ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 1/1/2019, 21:45

Samson minival wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:Q


Samsone, tebi nedostaje smisla za humor.  :) Sigurno ti je pastva koju su skupio jako mala ako se neprestano postavljaš na ovako smrtno ozbiljan način.
Pa onda ne skači sam sebi u usta jer prvo me prozivaš stand up komičarem čija se publika valja od smijeha, a onda izvodiš logički salto mortale i mrtav ladan ustvrdiš da sam smrtno ozbiljan i dakako u skladu s time nemam smisla za humor, dok ti obiluješ smislom za humor i dolaziš na ovaj forum zabavljati se tuđim nedostatkom humora.

:D Gle, Samsone, niti ovo nisi dobro shvatio.  :)
Ti nastojiš da te publika pa i ova forumska shvati ozbiljno, ali ekipa koja te sluša i čita nema drugog izbora nego s nogu od smijeha s obzirom na tvoje provale. A ti se jadan toliko trudiš. O kleta sudbo...  shame

oko samsona ne vrijedi gubiti vrijeme, ali možda jednom izađe video the crimes of prophet samson minival
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

kojom temom? da je netko gledao kako muhamed mazi malu po spolovilu i to zapisao?

Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 1/1/2019, 21:45

Samson minival wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:Q


Samsone, tebi nedostaje smisla za humor.  :) Sigurno ti je pastva koju su skupio jako mala ako se neprestano postavljaš na ovako smrtno ozbiljan način.
Pa onda ne skači sam sebi u usta jer prvo me prozivaš stand up komičarem čija se publika valja od smijeha, a onda izvodiš logički salto mortale i mrtav ladan ustvrdiš da sam smrtno ozbiljan i dakako u skladu s time nemam smisla za humor, dok ti obiluješ smislom za humor i dolaziš na ovaj forum zabavljati se tuđim nedostatkom humora.

:D Gle, Samsone, niti ovo nisi dobro shvatio.  :)
Ti nastojiš da te publika pa i ova forumska shvati ozbiljno, ali ekipa koja te sluša i čita nema drugog izbora nego s nogu od smijeha s obzirom na tvoje provale. A ti se jadan toliko trudiš. O kleta sudbo...  shame

oko samsona ne vrijedi gubiti vrijeme, ali možda jednom izađe video the crimes of prophet samson minival
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

Je, zato se ti uopće ne baviš temom nego osobama koje smatraš glupima.  :P Dosljedan, kao i obično.  :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Samson minival 1/1/2019, 21:49

Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Pa onda ne skači sam sebi u usta jer prvo me prozivaš stand up komičarem čija se publika valja od smijeha, a onda izvodiš logički salto mortale i mrtav ladan ustvrdiš da sam smrtno ozbiljan i dakako u skladu s time nemam smisla za humor, dok ti obiluješ smislom za humor i dolaziš na ovaj forum zabavljati se tuđim nedostatkom humora.

:D Gle, Samsone, niti ovo nisi dobro shvatio.  :)
Ti nastojiš da te publika pa i ova forumska shvati ozbiljno, ali ekipa koja te sluša i čita nema drugog izbora nego s nogu od smijeha s obzirom na tvoje provale. A ti se jadan toliko trudiš. O kleta sudbo...  shame

oko samsona ne vrijedi gubiti vrijeme, ali možda jednom izađe video the crimes of prophet samson minival
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

Je, zato se ti uopće ne baviš temom nego osobama koje smatraš glupima.  :P Dosljedan, kao i obično.  :W
Vas dvoje se umjesto ogovaranja moje malenkosti radije pozabavite temom foruma, međutim u nedostatku znanja bavite se onim što vam bolje leži...pljuckanjem na druge...
Samson minival
Samson minival

Male
Posts : 203
2014-09-18


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 1/1/2019, 21:54

Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:

:D Gle, Samsone, niti ovo nisi dobro shvatio.  :)
Ti nastojiš da te publika pa i ova forumska shvati ozbiljno, ali ekipa koja te sluša i čita nema drugog izbora nego s nogu od smijeha s obzirom na tvoje provale. A ti se jadan toliko trudiš. O kleta sudbo...  shame

oko samsona ne vrijedi gubiti vrijeme, ali možda jednom izađe video the crimes of prophet samson minival
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

Je, zato se ti uopće ne baviš temom nego osobama koje smatraš glupima.  :P Dosljedan, kao i obično.  :W
Vas dvoje se umjesto ogovaranja moje malenkosti radije pozabavite temom foruma, međutim u nedostatku znanja bavite se onim što vam bolje leži...pljuckanjem na druge...

Samsone, osim što si odavno dokazano kratke pameti :P što gajiš dvostruke standarde jer nama prigovaraš da se bavimo drugima, a ne temom o koji ti nisi rekao ne riječ nego niti slovo, a stalno se baviš nama, uz to moram konstatirati da si jednostavno dosadan.  :)
Daj ako želiš bar nekakav uspjeh među potencijalnom pastvom poradi i to dosta na svom smislu za humor, jer ovako svakog normalnog čovjeka odbijaš od sebe i to s dobrim razlozima.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Samson minival 1/1/2019, 22:11

Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
metilda wrote:

oko samsona ne vrijedi gubiti vrijeme, ali možda jednom izađe video the crimes of prophet samson minival
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

Je, zato se ti uopće ne baviš temom nego osobama koje smatraš glupima.  :P Dosljedan, kao i obično.  :W
Vas dvoje se umjesto ogovaranja moje malenkosti radije pozabavite temom foruma, međutim u nedostatku znanja bavite se onim što vam bolje leži...pljuckanjem na druge...

Samsone, osim što si odavno dokazano kratke pameti :P što gajiš dvostruke standarde jer nama prigovaraš da se bavimo drugima, a ne temom o koji ti nisi rekao ne riječ nego niti slovo, a stalno se baviš nama, uz to moram konstatirati da si jednostavno dosadan.  :)
Daj ako želiš bar nekakav uspjeh među potencijalnom pastvom poradi i to dosta na svom smislu za humor, jer ovako svakog normalnog čovjeka odbijaš od sebe i to s dobrim razlozima.  :)
Nisam odavno bio na ovom forumu al vidim da vas dvoje visite ovdje stalno.Na forum dolazim rijetko jer imam pametnija posla...ne dolazim ovdje  da bih nekoga pridobio niti mi je stalo kakvo ćete mišljenje imati o meni.
Moje iskustvo sa Metildom u temi o papi Franji jeste da nije u stanju shvatiti jednostavne stvari i pojmove pa mi kao sugovornik nije uopće zanimljiva.Nebih upotrijebio riječ priglupa ili glupa jer ne želim nikoga vrijeđati.
Ti sebe smatraš duhovitim i pametnim pa neka ti bude.
Želim vam obojici sve najbolje u Novoj Godini.
Samson minival
Samson minival

Male
Posts : 203
2014-09-18


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 1/1/2019, 22:31

Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Speare Shaker wrote:
Samson minival wrote:
Točno, prestanite sa baviti Samsonom i počnite se baviti temom.

Je, zato se ti uopće ne baviš temom nego osobama koje smatraš glupima.  :P Dosljedan, kao i obično.  :W
Vas dvoje se umjesto ogovaranja moje malenkosti radije pozabavite temom foruma, međutim u nedostatku znanja bavite se onim što vam bolje leži...pljuckanjem na druge...

Samsone, osim što si odavno dokazano kratke pameti :P što gajiš dvostruke standarde jer nama prigovaraš da se bavimo drugima, a ne temom o koji ti nisi rekao ne riječ nego niti slovo, a stalno se baviš nama, uz to moram konstatirati da si jednostavno dosadan.  :)
Daj ako želiš bar nekakav uspjeh među potencijalnom pastvom poradi i to dosta na svom smislu za humor, jer ovako svakog normalnog čovjeka odbijaš od sebe i to s dobrim razlozima.  :)
Nisam odavno bio na ovom forumu al vidim da vas dvoje visite ovdje stalno.Na forum dolazim rijetko jer imam pametnija posla...ne dolazim ovdje  da bih nekoga pridobio niti mi je stalo kakvo ćete mišljenje imati o meni.
Moje iskustvo sa Metildom u temi o papi Franji jeste da nije u stanju shvatiti jednostavne stvari i pojmove pa mi kao sugovornik nije uopće zanimljiva.Nebih upotrijebio riječ priglupa ili glupa jer ne želim nikoga vrijeđati.
Ti sebe smatraš duhovitim i pametnim pa neka ti bude.
Želim vam obojici sve najbolje u Novoj Godini.

oprosti, imala sam posla pa nisam mogla bit stalno na forumu .. pa zašto se ti ne baviš temom, a tema je da je netko gledao kako muhamed mazi ajšu po genitalijama i to zapisao.
i što još imaš reći o tome? napiši disertaciju, bit će nam zanimljiva... sigurno zanimljivija od Rumijeve poezije koji je štovao muhameda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Yehudim 13/4/2019, 18:02

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 56505447_10156221186813097_4536199627443011584_n

Muhamedova ostavština

80 - udaraca bičem radi  skidanje hidžaba. 
Ljudi koji stavljaju hidžab, kako bi podržali islam na Zapadu, trebali bi vidjeti nasilje iza obveznog hidžaba.


 Nasilje nad ženama zbog prisilnog hidžaba u većini islamskih zemalja i zajednica je uobičajena praksa. 
Neustrašiva Iranka objavila je ovu sliku na društvenim medijima kako bi podigla svijest o borbi žena protiv šerijatskih zakona u Iranu. 
Žene diljem Irana skidaju hidžabove, unatoč golemom riziku, dok na zapadu „feministkinje“ slave hidžab

Prema šerijatskim zakonima: 

- Nema slobode vjere ili slobode govora. 
- Ne postoji jednakost među ljudima (nemusliman nije jednak muslimanima). 
- Ne postoje jednaka prava za muškarce i žene. 
- Nema demokracije ili razdvajanja između religije i državne politike.

Dječji brakovi, prisilni brak, dječje nevjeste, poligamija, FGM, napadi kiselinom, ubojstva iz časti, odrubljivanje glave i kamenovanje. 
Šerijat nema mjesta u civiliziranom svijetu.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Yehudim 13/4/2019, 18:11

[size=35]Osmogodišnjakinja je umrla na svadbenoj noći nakon udaje za 40-godišnjeg muslimana[/size]


Osmogodišnja jemenska djevojčica umrla je od unutarnjeg krvarenja na svadbenoj noći nakon udaje za muškarca pet puta starijeg od nje. 
Djevojka, identificirana samo kao Rawan, bila je udana za 40-godišnjeg muškarca u gradu Meedi u provinciji Hajjah u sjeverozapadnom Jemenu. 



Pod šerijatskim zakonom djevojke se mogu oženiti u dobi od šest godina, baš kao što je to učinio Muhamed  kada se oženio Aishom. Muhammad je konzumirao svoj brak s Aishom kad joj je bilo devet godina. Evo dokaza iz islamskih spisa (Hadiths) da muslimani smatraju vjerodostojnim zapis da je Muhamedova omiljena žena, Aisha, imala šest godina kada se Muhamed udala za nju i devet kad je dovršio brak: 
"Prorok je napisao (bračni ugovor) s Aishom imala je šest godina a konzumirao je brak s njom dok je imala devet godina i ostala s njim devet godina (tj. do svoje smrti) ”(Bukhari 7.62.88).







Liberali i ljevičari na Zapadu koriste izmišljeni izraz "islamofobija" kako bi prikazali svakoga tko kritizira islam kao rasist. 
Teroristi diljem svijeta provode terorističke napade "u ime Allaha". 
Oni opravdavaju svoje nasilje navodeći stihove iz Kur'ana. 
Islamofobija je izmišljena riječ stvorena posebno za ušutkavanje rasprave. 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 7/9/2019, 10:04

Guest wrote:
Yehudim wrote:
metilda wrote:
Yehudim wrote:Imaš u knjižnicama knjigu - Muhamed - pa uzmi i usporedi sve navedene podatke.

 Ili guglaj - hadise -



-------------------------------------------------------

Beheaded his enemies. 600/900 Jewish men at one massacre.  Had Jewish boys as young as 13 years old beheaded after pulling down their pants and inspecting groin for pubic hair.
----------------------------------------
 Nakon šta su se predali, ritualno poklano oko 800 članova 


Izraelita iz " plemena " Banu Qurayza - iz Jatriba ( Medina )


Muhammad led to their massacre.


a ti to čitaš da upoznaš islam ili da možeš lijepiti svakakve izmišljotine o islamu?

 Jeba te Muhamad smeće jedno. Ništa ja ne izmišljam, to je istina

ne razumiješ.. postoji li ijedan video dokaz da je muhamed općio sa šestogodišnjom djevojčicom? ako vaš mesija bude agresivan kao vi židovi svejedno je tko će nas porobiti, islamisti ili vi
uffff,bas si tutleksta...video oprema je izmisljena teku 20stoljecu..postoji li video gdje je Muhammad se obratio rulji koja ga je prihvatila kao Proroka i gdje je odlucila pregaziti sve ostalo,i Islam proglasiti jedinom ispravnom vjerom..molim bar u betamax formatu.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 7/9/2019, 12:52

pismejker wrote:
Guest wrote:
Yehudim wrote:
metilda wrote:
Yehudim wrote:Imaš u knjižnicama knjigu - Muhamed - pa uzmi i usporedi sve navedene podatke.

 Ili guglaj - hadise -



-------------------------------------------------------

Beheaded his enemies. 600/900 Jewish men at one massacre.  Had Jewish boys as young as 13 years old beheaded after pulling down their pants and inspecting groin for pubic hair.
----------------------------------------
 Nakon šta su se predali, ritualno poklano oko 800 članova 


Izraelita iz " plemena " Banu Qurayza - iz Jatriba ( Medina )


Muhammad led to their massacre.


a ti to čitaš da upoznaš islam ili da možeš lijepiti svakakve izmišljotine o islamu?

 Jeba te Muhamad smeće jedno. Ništa ja ne izmišljam, to je istina

ne razumiješ.. postoji li ijedan video dokaz da je muhamed općio sa šestogodišnjom djevojčicom? ako vaš mesija bude agresivan kao vi židovi svejedno je tko će nas porobiti, islamisti ili vi
uffff,bas si tutleksta...video oprema je izmisljena teku 20stoljecu..postoji li video gdje je Muhammad se obratio rulji koja ga je prihvatila kao Proroka i gdje je odlucila pregaziti sve ostalo,i Islam proglasiti jedinom ispravnom vjerom..molim bar u betamax formatu.. :kuku

joj, baš ne razumiješ kvaku.. naravno da nije postojao video :D ali na koji se način onda može donositi zaključak da je muhamed silovao dijete? nekome tako padne na pamet optužiti bilo koga za zločin i prospe to bez dokaza i nekritička masa prihvati.. 
uopće ne branim ni islam ni muhameda, samo ne volim ovakve izjave koje se ne mogu potkrijepiti pravovaljanim dokazima :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 7/9/2019, 13:08

tako je onaj srbin optužio Škalameru da ga je fiziki napao i svi su mediji prihvatili njegovu istinu kao jedinu pravu..
da nije bilo videa ljaga bi ostala na čovjeku.. a iovako se šteta ne može ispraviti ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Guest 7/9/2019, 15:45

metilda wrote:
pismejker wrote:
Guest wrote:
Yehudim wrote:
metilda wrote:

a ti to čitaš da upoznaš islam ili da možeš lijepiti svakakve izmišljotine o islamu?

 Jeba te Muhamad smeće jedno. Ništa ja ne izmišljam, to je istina

ne razumiješ.. postoji li ijedan video dokaz da je muhamed općio sa šestogodišnjom djevojčicom? ako vaš mesija bude agresivan kao vi židovi svejedno je tko će nas porobiti, islamisti ili vi
uffff,bas si tutleksta...video oprema je izmisljena teku 20stoljecu..postoji li video gdje je Muhammad se obratio rulji koja ga je prihvatila kao Proroka i gdje je odlucila pregaziti sve ostalo,i Islam proglasiti jedinom ispravnom vjerom..molim bar u betamax formatu.. :kuku

joj, baš ne razumiješ kvaku.. naravno da nije postojao video :D ali na koji se način onda može donositi zaključak da je muhamed silovao dijete? nekome tako padne na pamet optužiti bilo koga za zločin i prospe to bez dokaza i nekritička masa prihvati.. 
uopće ne branim ni islam ni muhameda, samo ne volim ovakve izjave koje se ne mogu potkrijepiti pravovaljanim dokazima :P

Pa prije svegaprvo moras upoznati zivot i karakter ljudi,ajmo ih tako nazvati u arapskim zemljama,ali ne samo iu arapskim nego u ekvatorijalnom i priekvatorijalnom pojasu..ugl. uvijek toplo vrijeme,prehrana bazirana na nesh kozija,ofaca i obilni nadomjestak u obliku jezgricastog voca,datuli,ovog i onog..ugl.svime sto prshti energijom..
Jedan Arap iz Tunisa mi je pricao,inace vrlo kultiviran tip i dobro odgojen,da arapi prije seksa,ili pristupanja curi,zderu tjedan dana masivno,jezgricasto voce,med,i ostale jake nutzrijente..kasnije hodaju cvrsto uzdignuta kurtza,a glava im puca od pritiska krvi..tad samo gledaju da nesh pojebu,nebitno sto(malo pregrubo ali prilicno istinito receno)

cesto stradaju ofce i koze,nerijetko i magarad..a ovisno o statusu materijalnom,mogu si priustiti i ilegalne puffove i homosapiens cure,bez zenidbe..

Zakon je jedan..ako te ne uhvate,peri deri slobodno sve...

ipak,cure i zene ne diraju,jer bez zenidbe,bude sranja ako nisi lovator da platis odstetu famili...

Mohammad je bio uzvisen i svet i njemu se sve gledalo kroz prste,kaoi drugim motjnicima..

Ovdje u svabiji sam gledao primjere,prije godinu dvije,kako kozojebi gutaju pogledom cure od 10-14-15 godina..

u busu se jedan tako otvoreno okrenuuo i doslovno buljio u jednu curici,od ne vise od 10 godina,lijepo odjevenu u bijelu haljinicu sa zlatnim uvojcima i lijepim lišcem..nama lijepo za pogledati kao dijete,ali on ju nije gledao kao dijete,nego kao sto fuk gleda ofcu..kao zrtvu...sad ti meni reci sto takvima je bilo u glavi..
a obicaji u islamskim i arapskim zemljama sve govore..sve po ugledu na Mohammada..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD - Page 3 Empty Re: THE CRIMES OF PROPHET MUHAMMAD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum