ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 30/6/2018, 06:27

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:Nek su drugi rekli ... čuo sam Majera kako kaže da je odlazak u Dinamo njegova odluka. Sad je samo pitanje da li vjerovati trećima ili njemu.
:D :D :D hahaha
Naravno da će sad reći da je to njegova odluka, pa bilo bi glupo da drugačije priča. No da je on toliko htio Dinamo, potpisao bi prije koji tjedan jer očito su ga ljudi iz Lokomotive htjeli poslati isključivo u Dinamo. No on je to odbijao, htio ići vani, na kraju ipak završio u Dinamu i sad priča da je to njegova odluka.  lol! Jeli nadodao da je to uvijek htio?

Ne trebaš biti puno pametan da zaključiš da je ovu odluku donio pod pritiskom ljudi iz Lokomotive/Dinama. Pročitaj još jednom što je direktor Lokomotive prije koji tjedan pričao pa malo razmisli.  Basketball
I Brekalo i Brodić i Murić su bili pod pritiskom ljudi iz Dinama pa su donijeli odluke kakove su donijeli ... eto ti vjeruješ onima čije izjave pašu u tvoju konstrukciju  ...
:D O bože...

Ne pričamo o Brekalu, Brodiću, Muriću niti nekom stotom, pričamo o Lovri Majeru.
Ako direktor Lokomotive laže i ako je lagao, zašto ga Lovro Majer nije demantirao i rekao da nije istina da na želi u Dinamo kad je to pričao? Zašto Lovro Majer nije potpisao za Dinamo prije par tjedana kad ga je Dinamo htio i kad ga je Lokomotiva htjela tu Dinamo poslati, ako je to njegova osobna odluka oduvijek? Basketball
To samo dokazuje da ga Lokomotiva nije u početku htjela u Dinamo, a ako tome dodaš i obitelj očito stvar nije bila jednostavna. A usporedba sa drugima je važna ... onaj tko želi otići uglavnom ode ... Majer je ostao!!! A to je najvažnije.

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 30/6/2018, 09:34

[size=42]





[size=47]Soudani se oprostio od navijača: Dinamo i Zagreb bili su moj dom, sigurno ću se vratiti[/size]
S.M.Prije 2 sata
[size=42] 74

[/size]

Dinamo Zagreb - Page 17 PXL_230518_20739027__1__
FOTO: IGOR KRALJ/PIXSELL

[size=44]NAJBOLJI Dinamov stranac u povijesti El Arbi Hilal Soudani (30) jučer je potpisao ugovor za Nottingham Forest i karijeru nastavlja u engleskom Championshipu.
Soudani je za Dinamo u 196 utakmica zabio 86 te asistirao za 54 gola i s Maksimira odlazi kao treći najbolji Dinamov strijelac u povijesti HNL-a. Od Zagreba i navijača oprostio se na Instagramu.
"Dragi navijači i prijatelji, nastavljam svoj nogometni put u Engleskoj, u klubu Nottingham Forest. Mnogi igrači mogu samo sanjati ovakvu priliku, igrati nogomet u Engleskoj, a meni se prilika ostvarila. Želim zahvaliti svim navijačima, kolegama, trenerima, suigračima, prijateljima koje sam stekao u pet godina boravka u Zagrebu. Prošli smo zajedno puno lijepih trenutaka i ponosan sam na to što sam pet godina nosio dres s grbom najtrofejnijeg kluba u Hrvatskoj. Nema riječi kojima mogu opisati koliko sam danas istovremeno sretan, a jednako tužan jer su Zagreb i Dinamo bili moj dom. Hvala svima na podršci, na svakom pljesku, na ovacijama i silnim nagradama koje sam dobio. Hvala svima u klubu i oko kluba koji su se brinuli za to da se u Zagrebu osjećam kao kod kuće. Jednog dana ću se vratiti, to je sigurno, a do tada ću pratiti sve što se događa s mojim Dinamom. Želim klubu da obrani dvostruku krunu ove sezone i da ostvari što bolji rezultat u Europi! Ajmo dečki! Hvala na svemu", napisao je Soudani na Instagramu.[/size]
[/size]

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 30/6/2018, 09:36

Sretno,majstore!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 30/6/2018, 09:54

sat2 wrote:To samo dokazuje da ga Lokomotiva nije u početku htjela u Dinamo, a ako tome dodaš i obitelj očito stvar nije bila jednostavna. A usporedba sa drugima je važna ... onaj tko želi otići uglavnom ode ... Majer je ostao!!! A to je najvažnije.

poanta priče.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 10:06

Poanta price je da je momak na silu otisa u Dinamo, jer je tija ic van za puno veće pare i u puno veći klub...
Ko zna na koji kriminalan način je prisiljen da ode u Dinamo...
Uglavnom, još jedna nakaradna priča vezana za incestne klubove...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 10:16

Kako na silu? Jel ga neko puškom terao? :roll Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 10:38

Transfer Olića style...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 30/6/2018, 12:36

fridrih_niche wrote:Poanta price je da je momak na silu otisa u Dinamo, jer je tija ic van za puno veće pare i u puno veći klub...
Ko zna na koji kriminalan način je prisiljen da ode u Dinamo...
Uglavnom, još jedna nakaradna priča vezana za incestne klubove...
;)
Tebe da sutra posjeti Majer i osobno ti kaže da je to njegova odluka ... i dalje bi vrtio svoj film. To se kod nas u Čađavici zove krečana!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 12:50

A kod nas na Pujankama se ovakav transfer naziva kriminalnom aktivnošću...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 13:23

Niche pusi kurac bizi ca sarat po svom zidu.
Tamo seri i batali se ti moga zida di je tema najveci hrvatski klub. 
Ajde ca.. mrs stoko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 14:16

Svejedno te volim, picko emotivna...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 14:28

fridrih_niche wrote:Svejedno te volim, picko emotivna...
<3
Imas taj tekst gori u vukovarskoj priko puta NAJSVETIJEG HRAMA Splitskog sporta na zidu iznad murala Vukovarskim svetinjma i herojima di pise
VISocani ajte ca sarat na svoj zid ovo je nas sucidarski.
Ja kad san to procita otkinìja san od smija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 14:32

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:Svejedno te volim, picko emotivna...
<3
Imas taj tekst gori u vukovarskoj priko puta NAJSVETIJEG HRAMA Splitskog sporta na zidu iznad murala Vukovarskim svetinjma i herojima di pise
VISocani ajte ca sarat na svoj zid ovo je nas sucidarski.
Ja kad san to procita otkinìja san od smija
To je kultni grafit...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 14:34

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:Svejedno te volim, picko emotivna...
<3
Imas taj tekst gori u vukovarskoj priko puta NAJSVETIJEG HRAMA Splitskog sporta na zidu iznad murala Vukovarskim svetinjma i herojima di pise
VISocani ajte ca sarat na svoj zid ovo je nas sucidarski.
Ja kad san to procita otkinìja san od smija
To je kultni grafit...
:D
Kultni grafit na svetom mistu sjecanja i sve skupa jos na mistu di se povist ispisuje svakim valjanjem balote ka bulinu Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 14:35

Razbit ću te tu na balote!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 14:36

Isla mi sestra setat sa dicon gori prema Victi a ona zivisada na Mertojaku i mala joj pocela plakat u proslu nedilju kad je cula onu kletvu i bestimu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 14:37

fridrih_niche wrote:Razbit ću te tu na balote!
<3
Nemas sanse to bi bilo isto ka i da crnogorac dobije GOATa u finalu Wimbledona

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 15:09

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:Razbit ću te tu na balote!
<3
Nemas sanse to bi bilo isto ka i da crnogorac dobije GOATa u finalu Wimbledona
Pa ja san Roger i slazen se sa tvojom komparacijom!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 30/6/2018, 15:10

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:Razbit ću te tu na balote!
<3
Nemas sanse to bi bilo isto ka i da crnogorac dobije GOATa u finalu Wimbledona
Pa ja san Roger i slazen se sa tvojom komparacijom!
<3
Ti si kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2018, 15:21

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 30/6/2018, 19:38

fridrih_niche wrote:Poanta price je da je momak na silu otisa u Dinamo, jer je tija ic van za puno veće pare i u puno veći klub...
Ko zna na koji kriminalan način je prisiljen da ode u Dinamo...
Uglavnom, još jedna nakaradna priča vezana za incestne klubove...
;)
a e.

na silu su došli i menalo i leovac i Šunjić i dilaver i kevin i kadzior?

i hajduk je po tom pitanju incestuozan s dinamom jer vam sad drugu momčad i juniore vode treneri stasali u dinamu Oreščanin i gojun, a pasariček, špikić i pršir su došli za njima u hajduk.
kako su otprije u hajduku već juranović i tudor imate već pet purgera u kadru prve ekipe.
Koliko je tovara?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum