ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 10:15


istuć je? :^^

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Nov - 12:17

Ja sam van svega..
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 12:28

ahaa, mislim da je to ona kaj je odmah ispala kad je emisija tek počela... djelovala je freaky, neumjesni komentari, fakat dobro da je otpala jer bi se počupala s nekim već prvi tjedan... baš mi je jezu izazivala prek ekrana...

kad sam pogledala tu 1. epizodu, mislila sam da više neću, a onda sam shvatila da ajd kad gledam i čitam svašta nešto trenutno, onda mogu sat vremena ''izgubiti'' i na taj shit da vidim kako ljudi dišu, kad već ljubav na selu ne bu tak skoro... 

i ono kaj čujem i vidim je strašno... ona jedna kaj je izjavila da je partner kao otac i ak ju voli da se neće s njom ić seksat... :hem scratch scratch e ta tek ima žešći daddy issue...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 13:20

medication wrote:Ja sam van svega..
Ni ja.

Uopce ne okrecem TV programe...

Sto hocu skinem i pogledam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 13:21

Fibica wrote:
medication wrote:Ja sam van svega..
Ni ja.

Uopce ne okrecem TV programe...

Sto hocu skinem i pogledam...

I
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 13:22

Ups
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 15:15

fridrih_niche wrote:Liga prvaka je postala veće smeće nego ovo sranje sa Mr. Savršenim...
Zato, fala ti Boze na Netflixu...
;)

Ah lako je kmečati sad , real dominira ligom prvaka kao nitko ,barca ni uz svesrdnu pomoc sudaca ne moze do kraja .

Milan u borbi za intertoto kup 


Razumijem tvoju bol
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 15:16


jedna za druga nichea

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 16:16

Imagine Breaker wrote:
fridrih_niche wrote:Liga prvaka je postala veće smeće nego ovo sranje sa Mr. Savršenim...
Zato, fala ti Boze na Netflixu...
;)

Ah lako je kmečati sad , real dominira ligom prvaka kao nitko ,barca ni uz svesrdnu pomoc sudaca ne moze do kraja .

Milan u borbi za intertoto kup 


Razumijem tvoju bol
Mislin da si pomisa neke klubove...
Npr. Real, koji u La Ligi zaostane za Barcom 20 bodova, osvaja LP 3 godine zaredom uz VELIKU POMOĆ SUDACA u skoro svim knock out utakmicama (PSG, Bayern, Juve, Liverpool)...
Znaci, suci guraju Reala, a ne Barcu...
Drugo, Milan je los...
Al još uvik je najveći klub na svitu...
Tako da ih mali torinski klub, sa najviše izgubljenih finala u svim euro natjecanjima, neće nikad stic...
I još je tu Hajduk...
Al on nije balun, nego religija...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 16:16

kic wrote:
jedna za druga nichea

Savršena pisma...
<3
Bas mi je svirala ‘Tonemo’ maloprije...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 16:34

Imagine Breaker wrote:
kic wrote:
ovi gospodin savršeni, zna mi frend ovu jednu, mislim da se skidala i za playboy, kaže luđakinja teška, tukla ljude u klubu-
Show koji je poremeceniji od big brothera ,cestitke rtlu...nisam mislio da je to moguce


To ti je rupa bez dna,uvijek moze gore
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 16:39


religija nema argumenata :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 16:47

Nema da



Zadruga je npr gora od svega s rtl-a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 16:48

Moxy wrote:Nema da



Zadruga je npr gora od svega s rtl-a

Parovi ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 16:50

Moxy wrote:
Imagine Breaker wrote:
kic wrote:
ovi gospodin savršeni, zna mi frend ovu jednu, mislim da se skidala i za playboy, kaže luđakinja teška, tukla ljude u klubu-
Show koji je poremeceniji od big brothera ,cestitke rtlu...nisam mislio da je to moguce


To ti je rupa bez dna,uvijek moze gore

Čru ...ali nisam ovo očekivao ^^

 Među ženskama ima nekoliko zg posvuduša (kulturniji naziv za "one")

Ali vecina je..hmm sa nekim problemom u glavi

Mr perfect isto
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 16:51

fridrih_niche wrote:
Imagine Breaker wrote:
fridrih_niche wrote:Liga prvaka je postala veće smeće nego ovo sranje sa Mr. Savršenim...
Zato, fala ti Boze na Netflixu...
;)

Ah lako je kmečati sad , real dominira ligom prvaka kao nitko ,barca ni uz svesrdnu pomoc sudaca ne moze do kraja .

Milan u borbi za intertoto kup 


Razumijem tvoju bol
Mislin da si pomisa neke klubove...
Npr. Real, koji u La Ligi zaostane za Barcom 20 bodova, osvaja LP 3 godine zaredom uz VELIKU POMOĆ SUDACA u skoro svim knock out utakmicama (PSG, Bayern, Juve, Liverpool)...
Znaci, suci guraju Reala, a ne Barcu...
Drugo, Milan je los...
Al još uvik je najveći klub na svitu...
Tako da ih mali torinski klub, sa najviše izgubljenih finala u svim euro natjecanjima, neće nikad stic...
I još je tu Hajduk...
Al on nije balun, nego religija...
<3

Lakše sa tripom
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 16:58

Nikad trip, nikad dop...
Samo priroda...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 18:32

Za parove sam cula....a zadrugu je sad necakinja na pinku gledala...ne znam,ta kolicina gluposzi,kretenluka,i idiotizma,gledana od tolike kolicine istih...mene to sve plasi....gdje idemo i sta postajemo,uzas!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Nov - 20:35

Al na takve emisije se svi stalno zgrazaju, al cinjenica je da takvog sadrzaja u knjiznicama nema, a svejedno su prazne...

Nakon 4 godine bez tva, vise se ne vidim kao vlasnik istoga ikad vise...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 27 Nov - 20:56

tu je tu je modra :*

malo je žderu ljudi pa nema živaca tu tipkat... :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 28 Nov - 9:09

medication wrote:Al na takve emisije se svi stalno zgrazaju, al cinjenica je da takvog sadrzaja u knjiznicama nema, a svejedno su prazne...

Nakon 4 godine bez tva, vise se ne vidim kao vlasnik istoga ikad vise...
Kad dodjen u knjižnicu najčešće buden sam...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum