ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 09:09

medication wrote:Al na takve emisije se svi stalno zgrazaju, al cinjenica je da takvog sadrzaja u knjiznicama nema, a svejedno su prazne...

Nakon 4 godine bez tva, vise se ne vidim kao vlasnik istoga ikad vise...
Kad dodjen u knjižnicu najčešće buden sam...
:D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 13:27

Sortirala jakne koje ne nosimo u vrece za donacije...
Sve u ok stanju ali se iz xy razloga ne nose.

Donirala i dolce gusto aparat za kavu, toster, jos neke kucanske aparate koje jednostavno ne koristimo rijetko ili uopce...

Isto cu napraviti sa sminkom, trenirkama i puloverima, patikama i cipelama.

Ljudi nemaju pribijene kune, nadam se da ce se ovako bar malo zagrijati, a neku curicu ili zenu razveseliti sminka ili tako neka sitnica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 13:31

Stari mi u garazi ima hrpu plisanih igracaka od kada sam dijete bila. Cudno mi je da je to jos uopce zivo...hah...

I loncica plasticnih, salica, barbika... 

Planiram se i tome posvetiti, probrati, dio baciti dio donirati djeci koja si to ne mogu priustiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 14:01

ja sam cijelu godinu imala generalku, a tako mi se čini da sam mogla još toga maknuti...

sve moje kaj ostavljam je stalo u 1 ormar u podrumu, nekako mi se žao rastati s tim barbikama i nekim igračkama iako već godinama stoje netaknute tamo... nešto sam bacila, nešto je ostalo.. sve sam sortirala
imam recimo jednu veliku kutiju punu časopisa - national geographic i neke tome slične.. pa drugu sa plišancima pa ta treća i par manjih sa barbikama i igračkama-dekorativnim sitnicama od kojih mi se teško rastati, uopće ne znam kaj bih s time, a fakat ne može nikome poslužiti, valjda?!

ovo sam ljeto gro toga ostavljala po vani.. isto od časopisa, igračaka, sitnica... 

imamo mali bakin bor koji namjeravam sad u 12. mj ostaviti vani ako netko želi...

imam i dosta vhs i običnih kazeta, za što sam imala najbolju namjeru da prebacim, ALI ... na pol njih ne znam kaj se nalazi i htjela sam već nositi u studio na prebacivanje, ali sam odustala, također do zaposlenja jer nije da mi gori, ali isto tako nije da mi to više treba, bolje da prebacim na komp i na disk, nego ovako da imam punu kutiju-dvije vhsa i  nekoliko s kazetama... 

nije da nemam prostora za sve te stvari, ali ne vidim smisao u tome da to stoji nit se koristi nit znam kaj sve ima na tome ni niš...

rekli su mi da se više isplati nekome platiti da to prebaci, nego da sama to radim jer je teško nabaviti te neke kablove/kartice kaj trebaju za prebacivanje videa... a linija mi je prastara i guta kazete, a kod dečka mi se to ne prebacuje, jednostavnije mi kupiti liniju :D

jel netko prebacivao sam vhs i kazete na komp? ako da, kako?!

vidjela sam čak da za kazete postoji neki mali uređaj, oko 200-300 kn kaj snimi sadržaj kazete i prebaci u mp3, kao neki digitalni kazić tak nekak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 15:28

A ja ti cuvam te igracke jer si mislim "kada jednoga dana budem imala dijete" ...

A cinjenica je da tko zna hocu li imati dijete, a i dok budem imala, tko zna u kakvom ce stanju te sve igracke biti... plisanci pogotovo...

Tako da bolje oprati u makini, posusiti i dati nekoj djecici za bozic...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 15:43

hehehe i meni je to isto palo na pamet, prvo je zapravo bilo - kad mi se sestrična rodila pa kao kad malo poraste, yeah right, već sam bila u srednjoj i moš mislit da su mi barbike bile više na pamet :lol:

a nema puno tih plišanaca, jedna kutija, bilo je u 2 manje vrećice pa sam povadila da vidim kaj valja i .. nisu svi u naj stanju, ne bi pomoglo ni pranje pa mi je palo na pamet jednog dana kad mala četveronožna beštija dođe pa nek se igra jer baš to kaj veliš za dijete .... tko zna kad će, hoće li i kaj bu s tim igračkama do tad!

imam dosta onih sitnica kaj su za regale... i uzela sam pred 2g staklenu vitrinu u ikei i poslagala te bakine kristale i dosta tih sitnica, ali ih ima još kaj su mi predjetinjaste da tamo stoje, a žal mi ih je bacit... izdvojila sam par stvari za frendicu i malu joj pa nek njima stoji za ukras hahaha :D 

strašno koliko smo zapravo zatrpani sa svim tim stvarima... prirastu nam srcu, a realno gro tog nam ne treba...

čuvam i kutiju punu stvari još od oš, sš i faxa... nešto mi je u stanu jer sam kao bila nadobudna da bum prevodila grčki :} moš mislit eto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 17:54

Ja imam hrpu tih yugo stvari ali moram ih cuvati da se osobe koje su mi "poklonile divnu ostavstinu" ne bi uvrijedile...

Titove pozlacene salice, oni tanjuri sto su se na zidove stavljali, jedno 40 onih pletenih miljea...

Kriminal.

Trenutno je sve pospremljeno u kutiji u supi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 17:55

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 130594625
Ukrasni milje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2018, 18:44

hehehehe, foraaa :D

mi smo našli dosta takvih stvari kad smo čistili bakin stan i vikendicu, tako da će dio svakako ''natrag u vikendicu'' kad završimo preuređenje, bolje da tam stoji izloženo, možda će i u najam, nego u podrumu u kutiji, nema se ionako tko žaliti ili buniti jer rodbine više nema

od tih bitnijih stvari, bakinih slika i svega, sve sam to složila u 1 kutiju, a ove tabletiće, tanjure i svu silu sličnih stvari kaj su čuvali 'naši stari'... onak žao mi je dati to nekome, moj tata je po tom pitanju - baci sve/daj sve... meni je recimo takve stvari žal dati pa je to bil kompromis
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 29/11/2018, 00:39

fridrih_niche wrote:
medication wrote:Al na takve emisije se svi stalno zgrazaju, al cinjenica je da takvog sadrzaja u knjiznicama nema, a svejedno su prazne...

Nakon 4 godine bez tva, vise se ne vidim kao vlasnik istoga ikad vise...
Kad dodjen u knjižnicu najčešće buden sam...
:D

clan biblioteke :)


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2018, 16:04

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Fb_img10

Svakog ljeta u mom gradu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 29/11/2018, 21:14

Kiconjo jel jos se u znoju budis nakon sto je kawhi raskrinkao prevaru Popa ?

Dokazao je da je gregg metuzalem i ne zna se prilagoditi novim trendovima..nest kao wenger 

Dok mamuze tonu u(ispod)prosjecnost ,raptori ruše sve pred sobom
Kawhi je dolazao da je all star igrac vrijedan nošenja čitave franšize ..torontu je falio upravo takav tip da naprave konačni iskorak
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 30/11/2018, 15:31


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 14508210
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/11/2018, 15:56

Gay košarka je izumrla u nba sa matorim poopom
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/11/2018, 17:27

Isse sad tek vidjeh da je kawhi utrpao 37 komada warriorsima za pobjedu

Kic na aparatima
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 1/12/2018, 00:11

primjetio sam da mi pojacano rastu dlake iz nosa pa ako ima neka preporuka za masinu koja cupa nosane dlake recite kazite oplakah dvaput dok sam koristio pincetu ...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/12/2018, 09:51

Ja stvarno nikada ne pratim drustvene monstrume i gutace pozitivne energije poput kartrashiansa i slicnih.

Ali evo sinoc sam gledala neke video recepte na instagramu i negdje medu svim tim videima zatekla se ivana vida i neko njeno prepucavanje s nekim...


Izbrisat cu sve to makar mi je do sada ponekad znalo posluzit svrsi (poznati fotografi, recepti...)
Sere mi se od plasticbih dzabalebarosa koji promoviraju takav zivot...
Tummy tea detox i slicne rigotine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 1/12/2018, 15:31

ja sam danas u praznicnoj atmosferi... stigla bozicnica...misec novembar studeni uvik obraduje kupija jaketu marke zima ...dezodorans marke aljaska od axe zatim snjezne cipele marke fila...dvje kosulje jena na kockice a druga plava zatim bio do frizera kresao bradu i samo se osisa oko usiju zatim sam bija u marktumedija radi nekih 4k tehnologija :)



_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 2/12/2018, 05:44

Snovi ..
Kako dolszi do njih i zasto..

Forumaši,ssanjala sam vas
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 2/12/2018, 06:45

Isplatilo se biti budan u 5 ujutro.konačno dobar meč u  boksačkoj teškoj kategoriji

Btw kic...kawhi pokopao i najjace warriorse sa curryem ...lakih 34 za veliku pobjedu
Postao je velikan odlaskom iz spursa
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/12/2018, 07:35



uvijek sam tako sretna u ovo predbožićno razdoblje, a s druge strane depra.. depra jer će začas proć ta moja zimulja omiljena, sad nakon božića je malo tmurno sve

želim zaustavit vrijemee :^0 :roll

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 36 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum