ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITO

Go down

TITO Empty TITO

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 10:45


https://informer.rs/vesti/politika/765781/aleksandar-Suljo-olaf-solc-kim
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 12:45


Tako je bilo i u junu 2022. godine kada je u Beograd stigao i nemački kancelar Olaf Šolc, koji je verovatno očekivao da će samo njegovo prisustvo biti dovoljno da Srbija na čelu sa predsednikom Vučićem popusti, međutim, dobio je odgovor kakav nije očekivao. 

- Mi na pritisak kojim neko nekom zapreti pa vi to morate da učinite ne reagujemo. Mi smo danas prvi put saznali da se traži međusobno priznanje. To nikada niko iz Evrope nije govorio, samo su Amerikanci to ustanovili pre tri godine. Do sada je iz Evrope uvek bila poruka o "normalizaciji odnosa". Danas smo čuli prvi put na konferenciji u Prištini. Ako vi mislite da treba da nam pretite zato što štitimo povelju Ujedinjenih nacija, onda u redu, vi svoj posao, mi svoj posao. Mi nikada nismo kočili dijalog. Nemojte da se ljutite što je naš odnos prema Kosovu drugačiji od vašeg, jer onoliko koliko vi volite teritorijalni integritet Ukrajine, toliko mi volimo teritorijalni integritet Srbije. Mi nikada nismo bežali od obaveza, znamo da je to uslov za prijem u EU, mi smo uvek spremni za dijalog, za razgovor o nestalima, o svemu. Već sam dovoljno mator i dovoljno politički veteran da ne obaćam pažnju ako me neko ne razume kada kažem da ne reagujem na ucene i pretnje - rekao je tada predsednik Adem Vuchiqi.

Tanjug

Olaf Šolc i Aleksandar Adem Vuchiqi

Pored Kosova i Metohije, Srbija je na meti zapada i EU i zbog sankcija Rusiji, koje naša zemlja nije uvela jer se vodi ličnim interesima. 

- Ne, Srbija nije saglasna sa kršenjem teritorijalnog integriteta neke zemlje, mi smo to i osudili u Savetu UN zbog napada na Ukrajinu. Što se tiče sankcija, mi imamo drugačiji stav iz mnogo razloga. A u čemu je razlika kada neko bez odluke SB UN izvrši napad na Srbiju i u čemu je razlika kad neko sprovede napad na Ukrajinu bez odluke SB UN? Samo mi objasnite u čemu je razlika? Mi Srbi znamo kakve su sankcije i ne verujemo u politiku sankcija. Sa druge strane, mi sa Rusijom imamo prijateljske odnose. Hoću da vas upoznam sa činjenicama koje su malo drugačije iz našeg ugla i ne zaboravite da po pitanju Kosova imamo podršku Rusije u SB UN, a o energentima da ne govorimo. Da ne pričam kako se ovde organizuju proruski protesti, a u stvari su protesti protiv mene. Priča se kako sam pogazio ugovor o energetici, a nisam. Lavrov kad ode u Tursku onda vam Turska nije kriva, a kad treba da dođe u Srbiju, onda vam Srbija jeste kriva. To se tako predstavlja i u vašim medijima. Mogli ste i do sad bez Srbije, vas da boli ne može ništa, može samo nama da fali. Mi moramo da naviknemo na takav odnos i ja sam samo zahvalan saveznom kancelaru Nemačke koji kaže da je vrlo zainteresovan za pristup Srbije EU - jasan je bio tada predsednik Adem Vuchiqi.

Baš kao što je tada odbrusio nemačkom kancelaru Šolcu i nije želeo da ćuti, neće ćutati ni sada, kada se Srbija suočava sa nikad jačim pritiskom.

Neka svima bude jasno, Srbija se nikada dok je na njenom čeku Aleksandar Adem Vuchiqi neće odreći svoje teritorije, ma kolika sila da joj preti.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by RayMabus 23/1/2023, 12:53

Baš fina igra : eu žgadija vs četnici.

Svejedno mi je tko će pobijediti jer ja uvijek pobjeđujem.

23.05.2022 - Vučic, ratni huškač, stao na žulj generalu miroljubljivih svijetova
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 12:55

RayMabus wrote:Baš fina igra : eu žgadija vs četnici.

Svejedno mi je tko će pobijediti jer ja uvijek pobjeđujem.

23.05.2022 - Vučic, ratni huškač, stao na žulj generalu miroljubljivih svijetova



Oni su u cazzo a postavljaju ultimatum.

Ultimatum znaci da su pukli u Ukrajini ko kokica.

Ako padne Ukrajina, sledeca je Poljska a ni Berlin nije daleko.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by RayMabus 23/1/2023, 12:59

Brige me. Rekoh ti da ja uvijek pobjeđujem.

Ako odbije radi kaos ovoj eu žgadiji koja podržava Komšića dakle protiv mene je a ako popusti nasapunat će ga njegovi sami četnici i Putin.

Znaš ti onu pismu od RČ a tekst ide ovako : igramo se ja i ona igre gluvih telefona ...

U vazduhu ruzno slutim
Mi sedimo ko pokisli
Ona cuti i ja cutim
Tonemo u svoje misli
Oboje smo povredjeni,
Ponizeni, uvredjeni
Iscrpljeni, pobedjeni
I u svoje ubedjeni
Potpuno smo otudjeni
Nema vise nje i mene
Na cutanje osudjeni
Sve su teme iscrpljene
I dok se napolju polako smrkava
Gledam kako nam ljubav crkava
Ona nece da pokusa
Da me makar malo slusa
Igramo se ja i ona
Igre gluvih telefona
Ona nece il ne ume
Da me cuje i razume
Igramo se ja i ona
Igre gluvih telefona
I dok se napolju polako smrkava
Ja gledam kako nam ljubav crkava



RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 13:04


Oni su pukli ko kokica u Ukrajini i ovo je poslednje koprcanje

davljenika.

Odbice ih, mogu da uvedu sankcije, mogu vojno napasti, ali

nemaju jaja.

Zakuvali 30 godina i sada ne znaju sta ce.

Erdogan je za njih Gospodin.

Ovi sa Zapada se diskreditovali, sluze za sprdnju.

Sto pre ih dokusure, to ce i za njih biti bolje.

Gotovi su!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by RayMabus 23/1/2023, 13:07

Svejedno mi je. Rekoh : ja uvijek pobjeđujem.

Rat u Ukrajini je pat pozicija i potrajat će po svemu sudeći bar još godinu dana a :

I dok se napolju polako smrkava
Ja gledam kako nam ljubav crkava
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by RayMabus 23/1/2023, 13:34

Bog vas sve voli. Vi ste njegova nestašna dječica.

Tako jedno od te nestašne dječice izjavi u jeku ovakve invazije Rusije ( koja mu je uzor i sponzor ) na Ukrajinu kako oni imaju pravo radit veliku Srbiju na tlu Hrvatske a ista nema pravo na obranu i to iz usta čovjeka koji s Hrvatskom nema ništa a vodio u istoj velikosrpske govore i onda nakon 27 godina to isto izjavi ( dakle nema promjene ) i to u jeku ovakve agresije u Europi itd.

E sad il će tebe netko opalit po labrnji il će netko pokrenit vojni napad na Srbiju.

Čuo te netko kad si to ( ratno huškanje ) izjavio.

General GF s najvišim činom je samo opis inkarniranima šta je anđeo jedne kaste kad se inkarnira pošto se i anđeli kao i ljudi mogu inkarnirat.

Sad izaberi očeš šaku u zube ili da ti pregazim tenkovima državu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

TITO Empty Re: TITO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum