ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 13:34

fridrih_niche wrote:
Fibica wrote:Kic je meni presmjesan...

Imam osjecaj da je smotan u seksu. :D

Izvlaci ga samo velika motika...
Ohoooo...
Odakle ti znaš taj podatak?
Odi su već bile neke orgije?
:D
Prekompleksno je za njega orgijanje.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 13:36

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 13:40

Kic gave some juice to two thirsty milfs
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 26 Nov - 14:27

Je, bas je posebna ta mala na avataru.
Pece se rucak, ona grize neke kocke, ja do nje surfam.
Veceras na vjezbe da malo transformiram svoje sezdesetgodisnje tijelo bar u cetrdesetosmogodisnje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 16:22

Danas knin,sutra dubrovnik


#nikaddosta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 26 Nov - 16:24


eþo tiga niche ^;^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 26 Nov - 18:48

vani pada sneg ...kakav divan ugodjaj promatrati iz tople sobe :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 26 Nov - 18:50


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 18:56

Moxy wrote:Danas knin,sutra dubrovnik


#nikaddosta
Kraljice!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 18:56

JimmieJohnsoon wrote:
Volin ovu pismu...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 19:20

Daj malo i ovamo snijega....javili su nocas....


Uuot cekam jebeni vlak koji kasni,jer je glupa zeljeznica strajkala....umorna sam i gladna,kuci cu pojest 3 tanjura juhe i leci spavat....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 26 Nov - 20:11

fridrih_niche wrote:
JimmieJohnsoon wrote:
Volin ovu pismu...
<3

Mrzim ovu pismu 
》3

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 26 Nov - 20:53

Bila na vjezbama s bakama. Tusirala se i uspavala malu. Sad cemo nesto pogledat i na spavanje. Nesto je ipak zahladilo.

Zasto Modre nema?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 21:27

Prodaje parfeme :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 26 Nov - 23:08

jel to na Zvijezde mislite? nisam to nikad pratila duže od 10 min u prolazu tak da nemam pojma ni o čem se radi ni kako funkcionira, samo sam pročitala da se ''digla prašina'' jer je višnja pevec nastupila :D :lol: ženu vidjela prošle godine na flora artu, kandžetine, ali mi je djelovala simpa, hranila je maminu pesicu s keksićima, veli obožava pse i uvijek ima keksiće za njih jer sve mora pomaziti usput gdje god da dođe :D nisam ju uopće tako doživljavala... a vlatka kokos se pak raspametila na moju curku kad smo je jednom prilikom naletile u prolazu dok je još bila na cvjetnom :) 

sve te neke ''celebrity-je'' doživljavamo na jedan način, a ipak .. oni su samo ljudi

moram priznati, znam užas.. i sramota me, ali hoću... počelo je kao znatiželja, fresh meat... a onda sam se zakačila jer me zanima psihologija tih ženskica... no da, gledam gospodina savršenog i mislim si svašta... ponajprije ako gledamo takvu emisiju kao nešto što je ''for real'' - kaj ženama dođe da se na takvo što prijave.. recimo ima nekih primjeraka tamo za koje se čovjek doslovno zapita kaj tamo rade jer ne djeluju ni kao sponze ni kao osobe koje kojima uopće takvo što treba za neku reklamu, što god... a bome ne djeluju ni kao tipovi koji ne bi mogli u RL naći nekoga..

ali da, opet se sve svede na to da je to samo show, no draža mi je ljubav na selu... to kad krene, prati se forum, facebook page + face profili kandidata... ovi na forum.hr su krivi... nisam ja :redface1 :redface1 :} :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 8:38


ovi gospodin savršeni, zna mi frend ovu jednu, mislim da se skidala i za playboy, kaže luđakinja teška, tukla ljude u klubu-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 8:58

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 46855610


Zna je Dino sto je opjeva u Africi .Velikan,pokoj mu duši.
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Tue 27 Nov - 8:59

kic wrote:
ovi gospodin savršeni, zna mi frend ovu jednu, mislim da se skidala i za playboy, kaže luđakinja teška, tukla ljude u klubu-
Show koji je poremeceniji od big brothera ,cestitke rtlu...nisam mislio da je to moguce
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 9:04

Liga prvaka je postala veće smeće nego ovo sranje sa Mr. Savršenim...
Zato, fala ti Boze na Netflixu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Nov - 9:49

kic wrote:
ovi gospodin savršeni, zna mi frend ovu jednu, mislim da se skidala i za playboy, kaže luđakinja teška, tukla ljude u klubu-
Gdje si bio kad je trebalo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Nov - 10:15


istuć je? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 34 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum