ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Stipe!

Go down

To Stipe!  Empty To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 19:01

To Stipe!

http://www.jutarnji.hr/sport/fight-club/miocic-je-zvijezda-dana-evo-kako-su-predsjednica-mandzukic-i-cro-cop-cestitali-novom-prvaku/4044795/





_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 19:04

Kolinda Grabar-Kitarović


"Cleveland, imamo prvaka! Hrvatska, imamo prvaka!"


Bravo Stipe! Tako se povezuje domovinska i iseljena Hrvatska!



To Stipe!  13240124_1038109486256010_2679229132911406559_n

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Guest 15/5/2016, 19:14

Bravo Ero! Tako se povezuje domovinska i iseljena Hrvatska!  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 19:16

https://hr.wikipedia.org/wiki/Stipe_Miocic

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 19:24

Hrvatska ima prvaka! Stipe Miočić u prvoj rundi nokautirao Werduma!


Bila mu je to 15. pobjeda u karijeri (ima samo dva poraza) i svakako najvažnija. Njegov san postao je stvarnost, osvojio je naslov za svoj Cleveland, za svoju Hrvatsku!

- Biti Hrvat nevjerojatan je osjećaj. Mi smo ratnici, spremni na sve. S Hrvatima se ne smiješ igrati, rekao je u najavi ove borbe Miočić i to dokazao u oktogonu. Ostvarila se i njegova šala da će osvojiti naslov za Cleveland prije LeBrona Jamesa.
Hrvatska tako, nakon sjajnog policajca (Cro Copa), ima još jednog borca svjetske klase, ovoga puta vatrogasca Stipu Miočića!

http://www.vecernji.hr/borilacki-sport/stipe-miocic-nokautirao-werduma-u-prvoj-rundi-i-postao-novi-ufc-prvak-1084459

Slažem se. B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by L'âme 15/5/2016, 19:31

Jako simpatican momak..bas mi je drago zbog njega :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 20:28

Nakon frontalnog napada uslijedio je frontalni sudar...sabrane sile protivničke glave i šake  u jednu točku. Za ovo je potrebna hladna glava,  mirna ruka i .....čisto srce, što sam često volio naglasiti. ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 20:39

http://www.wkyc.com/sports/ufcs-stipe-miocic-proud-of-his-croatian-heritage/184555567

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 21:11


_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty HRVATINO! 'Nevjerojatno da ima ljudi koji ga pljuju zato što je ponosan što je Hrvat!' NEKA PATI KOGA SMETA

Post by Ero 15/5/2016, 23:34

NEKA PATI KOGA SMETA
STIPE, HRVATINO! 'Nevjerojatno da ima ljudi koji ga pljuju zato što je ponosan što je Hrvat!'

To Stipe!  Stipe%20mio%C4%8Di%C4%87%20hrvatina
 Screenshot: YouTube  


Vijest da je Stipe Miočić postao novi UFC-ov teškaški prvak odjeknula je svijetom gromoglasno kao i udarac kojim je nokautirao Fabricia Werduma i već u prvoj rundi briljantno zaključio borbu večeri na turniru UFC 198 u Curitibi.

Impresivna izvedba američkog Hrvata izazvala je brojne komentare, pogotovo nakon što je Stipe nakon meča još jednom naglasio svoje hrvatstvo i poslao poruku domovini: 'Hrvatska, imate prvaka!'.
Na društvenim mrežama je bilo i onih koji su kritizirali taj Stipin potez, ali u njegovu je obranu stao Matej Truhan, najbolji hrvatski borac lake kategorije.
“Čovjek ima stalni posao, trenira u nepoznatoj dvorani s nepoznatim trenerima i postao je prvak u teškoj kategoriji. Pitajte si bilo kojeg profi borca kako je teško napraviti solidnu karijeru u tim uvjetima, a kamoli postati prvak UFC-a. Takav se dame i gospodo ne rodi svaki dan. I još je takav gospodin, sportaš i radi plemenit posao vatrogasca, uvijek pun poštovanja i prizemljen. Nevjerojatno da ima ljudi koji ga pljuju zato što je ponosan što je Hrvat. No sitne duše će uvijek pljuvat veličine od ljudi, zato jer u njima vide ono što sami nikada neće postati. Stipe uživaj, zaslužio si!", poručio je Truhan Miočiću.Prenosimo i komentare drugih boraca, Stipinih kolega, koji su svi redom čestitali novom prvaku na borbi karijere.

 
Tyron Woodley “Čestitke brate! Zaslužio si ovo na old school način.
The Rock: “Snimamo na setu i upravo smo čuli da je Stipe Miočić novi UFC prvak teške kategorije. Velika pobjeda, Čestitam! Poštovanje obojici.”
Luke Rockhold: “Čestitke mrcino. Jako sam uživao u tvojoj borbi.”
Junior dos Santos: “Čestitam Stipi Miočići na jako zasluženoj pobjedi. Divim ti se kao natjecatelju i kao osobi. #Dobri dečki završe prvi.”
Josh Barnett: “Službeno je: Cleveland je zakon.”
Igor Pokrajac: 'Vauuu, ponosan sam što sam Hrvat u ovom trenutku, uspio si prijatelju, čestitam.”
“Napokon, Stipe Miočić može braniti pojas u Hrvatskoj ispred svojih Hrvata.”
Daniel Cormier: “Stipe sada ćeš lakše nabaviti one karte za Cleveland Cavalierse. Čestitam.”
Ray Borg: “Oh moj bože, i novi… #UFC 198.”
Jon Anik: “Cleveland nije imao profesionalnog sportskog prvaka od 1964 ili tako nešto. Stipe pripremi paradu.”
Dan Hardy: “Ajme…”
Mark Coleman: “Bravo Stipe. Čestitam, Cleveland je dobio svjetskog prvaka.”
Dana White: “Jebote!”
Mirko Filipović: “Čestitke mom prijatelju i novom UFC prvaku Stipi Miočiću!”
Roy Nelson: “To! Teškaške borbe! Čestitam Stipi Miočiću, novom UFC prvaku!Fabricio Werdum drži glavu gore.”
Filip Pejić: “Kakav nokaut stvarno na nivou..svaka čast Stipeeeeee Miočić! Dao si mi još veću motivaciju za uspjehom. Dokaz da svatko može,samo moraš biti uporan!”

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Guest 15/5/2016, 23:34

koliko sam shvatio ovo je amerikanac a ne hrvat ili sam krivo shvatio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by catabbath 15/5/2016, 23:40

preko_vode_do_slobode wrote:koliko sam shvatio ovo je amerikanac a ne hrvat ili sam krivo shvatio

Amerikanac hrvatskih korijena, bio je prošlo ljeto ovdje u rodnom selu svojih predaka, ne priča hrvatski ali je napisao na tweeteru da mu je bilo super tu :)


Last edited by dawson on 15/5/2016, 23:40; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 15/5/2016, 23:45

Ćača se mu je već vratio i savija gnjezdo za obitelj.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Guest 16/5/2016, 00:23

dawson wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:koliko sam shvatio ovo je amerikanac a ne hrvat ili sam krivo shvatio

Amerikanac hrvatskih korijena, bio je prošlo ljeto ovdje u rodnom selu svojih predaka, ne priča hrvatski ali je napisao na tweeteru da mu je bilo super tu :)
dakle amerikanac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Ero 16/5/2016, 00:31

preko_vode_do_slobode wrote:
dawson wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:koliko sam shvatio ovo je amerikanac a ne hrvat ili sam krivo shvatio

Amerikanac hrvatskih korijena, bio je prošlo ljeto ovdje u rodnom selu svojih predaka, ne priča hrvatski ali je napisao na tweeteru da mu je bilo super tu :)
dakle amerikanac
Pa, pobogu, to već pitaš podrugi put. Čovjek je rođen u Clevelandu, šta nije jasno?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by n_razbojnik 16/5/2016, 08:52

Mene fascinira da ga nisu nazvali Steven...to je inače praksa i kod naših ljudi barem od treće generacije. Znam da je Mirku nešto u rodu i da navraća ljeti u DNRH

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by dijagram 16/5/2016, 08:57

Sjeverna Amerika-Juzna Amerika 1:0
Hrvatska-ostatak svijeta 3:0
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

To Stipe!  Empty Re: To Stipe!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum