ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:46

Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Aha, popis koji je radila drzava i to ponovljen, i kojoj je bilo staklo do sto veceg broja i kad se to nije ostvarilo, onda je stavljen pod drzavnu tajnu, popis koji je vladi SR Njemacke dostavljen kao zvanican dokument za isplatu reparacija, to nije strucan dokaz, a ti si mi strucan u pizdu materinu, samo se nabacujete brojkama kao na nekoj tezgi.

Stavljen je pod državnu tajnu zato jer je politika shvatila da je to pogrešna metoda kojom se ne može doći do točnog broja žrtava.
To je jasno svakome sa imalo pameti iz razloga koji sam već više puta naveo, sama tehnologija popisa nije pouzdana jer nije riječ o potpunom popisu stanovništva, druga je priča što tebi nije i nikada neće biti jasno. Imaš poubijane cijele obitelji i zaseoke posebno u zabačenim dijelovima u kojima nitko ne može posvjedočiti koliko je ljudi zapravo stradalo.
Zato taj popis u stručnim krugovima baš nitko ne uzima za ozbiljno nego se radije pridržavaju statističkih odnosno demografskih procjena prije svega Kočovića i Žerjavića.
Aaaa, je li molim te, pogresna metoda. Popisne komisije precesljale sve do posljednje selendre i mjesne zajednice i to dva puta, to je kao pogresan metod.

A sta je ispravan metod? Valjda se ravnati po cetnickim i ustaskim bajkama i fantazijama.

Popis je stavljen pod drzavnu tajnu zato sto je brojka bila neoprostivo manja od do tada zvanicne bajke o 1 700 000 zrtava. I onda bi komunisti ispali teski mulci a njihova borba manje grandioznom, a zlocini neprijatelje mnogo manjim nego sto se do tada zvanicno tvrdilo u ucilo.

Popis je dostavljen Nijemcima kao ZVANICAN dokument i na osnovu njega su isplacene reparacije.

Cuj pogresan metod, koja budala jebo te ...

Naravno da je pogrešna metoda jednostavno zato jer na taj način nije moguće točno ustanoviti broj žrtava, objasnio sam i zašto. Ne možeš popisati sve žrtve sela, zaselaka i izdvojenih obitelji po kojekakvim pustopoljinama, šumama i gorama, jednostavno zato jer nema tko svjedočito o njihovom ubijanju, a mrtvi se ne mogu ustati iz groba da bi sami svjedočili.
Broj od 1 700 000 u vrijeme popisa više nije bio aktualan pa zato popis nije mogao iz tog razloga biti proglašen državnom tajnom.
Taj broj je Edvard Kardelj u Parizu pokušao podmetnuti kao broj poubijanih, premda je i sam Vladeta Vučković kao njegov autor objasnio da je riječ o ubijenima plus tzv. demografske žrtve odnosno gubici što se svodi na smanjeni prirodni priraštaj zbog ratnih okolnosti pa mu naravno nije uspjelo. Ubijenih je po njemu bilo oko 850 000, a demografskih žrtava otprilike isto toliko.
E sad, je li Kardelj bio polupismeni idiot pa to nije znao razlikovati ili je pokušao iskamčiti veće odštete od Njemačke, još nije potpuno jasno.
Naravno da je popis zaveden kao službeni dokument, kao što se i bilo koji dokument koji svjedoči u stvarnom stanju zavodi kao takav, nebitno koliko je njegova točnost.
Druga je priča što usrano, sasrano, izasrano, sjebano i retardirano genocidno govno poput tebe to nije u stanju shvatiti niti ikada hoće.

Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:47

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:

To su vrlo točne procjene i kada se jednom vlasti u Hrvatskoj odluče provesti detaljan istraživanja bit će lako dokazati ih a vjerojatno će biti i obilno premašene.
Ma da, najlakse je tako, eto bilo je milijardu mrtvih ali imamo politicku zavjeru da se to zataska. 

Vi samo lupate bez veze, bez ikakvih argumenata. Isto kao i Srbi sa svojim milijunima u JAsenovcu.

Takve fantazmagorije su poseban sindrom, svojevrsna bolest koja izaziva kolektivne psiholoske poremecaje kod cjelih naroda i po pravilu ih odvede na politicku stranputicu.

Ne, ti lupaš bezveze u skladu sa svojim bolesnim i nakaradnim svjetonazorom koji brani dokazane genocidne zločince kao uostalom i Srbi kao braća ti po moralu i pameti te sklonosti laganju do razine religioznosti.
Srpske fantazije o Jasenovcu je lako demantirati i to je zapravo već i učinjeno sondiranjem terena iz 1964. godine koje je naporasno prekinuto kada je ekipa koja je to organizirala shvatila da će na taj način samo demantirati svoje laži i fantazije.
S druge strane, svako ozbiljno istraživanje masovnih grobnica u Hrvatskoj gdje se zna da su pobacani poubijani Hrvati, je sustavno blokirano ponajviše od hrvatskih vlasti iz različitih razloga, ali i tome će doći kraj i onda će se istina pokazati u punom svjetlu, druga je priča što je ti niti tada nećeš biti spreman prihvatiti iz razloga tvoga karaktera koji sam već ranije precizno okarakterizirao, a što je već preraslo u neizlječivu boleštinu.
KAd budete ustanovili tu istinu argumentirano i znanstveno potkrijepljeno, onda se javi. 

A do tada ne kenjaj.
Fantazije o puobijsnim Hrvatima 
Vise idu na kurac svakom živom :stare1

A evo i genocidne komunističko-islamističke krmače na temi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:48

marcellus wrote:inače nisu ih švabe odjebali s tim brojem nego je to prezentirano mislim na pariškoj mirovnoj konferenciji, kako je prošlo s tim kasnije ne znam, što im je prihvaćeno što ne, ali znam da se tile lijepo naplatio od švaba bar jedno triput od realnog
Da pa sta onda picka mu materina 
Ako smo naplatili stetu od Njemaca 
I fasista drugih 
Sta? 
Jel to Tito strpo sebi u dzep ? 
Zemlja je bila potpuno razrušena i unistene ceste, tvornice, javne ustanove. 
Pa nije jedino  toj zrtava mjerilo strahota kao posljedica okupacije od strane Njemaca.
Vi govna  nenarodna, prodane duse kpje zovite od LAZNIH piskaranja 
Vi ste mjerilo valjda za Tita i njegovu vlast 
Ma mrs 
Platit ces ti Marcelko jednog dana te svoje izdajničke tekstove 
Ja ti kazem :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:48

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Barem tebi ne trebaju dokazi da bi vidio ustaše na svakom koraku i ustašizaciju RH iako dokaza nema jer jednostavno ne postoje, speare je u pravu kad kaže da lupetaš bez veze.
Sto se tice ustaskih debila, ako hoces da vidis jednoga samo se pogledaj u zrcalo.

A ti kad se pogledaš u ogledalo vidiš maloumnu i genocidnu nakazu krmećeg oblika sa četničkom kapom na glavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:49

Sora wrote:
Platit ces ti Marcelko jednog dana te svoje izdajničke tekstove 
Ja ti kazem :stare1

Pazi se marcel, ona ti kaže.
A jebote nakaze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:50

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Ma da, najlakse je tako, eto bilo je milijardu mrtvih ali imamo politicku zavjeru da se to zataska. 

Vi samo lupate bez veze, bez ikakvih argumenata. Isto kao i Srbi sa svojim milijunima u JAsenovcu.

Takve fantazmagorije su poseban sindrom, svojevrsna bolest koja izaziva kolektivne psiholoske poremecaje kod cjelih naroda i po pravilu ih odvede na politicku stranputicu.

Ne, ti lupaš bezveze u skladu sa svojim bolesnim i nakaradnim svjetonazorom koji brani dokazane genocidne zločince kao uostalom i Srbi kao braća ti po moralu i pameti te sklonosti laganju do razine religioznosti.
Srpske fantazije o Jasenovcu je lako demantirati i to je zapravo već i učinjeno sondiranjem terena iz 1964. godine koje je naporasno prekinuto kada je ekipa koja je to organizirala shvatila da će na taj način samo demantirati svoje laži i fantazije.
S druge strane, svako ozbiljno istraživanje masovnih grobnica u Hrvatskoj gdje se zna da su pobacani poubijani Hrvati, je sustavno blokirano ponajviše od hrvatskih vlasti iz različitih razloga, ali i tome će doći kraj i onda će se istina pokazati u punom svjetlu, druga je priča što je ti niti tada nećeš biti spreman prihvatiti iz razloga tvoga karaktera koji sam već ranije precizno okarakterizirao, a što je već preraslo u neizlječivu boleštinu.
KAd budete ustanovili tu istinu argumentirano i znanstveno potkrijepljeno, onda se javi. 

A do tada ne kenjaj.
Fantazije o puobijsnim Hrvatima 
Vise idu na kurac svakom živom :stare1

A evo i genocidne komunističko-islamističke krmače na temi.
Ti ti je mati kpja te oprasila 

Neces meni prodavati svoje krvave lazi . Smece pokvareno izdajničko 
Uvalili ste Hrvate vec jednom u povijesti 
Necete opet jebovampas .. 



No PASARAN

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:51

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Platit ces ti Marcelko jednog dana te svoje izdajničke tekstove 
Ja ti kazem :stare1

Pazi se marcel, ona ti kaže.
A jebote nakaze...

Jebote tebe 
Nakazo duhovna izrasla na nacifasistickom govnu iz 2. Rata 
Kao nije jasno tko ste i sto ste
Neorijatelji Hrvata , neoustase i potomci 
Bljuv

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:52

Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Barem tebi ne trebaju dokazi da bi vidio ustaše na svakom koraku i ustašizaciju RH iako dokaza nema jer jednostavno ne postoje, speare je u pravu kad kaže da lupetaš bez veze.
Sto se tice ustaskih debila, ako hoces da vidis jednoga samo se pogledaj u zrcalo.

A ti kad se pogledaš u ogledalo vidiš maloumnu i genocidnu nakazu krmećeg oblika sa četničkom kapom na glavi.
Mrs ustasko govno 
Izdajničko 
Jesi nabrusio  kamu ? :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:54

Ringo10 wrote:
MILIJUN je pretjerivanje. Sam Zerjavic je objasnio da je u procjenama uvijek uzimao vece brojke jer je htio izbjeci podcjenjivanje ukupnog broja. Zato je dosao do milijun.

Žerjavić je evidentno pretjerao sa brojem procjenjenih žrtava u Jasenovcu koji je čak i mijenjao s vremenom naviše.
No, kada su ukupne žrtve u Jugoslaviji tijekom rata u pitanju, procjenu od milijun poubijanih i milijun demografskih gubitaka podržavaju također i Kočović i Vučković koji je prvi izašao sa takvim demografskim procjenama pa dakle nije samo Žerjavić u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:54

Gamad izdajnička 

Krvave ustase 
Klanju ste vješti i nicemu drugome 
Nije mo gust ni svadit se s mesarima 
Luburicevim i Bobanovim 
Dovijeka ste prokleti i necete to obrisati 
Povijest pamti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:55

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Barem tebi ne trebaju dokazi da bi vidio ustaše na svakom koraku i ustašizaciju RH iako dokaza nema jer jednostavno ne postoje, speare je u pravu kad kaže da lupetaš bez veze.
Sto se tice ustaskih debila, ako hoces da vidis jednoga samo se pogledaj u zrcalo.

A ti kad se pogledaš u ogledalo vidiš maloumnu i genocidnu nakazu krmećeg oblika sa četničkom kapom na glavi.
Mrs ustasko govno 
Izdajničko 
Jesi nabrusio  kamu ? :cry

Vrati se u septičku jamu iz koje si isplazila smrdljiva gaduro četnička. Tamo ti je i mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 12:56

Sora wrote:Povijest pamti

Srećom pa itekako pamti. Pa će i zločini gamadi koje ti podržavaš prije ili kasnije izaći na vidjelo i bit će prikazani kao službeno od povijesne znanosti verificirane činjenice.
Nema zajebancije sa znanošću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 12:58

Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
MILIJUN je pretjerivanje. Sam Zerjavic je objasnio da je u procjenama uvijek uzimao vece brojke jer je htio izbjeci podcjenjivanje ukupnog broja. Zato je dosao do milijun.

Žerjavić je evidentno pretjerao sa brojem procjenjenih žrtava u Jasenovcu koji je čak i mijenjao s vremenom naviše.
No, kada su ukupne žrtve u Jugoslaviji tijekom rata u pitanju, procjenu od milijun poubijanih i milijun demografskih gubitaka podržavaju također i Kočović i Vučković koji je prvi izašao sa takvim demografskim procjenama pa dakle nije samo Žerjavić u pitanju.
Koliko je zrtava palo kao posljedica BRATOUBILSVKPG RATA IZMEĐU HRVATA . 
Ha? 
Samo se kvačice za brojke tupani 
Nije povijest samo u brojkama nego i u povijesnim događajima 

U Jasenovcu su stradali BROJNI HRVATI 
DA JE TISUCU SAMO - previse je 
Sram te bilo ti SEJKURINO GOVNJAVA KOGA BRANIŠ 
FUJ

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 13:00

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Povijest pamti

Srećom pa itekako pamti. Pa će i zločini gamadi koje ti podržavaš prije ili kasnije izaći na vidjelo i bit će prikazani kao službeno od povijesne znanosti verificirane činjenice.
Nema zajebancije sa znanošću.
Ne nema Srecom 
Samo s tobom i s tvojom znanosti ima 
Obicna klerofasticka  usi 
Nist drugo ne radis nego pljuješ 
O bivsem sistemu 
Majku ti krvavu.. 
sta ste postigli do danas ti i tvoji kaptolski trbonje ? :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by T. Sun 19 Aug - 13:00

Sora vidno raspoložena te u svome stilu svetkuje dan gospodnji...
Fali jos debo s kakvom temom vezano za crkvu...
Da mu se nije sta desilo?

_________________
TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Unname11
T.
T.

Posts : 17212
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 13:02

T. wrote:Sora vidno raspoložena te u svome stilu svetkuje dan gospodnji...
Fali jos debo s kakvom temom vezano za crkvu...
Da mu se nije sta desilo?
Meni je svakondan Gospodnji 
Kpji kurac samo jedan dan bila nedjelja 
Debo i ja znamo gdje je najvece zlo u hrvata lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sora Sun 19 Aug - 13:04

Ti boga 
Ovom sejkonji ide pjena na usta cim procita Tito 
Onda mu crno pred ocima 
I po cijelom tijelu 
Aj mrs ustaso 
Dosadni miš kpji ne zna nis

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 13:06

Sora wrote:
Platit ces ti Marcelko jednog dana te svoje izdajničke tekstove 
Ja ti kazem :stare1
TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Zora





Živio drug Staljin, smrt fašizmu

Tito je izdajnik ideala, kurva koja se prodala za šaku američkih dolara

nema oprosta izdajicama pokreta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 13:08

Sora wrote:Ti boga 
Ovom sejkonji ide pjena na usta cim procita Tito 

To se samo tebi kao maloumnoj poganoj krmači koja mrzi Hrvate iz dna duše jer su joj sjebali voljenu državu tako čini.
Inače sam masu puta napisao kako za Tita imam, a i imao sam i dosta lijepih riječi i mišljenja (za razliku od Pavelića za kojega imam samo teške riječi i ocjene), ali ostaje činjenica da je glavni i odgovorni za genocid koji je njegova vojska odnosno njen dio (KNOJ) počinio nad Hrvatima 1945. godine.
Činjenice su jednostavno činjenice i ne mogu se obezvrijeđivati kako se to nekome sviđa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 13:09

Sora wrote:
T. wrote:Sora vidno raspoložena te u svome stilu svetkuje dan gospodnji...
Fali jos debo s kakvom temom vezano za crkvu...
Da mu se nije sta desilo?
Meni je svakondan Gospodnji 

A naročito petak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Guest Sun 19 Aug - 13:12

Sora wrote:
U Jasenovcu su stradali BROJNI HRVATI 
DA JE TISUCU SAMO - previse je 

Dapače, u Jasenovcu je zapravo izgleda najviše stradalo Hrvata. Što tijekom rata što još više o razdoblju neposrednog poraća kada je Jasenovac bio vrlo aktivan u rukama nove vlasti.
I točno, da je tisuću, opet je previše, ali kad je tako, zašto onda ustrajete u svojim lažima i falsifikatima koje nisu potvrđene sondiranjem terena provedenim 1964. koje je organizirao SUBNOR BiH?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?  - Page 7 Empty Re: TITO JE NAREĐIVAO STRELJANJE SRBA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum