ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 17:11

mortal wrote:
RayMabus wrote:To ti je feminizam sine prava žena i te priče 

Ako to imaš u kući izbaci smeće van i zatvori vrata 

Na ulici se okreni za 180 stupnjeva ako to nanjušiš

Ako ide na tebe a nemoš uzmaknit UDRI

Prava žena = meni nitko ništa nemože ja ću radit šta ja oću u prevodu ja ću popovat a ti ćeš slušati
svojim ucenjem su te osudili na samocu.. oni su svoje djelomicno prozivjeli, ti si sam
A koje je tvoje učenje ? 

Da nije možda Jedi govna možda dobiješ pičke

Netreba hvala

RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by crvenkasti 31/8/2018, 17:11

Oh_Femder wrote:
crvenkasti wrote:
Oh_Femder wrote:
Founding Father wrote:Ovo je posljedica zajedničkog djelovanja push i pull...
''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Puepul11

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Pushmi-pullyu
Prodana dušo kapitalistička! To je ovako bilo u našem samoupravnom socijalizmu ;P

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 1683562900208433122308280025_scan0098

Tu sam knjigu pročitao dvaput zaredom. Bilo mi je žao što je završila. Imao sam 8 godina.

Moja kćerkica samo bulji u mobitel. Ni jednu knjigu nije pročitala.

Sve će otići kvragu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 17:20

Ja nisam vaš rob i to je razlog zašto sam ja sam a ne zato šta nemogu uhvatiti neku žensku il slično 

Nsželim imat posla s vama  prosto ko pasulj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by Guest 31/8/2018, 17:56

mortal wrote:
red wolf wrote:Dobra vijest za hadezeovce...


https://www.index.hr/vijesti/clanak/busevi-za-njemacku-puni-uplakane-majke-ispracaju-djecu-ovo-vise-nema-smisla/2020621.aspx

Rejting stranke će im sljedeći mjesec porasti još nekoliko postotaka.


zar je to vijest
to je vec ocajavanje
ukazivalo se, zvalo se, ni nuzni dio nije se odazvao
cemu vise isti naslovi iz godine u godinu... radje nam dajte tocne podatke koliko nas je ostalo. koliko otislo, koliko ciste zarade drzava registrira kod privatnog sektora
i neka budu iskreni--- sto namjeravaju s ostatkom zivlja u Hrvatskoj

ostatak življa je sdp i ids, njima je dobro   - kad ostanu sami priključit će se srbiji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 18:00

Usput vidim da neki forumaši nerazumiju moj stil pisanja 

Za početak ja nepoznajem osobu s druge strane tako da odgovori na postove i ono šta ja mislim je u suštini općenito ili samo replika na nečiji post 

Jedi govna možda dobiješ pičke=ako ti budeš dobar prema meni ja ću biti dobra prema tebi

Netreba hvala
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 18:06

RayMabus wrote:Usput vidim da neki forumaši nerazumiju moj stil pisanja 

Za početak ja nepoznajem osobu s druge strane tako da odgovori na postove i ono šta ja mislim je u suštini općenito ili samo replika na nečiji post 

Jedi govna možda dobiješ pičke=ako ti budeš dobar prema meni ja ću biti dobra prema tebi

Netreba hvala
Zašto je moj odgovor ovdje Netreba hvala 

Pa zašto ti nebi bila dobra prema meni pa ću ja prema tebi?

Hmmmm

Zato šta eto ti misliš misliš da si bitna i bitnija od mene na šta je moj odgovor Netreba hvala tj doviđenja traži dalje jer ovaj ovdje sebe nssmatra manjem vrijednim od TEBE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by immortal 31/8/2018, 18:29

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Usput vidim da neki forumaši nerazumiju moj stil pisanja 

Za početak ja nepoznajem osobu s druge strane tako da odgovori na postove i ono šta ja mislim je u suštini općenito ili samo replika na nečiji post 

Jedi govna možda dobiješ pičke=ako ti budeš dobar prema meni ja ću biti dobra prema tebi

Netreba hvala
Zašto je moj odgovor ovdje Netreba hvala 

Pa zašto ti nebi bila dobra prema meni pa ću ja prema tebi?

Hmmmm

Zato šta eto ti misliš misliš da si bitna i bitnija od mene na šta je moj odgovor Netreba hvala tj doviđenja traži dalje jer ovaj ovdje sebe nssmatra manjem vrijednim od TEBE
bez obzira na bitnost, 
ne mozes se postavljat kao nadredjen i kao da ti netko nudi ono sto ti nitko ne nudi
a obracao si se meni
trazila sam ispriku.. ispricaj se !
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 18:32

Osoba se nemože ispričati za nešto šta nije mislila 

Moja greška je šta sam napisao tvoje a ne vaše pa je ispalo da nemislim općenito

Koje je tvoje učenje treba ispravit u Koje je vaše učenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 18:42

Moraš tražiti nešto drugo a ne ispriku npr reci da ti je žao šta me tvoj surov i direktan način pisanja povrijedio jer sam osjetljiva itd 

Žao mi je, nje mi to bila namjera
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by immortal 31/8/2018, 18:55

RayMabus wrote:Moraš tražiti nešto drugo a ne ispriku npr reci da ti je žao šta me tvoj surov i direktan način pisanja povrijedio jer sam osjetljiva itd 

Žao mi je, nje mi to bila namjera
prihvacam ispriku
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by debotoijusto 31/8/2018, 18:58

lijepo , bude u konacnici dobar sorosovac duginih boja od vas dvoje  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 19:08

debotoijusto wrote:lijepo , bude u konacnici dobar sorosovac duginih boja od vas dvoje  :D
Neznam šta bi ti reka, ovo je forum i na sigurnome si doma i onda te pogodi nečije pisanje 

A sad zamisli da sjediš i netko ti satima jebe mater unositi se u facu izgovara sve prljavo šta mu padne na pamet npr jeben ti sestru u usta a tvoj zadatak je da sjediš nepomično gledaš naprijed i netrepćeš

I tako danima dok na kraju neotupiš

Zamisli to 

Morate se čeličit

No ovdje mi stvarno to nije bila namjera da nekoga povrijedim tako da još jednom Žao mi je no morate se čeličit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 19:13

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:lijepo , bude u konacnici dobar sorosovac duginih boja od vas dvoje  :D
Neznam šta bi ti reka, ovo je forum i na sigurnome si doma i onda te pogodi nečije pisanje 

A sad zamisli da sjediš i netko ti satima jebe mater unositi se u facu izgovara sve prljavo šta mu padne na pamet npr jeben ti sestru u usta a tvoj zadatak je da sjediš nepomično gledaš naprijed i netrepćeš

I tako danima dok na kraju neotupiš

Zamisli to 

Morate se čeličit

No ovdje mi stvarno to nije bila namjera da nekoga povrijedim tako da još jednom Žao mi je no morate se čeličit
Uglavnom ono šta je vama drsko i bezobrazno to meni i još nekome bilo kojeg spola koji smo ovo prošli je ko dobar dan 

Indirektno vas čeličim, nije da ja nemogu pisati kulturnije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 19:22

Ne smiješ se nasmijati, pomaknuti mali prst, okrenuti glavu , oči pogled pravo ,nesmiješ treptati osim ono normalno kako trepćeš gleda te ti si žena a on ili ona ti traže reakciju pa ti kažu prljava kurvo nevrijediš ništa

Ako se samo pomakneš sjediti ćeš satima i danima dok to neprođeš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by immortal 31/8/2018, 19:31

RayMabus wrote:Ne smiješ se nasmijati, pomaknuti mali prst, okrenuti glavu , oči pogled pravo ,nesmiješ treptati osim ono normalno kako trepćeš gleda te ti si žena a on ili ona ti traže reakciju pa ti kažu prljava kurvo nevrijediš ništa

Ako se samo pomakneš sjediti ćeš satima i danima dok to neprođeš
to sto spominjes su poremeceni odnosi koji se prekidaju
zena je zena, a celik je celik
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 19:37

mortal wrote:
RayMabus wrote:Ne smiješ se nasmijati, pomaknuti mali prst, okrenuti glavu , oči pogled pravo ,nesmiješ treptati osim ono normalno kako trepćeš gleda te ti si žena a on ili ona ti traže reakciju pa ti kažu prljava kurvo nevrijediš ništa

Ako se samo pomakneš sjediti ćeš satima i danima dok to neprođeš
to sto spominjes su poremeceni odnosi koji se prekidaju
zena je zena, a celik je celik
Pa šta ja znam  mene su danima i tjednima tako maltretirali, više ljudi  svak ima svoj pristup

Pola od tih šta me maltretiralo tjednima jesu ženskog spola
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 19:43

A ono dođe ti cura ti sjediš i onda ti se ona unosi u lice i viče svašta 

Vi muški ste nule

Imaš mali kurčić

Ti si obični kreten 

Udarit ću te

Tvoja majka je kurva 


A ti samo sjediš i gledaš pravo 

Ako se samo obrva pomakne sjediti ćeš tu danima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 31/8/2018, 20:00

Ja stvarno ne znam ali budete li reagirali na svaku izrečenu prijetnju i provociranje i komentare onda svaki put u životu kad vam netko dobaci vi ćete imati reakciju bilo plakanje bilo ljutnja ili neka druga 

Svaki put kad vam tako netko uleti..... na ulici, u kući, u nekoj javnoj ustanovi, u dućanu, u rovu...... dok držite metu na nišanu a ljubavni par se u susjednoj ulici svađa na glas i svašta govori 

Ili ćete skinuti cilj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 5 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum