ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Guest 16/5/2018, 09:01

omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom

Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Šandor Winnetou 16/5/2018, 09:04

pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom
budalo vi ste tada još bili hrvati! niste ni postojali tada kao narod
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by omni 16/5/2018, 09:15

pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom
Za to nikad nisam cuo od stranaca, ali za Arkana, kriminal, ciganluk, ratne zlocine to svakako jesam. Uzivaj.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by T. 16/5/2018, 10:17

pizzon wrote:uobičajeni su rasistički i ksenofobni izrazi protiv Srba, LGBT osoba i izbeglica, kao i uvredljiv jezik o Romima
super si prošao, mrzimo te samo trostruko...
nisi izbjeglica jel ?
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Guest 16/5/2018, 11:45

Totenkopf wrote:
pizzon wrote:uobičajeni su rasistički i ksenofobni izrazi protiv Srba, LGBT osoba i izbeglica, kao i uvredljiv jezik o Romima
super si prošao, mrzimo te samo trostruko...
nisi izbjeglica jel ?

haricito
haha
boli mene Q, da li me(ne)  neko voli ili ne, msm na hrvate, posebno i izricito
normanlno da sam srbin iz srbije
ja tebe volim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Guest 16/5/2018, 11:48

omni wrote:
pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom
Za to nikad nisam cuo od stranaca, ali za Arkana, kriminal, ciganluk, ratne zlocine to svakako jesam. Uzivaj.

nisi,  ali  pise, ima table, i to 2 komada
jedna u austrija a druga u okolini magdebruga

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Eduard_Steinbr%C3%BCck_Magdeburske_Devojke
pomahnitali hrvati jurisaju na magd. devojke, slika !

a to su Hrvati. Evropa je još u prvoj polovini 17.-og stoleća skovala krilaticu-prokletnicu koja glasi: „Sačuvaj nas Bože kuge, gladi i Hrvata!” Ovaj sramni beleg za čitavu jednu naciju isplivao je na evropsku površinu za vreme Tridesetogodišnjeg rata 1618.-1648. g. koji se vodio između evropskih katolika i protestanata (faktički evropski Jug protiv evropskog Severa). Ovaj verski rat se slobodno u povesti može smatrati Prvim opštim evropskim ratom u kome su pojedine regije Centralne Evrope ostale bukvalno opustošene a najviše su ubedljivo stradali Nemci. Nakon ovoga rata računa se da je oko jedne trećine nemačkog stanovništva pobijeno a u pojedinim nemačkim oblastima čak i do čitavih 90 procenata.
Evropsko zgražavanje, a posebno nemačko, na Hrvate i njihova nedela ostao je i u dokumentovano-pisanoj formi kao gore spomenuti natpis (krilatica-prokletnica) na katedrali u istočnonemačkog gradu Magdeburgu koji je za vreme Tridesetogodišnjeg rata bio prvi evropski grad koji je osetio na svojoj koži i ulicama sadističko biće Hrvata koje će doći do punog izražaja u Jasenovcu i ostalim stratištima duljem Lipe Njine za vreme Drugog svetskog rata 1941.-1945. g. ali i nakon toga za vreme Otadžbinskog rata 1991.-1995. g. Ostalo je zabeleženo i jedno svedočanstvo o hrvatskim zverstvima iz vremena Tridesetogodišnjeg rata u kome su Hrvati služili svoje bečke katoličke gospodare i to od strane jednog švedskog generala koji je zabeležio da su Šveđani našli u hrvatskom vojnom logoru glave beba nabijene na kočeve. Ovu tradiciju su Hrvati nastavili sve do danas tako da se o srpskim glavama nabijenim na drvene ograde po Krajini može naći svedočanstvo očevidca u monografskoj knjizi Jelene Guskove, Istorija jugoslovenske krize (1990-2000) u dva toma, Beograd 2003. g. (prevod sa ruskog).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Guest 16/5/2018, 11:50

tre wrote:
pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom
budalo vi ste tada još bili hrvati! niste ni postojali tada kao narod

haha, e bas ti  "fala " za informaciju :)L)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Guest 16/5/2018, 12:11

pizzon wrote:mrzite, ko vas yebe
ali nemojte da ubijate



Eto - Pizdone  - potpuno se slažem  s tvojom izjavom ;


Osobno vas Srbe ne mrzim - hvala Bogu -- ne mogu nitkoga da  mrzim - pa makar to bili i vi Srbi koji ste mojoj porodici  nanijeli toliko zla 45 i 91  - znači 2 puta - i opet niti ne pokušavam da vas mrzim -- NO; 

-  svakako vas kao narod  nevolim ( čast izuzecima - jedno 10% Srba ) - budite što dalje od mene - jedino na takav način možemo obitavati - živjeti jedni pored drugih i " glumiti "  kako smo svi mi  " europski " napredni - inače ;

- obje strane  znaju da je sve ovo samo " glumljenje " - tko koga prije zajebe - to je vama Srbima itekako blisko - tu ste na " svom terenu "  - i moram priznati  - puno podliji i pokvareniji od nas Hrvata  - vama je to prosto " ko pasulj "  - od rođenja genetički ugrađeno u krvi  --- slažeš li se - naravno da se nećeš složiti -- NO ; 

- upućujem te na " oca vaše nacije "  -- na nekog tipa  nevinog naziva " DOBRICA "  i njegovog lamentiranja o Srbima kao narodu - i svim njihovim " kvalitetima " i ostalim bakračima  - gdje je vas Srbe  - nećeš vjerovati -- nazvao LAŽOVIMA, PODLACIMA, IZDAJICAMA - ja sam osobno nisam mogao vjerovati kada sam to pročitao --- što kažeš ti kao osoba koja  ipak ima neki nivo i reputaciju - barem ovdje na ovom forumu - zašto vas je ovaj ČOVA  tako nagazio - možda je bio malo senilan ili spreman za neku psihijatrijsku ustanovu - daj  nama neukima  objasni vaše srpske korelacije - nemožemo mi ovdje iz Hrvatske znati što se sve dogodilo  u vašem kraljevstvu    Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 1f61f ??





- svakako ;

- za izjave poput " da Hrvati " sve više mrze - nisu zaslužni sami Hrvati - NEGO vi srpčići koji na svaki mogući naćin pokušavate DANAŠNJE  Hrvate  " vratiti na pozicije  iz 41 -- gdje  ste im VI - SRBOČETNICI " nametnuli - pogotovo za vrijeme PLYUGE -- osjećaj KOLEKTIVNE KRIVNJE  za sve događaje u II svjetskom ratu  - napose prema vama tobože " NEVINIM " četničkim koljačima  - koji ste ubili više svojih sunarodnjaka Srba nego Ustaše - o čemu  mi ovdje trebamo pričati  - osim toga da ste vi Srbi  spremniji  " glasnije lagati " - naravno;

- nitko pametan s HR strane nemože  i ne smije negirati zločine koje su Hrvati učinili prema Srbima - no, isto tako s druge strane - ne možete  vi Srbi " TRPATI "  u Jasenovac osobe koje tamo NIKADA nisu završile - osobe koje su poginule-umrle  na sasvim drugim lokacijama od Jasenovca ;

Najsvježiji primjer vašeg srpskog LAGANJA ;

Kada je povjerenstvo na čelu s A. Nazorom s hrvatske strane UTVRDILO  u preeliminarnim istraživanjiama za Jasenovac da se ( u samom početku istraživanja što se ustvari dogodilo u logoru Jasenovac) - još nisu niti pošteno krenuli u istraživanje -  u samom početku OTKRIVAJU da  2000 imena SRBA  --- uopće nije stradalo u Jasenovcu  - i za to imaju DOKAZE  -  što se događa ;


Internetska stranica koja vodi na  logor Jasenovac--- IZNENADA -- " PADA " -- podaci na njoj nisu DOSTUPNI tjednima - nakon određenog  vremena -- stranica se opet OTVARA - i gle ČUDA - umjesto  onih LAŽNIH 2000 " stradalih "Srba pojavljuju se 2000 novih LAŽNIH  stradalih u Jasenovcu ( neki su usput stradali i u prometnim nesrećama ) - I NITKOME NIŠTA -- ODAKLE su na BRZINU izvukli opet nove žrtve  - kako to djeluje - kao na lotu  - jednostavno ubacimo nove brojeve ;


Moj Pizdone --  vjeruješ li ti osobno u ove " nove podatke " - ili si previše nacionalno zamračen ??




NARAVNO - " ne ubijate " - ovu  tvoju rečenicu 100% podržavam - nema nitko pravo drugoga ubiti samo zato što nisu iz istoga naroda, iste vjere, istih razmišljanja.........
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Šandor Winnetou 16/5/2018, 13:33

pizzon wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:nema sta ja da odjebem
to je isvestaj eu, isti kao i usa, naci atmosferas
odjebti ti
Dzaba ti izvjestaji pitaj gradjane EU o Srbima pa ces cuti o cemu su poznati, sad odskakuci u troskocima.

znam, gde pise: Boze sacuvaj nas kuge i hrvata
ne pise kuge i srba !
ostani, ne moras ni korakom
budalo vi ste tada još bili hrvati! niste ni postojali tada kao narod

haha, e bas ti  "fala " za informaciju :)L)
pa informiraj se nesrećo kada je kod vas i čijim ukazom dodjeljeno prezime svakoj obitelji, do tada ste bili šta?
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

 Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome! - Page 2 Empty Re: Hrvati sve više mrze, najviše Srbe i Rome!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum