ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/6/2018, 00:02

Devastiranja hr nogometa?
Ako mislis na klupski,osijeku dobro ide...rijeka se nakon financijske krize digla,igrala el,osvojila prvenstvo i nakon toga prodala pola ekipe sto joj nije manic kriv...hajduka su stisli problemi koje su mu nabili njegovi ljudi u vidu dugova,kostura iz ormaru koje im nije mamic nabio kao sto im i nije on kriv sto su odustali od svoga plana nasa dica i sta su vec reklamirali...
Ako su neki klubovi u financijskoj krizi sami su krivi sto se ne mogu pokriti i financirati...

Ako mislis na reprezentaciju,standardno gura,nesretno( nespretno) ispali na ep od osvajaca portugala,sad su na sp gdje ja osobno ocekujem prolaz grupe i ispadanje od francuza....

Ako nisu ispunili obecanja iz programa( suker) kao recimo kamp i koje su vec bile kljucne tocke.treba dati sansu drugome,ako ni on ne ispuni svojei kljucne tocke prigrama onda trecem itd.

I eto dolazimo do toga da ako se pravomocno potvrdi presuda kao sto rekoh  treba vratit nezakonito stecenu lovu dinamu i tu bi dinamo bio ostecen od svojih ljudi isto kako je hajduk bio od svojih...

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/6/2018, 00:26

muckodjubre wrote:Devastiranja hr nogometa?
Ako mislis na klupski,osijeku dobro ide...rijeka se nakon financijske krize digla,igrala el,osvojila prvenstvo i nakon toga prodala pola ekipe sto joj nije manic kriv...hajduka su stisli problemi koje su mu nabili njegovi ljudi u vidu dugova,kostura iz ormaru koje im nije mamic nabio kao sto im i nije on kriv sto su odustali od svoga plana nasa dica i sta su vec reklamirali...
Ako su neki klubovi u financijskoj krizi sami su krivi sto se ne mogu pokriti i financirati...

Ako mislis na reprezentaciju,standardno gura,nesretno( nespretno) ispali na ep od osvajaca portugala,sad su na sp gdje ja osobno ocekujem prolaz grupe i ispadanje od francuza....

Ako nisu ispunili obecanja iz programa( suker) kao recimo kamp i koje su vec bile kljucne tocke.treba dati sansu drugome,ako ni on ne ispuni svojei kljucne tocke prigrama onda trecem itd.

I eto dolazimo do toga da ako se pravomocno potvrdi presuda kao sto rekoh  treba vratit nezakonito stecenu lovu dinamu i tu bi dinamo bio ostecen od svojih ljudi isto kako je hajduk bio od svojih...
Da, devastiranje nogometa. Više od 90 % klubova koji nemaju uvjete za prvu ligu, neadekvatne uvjete iako je HNS imao od Uefe novac da ulaže u iinfrastrukturu, na kriminal unutar HNS-a (Mamić bivši dopredsjednik, Vrbanović izvršni predsjednik, osuđeni Širić, Djedović itd.). Nikad sagrađeni kamp za nacionalnu reprezentaciju (što je i jedna BIH uspila napraviti) iako je Uefa dala novac, a HNS potrošio 15-ak milijuna kuna?

Tko će vratiti poštenje i jednake uvjete za sve svih ovih prethodnih godina? Tko demo, na to mi odgovori?

I kakav Šuker, drugi, treći? O čemu ti? To su sve isti profil i isti krug ljudi, danas Šuker i Vrbanović, sutra Svetina i što ja znam onaj jadnik Kustić. Svi se oni vrte tu na tim funkcijama).

Jadno i žalosno da ti cijelu priču svodiš na to da Mamić vrati lovu Dinamu. Na kraju sam klub, tj. ljudi koji ga predstavljaju sami kažu da Mamić nije oštetio klub već da su oni njemu dužni novce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/6/2018, 00:35

Pa tko bi trebao brinuti oko kampa,infrastrukture i programa nego oni kojima je to dio programa radi kojega su izabrani pa bio to vlatko,suker ili nakon njih netko treci!? To bi trebalo biti kao i u politici ako imas kljucne tocke prigrama koje garantiras napraviti,ako ne napravis daj drugoga itd.

Suđenje je oko izvlacenja novca iz dinama,ako se pravomocno presudi da je kriv neka vrati nezakonito stecen novac,a uostalom to se moze naplatiti iz blokirane imovine koja je koliko sam shvatio blokirana do pravomocne presude...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 10 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 10 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 10 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/6/2018, 00:47

muckodjubre wrote:Pa tko bi trebao brinuti oko kampa,infrastrukture i programa nego oni kojima je to dio programa radi kojega su izabrani pa bio to vlatko,suker ili nakon njih netko treci!? To bi trebalo biti kao i u politici ako imas kljucne tocke prigrama koje garantiras napraviti,ako ne napravis daj drugoga itd.

Suđenje je oko izvlacenja novca iz dinama,ako se pravomocno presudi da je kriv neka vrati nezakonito stecen novac,a uostalom to se moze naplatiti iz blokirane imovine koja je koliko sam shvatio blokirana do pravomocne presude...
:D
Oko toga bi trebala brinuti moja baba koja je evo sad zagazila u 81-u godinu. ;)

Hvala što nisi odgovorio na pitanje, ponovit ću ga još jednom: Tko će vratiti poštenje i jednake uvjete za sve svih ovih prethodnih godina? Tko demo, na to mi odgovori?


Tko će vratiti jedinstvo unutar one reprezentacije koju nazivaju hrvatskom, a koje smo prije imali? Tko će vratiti vrijeme od prije kad bi igrala Hrvatska reprezentacija, a zaboravljalo se tko ima bili, plavi dres, tko za koga navija i svi bili kao jedno? Od Vukovara, Osijeka, Vinkovaca, preko Zagreba, Istre, gorskog Gotara sve do juga Dalmacije i Dubrovnika? Tko će i kako vratiti devastirano povjerenje, uništeno jedinstvo od strane kriminalaca koji su nezakonito privatizirali hrvatski nogomet i jedan klub u svrhu ostvarivanja nekih svojih sitnih interesa? Tko demo, tko? 

Ova gore pitanje su bitnija od toga hoće li, kad i koliko novaca Mamić vratiti klubu koji sam tvrdio da Mamić ništa nije dužan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/6/2018, 08:06

kako demo brani svog taticu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 7/6/2018, 08:18

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:
vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:

Relativiziraš stvari i pišeš pizdarije...Mamić je upravo simbol kriminala u ovoj državi i ljudima je itekako drago da je u bajboku pa makar i deklarativno...
...sve stoji..ali realno mamic ima mnogo pobornika i to ne treba podcijeniti...sto dokazuje i velika podrska na forumima raznih portala,facebooku i slicno...i ne radi se smao o desnicarima vec dobrano ima cak i jevicara imas ih i tu poput šitinga i jos nekih...jer svi oni se vode sitagmom...onom socijalistickom iz juge..'krao je ali je i nama dao'..usput hvaleci ga kako prca 'glupe tovare'
Ako je Svetina ljevičar, onda san ja oficir Gestapa...
:^O
Svi ti Mamicevi poklonici su adezenjare, zadnji šljam, koji samo gleda nekakvu vlastitu korist...
Ne druka Svetina za Našmrkanog kriminalca jer mu je drag, nego zato jer je placen da to radi...
;)
šiting je ljevicar da si na vip-u visio vidio bi kako lose pise u desnicarima i hdz-u...nego njemu mamic lezi jer ne voli tovare..da je i netko drugi na mjestu mamica a prca tovare i hajduk istim zarom bi bio za njega...drugo...sto s etice placenika..radi se mahom o veteranskoj populaciji bbb-a i dinamovaca..naravno da su tu i politicari...javne osobe...kupovao je i siromasnije..ne treba to negirati navodno humanitarnim operacijama..jbg...ravnao se po onoj socijalistickoj..'umem vise sebi ali dam malo i tebi'..jebiga

Šiting je čudnovati kljunaš čak i za ovdašnje forumske prilike...međutim, nije mu ni gazda bolji...od ultranacionalističkog freaka do zaluđenog simpatizera Srba te Jugoslavije u manje od 24 sata, ovisno o tome koju drogu je taj dan uzeo... cheers
šiting je klubaski primjer navijaca...i ne samo šiting..njemu da i al capone osigura naslov dinamu i prca hajduk...bi bio super..a to ej ono sto ne valja...klubastvo...koje jetako rasireno na ovim prostorima..realno maminjo bi u svim civiliziranim zemljama ako ne bio u zatvoru ne bi ni prismrdio javnom ili politickom zivotu...sa druge strane pak imamo one sa budalastom frazom..'neka je nesposoban a da je psoten'..pa u neku ruku nesposoban covjek napravi vise stete nego sposoban lopov jer nesposoban i ne moze popraviti stetu koju ej naparvio jer jednostavno ne zna..tako d akod nas imas sukob sposobnih lopova i nesposobnih postenjacina..i kud okrenes god steta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/6/2018, 17:18

Dinamo Zagreb - Page 10 F5571110
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 8/6/2018, 18:00

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:Pa tko bi trebao brinuti oko kampa,infrastrukture i programa nego oni kojima je to dio programa radi kojega su izabrani pa bio to vlatko,suker ili nakon njih netko treci!? To bi trebalo biti kao i u politici ako imas kljucne tocke prigrama koje garantiras napraviti,ako ne napravis daj drugoga itd.

Suđenje je oko izvlacenja novca iz dinama,ako se pravomocno presudi da je kriv neka vrati nezakonito stecen novac,a uostalom to se moze naplatiti iz blokirane imovine koja je koliko sam shvatio blokirana do pravomocne presude...
:D
Oko toga bi trebala brinuti moja baba koja je evo sad zagazila u 81-u godinu. ;)

Hvala što nisi odgovorio na pitanje, ponovit ću ga još jednom: Tko će vratiti poštenje i jednake uvjete za sve svih ovih prethodnih godina? Tko demo, na to mi odgovori?


Tko će vratiti jedinstvo unutar one reprezentacije koju nazivaju hrvatskom, a koje smo prije imali? Tko će vratiti vrijeme od prije kad bi igrala Hrvatska reprezentacija, a zaboravljalo se tko ima bili, plavi dres, tko za koga navija i svi bili kao jedno? Od Vukovara, Osijeka, Vinkovaca, preko Zagreba, Istre, gorskog Gotara sve do juga Dalmacije i Dubrovnika? Tko će i kako vratiti devastirano povjerenje, uništeno jedinstvo od strane kriminalaca koji su nezakonito privatizirali hrvatski nogomet i jedan klub u svrhu ostvarivanja nekih svojih sitnih interesa? Tko demo, tko? 

Ova gore pitanje su bitnija od toga hoće li, kad i koliko novaca Mamić vratiti klubu koji sam tvrdio da Mamić ništa nije dužan!

Koliko vidim imaju jako dobru podršku ovih dana po slavoniji,protiv grke u zg je bio pun stadion...na zadnjem ep jako dobra podrška (izuzev bakljade onih idiota...)

možda da postaviš pitanje kako vratiti da torcida i ljudi oko hajduka opet prihvate reprezentaciju hrvatske?

a suđenje je oko izvlačenja novca iz dinama i naravno da je onda najbitnije šta je s tim novcima,ovo što ti navodiš je jedna druga tema...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 10 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 10 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 10 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 8/6/2018, 18:03

pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 10 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 10 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 10 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 8/6/2018, 21:12

muckodjubre wrote:pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike
Ma ne, to im je Mamić u dogovoru s Miškom pustio ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/6/2018, 21:40

sat2 wrote:
muckodjubre wrote:pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike
Ma ne, to im je Mamić u dogovoru s Miškom pustio ....
Ne, Rijeka je platila za Kramarića, Tomecaka i druge...
Misko je posta potpredsjednik HNS jer je uglađen i fin...
Daj, Sate, probudi se vise!
Tvoj idol, kojeg čeka 6,5 god zatvora, je unistija cili balun...
Rijeka mu je bila vazal...
A ti se i dalje čudi tomu svemu...
Ili glumi da se čudiš...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 8/6/2018, 21:50

:rofl :rofl :rofl

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/6/2018, 23:03

muckodjubre wrote:

Koliko vidim imaju jako dobru podršku ovih dana po slavoniji,protiv grke u zg je bio pun stadion...na zadnjem ep jako dobra podrška (izuzev bakljade onih idiota...)

možda da postaviš pitanje kako vratiti da torcida i ljudi oko hajduka opet prihvate reprezentaciju hrvatske?

a suđenje je oko izvlačenja novca iz dinama i naravno da je onda najbitnije šta je s tim novcima,ovo što ti navodiš je jedna druga tema...
:D
Nisi odgovorio na pitanja.  ;)

Ovo za Torcidu, ljude oko Hajduka, da imaš malo širi pogled vidio bi da se ne radi samo o Torcidi i ljudima oko Hajduka. Koliko je puta ta Hrvatska reprezentacija zadnjih 10-ak godina puta došla u Dalmaciju, koliko je utakmica odigrano na Poljudu? 
U Dalmaciji nikad neće biti dobrodošla ova prčija, sve dok ne ode do jedan šupak koji dan danas podržava kriminalce Mamića, Vrbanovića i ostale ili ih je podržavao. Tako da odgovor kad će reprezentacija biti prihvaćena ti se nameće sam od sebe. Kad postane opet hrvatska, jer ovo što je sad sigurno nije nego se samo tako zove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/6/2018, 23:05

muckodjubre wrote:pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike
Nemoj molim te, nemoj mi Rijeku spominjati.

Kakav bi to ona uspjeh napravila da se Mišković nije udružio s Mamićem i ostalim iz HNS-a? U ovom HNL-u? Ne pričaj gluposti.

Da ti sad postavim pitanje jeli normalno da u kratkom periodu Dinamo daruje broj igrača koji je darovao Rijeci, a radi se o dva kluba koji su konkurent tj. trebali bi bitii, te da mi navedeš nekakav sličan primjer u ozbiljnoj ligi opet bi ti maca popapala jezik pa ne bi ima što reći. Tako da eto neću ništa postavljati Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 9/6/2018, 11:11

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
muckodjubre wrote:pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike
Ma ne, to im je Mamić u dogovoru s Miškom pustio ....
Ne, Rijeka je platila za Kramarića, Tomecaka i druge...
Misko je posta potpredsjednik HNS jer je uglađen i fin...
Daj, Sate, probudi se vise!
Tvoj idol, kojeg čeka 6,5 god zatvora, je unistija cili balun...
Rijeka mu je bila vazal...
A ti se i dalje čudi tomu svemu...
Ili glumi da se čudiš...
;)
Da imate uglađenih i finih u Hajduku imali bi ste i vi potpredsjednika HNS-a, ali ste se okrenuli onom drugom HNS-u iako "neće politika u moju butigu"!Što ćete kada "moj idol" konačno i završi u zatvoru, a Dinamo i dalje ostane jak!?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/6/2018, 11:25

Ti si sasvim izgubljen...
Nema smisla diskutirat s tobom...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 9/6/2018, 11:28

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:

Koliko vidim imaju jako dobru podršku ovih dana po slavoniji,protiv grke u zg je bio pun stadion...na zadnjem ep jako dobra podrška (izuzev bakljade onih idiota...)

možda da postaviš pitanje kako vratiti da torcida i ljudi oko hajduka opet prihvate reprezentaciju hrvatske?

a suđenje je oko izvlačenja novca iz dinama i naravno da je onda najbitnije šta je s tim novcima,ovo što ti navodiš je jedna druga tema...
:D
Nisi odgovorio na pitanja.  ;)

Ovo za Torcidu, ljude oko Hajduka, da imaš malo širi pogled vidio bi da se ne radi samo o Torcidi i ljudima oko Hajduka. Koliko je puta ta Hrvatska reprezentacija zadnjih 10-ak godina puta došla u Dalmaciju, koliko je utakmica odigrano na Poljudu? 
U Dalmaciji nikad neće biti dobrodošla ova prčija, sve dok ne ode do jedan šupak koji dan danas podržava kriminalce Mamića, Vrbanovića i ostale ili ih je podržavao. Tako da odgovor kad će reprezentacija biti prihvaćena ti se nameće sam od sebe. Kad postane opet hrvatska, jer ovo što je sad sigurno nije nego se samo tako zove.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 9/6/2018, 11:29

fridrih_niche wrote:Ti si sasvim izgubljen...
Nema smisla diskutirat s tobom...
;)
Istina ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 9/6/2018, 11:43

muckodjubre wrote:pričaš oko jednakih uvjeta?

najbolji primjer ti je rijeka koja kada se stabilizirala,financijski i igrački,odmah je napravila rezultat i to ne samo u HNLu već i u europi,eto čim su financijski zaškripali i rasprodali igrače izgubili su korak i skoro ih je i hajduk pretekao...reklo bi se koliko para toliko muzike
uvjete si prvo moraš početi stvarati sam.
rijeka je osim financijske stabilizacije izgradila i stadion i kampa oko tog stadiona (preciznije kamp sa glavnim terenom uz kojeg je gledalište za 10-tak tisuća gledatelja).
Osijek gradi i kamp i stadion.

međutim, i rijeka i Osijek su krenuli sa puno manje novaca , nego ih je hajduk imao nakon preoblikovanja, a i Rijeka i Osijek nisu imali poljud kao kapital.
očigledno nije pitanje toliko niti novac, već da li znaš, ili ne znaš?
činjenica je kako u hajduku ne znaju.
zato kmeče i izmišljaju krivce iza svake masline i za svako tovarsko govno u koje ugaze.

hajduk ima bogomdane uvjete, vjernu publiku koja dolazi na stadion (iz ljubavi prema balunu, ili iz dišpeta), ali uzalud jer nema pameti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/6/2018, 11:47

fridrih_niche wrote:Ti si sasvim izgubljen...
Nema smisla diskutirat s tobom...
;)
Ma on je običan pokvareni smrdljivac, jadnik. Zbog takvih kao što je on država i je tu gdje je, a pazi radi se o profesoru. To je zabrinjavajuće, jer lako za ove neuke mamićeve izdrkotine.

Pazi ti njega, da ima uglađenih i finih u Hajduku imali bi potpredsjednika HNS-a.  :blj

Kao prvo, Hajduk sigurno ne želi nikakvo mjesto potpredsjednika HNS-a, ovakvog HNS-a. Što se mene tiče nikad ne treba Hajdukov čovjek ni biti predsjednik ni nekog boljeg HNS-a. Uopće nije to priča niti poanta. No jadnik šalje poruku da su u HNS-u uglađeni i fini, a u Hajduku nisu?

A sad poruka jadniku iz Čađavice:

Pa smrade jadni iz Čađavice, pogledaj tko je u Hajduk zadnjih godina, kakvi su ljudi na funkcijama u NO i na mistu predsjednika Uprave? Ne pričam tu tko je kako uspješno radio, nego kakav profil ljudi. A tko je u HNS-u jadniče bijedni? Širić, Djedović, Vrbanović, Mamić (bio potpredsjednik), Svetina (koji je sve vas dinamovce lagao po pitanju transfera igrača Dinama), Šuker i slični. Uglađeni i fini, jeli?

Jadan si i bijedan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 9/6/2018, 12:00

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ti si sasvim izgubljen...
Nema smisla diskutirat s tobom...
;)
Ma on je običan pokvareni smrdljivac, jadnik. Zbog takvih kao što je on država i je tu gdje je, a pazi radi se o profesoru. To je zabrinjavajuće, jer lako za ove neuke mamićeve izdrkotine.

Pazi ti njega, da ima uglađenih i finih u Hajduku imali bi potpredsjednika HNS-a.  :blj

Kao prvo, Hajduk sigurno ne želi nikakvo mjesto potpredsjednika HNS-a, ovakvog HNS-a. Što se mene tiče nikad ne treba Hajdukov čovjek ni biti predsjednik ni nekog boljeg HNS-a. Uopće nije to priča niti poanta. No jadnik šalje poruku da su u HNS-u uglađeni i fini, a u Hajduku nisu?

A sad poruka jadniku iz Čađavice:

Pa smrade jadni iz Čađavice, pogledaj tko je u Hajduk zadnjih godina, kakvi su ljudi na funkcijama u NO i na mistu predsjednika Uprave? Ne pričam tu tko je kako uspješno radio, nego kakav profil ljudi. A tko je u HNS-u jadniče bijedni? Širić, Djedović, Vrbanović, Mamić (bio potpredsjednik), Svetina (koji je sve vas dinamovce lagao po pitanju transfera igrača Dinama), Šuker i slični. Uglađeni i fini, jeli?

Jadan si i bijedan.
Dinamo Zagreb - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcS1MSr8s4bRBZXQZtJRs4StmEKHE7UGY6PWCWCxg1ZIvKTXrsQSVQ
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 10 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum