_tHtTX-9QLOI1Oc-4dkDCf3Ah4b1Bo_JBtsarsZ4eNe
ma ne znaju ti oni to. talijani znaju za partizane , i tu su svi njima partizani . i za fojbe i da su ih potjerali .
to ti je to. 
nemaju blage veze o ustasama i cetnicima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by kaya 19/10/2018, 12:23

Serbinho-3 wrote:Oni su i 90-ih podržavali Milosevica, dok o Balkanu znaju dosta a nema problema i Trampa da isproziva.
talijani? 
mozda nekih tvojih par kojima si ti objasnio:)
ostali ovako kako kazem, imam ja familije po italiji i znam kako razmisljaju otprilike.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by Serbinho-3 19/10/2018, 12:43

Nije par mojih, vec Lega Nord.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by kaya 19/10/2018, 12:52

Serbinho-3 wrote:Nije par mojih, vec Lega Nord.
nemam ti pojma tko su ti lega nord.. neki fasisti?
kazem ti opcenito njihov spoj i sto znaju; partizani, fojbe, i zadnji rat gdje ne dovode u pitanje da je srbija napala hrvatsku. i nase nogometase. 
hrvate vole opcenito jer je to slican mediteranski mentalitet.
da ti njih pitas za cetnike i ustase bljedo bi te gledali.


Last edited by kaya on 19/10/2018, 12:53; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by RayMabus 19/10/2018, 14:24

Mene moj gazda prije dvadesetak godina kad san radija tamo a već nekih godinu i pol kod njega plus tetu mi zna odlično jer je ona tamo već desetak godina pita Da koje smo mi vjere u Hrvatskoj ?

Njemu slika pape stoji u pogonu na zidu cilo vrime, kažen ja njemu Katolici boga ti, on me blido gleda

Oni nemaju pojma koje su Hrvati vjere
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Salvini se slikao s četničkom zastavom  - Page 2 Empty Re: Salvini se slikao s četničkom zastavom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum