ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKA - FRANCUSKA

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 11:10

Da, ja sam  iz hrvatske vukojebine.  Dok se crnac opire, ona ga privija kao mater dite. Ma daj   pirat

Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by kic 16/7/2018, 11:14

kofein wrote:
Eroo wrote:
kofein wrote:
marcellus wrote:
kofein wrote:Kako nas glupača može osramotiti, to je strašno.  Jebem ti karakter i sve škole "diplomatske" koje si završila.
gluposti, svima u svijetu je to super kako je postupila, svi kažu da je to savršen pr i predstavljanje svoje zemlje, sve je odradila bez greške, odglumila emocije gdje je trebalo, ispala faca, pokisla, neusporedivo s njonjom i anemičnim i njihovim dresom preko košulje i kravate

i uostalom tako se odrađuju diplomatski kontakti s putinom i macronom, puno bolje na taj način nego negdje na službenim sjednicama, ko što se uostalom pravi poslovi sklapaju u birtiji i za večerom a u dvorani za sastanke se potpisuje što je dogovoreno na golf terenu ili drugdje




Nema mjeru Marceluse.  Preskočila je sedlo više puta.  To neumjereno grljenje je izvan svih granica ukusa. Druga je stvar što mi prelazimo preko svega zbog emocionalnih šokova u samom događaju.   


Na koncu, iskorištava nešto što je ponos svih nas. Kontakti s kolegama državnicima OK, ali balavljenje po Francuzima umjesto protokolarnog rukovanja me vrijeđa. Dobro je netko primijetio : "Protokol se odužio jer je trebalo zagrliti i posljednjeg skupljača lopti"

Svetska javnost ipak to vidi na drugi način. Svijet više ne voli političare koji hodaju okolo sa takljom zabijenom, da ne kažem di.
Macron i KGK su svijetu htjeli pokazati da je nogomet ipak sport i ne rat. U tome im je svsrdno pomagao i Putin...
Njihove poruke moramo razumjeti na pravi način i nikako ih tumačiti kroz hr očala, koja su totalno pomućena  i ne shvatljiva
većini svijeta koji nas okružuje.

Za Kolindu sam skupio preko 13000 potpisa.  Ona nije predsjednica "Svetske javnosti" nego Hrvatske i ima se ponašati dolično dok nas predstavlja. Nedostatak kritike poteza naših čelnika nas vodi u sanaderizam.  Ti ionako gledaš očima nekritčkog slijepca.

dobro receno.. sanaderizam

meni je smijesno-glupa-simpaticna, ali da se divim o ne :!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by vuksadinare 16/7/2018, 11:18

..opa realno draza mi ej koli bila i ovakva nego gledati onog stupidnog,nesimpatičnog infantina,putin je imao blam sa kisobranom..macron je nesto bio na putu kao kolinda...uglavnom zaboravljate da je koli zensko i da je tu prikazivanje emocija ipak drugacije u odnosu na muskarce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 11:18

kic wrote:

dobro receno.. sanaderizam

meni je smijesno-glupa-simpaticna, ali da se divim o ne :!

Je, moj Kic...pametan sam kao konj...ali badava. Navučem se na debate bez šanse za argumentirano vrednovanje   pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by kaya 16/7/2018, 11:19

kofein wrote:Da, ja sam  iz hrvatske vukojebine.  Dok se crnac opire, ona ga privija kao mater dite. Ma daj   pirat
kod nje treba razlikovati dva momenta
jedan je skakanje i navijanje što je spontanost
u drugom se htjela dodvoriti macronu pa je jurila za crncima i slinila po kipu, to nije spontanost
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by vuksadinare 16/7/2018, 11:20

kaja wrote:
kofein wrote:Da, ja sam  iz hrvatske vukojebine.  Dok se crnac opire, ona ga privija kao mater dite. Ma daj   pirat
kod nje treba razlikovati dva momenta
jedan je skakanje i navijanje što je spontanost
u drugom se htjela dodvoriti macronu pa je jurila za crncima i slinila po kipu, to nije spontanost
jbg...za nacionalne interese neke su politicarke ili zene politicara zavrsavale u tuđim krevetima.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by kic 16/7/2018, 11:22

kofein wrote:
kic wrote:

dobro receno.. sanaderizam

meni je smijesno-glupa-simpaticna, ali da se divim o ne :!

Je, moj Kic...pametan sam kao konj...ali badava. Navučem se na debate bez šanse za argumentirano vrednovanje   pirat

pametan a lep
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by kaya 16/7/2018, 11:23

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
kofein wrote:Da, ja sam  iz hrvatske vukojebine.  Dok se crnac opire, ona ga privija kao mater dite. Ma daj   pirat
kod nje treba razlikovati dva momenta
jedan je skakanje i navijanje što je spontanost
u drugom se htjela dodvoriti macronu pa je jurila za crncima i slinila po kipu, to nije spontanost
jbg...za nacionalne interese neke su politicarke ili zene politicara zavrsavale u tuđim krevetima.. :)
pa to bi bilo bolje, bar ne bi vidjeli
mada ne znam kako je u nacionalnom interesu da juriš za crncima koji su igrali gore dok tvoji plaču
ja ne kužim to, nisam očekivala da ih namlati kipom ali mogla je stajati, dati ruku i biti ozbiljna uz neki usiljeni smiješak , minimum..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by vuksadinare 16/7/2018, 11:28

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
kofein wrote:Da, ja sam  iz hrvatske vukojebine.  Dok se crnac opire, ona ga privija kao mater dite. Ma daj   pirat
kod nje treba razlikovati dva momenta
jedan je skakanje i navijanje što je spontanost
u drugom se htjela dodvoriti macronu pa je jurila za crncima i slinila po kipu, to nije spontanost
jbg...za nacionalne interese neke su politicarke ili zene politicara zavrsavale u tuđim krevetima.. :)
pa to bi bilo bolje, bar ne bi vidjeli
mada ne znam kako je u nacionalnom interesu da juriš za crncima koji su igrali gore dok tvoji plaču
ja ne kužim to, nisam očekivala da ih namlati kipom ali mogla je stajati, dati ruku i biti ozbiljna uz neki usiljeni smiješak , minimum..
pa cuj...kad je vec tamo bila..onda kako se kaze..kad je bal.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by vuksadinare 16/7/2018, 11:34

inace ovo je jedno od trio finala svjetskih prvenstava gdje prvak nije postala bolja momcad u finalu...1954 mađarska je izgubila od njemaca mada ej bila puno bolja momcad od njemqaca u vecem dijelu utakmcie ali su tipicno podcijenili njemce po sistemu..'gotovo ej tek onda kad sudac odsvira kraj'...1974 nizozemci izgubili u finalu kao i mađari opet od njemaca...ali imaju slicnu poveznicu kao mi sa ovom utkamicom kontra francuza..sudac im ej sudio na stetu a njemcima domacinima u korist
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 12:40

Božeeee, koliko smo veliki jučer bili na planetu... pa to nisu bile istine kad se pogledaju slike iz naših gradova unatoč porazu - ponos, veselje, slavlje i radost! :D

Mi smo prvaci ljudskih srca; svi su bili jučer za nas, no pobijedila je reaktivna igra i naivnost argentinskog suca u 2 situacije u prvom poluvremenu, prvenstveno ona s Griezmannom koja je u svijetu ocijenjena kao simuliranje, engleski "dive" ili njemački "schwalbe".

Bolja ekipa je izgubila, no to je nogomet - golovi se broje u konačnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 12:44

Fénix wrote:Božeeee, koliko smo veliki jučer bili na planetu... pa to nisu bile istine kad se pogledaju slike iz naših gradova unatoč porazu - ponos, veselje, slavlje i radost! :D

Mi smo prvaci ljudskih srca; svi su bili jučer za nas, no pobijedila je reaktivna igra i naivnost argentinskog suca u 2 situacije u prvom poluvremenu, prvenstveno ona s Griezmannom koja je u svijetu ocijenjena kao simuliranje, engleski "dive" ili njemački "schwalbe".

Bolja ekipa je izgubila, no to je nogomet - golovi se broje u konačnici.

Mene je Mandžina mudrolija krađe lopte od franc.vratara vratila u život.  Iskupio se za sve   sunny

Opalio je šljagu kokošarima da još bridi   :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 12:48

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:Time se gubi smisao postojanja nacionalnih vrsti pa time i svjetskih prvenstava. Čak i čisto financijski gledano. Klubovi su tu i na igračkom i na finacijskom planu uvijek u debeloj prednosti.

FIFA i UEFA nemaju ništa protiv dok dolaze novci. Liga Nacija, novi format SP su tu kako bi se više zaradilo.

Opet, to puno lakše, elegantnije i bolje rade klubovi nego reprezentacije, pa se gubi smisao postojanja nacionalnih vrsta, a time i samih turnira svjetskih prvenstava.
Prije ili kasnije će se to pokazati kao ozbiljan problem, čak i čisto financijski gledano.

Ovaj novi format sa 80 tekmi bit će cirkus koji se više neće moči prariti u cijelosti ili barem 80%... 

Isto tako Liga Nacija pojeftinjuje sam Euro.
Euro je pojeftinio prije 2 godine u Francuskoj i to ekstremno. Za SP će biti svega i svačega. Prevelika politika i još veći biznis - to je nogomet i Svjetsko prvenstvo danas.

No to je sve Bosmanov eksponencijalni efekt kroz zadnjih 23 godine u klupskom nogometu koji se zadnjih 10 godina prelio i na reprezentativni. Užas, ali što je tu je... Rušenje standarda i dekadencija je apsolutni globalni hit u svim sferama ljudskog života kako vrijeme i razvoj tehnologije odmiču prema naprijed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Ringo10 16/7/2018, 12:51

nisam dugo znao sta da napisem, I SVE STO MOGU RECI JE TO DA PRATIM NOGOMET CIJELI ZIVOT, A POSEBNO SVJETSKA I EUROPSKA PRVENSTVA I  NE PAMTIM DA JE FINALE JEDNA EKIPA IZGUBILA NA OVAKO GLUP NACIN.
Ovo je za Bogu plakat.

Prva dva gola iz bukvalno NICEGA. Nevjerojatno. 

Nesto pricaju za takozvane Francuze a u stvari svega ima samo Francuza nema, ali hajde sad, nebitno, odigrali su jednu dobru tekmu na prvenstvu, sve ostalo jad i kukavicluk, ziheraski pristup i u pravu su Belgijanci kad su rekli da je to antinogomet. 

Krivo mi je sto smo izgubili a jos mi je krivlje sto su ovi kokosari i papani pobijedili i postali prvaci svijeta.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 13:00

Hektorović wrote:
Speare Shaker wrote:Inače smatram notornom svinjarijom činjenicu da sve veće europske reprezentacije sve više formiraju naciuonalnu ekipu na način da odu u Afriku i jednostavno kupe najbolje igrače. Na taj način nastavljaju posredno svoju kolonijalističku politiku iz 19. i 20. stoljeća.
I kopiraju praksu najjačih klubova, samo što se oni ponašaju moralnije jer igračima ne daju državljanstvo, a i plate ih puno bolje od nacionalnih nogometnih saveza.
Nekada davno se u Belgiji vodila teška parlamentarna rasprava treba li Enzu Scifu omogućiti stjecanje državljanstva kako bi zaigrao za belgijsku, a ne talijansku reprezentaciju.
Za Belgiju je to bio puno pogodak, ali ne i za samog Scifa jer bi se puno bolje iskazao u talijanskoj nego belgijskog reprezentaciji.

Pa to je i cilj, imati repku kao klub, gdje popunjavaš po taktičkoj shemi koju si zadao, čak i primjenjuješ taktike određenog dominantnog tima...

Guardiolu konkretno
Bosmanov monstrum o strancima u klubovima, konzumerizam i divlji kapitalizam i ono najzadnje i najaktivnije u 21. stoljeću, globalistička multikulturalna agenda.

Ako pogledaš Francusku, onda su samo Giroud i Pavard Francuzi, a Griezmann dolazi s granice s Njemačkom uz prezime koje je vrlo germansko Griez-mann.

Daj Bože da ne bace nogomet potpuno na koljena jer već je dovoljno rasturen, no prema njemačkoj katastrofi na ovom prvenstvu, raspoloženje i pogled prema djeci i unucima gastarbajtera koji ne pjevaju njemačku himnu i migranata se prilično promijenilo s Erdogan fotografijama.

U Belgiji i Francuskoj takva situacija nije, ali ono... Na Zapadu i po nekim klupskim forumima je došlo do okršaja određenih grupacija i pogleda koje su zapalile globalne liberale i leftarde s čestitkama prvoj afričkoj reprezentaciji na svjetskom naslovu. Stvar je samo može li netko u svijetu zapaliti situaciju među frakcijama po podijeljenim zapadnim državama da se tu krene na drugačiji način obračunavati, a ne kroz papirologiju, izbore, parlament i zakone. Asimilacija i preodgajanje nisu baš ekstra brzi na Zapadu, ali raspoloženje se promijeni kroz par ozbiljnih iskra.

Diego Maradona je rekao uoči polufinala da je jedina europska reprezentacija Hrvatska, a ovo sve ostalo veze s Europom nema. :D


Last edited by Fénix on 16/7/2018, 13:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by marcellus 16/7/2018, 13:00

kic wrote:
kofein wrote:
Eroo wrote:
kofein wrote:
marcellus wrote:
gluposti, svima u svijetu je to super kako je postupila, svi kažu da je to savršen pr i predstavljanje svoje zemlje, sve je odradila bez greške, odglumila emocije gdje je trebalo, ispala faca, pokisla, neusporedivo s njonjom i anemičnim i njihovim dresom preko košulje i kravate

i uostalom tako se odrađuju diplomatski kontakti s putinom i macronom, puno bolje na taj način nego negdje na službenim sjednicama, ko što se uostalom pravi poslovi sklapaju u birtiji i za večerom a u dvorani za sastanke se potpisuje što je dogovoreno na golf terenu ili drugdje




Nema mjeru Marceluse.  Preskočila je sedlo više puta.  To neumjereno grljenje je izvan svih granica ukusa. Druga je stvar što mi prelazimo preko svega zbog emocionalnih šokova u samom događaju.   


Na koncu, iskorištava nešto što je ponos svih nas. Kontakti s kolegama državnicima OK, ali balavljenje po Francuzima umjesto protokolarnog rukovanja me vrijeđa. Dobro je netko primijetio : "Protokol se odužio jer je trebalo zagrliti i posljednjeg skupljača lopti"

Svetska javnost ipak to vidi na drugi način. Svijet više ne voli političare koji hodaju okolo sa takljom zabijenom, da ne kažem di.
Macron i KGK su svijetu htjeli pokazati da je nogomet ipak sport i ne rat. U tome im je svsrdno pomagao i Putin...
Njihove poruke moramo razumjeti na pravi način i nikako ih tumačiti kroz hr očala, koja su totalno pomućena  i ne shvatljiva
većini svijeta koji nas okružuje.

Za Kolindu sam skupio preko 13000 potpisa.  Ona nije predsjednica "Svetske javnosti" nego Hrvatske i ima se ponašati dolično dok nas predstavlja. Nedostatak kritike poteza naših čelnika nas vodi u sanaderizam.  Ti ionako gledaš očima nekritčkog slijepca.

dobro receno.. sanaderizam

meni je smijesno-glupa-simpaticna, ali da se divim o ne :!


bitno je kakav učinak to ima na svjetsku javnost - ovo što je napravila je podiglo image i ugled Hrvatske, za jako, jako, jako puno, kako god tko na to gledao

a kako netko reče političar s metlom u guzici je stvar prošlih nekih stoljeća i to danas više ne pije vodu

_________________
HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Guest 16/7/2018, 13:05

marcellus wrote:
kic wrote:
kofein wrote:
Eroo wrote:
kofein wrote:




Nema mjeru Marceluse.  Preskočila je sedlo više puta.  To neumjereno grljenje je izvan svih granica ukusa. Druga je stvar što mi prelazimo preko svega zbog emocionalnih šokova u samom događaju.   


Na koncu, iskorištava nešto što je ponos svih nas. Kontakti s kolegama državnicima OK, ali balavljenje po Francuzima umjesto protokolarnog rukovanja me vrijeđa. Dobro je netko primijetio : "Protokol se odužio jer je trebalo zagrliti i posljednjeg skupljača lopti"

Svetska javnost ipak to vidi na drugi način. Svijet više ne voli političare koji hodaju okolo sa takljom zabijenom, da ne kažem di.
Macron i KGK su svijetu htjeli pokazati da je nogomet ipak sport i ne rat. U tome im je svsrdno pomagao i Putin...
Njihove poruke moramo razumjeti na pravi način i nikako ih tumačiti kroz hr očala, koja su totalno pomućena  i ne shvatljiva
većini svijeta koji nas okružuje.

Za Kolindu sam skupio preko 13000 potpisa.  Ona nije predsjednica "Svetske javnosti" nego Hrvatske i ima se ponašati dolično dok nas predstavlja. Nedostatak kritike poteza naših čelnika nas vodi u sanaderizam.  Ti ionako gledaš očima nekritčkog slijepca.

dobro receno.. sanaderizam

meni je smijesno-glupa-simpaticna, ali da se divim o ne :!


bitno je kakav učinak to ima na svjetsku javnost - ovo što je napravila je podiglo image i ugled Hrvatske, za jako, jako, jako puno, kako god tko na to gledao

a kako netko reče političar s metlom u guzici je stvar prošlih nekih stoljeća i to danas više ne pije vodu
Po Twitteru i soc. mrežama svi je hvale i slave, nazivaju plemenitom i simpatičnom dok u Hrvatskoj se nju pljuje.

Ni to što je žena ništa ne znači svih godina u Hrvatskoj, ali je potpuno jasno kako je cijela priča vezana uz društveno-političke prilike i sustav koji je uništio ovu zemlju, ali je potpuno neučinkovit na ove igrače koji su igrali. Političari nisu poželjni nigdje više u narodu od kojeg su napravili šaku jada, a ovi ratnici na nogometnom terenu vratili im svjetlo, vjeru u život, radost, energiju, zdravlje...

Sustav i temelji ove zemlje na kojima počiva i (ne)funkcionira će ostati cijeli i vječiti problem ove zemlje dok se promjene ne dogode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by RayMabus 16/7/2018, 13:06

Meni je oni penal koji nije penal jučer ubio nogomet 

Ono gledam tv ali uopće nepratim utakmicu nego čekam kraj i da nebude potop 

Ajd 4:2 nekako prihvatiljivo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by RayMabus 16/7/2018, 13:10

Jučer su bile finale SP samo do onog penala 

Tko god kuži nogomet zna šta je to bilo 

Francuska mora pobijediti pošto poto
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Ringo10 16/7/2018, 13:15

RayMabus wrote:Meni je oni penal koji nije penal jučer ubio nogomet 

Ono gledam tv ali uopće nepratim utakmicu nego čekam kraj i da nebude potop 

Ajd 4:2 nekako prihvatiljivo
MA tehnicki gledano, penal se na ono moze svirati i tu sudac ne moze biti optuzen.

Ali penal je glup do bola i NE MORA SE SVIRATI. Moze ali ne mora.

I da nije bilo udarca lopte u ruku opasnosti za gol ne bi bilo.

Jebi ga sad.

U povijesti SP-a smo bili jednom drugi a jednom treci. Ipak je to veliki uspjeh.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by RayMabus 16/7/2018, 13:17

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Meni je oni penal koji nije penal jučer ubio nogomet 

Ono gledam tv ali uopće nepratim utakmicu nego čekam kraj i da nebude potop 

Ajd 4:2 nekako prihvatiljivo
MA tehnicki gledano, penal se na ono moze svirati i tu sudac ne moze biti optuzen.

Ali penal je glup do bola i NE MORA SE SVIRATI. Moze ali ne mora.

I da nije bilo udarca lopte u ruku opasnosti za gol ne bi bilo.

Jebi ga sad.

U povijesti SP-a smo bili jednom drugi a jednom treci. Ipak je to veliki uspjeh.
Ma sve ok samo mislija san uživati u NOGOMETU 

Jesam do onog penala a nakon toga moga san i ugasiti tv jer me igra nezanima nego kraj i proglašenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA - FRANCUSKA - Page 11 Empty Re: HRVATSKA - FRANCUSKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum