ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti imaju vaške

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Imigranti imaju vaške Empty Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Thu 31 May - 20:29

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zbog-zaraznih-bolesti-kod-migranata-usk-na-pragu-proglasenja-epidemije/180531112
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:02

Vidim ovdje vrlo zanimljivu temu,no neuk narod to ne interesira...
etoc,kod Menea je u djecjim vrtitjima buknula rubeola i nes sto izaziva teske upale mandula...dakle,ako te to dohvati moras ih bezuvjetno vaditi...
od jedne frendice je mala u vtitju pokupila od arapskih i africkih mankija malih rubeolu i to sranje koje ide na mandule..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:03

imaju i ospice, a vjerojatno i ova upala pluca koja je harala ovu zimu su najvise oni sirili...

to je jako zanimljivo kako niko ne zeli naprvaiti ovu poveznicu izmedju migranata i "epidemije" ospica, to je vrlo interesantno, ali tamo di je kriza s njima izbije i epidemija ospica, cim njih nestane nema vise ni epidemije. Ono jako zanimljivo kako se svi prave mutavi... Imigranti imaju vaške 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:04

citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:05

pismejker wrote:Vidim ovdje vrlo zanimljivu temu,no neuk narod to ne interesira...
etoc,kod Menea je u djecjim vrtitjima buknula rubeola i nes sto izaziva teske upale mandula...dakle,ako te to dohvati moras ih bezuvjetno vaditi...
od jedne frendice je mala u vtitju pokupila od arapskih i africkih mankija malih rubeolu i to sranje koje ide na mandule..
ja pricam za ospice vec duze vrijeme, jos kad su prvi slucajevi zaboljezeni u srbiji. Ono kad pogledas di je izbilo zariste i to sve, vidis da tamo bilo puno ilegalnih imigranata, tamo su ta zarista i tako sve nesto. Zato i forsiraju vjerojatno da je to zbog necijepljenja i ostale pizdarije, samo da prikriju cinjenicu da je to od migranata jer bi ljudi popizdili... Imigranti imaju vaške 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:07

opet,jednoj frendici drugoj iy Poljske su djeca,dvoje u vrtjicu se zarazila necim,sto izaziva jaku svrabez i crvenilo i peckanje ociju..nakon kojeg dana i roditelji su to popushili...djeca se u vtritjima pimpljaju medjusobno,po licu rukama,i tako to i prelazi..a arapske i kozojebske djece ima sve vise..na jednogrodjenog svabu sedam kozojeba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:07

pismejker wrote:citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
inace postoji cjepivo protiv rubeole koje se daje zajedno sa cjepivom za ospice i tako sve neesto. Ol cjepivo nije pomoglo...???
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:10

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:Vidim ovdje vrlo zanimljivu temu,no neuk narod to ne interesira...
etoc,kod Menea je u djecjim vrtitjima buknula rubeola i nes sto izaziva teske upale mandula...dakle,ako te to dohvati moras ih bezuvjetno vaditi...
od jedne frendice je mala u vtitju pokupila od arapskih i africkih mankija malih rubeolu i to sranje koje ide na mandule..
ja pricam za ospice vec duze vrijeme, jos kad su prvi slucajevi zaboljezeni u srbiji. Ono kad pogledas di je izbilo zariste i to sve, vidis da tamo bilo puno ilegalnih imigranata, tamo su ta zarista i tako sve nesto. Zato i forsiraju vjerojatno da je to zbog necijepljenja i ostale pizdarije, samo da prikriju cinjenicu da je to od migranata jer bi ljudi popizdili... Imigranti imaju vaške 1f602
yahhh..svabi postavili debeli tepih od zida do zida i sve metu pod njih gase paniku i sve skrivaju od javnosti..mediji su dobili ostra upozorenja o velikim tuzbama yza /izazivanje/ panike..pametnom dovoljno...

svabi tek nedavno saznali koliko iz budzeta ide za Kozojebe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Thu 31 May - 21:10

Tifusari
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:11

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
inace postoji cjepivo protiv rubeole koje se daje zajedno sa cjepivom za ospice i tako sve neesto. Ol cjepivo nije pomoglo...???
:aw
Nemam info..majka je jos doma ..uzela bolovanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:12

RayMabus wrote:Tifusari
pa kad se prave blesavi i ne drze se karantene, ljepo sve to u karantenu i nakon mjesec dana pustit, pa to je normalno. Sta su mislili kako ce bit ako pustis ljude samo da ovako dodju od kojekud. Zato i postoje karantene i ostale stvari. A da, nisu mislili, ili jesu pa ih nije bilo briga, kako god, sta sijes to zanjes...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by veber Thu 31 May - 21:12

RayMabus wrote:Tifusari
bosanci i pedofili.
druge ne zaražuje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:15

RayMabus wrote:Tifusari
nosi ih u pitjku materinu sve skupa...kad vidim svabicu sa Chamugom,povratja mi se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:19

pismejker wrote:
Nemam info..majka je jos doma ..uzela bolovanje..
moja sestricna uredno cijepljena bila protiv ospica, sva cjepiva primila, ono u knjizici ko pas sa pedigreom sve sto treba. Onda otisli stric i obitelj u marsej u francusku, sta ces bedasti ljudi nisu znali da to nije vise kako prije bilo. Ono hrpa arapa tamo bila, sestricna dobila ospice. Al iznenadjujuce, stric i njegova zena nisu dobili jer su to preboljeli ko klinci, ali eto ni sestricni nije bilo nista, preboljela i to je to, nikakav problem. Ali eto, ko siri, ko je odgovoran i ostale krasote. Bas intersantno, mozda zato i rade cijeli ovaj cirkus oko cijepljenja za ospice, da prikriju cinjenicu da su ovi migranti siritelji zaraze i tako, preusmjeravanje paznje. Onako, jedno vrime mi bio malo upitnik zasto serkaju toliko o tome, ali sad mi je jasno, ne mozes te neke stvari skrivati vjecno, sad koliko ce kmetliji trebat da to shvati i kakva ce bit reakcija to ce biti interesantno za vidjet..
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Thu 31 May - 21:22

Guba navalila
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:25

RayMabus wrote:Guba navalila
dobro da su velike boginje istrjebljene, jer da nisu ne bi migracije ovog tipa bile moguce, neko pazi na sve detalje...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:25

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Nemam info..majka je jos doma ..uzela bolovanje..
moja sestricna uredno cijepljena bila protiv ospica, sva cjepiva primila, ono u knjizici ko pas sa pedigreom sve sto treba. Onda otisli stric i obitelj u marsej u francusku, sta ces bedasti ljudi nisu znali da to nije vise kako prije bilo. Ono hrpa arapa tamo bila, sestricna dobila ospice. Al iznenadjujuce, stric i njegova zena nisu dobili jer su to preboljeli ko klinci, ali eto ni sestricni nije bilo nista, preboljela i to je to, nikakav problem. Ali eto, ko siri, ko je odgovoran i ostale krasote. Bas intersantno, mozda zato i rade cijeli ovaj cirkus oko cijepljenja za ospice, da prikriju cinjenicu da su ovi migranti siritelji zaraze i tako, preusmjeravanje paznje. Onako, jedno vrime mi bio malo upitnik zasto serkaju toliko o tome, ali sad mi je jasno, ne mozes te neke stvari skrivati vjecno, sad koliko ce kmetliji trebat da to shvati i kakva ce bit reakcija to ce biti interesantno za vidjet..
:aw
a shtosh...ono sto je poanta je cinjanica da Vlasti od svog naroda prikrivaju istinu na njegovu stetu..ne mogu to pojmiti..sada mislim na svapsku vlast..ono,zar je bilanca u tim kozojepskim drzavama toliko brutalno viskoa da zrtvuju vlastitu djecu,bace,sestre majke i oceve..zar radi toga ne smiju u javno reci da Kozojebi samo poshasti donose,a nema koristi od njih..
Dakle trpaj godisnje 100000 Koyojeba,dobijes prvenstvo u opremanju ergele arapskih princeva i ostalo..sakom i kapom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:26

pismejker wrote:
a shtosh...ono sto je poanta je cinjanica da Vlasti od svog naroda prikrivaju istinu na njegovu stetu..ne mogu to pojmiti..sada mislim na svapsku vlast..ono,zar je bilanca u tim kozojepskim drzavama toliko brutalno viskoa da zrtvuju vlastitu djecu,bace,sestre majke i oceve..zar radi toga ne smiju u javno reci da Kozojebi samo poshasti donose,a nema koristi od njih..
Dakle trpaj godisnje 100000 Koyojeba,dobijes prvenstvo u opremanju ergele arapskih princeva i ostalo..sakom i kapom...
cilj ti je mikrocipiranje i uvodjenje velikog brata epskih razmjera. Zato upravo ovi imigranti a ne neki korisni, radisni, dobri i dragi. Ovi su upravo ono sto im treba...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:31

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
a shtosh...ono sto je poanta je cinjanica da Vlasti od svog naroda prikrivaju istinu na njegovu stetu..ne mogu to pojmiti..sada mislim na svapsku vlast..ono,zar je bilanca u tim kozojepskim drzavama toliko brutalno viskoa da zrtvuju vlastitu djecu,bace,sestre majke i oceve..zar radi toga ne smiju u javno reci da Kozojebi samo poshasti donose,a nema koristi od njih..
Dakle trpaj godisnje 100000 Koyojeba,dobijes prvenstvo u opremanju ergele arapskih princeva i ostalo..sakom i kapom...
cilj ti je mikrocipiranje i uvodjenje velikog brata epskih razmjera. Zato upravo ovi imigranti a ne neki korisni, radisni, dobri i dragi. Ovi su upravo ono sto im treba...

:aw
ma mogu se zebati sa mikrochipiranjem...svako malo ionako popimpljam malo Struje od 220V i nes ampera i sve takvo bi sagorjelo u trenu...
ko klinac sam volio trpati u one rupe u uticnici materine petache igle..redovno su osigurachi izbijali...dobro..par puta me malo i prodrmalo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:34

pismejker wrote:
ma mogu se zebati sa mikrochipiranjem...svako malo ionako popimpljam malo Struje od 220V i nes ampera i sve takvo bi sagorjelo u trenu...
ko klinac sam volio trpati u one rupe u uticnici materine petache igle..redovno su osigurachi izbijali...dobro..par puta me malo i prodrmalo.. :cleanteeth
e al bez mikrocipa nes moc u banku, nes moc dobit posao, nes moc kupovat i prodavat, nes moc nista. A da bi to napravili  moraju kmetliju isprepadat sa imigrantima & divljom hordom. Zato su i primili samo muske, i to ono najgore, dno dna koji je za nista osim za izazivat nerede. Eto to ti je cijela prica, to ce sve stavid pod kontrolu mikrocipom koji je za vlastito dobro zastita od imigranata, zaraznih bolesti i desnog ekstremizma. Past ce ti sve ove zapadne vukojebine ko prezrela kruska..
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum