ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Kermit 6/5/2017, 11:57

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cro-demoskop-plenkovicev-hdz-drasticno-gubi-podrsku-nakon-krize-vlade/968107.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by kic 6/5/2017, 11:58


kakvi su ovo naslovi neki, javno zdravlje ugroženo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Kermit 6/5/2017, 12:02

Šeki pijucka konjak i raduje se sa 300.000 hrvata koji su pobjegli od njega
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by crvenkasti 6/5/2017, 12:17

Što ćemo onda? Što da radimo? Ja sam ko bez glave.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Sabina Spielrein 6/5/2017, 12:21

crvenkasti wrote:Što ćemo onda? Što da radimo? Ja sam ko bez glave.
Da se ne nerviramo, razumeš bre.
K'o kad se nerviraš jer Đoković stavio više ili manje para u džep, npr.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by crvenkasti 6/5/2017, 12:28

Nije to isto. Mi smo bili spremni da život žrtvujemo za Hrvatsku. A oni kojima smo najviše vjerovali, koje smo voljeli, oni sve sjebali i rasprodali. Sve naše nade, snove, ono najdublje što smo osjećali, sve su obezvrijedili.
Ozlojeđen sam.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by crvenkasti 6/5/2017, 12:28

Imam osjećaj da sam ispao budala.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by dzango 6/5/2017, 12:33

A ja mislio da su HDZ ustaše.

_________________
Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Sabina Spielrein 6/5/2017, 12:52

crvenkasti wrote:Nije to isto. Mi smo bili spremni da život žrtvujemo za Hrvatsku. A oni kojima smo najviše vjerovali, koje smo voljeli, oni sve sjebali i rasprodali. Sve naše nade, snove, ono najdublje što smo osjećali, sve su obezvrijedili.
Ozlojeđen sam.

Sve bivše zemlje socijalizma prošle su tu tranziciju, s istim rezultatom.
Rat je svakako tragičan, ali dogodilo bi se to s njim i bez njega.

Ljudi su ratovali za svoju zemlju, učinili su to u povijesnim razmjerima, ne u 25ogodišnjim.
Je li bio potreban ili se moglo kao Češka i Slovačka, pitanje za povjesničare.
Na mlađima je da se uče zakonima i prepoznavanju političke manipulacije, građanskim akcijama za spriječavanje iste.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Sabina Spielrein 6/5/2017, 12:53

crvenkasti wrote:Imam osjećaj da sam ispao budala.

Kako ne bi ispao budala?
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Kermit 6/5/2017, 13:00

dzango wrote:A ja mislio da su HDZ ustaše.
I oni su mislili...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Guest 6/5/2017, 13:01

rvati se ipak bune i prosvjeduju fulali su adresu, šefa, stanicu i 100km pruge ali kao da je to bitno:


ISPRED Hrvatskog narodnog kazališta opet prosvjeduju radikali.

U svom prosvjedu, koji je organizirala inicijativa "Krug za trg", traže da se ime Josipa Broza Tita makne iz imena trga. Naime, trg na kojem prosvjeduju zove se Trg maršala Tita.

Kako navode u svojoj inicijativi, traže Hrvatsku bez totalitarističkog znakovlja u javnim prostorima, a ovo im je već deseta godina da prosvjeduju. Poručuju kako će ovdje biti svakog svibnja dok se ne skine Titovo ime.

Između ostalih, na prosvjedu će govoriti i Željka Markić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-drama-radikala-ispred-kazalista-s-markickom-i-hasanbegovicem-prosvjeduju-protiv-tita/968122.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Kermit 6/5/2017, 13:02

Sabina Spielrein wrote:
crvenkasti wrote:Nije to isto. Mi smo bili spremni da život žrtvujemo za Hrvatsku. A oni kojima smo najviše vjerovali, koje smo voljeli, oni sve sjebali i rasprodali. Sve naše nade, snove, ono najdublje što smo osjećali, sve su obezvrijedili.
Ozlojeđen sam.

Sve bivše zemlje socijalizma prošle su tu tranziciju, s istim rezultatom.
Rat je svakako tragičan, ali dogodilo bi se to s njim i bez njega.

Ljudi su ratovali za svoju zemlju, učinili su to u povijesnim razmjerima, ne u 25ogodišnjim.
Je li bio potreban ili se moglo kao Češka i Slovačka, pitanje za povjesničare.
Na mlađima je da se uče zakonima i prepoznavanju političke manipulacije, građanskim akcijama za spriječavanje iste.
Pa nije baš isti rezultat nas su prestigli čergari a ostale bolje da ne spominjemo, naravno neki misle da je to odlično ali...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by dzango 6/5/2017, 13:03

asilovski wrote:
dzango wrote:A ja mislio da su HDZ ustaše.
I oni su mislili...
Šta sad? Da glasaju za crvene jer su oni veće ustaše od ustaša?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by darth_vader 6/5/2017, 14:10

Boobah the owl wrote:
kakvi su ovo naslovi neki, javno zdravlje ugroženo..

Evo, odmah​ sam cukar i vodu od zene zatražio čim pročitah.... definitivno​ treba sterilizati forum, ne možemo ovako dalje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by darth_vader 6/5/2017, 14:11

asilovski wrote:
dzango wrote:A ja mislio da su HDZ ustaše.
I oni su mislili...

:ming1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Ringo10 6/5/2017, 16:52

Gnječ wrote:rvati se ipak bune i prosvjeduju fulali su adresu, šefa, stanicu i 100km pruge  ali kao da je to bitno:


ISPRED Hrvatskog narodnog kazališta opet prosvjeduju radikali.

U svom prosvjedu, koji je organizirala inicijativa "Krug za trg", traže da se ime Josipa Broza Tita makne iz imena trga. Naime, trg na kojem prosvjeduju zove se Trg maršala Tita.

Kako navode u svojoj inicijativi, traže Hrvatsku bez totalitarističkog znakovlja u javnim prostorima, a ovo im je već deseta godina da prosvjeduju. Poručuju kako će ovdje biti svakog svibnja dok se ne skine Titovo ime.

Između ostalih, na prosvjedu će govoriti i Željka Markić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-drama-radikala-ispred-kazalista-s-markickom-i-hasanbegovicem-prosvjeduju-protiv-tita/968122.aspx
Ustašetine demonstriraju protiv totalitarizma. Jebem ti život.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Ringo10 6/5/2017, 16:53

asilovski wrote:
Sabina Spielrein wrote:
crvenkasti wrote:Nije to isto. Mi smo bili spremni da život žrtvujemo za Hrvatsku. A oni kojima smo najviše vjerovali, koje smo voljeli, oni sve sjebali i rasprodali. Sve naše nade, snove, ono najdublje što smo osjećali, sve su obezvrijedili.
Ozlojeđen sam.

Sve bivše zemlje socijalizma prošle su tu tranziciju, s istim rezultatom.
Rat je svakako tragičan, ali dogodilo bi se to s njim i bez njega.

Ljudi su ratovali za svoju zemlju, učinili su to u povijesnim razmjerima, ne u 25ogodišnjim.
Je li bio potreban ili se moglo kao Češka i Slovačka, pitanje za povjesničare.
Na mlađima je da se uče zakonima i prepoznavanju političke manipulacije, građanskim akcijama za spriječavanje iste.
Pa nije baš isti rezultat nas su prestigli čergari a ostale bolje da ne spominjemo, naravno neki misle da je to odlično ali...
Bit će bolje kad Hrvati završe 2. sv rat.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Guest 6/5/2017, 17:41

Boobah the owl wrote:
kakvi su ovo naslovi neki, javno zdravlje ugroženo..
american health care
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu Empty Re: Podrška četničkom pokretu u drastičnom padu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum