ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 13:21


Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju 2607_rivlin

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 13:22

PREDSEDNIK IZRAELA U SRBIJIJupiter Bem dočekao Rivlina uz najviše državne počasti ispred Palate "Srbija" (FOTO)

Tanjug | 26. jul 2018. 11:50 | Komentara: 0
Predsednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem dočekao je danas ispred Palate Srbija predsednika Izraela Ruvena Rivlina uz najviše državne i vojne počasti
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-7-26_115333954_0_660x388


Predsednik Srbije Aleksandar Jupiter Bem dočekao je danas ispred Palate Srbija predsednika Izraela Ruvena Rivlina uz najviše državne i vojne počasti.
To je prva poseta jednog izraelskog predsednika našoj zemlji.
Jupiter Bem i Rivlin će nakon razgovora održati zajedničku konferenciju za medije.
Rivlina će primiti i predsednica Narodne skupštine Maja Gojković.
Tokom posete Rivlina Srbiji biće održana i ceremonija imenovanja ulice po Teodoru Herclu, ocu izraelske države, čiji su roditelji rođeni i živeli u Zemunu u vreme kada je taj deo Beograda pripadao Habzburškoj monarhiji.


Last edited by pizzon on 26/7/2018, 13:27; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Kavran 26/7/2018, 13:23

jebi ga ... uvijek kasnite za nama ... mi već kanaderima gasili požare u izraelu, sklapamo biznise, još jučer ugostili izraelskog predsjednika. je l' sad vidite koliki ste uteg bili hrvatskoj i opravdanost vro oluje?
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 13:25

hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Kavran 26/7/2018, 13:28

pizzon wrote:hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo

da, da jedete govna s prvom judenfrei zemljom na svijetu - srbijom. i to 1942. prije same hitlerove njemačke. e to treba znati.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 13:30

Nećemo zaboraviti naše žrtve i stradanje naših naroda. Nećemo dozvoliti nikom da smanjuje i nipodaštava broj srpskih žrtava. U pominjanju svojih žrtava uvek pominjemo stradale Srbe, Jevreje i Rome – rekao je Jupiter Bem.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju A.V.45_660x388
Jupiter Bem je poručio i da je Srbija jedna od zemalja u kojoj gotovo da ne postoji antisemitizam, istakavši da to može da se vidi u svim gradovim, na licima ljudi i na ulicama.


Jupiter Bem je naveo da su otpočeti razgovori koji se tiču Starog sajmišta.
- Mislimo da formiramo, rekao bih nešto što bi bio naš Jad Vašem, iako je Jad Vašem jedinstven, u kojem bismo govorili o srpskim, jevrejskim i romskim žrtvama - rekao je predsednik Srbije.
Predsednik Srbije se osvrnuo i na akciju Oluja koju slave u Hrvatskoj.
- Dok se neki raduju najvećem etničkom čišćenju u Evropi, mi taj dan tugujemo – rekao je Jupiter Bem i dodao:

- Zahvaljujemo na značajnoj podršci Izraelu po pitanju Kosova jer nisu priznali jednostrano proglašenu nezavisnost. Mi ćemo uvek podržavati postojanje Izraela – ističe Jupiter Bem.
- Srbija i Izrael imaju dobre odnose, očekujem da ih još popovarimo, želimo još veći broj izraelskih kompanija - rekao je Jupiter Bem.
On je dodao i da želi da vidi i veći broj turista iz Izraela u Srbiji.
- Ponosan sam jer je Srbija domaćin večerašnjeg događaja: ceremonije imenovanja ulice po Teodoru Herclu u Zemunu. Ovo će biti simbol našeg prijateljstva - rekao je Jupiter Bem. 
On je rekao da su analizirani odnosi dve zemlje, kao i razmotreno formiranje mehanizama kojima će komunikacija biti brža, kako bi se reagovalu u interesu obe zemlje.

Jupiter Bem je rekao da je dogovoren Mešoviti komitet za saradnju, na čijem čelu će, na strani Srbije, biti ministri Nenad Popović i Siniša Mali.

- Očekujemo velike rezultate rada tog komiteta, i da ekonomska saradnja bude jednako dobra kao i politička - istakao je on.

Jupiter Bem je preneo da je sa Rivlinom razgovarao i o situaciji na Bliskom istoku, te čuo o izazovima sa kojima se Izrael suočava.

Predsednik Rivlin poručio je da su Srbija i Izrael obeležili 25 godina od obnavljanja diplomatskih odnosa, ali da prijateljstvo dva naroda seže daleko u prošlost. 
Rivlin kaže da je izraelska ekonomija snažna, ali ističe da uz uspeh dolazi i odgovornost. Ponosan je na veliki broj izraelskih investicija u Srbiji i ističe da im je dužnost da budu dobri partneri. 

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-7-26_125150499_0_660x388Tanjug


- Sa predsednikom Vučićem dogovoreno je da se okupi zajednička ekonomska komisija i o potpisivanju sporazuma o izbegavanju dvostrukog oporezivanja u što skorijoj budućnosti - rekao je Rivlin. 

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-7-26_115629108_0_660x458Tanjug

Rivlina će primiti i predsednica Narodne skupštine Maja Gojković.
Tokom posete Rivlina Srbiji biće održana i ceremonija imenovanja ulice po Teodoru Herclu, ocu izraelske države, čiji su roditelji rođeni i živeli u Zemunu u vreme kada je taj deo Beograda pripadao Habzburškoj monarhiji.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Suljo%20i%20rivin_660x388Tanjug

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-7-26_115828441_0_660x388Tanjug
Jupiter Bem je uoči dolaska Rivlina razgovarao sa izraelskom ambasadorkom Alonom Fišer Kam, istakavši da će predstojeći susret biti prilika da se unapredi politički dijalog, ekonomska saradnja i kulturne veze Srbije i Izraela.

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-7-26_115722337_0_660x388Tanjug

Time bi se osnažili i međusobno razumevanje i poverenje.
Ambasadorka Fišer Kam je najavila želju predsednika Rivlina da tokom posete pokaže koliko je Srbija važna Izraelu. 
Ona je prenela i zahvalnost za usvajanje Zakona o restituciji imovine žrtava Holokausta bez živih naslednika, kao i za počast koja će biti odata Herclu.
U intervjuu za Tanjug Fišer Kam izrazila je uverenje da će izraelski predsednik iskoristiti predstojeću posetu da izrazi nadu za pronalaženje kompromisnog rešenja za Kosovo, koje će zadovoljiti sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 13:31

Kavran wrote:
pizzon wrote:hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo

da, da jedete govna s prvom judenfrei zemljom na svijetu - srbijom. i to 1942. prije same hitlerove njemačke. e to treba znati.

:cleanteeth

dabome, on ne zna cinjenice
vi cete da im pojasnisnite sta je i kako je bilo
nema nista od toga
kao sto vidite sasvim druge reci izgovrene u beogradu od onih u zagrebu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Kavran 26/7/2018, 13:34

pizzon wrote:
Kavran wrote:
pizzon wrote:hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo

da, da jedete govna s prvom judenfrei zemljom na svijetu - srbijom. i to 1942. prije same hitlerove njemačke. e to treba znati.

:cleanteeth

dabome, on ne zna cinjenice
vi cete da im pojasnisnite sta je i kako je bilo
nema nista od toga
kao sto vidite sasvim druge recu izgovrene u beogradu od onih u zagrebu


jok ... ti znaš pizda ti materina ....

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Z


Judenfrei!
May 1942, reported in the SS-Standartenführer Emanuel Schäfer cable sent to the Reich Main Security Office in Berlin; Schäfer was the Der Befehlshaber der SIPO und des SD head that time in Belgrade.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 14:09

Kavran wrote:
pizzon wrote:
Kavran wrote:
pizzon wrote:hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo

da, da jedete govna s prvom judenfrei zemljom na svijetu - srbijom. i to 1942. prije same hitlerove njemačke. e to treba znati.

:cleanteeth

dabome, on ne zna cinjenice
vi cete da im pojasnisnite sta je i kako je bilo
nema nista od toga
kao sto vidite sasvim druge recu izgovrene u beogradu od onih u zagrebu


jok ... ti znaš pizda ti materina ....

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Z


Judenfrei!
May 1942, reported in the SS-Standartenführer Emanuel Schäfer cable sent to the Reich Main Security Office in Berlin; Schäfer was the Der Befehlshaber der SIPO und des SD head that time in Belgrade.

bitno da oni  znaju, ja nisam bitan
smarade jedan, nisi dostajan ni majke da ti ga nabijem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Regoč 26/7/2018, 14:26

Tek sad vam dolazi izraelski predsjednik? Ih, kad je nama došal prvi!
Nego, nije li na srbskom Israilj, a time i israiljski predsjednik? Nije zajebancija, ozbiljno pitam.

_________________
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by flumen 26/7/2018, 14:36

glup ovaj pizon u p.m...baca drkicu na svakog tko ih malo potapsa po blesavoj glavici...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 14:38

Picon kao psić mali - maše repićem kad ga potraga netko iznad.

Jebote život, on sigurno sinoć od uzbuđenja nije mogao spavati i dočekati današnji dan da na hrvatskom forumu ovo zalijepi, haha. Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Eroo 26/7/2018, 14:54

pizzon wrote:
Predsednik Srbije se osvrnuo i na akciju Oluja koju slave u Hrvatskoj.
- Dok se neki raduju najvećem etničkom čišćenju u Evropi, mi taj dan tugujemo – rekao je Jupiter Bem i dodao:

- Zahvaljujemo na značajnoj podršci Izraelu po pitanju Kosova jer nisu priznali jednostrano proglašenu nezavisnost.

Ovaj već poranio s proslavom Oluje... Saće i koji parastos da padne ... :]

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74866
2016-07-22


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by pokerjocker 26/7/2018, 14:59

iskompleksirani kreten koji bi guzice dao za bilo kakve vijesti kontra hr ili pozitive za smrdiju. zamisli tu sreću u bolesnoj tintari kad nešto nađe pa ide ovdje keljit. degenerik in obs.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Regoč 26/7/2018, 15:01

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju 150px-Bundesarchiv_Bild_101I-185-0112-35%2C_Belgrad%2C_Erfassung_von_Juden

_________________
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by T. 26/7/2018, 15:01

Fénix wrote:Picon kao psić mali - maše repićem kad ga potraga netko iznad.

Jebote život, on sigurno sinoć od uzbuđenja nije mogao spavati i dočekati današnji dan da na hrvatskom forumu ovo zalijepi, haha. Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju 1f602
lol!
Lud ko puška...
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by T. 26/7/2018, 15:08

Regoč wrote:Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju 150px-Bundesarchiv_Bild_101I-185-0112-35%2C_Belgrad%2C_Erfassung_von_Juden
Kaposi, najveća sramota ljudsog roda...
A to guraju pod tepih jebiga...
T.
T.

Posts : 17130
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Regoč 26/7/2018, 16:24

http://www.poslovni.hr/hrvatska/dok-ing-s-izraelcima-razvija-visenamjenskog-robota-343250?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=343250&utm_campaign=FB+page+statusi
Male zemlje pune energije: Izrael oduševljen hrvatskom vojnom industrijom
Izrael ima jednu od najrazvijenijih namjenskih industrija u svijetu, a koja želi surađivati s Hrvatskom.

Nakon što je na proljeće Hrvatska odabrala Izrael kao dobavljača lovačkih zrakoplova F-16 za Hrvatsko ratno zrakoplovstvo, učestali su sastanci hrvatskih i izraelskih institucija i tvrtki na svim razinama.

U tom svijetlu je i jučer u Zagrebu održana Konferencija obrambenih industrija Hrvatske i Izraela, a kojoj je nazočio i izraelski predsjednik Reuven Rivlin koji je snažno podržao daljnji razvoj prijateljstva i suradnje Hrvatske i Izraela.

"Hrvatska i Izrael su male zemlje pune energije. Naša želja je i dalje razvijati obrambenu industriju i upravo ovo je prilika da se uvjerite u najnapredniju tehnologiju koju naša država nudi, a moram reći kako smo oduševljeni i hrvatskom ponudom", rekao je Rivlin.

Veliku mogućnost za suradnju potvrdila je i Rivlinova domaćica, hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović te ministar obrane Damir Krstičević. "Nadamo se inicijativama koje će dovesti do ulaganja u našu industriju i stječem dojam kako Država Izrael ima buduću viziju oko sklapanja novih partnerskih odnosa", poručuje predsjednica.

Na konferenciji su sudjelovale hrvatske tvrtke Agencija Alan, Šestan Busch, HS Produkt, DOK-Ing, Zrakoplovno-tehnički centar, Pomorski centar za elektroniku, CS Computer System.

Od izraelskih tvrtki predstavile su se IAI-IsraelAerospace Industries, Elbit Systems, Rafael, IMI Systems, Aeronautics - Defense Systems, Verint Systems i MER Group. DOK-Ing i IAI su dogovorili zajednički razvoj robota koji bi se koristio za mješovite svrhe.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju P0

_________________
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 17:32

26. jul 2018 | 17:28

Počinje nova faza odnosa Srbije i SAD: Brnabić na sastanku sa američkim senatorom o budućnosti dve zemlje (FOTO)

Brnabić je istakla da posle brojnih susreta u Vašingtonu, oseća da ova administracija ima drugačiji odnos prema Srbiji



Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Ana-brnabic-2-620x350
Foto: Tanjug/Kancelarija za saradnju sa medijima Vlade Srbije

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i američki senator Ron Džonson istakli su danas u Vašingtonu da se nadaju novoj fazi odnosa Srbije i SAD i složili se da je podrška reformskim procesima naročito važna za privlačenje novih američkih investicija.
Pre 100 godina srpska zastava zavijorila se ispred Bele kuće: Ana Brnabić domaćin svečanosti u Kongresu SAD (FOTO)
Senator Džonson, predsedavajući Potkomiteta za Evropu Senata, koji se u više navrata susreo i sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, rekao je da su Srbija i Zapadni Balkan važni za SAD i da će SAD nastaviti da podržavaju reformske procese u regionu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.
Brnabić je istakla da posle brojnih susreta u Vašingtonu, oseća da ova administracija ima drugačiji odnos prema Srbiji.
U razgovoru je istaknuto da su istorijske veze dve zemlje veoma snažne.
Brnabić i Džonson složili su se da je jučerašnja ceremonija u Kongresu SAD, gde je govorio i senator Džonson, a na kojoj je obeleženo 100 godina od podizanja srpske zastave ispred Bele kuće, odlična osnova za dalje jačanje saradnje u budućnosti.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Ana-brnabic-1-830x0

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i američki senator Ron Džonson istakli su danas u Vašingtonu da se nadaju novoj fazi odnosa Srbije i SAD-Foto: Tanjug/Kancelarija za saradnju sa medijima Vlade Srbije

Predsednica Vlade zahvalila se Džonsonu na dosadašnjem zalaganju za Srbiju i region u okviru Potkomiteta za Evropu Senata.
Podrška Sjedinjenih Država procesu evropskih integracija Srbije za nas je važna - istakla je Brnabić i naglasila da je Srbija dosledno posvećena članstvu u EU i jačanju regionalne stabilnosti i saradnje.
Brnabić je rekla da je očuvanje stabilnosti na Kosovu i Metohiji jedan od ključnih prioriteta, i da je upravo zato od posebne važnosti ostanka KFOR-a u nesmanjenom sastavu.
Kao bivši biznismen, senator Džonson posebno se interesovao za aktuelne ekonomske teme.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Tan2018-2-182025411791-830x0

Kao bivši biznismen, senator Džonson posebno se interesovao za aktuelne ekonomske teme-Foto: Tanjug/Dimitrije Goll

Brnabić je u razgovoru predstavila najvažnije rezultate strukturnih reformi i naglasila da je Srbija otvorena za poslovanje i da je lider u privlačenju direktnih stranih investicija.
Brnabić i Džonson složili su se da je podrška reformskim procesima naročito važna za privlačenje novih američkih investicija. Takođe, na sastanku se razgovaralo i o unapređenju uslova poslovanja u Srbiji i regionu i daljem ekonomskom povezivanju Zapadnog Balkana.
Predsednica Vlade Srbije i američki senator zaključili su da je unapređenje odnosa dve države u zajedničkom interesu.
(Telegraf.rs/Tanjug)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by kaya 26/7/2018, 17:42

A pazi ga.. zidov mu dao ruku onako usiljeno i malo o gospodarstvu reda radi a slina ko da je drek pojeo i o Jasenovcu. Jadna mu majka. Strava.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum