ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Guest Mon 21 May - 13:01

Hektorović wrote:jedi govna jurice

Čović ima i pravi doktorat iz strojarstva

tvoj je iz prodavanja magle
opa nisam zna da je ovaj tako obrazovan.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Guest Mon 21 May - 13:02

Nakon toga pohađa magisterij na Strojarskom fakultetu u Mostaru od 1986. do 1989., a istovremeno radi u Sokolu kao rukovoditelj. Specijalistički studij menadžmenta završio je na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu kojeg je pohađao od 1989. do 1991. Glavnim ravnateljem poduzeća Soko imenovan je 1992. Dvije godine kasnije imenovan je višim asistentom na katedri Ekonomike i organizacije proizvodnje na mostarskom Strojarskom fakultetu. U međuvremenu je 1996. na istom fakultetu i doktorirao, te je izabran za docenta na katedri Razvoja proizvodnih sustava.[1]

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by vuksadinare Mon 21 May - 13:05

nije covic glup..ali voli funkcije vise nego sebe...a i lovu...ali nije bas kalibar za visokog politicara...kao i vecina hercegovaca..vise su ono za biznis,trgovinu....hercegovac i politika..i ne bas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Guest Mon 21 May - 13:08

vuksadinare wrote:nije covic glup..ali voli funkcije vise nego sebe...a i lovu...ali nije bas kalibar za visokog politicara...kao i vecina hercegovaca..vise su ono za biznis,trgovinu....hercegovac i politika..i ne bas
ta hercegovci zanimljivo neće biti nikada u RH top političari.. međutim, sve ispod , upravljačke funkcije zavoda, agencija, dikretori poduzeća(državnih), šefovi odjela, pročelinci.. to oni drže.. tu je isto odlična lova.. a opet si puno više u sjeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Guest Mon 21 May - 13:10

tako od vodećih političara i elitnih RH kapitalista(tipa todorić, kerum, itd), koji su god srušeni radi korupcije ili krađe, niti jedan hercegovac. međutim ako uhvate nekoga u nekoj manjoj krađi, namještanju ili izvlačenju para, ili pogodovanju,uhljebljivanju 70% su hercegovci u pitanju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by vuksadinare Mon 21 May - 13:11

IamOneofYou wrote:
vuksadinare wrote:nije covic glup..ali voli funkcije vise nego sebe...a i lovu...ali nije bas kalibar za visokog politicara...kao i vecina hercegovaca..vise su ono za biznis,trgovinu....hercegovac i politika..i ne bas
ta hercegovci zanimljivo neće biti nikada u RH top političari.. međutim, sve ispod , upravljačke funkcije zavoda, agencija, dikretori poduzeća(državnih), šefovi odjela, pročelinci.. to oni drže.. tu je isto odlična lova.. a opet si puno više u sjeni
znas tko su ti najbolji politicari kod nas?..bez zajebancije..?..kajkavci...premazani svim mastima...imaju taj šlif lukavstine..nisu emotivci ko hercegovci,dalmatinci koji mahom planu na prvu pa uđu odmah u sukob,ring...zato s egovorilo nekad i sad..zagorci politicari dalmatinci vojnici i sportasi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Hektorović Mon 21 May - 13:19

IamOneofYou wrote:
Hektorović wrote:jedi govna jurice

Čović ima i pravi doktorat iz strojarstva

tvoj je iz prodavanja magle
opa nisam zna da je ovaj tako obrazovan.

Čović je zbilja visoko inteligentan lik. 

Čak i stari od Dragana Markovine priznaje kako je bio dobar student :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Hektorović Mon 21 May - 13:20

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:jedi govna jurice

Čović ima i pravi doktorat iz strojarstva

tvoj je iz prodavanja magle
jurica pavicic nekad druker torcidasa..za vrijeme yu...bila provaljena ta ekipa..zajendo na celu sa drazenom lalicem koji su se prodavali kao nesto 'pišu' o navijackom điru..a bili milicijski drukeri...

Govno ostaje govno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Hektorović Mon 21 May - 13:20

OBRAZOVANJE
– 1971. godine završio osnovnu školu
– 1975. godine završio srednju školu
– 1979. godine diplomirao na Fakultetu strojarstva u Mostaru
– 1989. godine magistrirao na Fakultetu strojarstva u Mostaru
– 1989. godine završio Specijalistički studij menadžmenta na
Ekonomskom fakultetu u Sarajevu
– 1996. godine doktorirao na Sveučilištu u Mostaru

PROFESIONALNA KARIJERA
– 1980. god. počinje raditi u poduzeću SOKO Mostar
– 1986. – 1992. obavljao razne menadžerske funkcije u poduzeću SOKO Mostar
– 1992. – 1998. generalni direktor u poduzeću SOKO Mostar

SVEUČILIŠNA KARIJERA
– 1994. god. viši asistent na Fakultetu strojarstva, Sveučilište u Mostaru
– 1996. god. docent na Fakultetu strojarstva, Sveučilište u Mostaru
– 2000. god. izvanredni profesor na Fakultetu strojarstva, Sveučilište u Mostaru
– 2004. god. redoviti profesor na Fakultetu strojarstva i računarstva, Sveučilište u Mostaru
– od 2002. predaje na Ekonomskom fakultetu, a od 2007. na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru
– 2013. godine dopisni član Međunarodne akademije inženjera
– 2014. godine akademik,  Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti BiH
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Guest Mon 21 May - 13:20

izbjega je vojnu borbu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by vuksadinare Mon 21 May - 13:23

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:jedi govna jurice

Čović ima i pravi doktorat iz strojarstva

tvoj je iz prodavanja magle
jurica pavicic nekad druker torcidasa..za vrijeme yu...bila provaljena ta ekipa..zajendo na celu sa drazenom lalicem koji su se prodavali kao nesto 'pišu' o navijackom điru..a bili milicijski drukeri...

Govno ostaje govno.
no nisi im mogao nista...biti tada pod zastitom ondasnje milicije kao da si sam milicioner i napad na njih dosta se strogo tretirao..zato je npr.lalic uvijek bio kad je isoa sa torcidom na gostovanja bio po strani..izoliran..na upit jedne bg novinarke tada na marakani jer je sjedio malo dalje do torcide na jugu marakane..neupucena novinarka ga je pitala zasto sjedi izdvojen zar je u svađi sa torcidom?..rekao..'ma to je nsto između mene i njih,nista nesto zancajno,imamo neke nesporazume pa cemi ih valjda međusbno rjesiti'..ima na youtube
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Kavran Mon 21 May - 13:33

pavičić je ''dr.''? čega? jebanja svoje matere glupe koja ga nije udavila odmah čim se rodio? a u pm!

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Kavran Mon 21 May - 13:37

debotoijusto wrote:Profesorica poljskog također je kolege s nekoć slavnih i štovanih zagrebačkih katedri podsjetila da su “protiv Dragana Čovića vođena tri sudska procesa - jedan je vezan za organizirani gospodarski kriminal, odnosno njegov mandat ministra financija i aferu s iznuđivanjem i primanjem mita od vlasnika mesne firme Lijanović, za što je prvostupanjskom presudom osuđen na pet godina zatvora. Na drugostupanjskom sudskom tijelu presuda je ukinuta. Drugi sudski proces, 2009. godine, pokrenut je optužbom koja Čovića tereti za pogodovanje određenim osobama u kupnji nekretnina. Treći put je optužen 2010. godine, za zloupotrebu položaja u prijenosu duga Hrvatske pošte i telekoma na privatne firme”.
Mlada profesorica Filozofskog kolege je, ukratko, argumentirano i na vrijeme upozorila da u obrazloženju svog prijedloga afirmiraju političku tvorevinu koju je osudio međunarodni sud kao zločinačku. Da kandidiraju čovjeka koji je biografiju zaprljao organiziranjem ropskog rada zarobljenika. Da - na koncu - počasni doktorat daju čovjeku kojem bi pravosudna sudbina mogla nalikovati nebrojenim dobitnicima Zlatne kune.

hrhb hrvatima donijela štetu? koju štetu? opstanak? tamo gdje se hrhb sačuvala i obranila, tamo danas ima hrvata u bih. tamo gdje se hrhb nije očuvala niti obranila ... hrvata ima na kapaljku ili ih uopće nema. nabijem na kurac tu mladu profesoricu s filozofskog.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by epikur37 Mon 21 May - 13:46

obriši suze mali jurice, nek osmeh lice ti krasi  :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by vuksadinare Mon 21 May - 13:47

nekad stjecem dojam da kod nas ovdje dobar dio nema pojma sto se kod nas i u bosni desavala pocetkom devdesetih..ili znaju ali ih boli briga...jurica pavicic?...lik koji je mobiliziran i koji je vise lio suze na onoj drugoj strani nego za onu stranu na kojoj se nalazio..taklo u jendoj svojoj knjizi gdje je opisao kako je bio mobiliziran 1992 i zavrsio 'negdje u hercegovini'...u nekoj 'nedođiji'..da je blo rano ljeto,vruce a on mora biti u uniformi i u vukojebini...da mu nisu razumljivi oni koji srljaju gubiti glavu za ovu vukojebinu gdje se ne zadrzavaju ni vukovi..a eto on mora tu visiti na nekoj cuki..i mora pucati tamo mozda na kkavog preko puta slicnog njemu koji s ekao on slucajno nasao na mjestu gdje im nije mjesto...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Sora Mon 21 May - 16:40

Mali Covic s velikm i zaslugama za propalu politiku 
Dobije doktorat ne 
Jer treba podrska hdzeju ... 
ti bokca kpd nas sve na prodaju : titule. Obrazi. Cast. Zasluge.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by debotoijusto Mon 21 May - 17:50

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:jedi govna jurice

Čović ima i pravi doktorat iz strojarstva

tvoj je iz prodavanja magle
jurica pavicic nekad druker torcidasa..za vrijeme yu...bila provaljena ta ekipa..zajendo na celu sa drazenom lalicem koji su se prodavali kao nesto 'pišu' o navijackom điru..a bili milicijski drukeri...

dobar si prijatelj s mastom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Hektorović Mon 21 May - 17:56

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 131



Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 F-separatorPavičić, Jurica, filmski kritičar
Naslov   Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 F-separatorStilske tendencije u postjugoslavenskom filmu : doktorski rad / Pavičić, Jurica ; mentor Hrvoje Turković.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by epikur37 Mon 21 May - 21:08

[size=39]Čović izabran za redovnog člana Međunarodne inženjerske akademije[/size]


Akademija je osnovana 1991. godine te uključuje nacionalne akademije inženjeringa, odjele i predstavništva širom svijeta, a osnovne smjernice određene su posebnim karakteristikama i potrebama razvoja svake od država članica Akademije
[size=14]Hrvatski član Predsjedništva Bosne i Hercegovine prof.dr. sc. Dragan Čović izabran je za redovnog člana na redovnoj godišnjoj konvenciji jedne od najuglednijih evropskih institucija iz područja tehničkih nauka "Međunarodne inženjerske akademije" (International Academy of Engineering), saopćeno je iz Predsjedništva BiH.
Akademija je osnovana 1991. godine te uključuje nacionalne akademije inženjeringa, odjele i predstavništva širom svijeta, a osnovne smjernice određene su posebnim karakteristikama i potrebama razvoja svake od država članica Akademije.
Osnovni koncept Akademije zasniva se na jačanju tehničkog i inženjerskog potencijala zemalja članica, s ciljem poboljšanja duhovnih, ekonomskih, ekoloških i društvenih aspekata života.
Osnivanjem Srednjoevropskog odjela Međunarodne tehničke akademije sa sjedištem u Beču (International Academy of Engineering, IAE), 2013. godine, Čović je primljen u dopisno članstvo, među prvih 13 članova iz različitih dijelova svijeta kojima su dodijeljene diplome i medalje.
Ta prestižna akademija trenutno ima više od 1.300 članova iz preko 40 zemalja svijeta, među kojima su premijeri i predsjednici država, istaknuti naučnici, javne osobe, te čelnici velikih naučnih i industrijskih struktura.
Uspješan rad članova Akademije stekao je veliko međunarodno priznanje i zbog toga je ta akademija jedna od vodećih u svijetu, navode iz Predsjedništva BiH.
[/size]


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/covic-izabran-za-redovnog-clana-medunarodne-inzenjerske-akademije-365477
........................

Jurice, lijevo-liberalno kmečalo i niškoriti...crkni od muke :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Eroo Mon 21 May - 21:14

Kakva  je to šteta za Hrvatsku i svijet općenito... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74797
2016-07-22


Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Regoč Tue 22 May - 10:39

Počasni doktorat ne dodjeljuje se za znanstveni rad, već je priznanje za društveni angažman. Komu se ne sviđa Čović, uviek može dati otkaz na sveučilištu.

_________________
Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam! - Page 2 Empty Re: Zbog odluke da zagrebačko Sveučilište dodijeli doktorat Draganu Čoviću, ja svoj vraćam!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum