ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by Sora 30/8/2018, 19:38

AssadNaPodmornici wrote:Može se zaraditi i dobra lova, samo malo treba uletiti u drugu struku .. Ja ovaj mjesec ću izaći sa oko 20000 kn plaćom.. Turizam jebiga
Najbolje je uletiti u pravu stranku 
Onu na vlasti 
Ne moras ni raditi

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by catabbath 30/8/2018, 19:40

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:A šta će u Hrvatskoj  izjebeš se da nađeš najobičniji posao, obično triba veza pa moraš biti zahvala n nekome jer te uopće zaposlija, kad se zaposliš plaća mala a perspektive dugoročne nema
Sada posla ima na bacanje i fali radnika  ali zbog progresivnih poreza plaće i dalje ne rastu koliko bi trebali rasti

Tako nešto. Ja sam nedavno dao otkaz u frmi koja misli da je.uhvatila boga za jaja i isti dan našao novi job, odmah uletile višestruke ponude.
A ovi mislili da se ja šalim.kad sam dao otkaz cheers

_________________
''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 19:43

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:A šta će u Hrvatskoj  izjebeš se da nađeš najobičniji posao, obično triba veza pa moraš biti zahvala n nekome jer te uopće zaposlija, kad se zaposliš plaća mala a perspektive dugoročne nema
Sada posla ima na bacanje i fali radnika  ali zbog progresivnih poreza plaće i dalje ne rastu koliko bi trebali rasti

Tako nešto. Ja sam nedavno dao otkaz u frmi koja misli da je.uhvatila boga za jaja i isti dan našao novi job, odmah uletile višestruke ponude.
A ovi mislili da se ja šalim.kad sam dao otkaz cheers
Vidit ćeš za pola godine kad počne iduća sezona šta će to biti, nigdi pasa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 19:49

Generalno poanta priče je da ono šta vridi će otići vanka a ostat će ti samo škart no kakve plaće takvi i radnici tako da sve ok i sve pošteno 

Meni paše,, nije baš da se mislim pretrgat za kikiriki plačicu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 19:57

interesantno ali ne odlaze manjinci kojima je najteže u ovoj državi... izloženi represiji, mržnji, neimaštini, nezaposlenosti, segregaciji, potplaćenosti, na milosti i nemilosti ekstremnim desničarima, oni se nadkhjudskom snagom bore za opstanak u državnoj službi, u gardskim i županijskim upravnim tijelima i firmama a naravno i nemali broj ih muku muči u gradskim lokalima koje su dobili besplatno u najam po osnovi pripadnosti ugroženom i obespravljenom neveskom narodu.... možda ne bi ljudi, naši ljudi dakako, odlazili van u tolikoj mjeri, da se ovim ološarima u tolikoj mjeri ne pogoduje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by immortal 30/8/2018, 19:57

:tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:07

michaellcmacha wrote:interesantno ali ne odlaze manjinci kojima je najteže u ovoj državi... izloženi represiji, mržnji, neimaštini, nezaposlenosti, segregaciji, potplaćenosti, na milosti i nemilosti ekstremnim desničarima, oni se nadkhjudskom snagom bore za opstanak u državnoj službi, u gardskim i županijskim upravnim tijelima i firmama a naravno i nemali broj ih muku muči u gradskim lokalima koje su dobili besplatno u najam po osnovi pripadnosti ugroženom i obespravljenom neveskom narodu.... možda ne bi ljudi, naši ljudi dakako, odlazili van u tolikoj mjeri, da se ovim ološarima u tolikoj mjeri ne pogoduje...
Radniku je svejedno koje je rase uhljeb koji ga guli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:12

Ja sam sad malo nisam pri parama ali iskreno bija san i u gorin situacijama tako da ja ću ovih godina dana izdržati a vi se mislite tko će vam radit za kikiriki plaće

Život ide dalje, dok god ima kave i duvana puca meni kurac za vas sviju i političare i poslodavce i ljude koji imaju djecu i kredite tj velike troškove 

Ajde jebite se, mene se pobijediti nemože


Last edited by RayMabus on 30/8/2018, 20:14; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 20:13

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:interesantno ali ne odlaze manjinci kojima je najteže u ovoj državi... izloženi represiji, mržnji, neimaštini, nezaposlenosti, segregaciji, potplaćenosti, na milosti i nemilosti ekstremnim desničarima, oni se nadkhjudskom snagom bore za opstanak u državnoj službi, u gardskim i županijskim upravnim tijelima i firmama a naravno i nemali broj ih muku muči u gradskim lokalima koje su dobili besplatno u najam po osnovi pripadnosti ugroženom i obespravljenom neveskom narodu.... možda ne bi ljudi, naši ljudi dakako, odlazili van u tolikoj mjeri, da se ovim ološarima u tolikoj mjeri ne pogoduje...
Radniku je svejedno koje je rase uhljeb koji ga guli
možda kod tebe u splitu, al kod mene u sisku kad vidiš gradonačelnicu da je tuto kompleto okružena srbadijom, da je sve srbiće pozapošljavala u Gradu i gradskim firmama a prijetoga podijelila otkaze djeci hrvatskih branitelja koji su, radili u tim gradskom firmama tipa vozio kamion u čistoći ili bio radnik u vodoopskrbi i slično, itekako bi te to žuljalo... u malim sredinama gdje se svi manje više znaju to itekako smeta... ali ok to se podvede pod ekstremno desničarenje i onda nije problem to izrelativizirati... evo primjera moj frend inače Tigar, njegov sin se zaposlio u vodovodu sisak kao radnik, znači polaganje cijevi i tako to... i kad je ikićka došla na vlast postavi za direktora sina od četnikuše koja je tom tigru pljunula pred noge u "decembru" 1990 i nazvala ga ustašom.,.. i Tigrov sin ostade bez posla bez jebem ti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:25

Svatko za se travu pase 

Most je tija raščistit lažna prebivališta da ovi nedolaze glasati na lokalnim izborima ali HDZ neda

Zahvali HDZ na tome
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by catabbath 30/8/2018, 20:26

Lakše je psihički podnijetu kad te pljačka npr. uhljeb Stevo koji je nosio krvave gaće na Velebitu.

_________________
''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:28

catabbath wrote:Lakše je psihički podnijetu kad te pljačka npr. uhljeb Stevo koji je nosio krvave gaće na Velebitu.
Ma pusti te priče, radniku u privatnom sektoru svejedno je koje je rase uhljeb
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by AssadNaPodmornici 30/8/2018, 20:33

Tako je  lopov je lopov jebe me se koje vjere bio

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:33

Tjedno iseli 1000 ljudi

http://hr.n1info.com/a166266/Vijesti/Sto-ekonomisti-kazu-o-uvozu-radne-snage-u-Hrvatsku.html

To je dobro, eto baš super, sad traži radnika koji će ti radit za kikiriki
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:42

Samo vi svoje drobite, ja se baziram na činjenicama a ne šta se babi tilo to se babi snilo

Ove godine će vam iz Hrvatske iselit još 40 tisuća ljudi  natalitet vam je krahirao tako da se od tamo nemorate nadati dolasku nove radne snage a uvozni radnik ima određene troškove tako da za 4 tisuće kuna mjesečno taj radit neće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 20:47

catabbath wrote:Lakše je psihički podnijetu kad te pljačka npr. uhljeb Stevo koji je nosio krvave gaće na Velebitu.
ne lakše mi je kad me pljačka tvoj dalji ili možda i bliži rođo iz Miočinovića ili Martinovića koji je inače po defaultu četnik...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 20:50

RayMabus wrote:Samo vi svoje drobite, ja se baziram na činjenicama a ne šta se babi tilo to se babi snilo

Ove godine će vam iz Hrvatske iselit još 40 tisuća ljudi  natalitet vam je krahirao tako da se od tamo nemorate nadati dolasku nove radne snage a uvozni radnik ima određene troškove tako da za 4 tisuće kuna mjesečno taj radit neće
i ok, bit će kako bude... dao Bog da bude gore neg što je sad bar 10 puta...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by debotoijusto 30/8/2018, 20:50

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by RayMabus 30/8/2018, 20:52

Tržište rada u Hrvatskoj godine gospodnje 2021

Na domaćem terenu nemoš naći radnika ni za lijek, HDZ daje 300 tisuća radnih kvota godišnje za radnu snagu iz Srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 20:53

evo zamisli  situacije gdje bi debilbiodebilosto i ostali debilanovići koji se u životi znojni mrzle vode nisu napili upao u probleme neimaštine... ja ne bih od brige spavat mogo... još bih gledao da im spakujem neku košaricu da im se nađe... uz put... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by michaellcmacha 30/8/2018, 20:54

RayMabus wrote:Tržište rada u Hrvatskoj godine gospodnje 2021

Na domaćem terenu nemoš naći radnika ni za lijek, HDZ daje 300 tisuća radnih kvota godišnje za radnu snagu iz Srbije
pa dobro i to, što ne bi jadu i bijedi malo pripomogli... nismo jednom do sada... nek rade ljudi da i oni nešto imaju... makar hleba... svagdanjega...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla" - Page 2 Empty Re: ''Busevi za Njemačku puni, uplakane majke ispraćaju djecu: "Ovo više nema smisla"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum