ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale

Go down

Finale Empty Finale

Post by kic 12/7/2014, 13:12

Finale Pape__wide-xxlarge



Stravična vijest dolazi iz Vatikana, gdje su se aktualni i umirovljeni poglavar Svete Stolice potukli prilikom zajedničke molitve. Svađa je izbili prilikom rasprave na čijoj strani će biti Svevišnji u finalu svjetskog prvenstva.

- Ja sam samo kratko komentirao na glas da će Bog sigurno biti na strani Njemačke, koja je pokazala da je pravi miljenik publike, nogometnih stručnjaka i svih ljudi dobre volje – objasnio je umirovljeni papa Nijemac Joseph Ratzinger, poznatiji pod svojim umjetničkim imenom Benedikt XVI.

Nakon te izjave bivšeg pape, aktualni papa Franjo, Argentinac po rodu i temperamentu, počeo se prepirati i objašnjavati kako će Bog sigurno biti na strani Argentine.

- Očigledno se radilo o provokaciji. Ja sam morao reagirati. Ustvrdio sam da je Božja ljubav neograničena, ali da će Bog sigurno podupirati Argentinu. On se podsmjehnuo i zakolutao očima. Ja sam ga ošamario – izjavio je papa Bergoglio.

Nakon toga se rasplamsala tučnjava, koja je trajala sat vremena. Pape su se šamarale, naguravale i pokušale počupati za bradu. Na kraju su ih razdvojili biskupi koji su na početku skandirali :' Nemoj moliti s njim, udari ga!'

Trenutačno je situacija smirena, ali neki svjedoci tvrde da pape skupljaju svoje skupine navijača i planiraju masovnu tučnjavu na trgu Svetog Petra.


http://www.news-bar.hr/vijesti/svijet/pape-se-potukli-zbog-finala-svjetskog-prvenstva

dobar :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Finale Empty Re: Finale

Post by Yehudi 12/7/2014, 16:51

Za to vrijeme je Vatikanska banka-Svetog duha- pred bankrotom.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Finale Empty Re: Finale

Post by Trinity 12/7/2014, 17:18

Dobro, na toj se stranici inače sprdaju sa crkvom...mada ovo ne izgleda loše...
Imam strica redovnika isusovca koji je već puno godina u Rimu u Isusovačkoj Kuriji. Tamo ih ima iz raznih krajeva svijeta. Moj stric je recimo veliki ljubitelj nogometa i oni se stvarno znaju zakačiti oko toga i zbijati šale na svoj račun. Ništa loše u tome.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Finale Empty Re: Finale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum