ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale kupa

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by bafalo 24/5/2018, 17:54

lopovski klub u lopovskoj ligi. nego tko je onaj klošar koji je poklonio gol gdje takve nađu

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Zeko 24/5/2018, 18:13

muckodjubre wrote:da,to sam zaboravio da je bila ta situacija s gavranovićevim zaleđem...ali nisam vidio ponovljenu snimku
Sjeti se situacije iz Zagreba kad je Ćorić zabio Hajduku i kad su nas 2 forumske gluperde ovdje valjda 2 mjeseca uvjeravale kako je Ćorić zabio iz zaleđa. Tada sam citirao Beusana da prema naputku UEFA-e, ako sudac nije 100 % siguran u zaleđe, treba dati prednost napadaču i oni su se ismijavali iz toga, a sada za identično zaleđe cvile i kmeče. Ipak smo mi kulturni nivo iznad njih i za mene zaleđa nije bilo ni kod Ćorićevog gola, a ni jučer. A forumske gluperde ako su još uvijek sigurni da je Ćorić zabio iz zaleđa, onda je, po njihovoj logici, i ovaj njihov jučer bio u zaleđu. Iako se mora napomenuti da pomoćnom sucu kod prosudbe takve situacije nije nimalo lako, jer on teoretski ne može u vidokrugu imati i dodavača i igrača koji prima loptu, ako su međusobno udaljeni 10-15 metara. Vjerojatno i najviše zbog toga je UEFA i donijela taj naputak sucima da daju prednost napadaču. Lako sad Beusanu laprdati o sudačkim previdima, a i sam je rekao da je situaciju kod penala išao gledati 6 puta iz različitih kuteva, da bi tek na jednoj snimci vidio udarac u kopačku.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 18:54

bafalo wrote:lopovski klub u lopovskoj ligi. 
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK 24/5/2018, 18:57

Moj se klub pomalo pretvara u carstvo zla.
Vratit cemo dinamo hrvatima i onima koji ga vole
A ostalim se ispricavam na ovoj sramoti.

Sloboda Dinamu.
Cigane odlazi iz svetinje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 19:03

Ante, uvik si bija častan...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK 24/5/2018, 19:38

fridrih_niche wrote:Ante, uvik si bija častan...
:cru
Tako su nas ucile nase imotske majke. Nitko nije savrsen ali zna se sta je casno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Zeko 24/5/2018, 20:20

Nemoj Ante tako. Oni kmeče kad su greške protiv njih, a kad su za njih onda šute k'o pička u šaki. Već viđeno više puta, pogotovo u ovoj sezoni, u zemlji Tovariji.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 21:53

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Ante, uvik si bija častan...
:cru
Tako su nas ucile nase imotske majke. Nitko nije savrsen ali zna se sta je casno
Zbog časnih navijača Dinama poput tebe mi je ža na šta je spa Dinamo...
Nasmrkani i njegovi pušači kurca su ga bacili u blato i lopovluk...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Zeko 24/5/2018, 21:58

Finale kupa - Page 4 32927078_2042760122652362_7864827529842917376_n

Finale kupa - Page 4 33192608_2044226972505677_6829603535194161152_n

Ako smo mi u blatu, gdje su onda tek ostali ? U govnima ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK 24/5/2018, 22:20

Zeko wrote:Nemoj Ante tako. Oni kmeče kad su greške protiv njih, a kad su za njih onda šute k'o pička u šaki. Već viđeno više puta, pogotovo u ovoj sezoni, u zemlji Tovariji.
Slusaj mene oni nebrigaju. Boli me kurac hoce li hajduk biti prvi ili zadnji.
Ja samo zelim da moj klub bude primjer casti postenja i vjere u nogomet. A ne da ga zagadjuju tipovi poput vrbanovica mamica zebeca itd. 
Ne sine ja sam da moj klub bude primjer casti i cistoce. Da Dinamo bude simbol hr.nogometa a ne sramota istog. A sa ovakvim cinovima Dinamo postaje simbol mafije a to je upravo ono sto bi ta tzv tovarija Zarko Zelila

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 23:16

http://dalmatinskiportal.hr/sport/i-facebook-profil-suca-koji-je-oznacio-nepostojece-zalede-saida-puno-govori-/31822

Borut Križarić i njegov brat Igor također.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 23:17

Fénix wrote:
Nasmiješnija stvar ovog finala je šminkanje Cibalijinog stadiona od strane HNS-a. Jednostavno ne mogu vjerovati da su uopće ijednu kunu dali bilo kojem klubu ili barem gradu, tj. stadionu. Tu su kao pokazali kako "brinu o hr nogometu", a zapravo je obični populizam jer eto da ne bude "garbage can" kad već imaju rotirajuće mjesto igranja finala. :)
D. Vrbanović dijeli medalje... :roll

Stvarno smo potonuli kao ljudi ili jednostavno nikad to nismo ni nešto bili, čast iznimkama u svakom kutu ove zemlje.

Sve si reka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 24/5/2018, 23:22

muckodjubre wrote:sucima je često teško procijenjivati zaleđe jer moraju gledati obrambenoga,napadača,trenutak upućivanje lopte,a to se dešava u sekundi i ajde ti sad sve to procijeni a igrači razmaknuti po 20,30m između linije dodavanja i obrana-napad
Je, je. Teško je to procijeniti i onda bolje svirati u korist kluba za kojeg navijaš, kako to rade braća Križarić?!? Jeli tako demo ili ipak nije tako? Ipak smo mi to sve zabrijali i samo kmećimo, a u našem nogometu i sudačkoj organizaciji je sve ok? Reci nam ti kako je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 25/5/2018, 00:52

Najveća krađa u povijesti hrvatskog kupa!
Nakon izmišljenog zaleđa umjesto realnog crvenog i nedosuđenog penala začinjenog još i žutim kartonom, trebali smo svi u poluvremenu napustiti stadion... znalo se kome je kup namjenjen.
Barem nebi pokisli na kraju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 25/5/2018, 01:08

Escándalo en Croacia: el Hajduk 'felicita' a los árbitros que le 'birlaron' la final de Copa


Continúan los escándalos en Croacia. El Hajduk Split explotó contra el colegiado después de perder la final de Copa contra el Dinamo Zagreb (1-0). "Felicitaciones", escribió en sus redes sociales junto a una foto del quinteto arbitral encabezado por Mario Zebec.

El Hajduk se sintió gravemente perjudicado en tres acciones distintas. En el 22', aún con 0-0, el asistente Krizaric señaló un fuera de juego de Said Ahmed Said que no era. La jugada era claramente favorable al cuadro de Split. Said se quedaba mano a mano con Zagorac cuando fue derribado por Peric, que era el último hombre y debía haber sido expulsado.Hubo otra jugada polémica antes de que Gavranovic marcara el 1-0 final. En el 28', Ádám Gyurcsó cayó derribado por Petar Stojanovic en el interior del área. Parecía que señalaría penalti... pero acabó mostrando amarilla a Gyurcso al entender que se había tirado.El propio Gyurcso reclamó otro penalti cuando el partido ya expiraba, en el 88'. El extremo del Hajduk cayó en el área después de que Arijan Ademi le pusiera la mano en el hombro.Tres acciones que hicieron explotar al Hajduk por las ayudas que, según entienden, recibe el Dinamo Zagreb permanentemente desde que los hermanos Mamic manejan los hilos del fútbol croata.


http://www.marca.com/futbol/futbol-internacional/2018/05/24/5b06934646163f26598b463e.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by darth_vader 25/5/2018, 06:06

Desert_fox wrote:
Zeko wrote:Nemoj Ante tako. Oni kmeče kad su greške protiv njih, a kad su za njih onda šute k'o pička u šaki. Već viđeno više puta, pogotovo u ovoj sezoni, u zemlji Tovariji.
Slusaj mene oni nebrigaju. Boli me kurac hoce li hajduk biti prvi ili zadnji.
Ja samo zelim da moj klub bude primjer casti postenja i vjere u nogomet. A ne da ga zagadjuju tipovi poput vrbanovica mamica zebeca itd. 
Ne sine ja sam da moj klub bude primjer casti i cistoce. Da Dinamo bude simbol hr.nogometa a ne sramota istog. A sa ovakvim cinovima Dinamo postaje simbol mafije a to je upravo ono sto bi ta tzv tovarija Zarko Zelila

Drag si mi, ali u te bajke više ni djeca ne vjeruju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by darth_vader 25/5/2018, 06:10

Cast i postenje...dvije najzloupotebrljavanije riječi kod nas...treba Zakonom zabraniti uopće njihovo koristenje u komunikaciji...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 25/5/2018, 07:41

Desert_fox wrote:Moj se klub pomalo pretvara u carstvo zla.
Vratit cemo dinamo hrvatima i onima koji ga vole
A ostalim se ispricavam na ovoj sramoti.

Sloboda Dinamu.
Cigane odlazi iz svetinje


tovar koji se lazno predstavlja kao dinamovac... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by muckodjubre 25/5/2018, 09:40

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:sucima je često teško procijenjivati zaleđe jer moraju gledati obrambenoga,napadača,trenutak upućivanje lopte,a to se dešava u sekundi i ajde ti sad sve to procijeni a igrači razmaknuti po 20,30m između linije dodavanja i obrana-napad
Je, je. Teško je to procijeniti i onda bolje svirati u korist kluba za kojeg navijaš, kako to rade braća Križarić?!? Jeli tako demo ili ipak nije tako? Ipak smo mi to sve zabrijali i samo kmećimo, a u našem nogometu i sudačkoj organizaciji je sve ok? Reci nam ti kako je...
Pomocni sudac je pogrijesio u obe situacije i kod hajduka i kod dinama jer nije bilo zaledje ni u jednoj situaciji. Glavni je pogrijesio kod Ademija jer je bilo vidljivo da prvo ide rukom na igraca pa onda tek uzima loptu . Za prvi onaj nesvirani penal mu nije toliko za zamjeriti jer sam i ja sam nakon nekoliko ponovljenih pregleda i tek nakon zamrznute slike uocio kontakt kopackama dolje na travi.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Finale kupa - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Finale kupa - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Finale kupa - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 25/5/2018, 10:14

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:sucima je često teško procijenjivati zaleđe jer moraju gledati obrambenoga,napadača,trenutak upućivanje lopte,a to se dešava u sekundi i ajde ti sad sve to procijeni a igrači razmaknuti po 20,30m između linije dodavanja i obrana-napad
Je, je. Teško je to procijeniti i onda bolje svirati u korist kluba za kojeg navijaš, kako to rade braća Križarić?!? Jeli tako demo ili ipak nije tako? Ipak smo mi to sve zabrijali i samo kmećimo, a u našem nogometu i sudačkoj organizaciji je sve ok? Reci nam ti kako je...
Pomocni sudac je pogrijesio u obe situacije i kod hajduka i kod dinama jer nije bilo zaledje ni u jednoj situaciji. Glavni je pogrijesio kod Ademija jer je bilo vidljivo da prvo ide rukom na igraca pa onda tek uzima loptu . Za prvi onaj nesvirani penal mu nije toliko za zamjeriti jer sam i ja sam nakon nekoliko ponovljenih pregleda i tek nakon zamrznute slike uocio kontakt kopackama dolje na travi.
Ma reci ti nama demo, objasni ti nama. Suci griješe, nekad ti sudac da,nekad uzme. Ma objasni ti nama. Sve je to ok i naši suci su ok, i sudačka organizacija, i Mamić, Vrbanović osuđeni Širić. Ma svi su oni super, a Hajduk je triba zabiti 4 komada pa onda ne bi kmečao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest 25/5/2018, 10:18

Bacaj napalm na HNL...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 4 Empty Re: Finale kupa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum