ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by ljubo1212 2/5/2018, 16:42

alo čoviče, pa ti si bar s mora, 
kako izgleda morska medvjedica, morski čovik?
jel joj ovo slično? nije uopće

ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Guest 2/5/2018, 16:44

Pa meni prvo izgledalo kao ne znam Buda...ili jaje kuhano okamenjeno ili tako. Tek sad skuzio peraje kad sam se kao zagledao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by ljubo1212 2/5/2018, 16:47

de, dobro je :)
znaju oni koji su potrebiti na srdelicama
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Noor 2/5/2018, 16:49

Serbinho-3 wrote:Ubijale ih Ustase na Starom Sajmistu.
leleeeee.....Ljotić, komesar Dragi i drugi zaslužni momci iz specijalne srpske policije, da te čuju, na ovo bi se veoma naljutili ...
što im otimaš zasluge?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Serbinho-3 2/5/2018, 17:35

MaximusDecimusMiridije wrote:Gomila pizdarija,gluposti i izdrkavanja jedne i druge strane. Predpubertetske sheme....djechurlija jebote.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Guest 2/5/2018, 17:36

pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:ndh 

Jedini vam je problem da mi nikakve veze sa NDH nemamo. Ni političke ni pravne.

zasto je onda branite
zasto vam smetaju izlozbe o ndh zlocinima
zasto dajete pomen zrtvama u bajburgu sa U " znakovljem " 
sva ta naci rulja u blajburgu  lici za ustaski zbor
verovatno dok urlate ZDS i ubi srbina, srbe na vrbe  mislite na 
pratizane i borbu protiv nemaca
oce Q




PIZDONE;


NEMOJ PODMETATI;

Jasno je da u HR nitko normalan NEMOŽE - NITI ŽELI  BRANITI  USTAŠKE ZLOČINE - to je SVAKAKO CRNA MRLJA nad hrvatskim narodom - UOSTALOM POKAŽI mi DANAS na svijetu  bilo koju vodeću " DEMOKRATSKU " državu koja nije IZVELA JOŠ VEĆE ZLOČINE od USTAŠA !

Ti se ovdje pokušavaš REFERIRATI  na BEZNAČAJAN broj SUDIONIKA koji na  nekom skupljanju - hajdemo reći - po vama Srbima - USTAŠA  možda 10 %  još  -- MOŽDA preživjelih  USTAŠA + u tih 10%  MLADEŽI koja pokušava biti " COOL "  s nekim ustaškim  obilježjima - a nebi bili u stanju  " ZAKLATI " niti običnu kokoš - to rade više u INAT i neki PRKOS VLASTI i svima ostallima -- no to svakako nema nikakvu političku težinu i to je ustvari NIŠTA za osjećaj opasnosti vas Srba u HR ) ;




 pa , evo i ja kao STARIJI - vjerovatno bi  vi Srbi prozvali nas starije  kao STARE USTAŠE - NEPOPRAVLJIVE - - - NIKADA čak i za vrijeme kada ste napadali Vukovar - UOPĆE mi nije palo na pamet da se moram OSVETITI SRBIMA  ( a djeda ste mi vi upravo ČETNICI  UBILI - nikada ga nisam UPOZNAO zbog vas srbočetnika ) - Čak što više da ti kažem - STOJIM iza svake svoje riječi pod materijalnom i krivičnom odgovornošću ;

Za vrijeme OPSADE Vukovara i   svakodnevnog granatiranja - evo ti prostorna slika ;

Lijevo i desno + bašta STANUJU srpske obitelji - preko puta mene lijevo Srbin - desno Hrvat - nas iz Bršadina ( Vukovar ) - svakodnevno  granatiraju - promaše mog susjeda Hrvata preko puta mene i 7 puta pogode direktno preko puta mene srpsku kuću - pogode lijevo od mene opet srpsku kuću koja IZGORI - iz srpske kuće dođe naš susjed  s svojom ženom i pita nas može li se skloniti kod nas - NARAVNO - mi ga nismo ODBILI - u mojem podrumu je na kraju bilo 8 osoba  - od toga POLA SRBI !
Susjed do mene isto Srbin čiji je SIN u to vrijeme bio na VAŠOJ STRANI  - mi smo to znali i nitko ga nije dirao - također je čitavo vrijeme bio u svojoj kući s svojom suprugom -- nakon mirne reintegracije ubrzo UMIRE - na vukovarskom groblju je njegova sahrana -- na sahranu dolazimo i nas nekoliko Hrvata - SUSJEDA - to je vaša srpska sahrana - no mi kao pravi susjedi - unatoč tome što se njegov sin borio za VELIKU SRBIJU ipak dolazimo na njegovu sahranu - MOŽEŠ LI TI - ne samo ti  - nego bilo koji SRBIN koji nevoli Hrvate
shvatiti da mi NE MRZIMO  i spremni smo OPROSTITI  - ali druga strana mora uvidjeti svoje pogreške !




Još dodatak na samoj sahrani ;

Nas 5 Hrvata stojimo zajedno  - čekajući pred zgradom odakle će pokojnika iznijeti na kolicima  - postrance odvojeni od ostatka onih koji su došli da ga isprate  - sve Srbi - između nas je 20ak metara  brisanog prostora - u jednom trenutku (  vidio sam i prije toga  njegovu kćer koja je stojala s svojim mužem na srpskoj strani - mi smo se poznavali - bila mi je susjeda - nažalost i ona je bila četnički orijentirana ) -- tako dok smo čekali na daljnja događanja njegova kćer pred svima prelazi otvoren prostor između nas Hrvata i Srba - dolazi do mene i pruža mi ruku pred svim Srbima i zahvaljuje mi - prvo me pita ;

Znaš li tko sam ja - ja sam Rosa ?

Ja  joj odgovorim -- JAKO dobro znam tko si ti _ mislim da je SHVATILA !

Onda mi se zahvali što sam bio pošten prema njenim roditeljima i što ih nisam dirao niti sam druge nahuškao protiv njih iako smo svi znali gdje joj je brat !


Eto PIZDONE i svi vi ostali ČeTNICI - da ste svi vi SRBI normalni ljudi - lako bi se vi dogovorili s Hrvatima - no PRVENSTVENO SE MORATE RIJEŠITI KOLONIJALNIH ZAHTIJEVA I BITI POŠTENI PREMA SVOJIM SUSJEDIMA !


eto , to je bila jedna crtica ;


i ti dođeš ovdje s potpuno imaginarnim  tekstom TIPA - kao kada je država SRBIJA - HAPSILA " ratnog zločinca " PURDU  " -  Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 1f602 - jebote - dođe mi da se SMIJEM - u NEDOSTATKU  pravih DOKAZA  država Srbija HAPSI KIKIRIKI borca -- nevažne HR branitelje koji u stvari nisu napravili nikakav zločin i onda povodom toga pokušava IZJEDNAČITI KRIVNJU OBJE DRŽAVE - hajde budi pošten prema samome sebi  - ako to već nemožeš javno priznati - VJERUJEŠ li ti UOPĆE  u PROPAGANDU svoje države - ili si NEPOPRAVLJIVO ZADOJEN SRPSTVOM - a to je već teža NEIZLJEČIVA bolest  - po meni !???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Serbinho-3 2/5/2018, 17:37

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ubijale ih Ustase na Starom Sajmistu.
leleeeee.....Ljotić, komesar Dragi i drugi zaslužni momci iz specijalne srpske policije, da te čuju, na ovo bi se veoma naljutili ...
što im otimaš zasluge?

Ne branim ja nikoga, ko je pravio sranja, neka odgovara na onom Svetu, jer na ovom ionako nema pravde.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Guest 2/5/2018, 21:56

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ubijale ih Ustase na Starom Sajmistu.
leleeeee.....Ljotić, komesar Dragi i drugi zaslužni momci iz specijalne srpske policije, da te čuju, na ovo bi se veoma naljutili ...
što im otimaš zasluge?

Ne branim ja nikoga, ko je pravio sranja, neka odgovara na onom Svetu, jer na ovom ionako nema pravde.

normalno, ponajmenje tog nedica i ljotica koji nemaju veze sa drzavim srbijom,
osim  svojom voljom da sluze svabama.  to bi isto bilo kao da bi bilo kog kvislinga okupirane evrope
pripisali norveskoj,francuskoj, poljskoj, ceskoj, grckoj i t.d.
 ali, to je jalova aktivnost, hrvati mogu samo sebe da blefiraju. 
medjutim, taj nedic i ljotic, kakvi god bili kao sluge nacistima, nisu ubijali hrvate i hrvatice po srbiji.
nisu sakupljali hrvatsku decu ili katolike generalno i poubijali. nacisti im ne bi to dozvolili i da su hteli.
ndh je bila jedina drzava na prostoru evrope sa nezavisnom kontrlom konc. logora od strane nemaca.
olos ustaški !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by RayMabus 2/5/2018, 23:08

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:725248-Plenkovic-vredjao-srpskog-ministra--Ivica-Dacic-je-neuspesni-slager-pevac
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by prckov 2/5/2018, 23:36

ovaj nas kao napada a ovaj drugi nas kao brani

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Noor 2/5/2018, 23:52

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ubijale ih Ustase na Starom Sajmistu.
leleeeee.....Ljotić, komesar Dragi i drugi zaslužni momci iz specijalne srpske policije, da te čuju, na ovo bi se veoma naljutili ...
što im otimaš zasluge?

Ne branim ja nikoga, ko je pravio sranja, neka odgovara na onom Svetu, jer na ovom ionako nema pravde.

normalno, ponajmenje tog nedica i ljotica koji nemaju veze sa drzavim srbijom,
osim  svojom voljom da sluze svabama.  to bi isto bilo kao da bi bilo kog kvislinga okupirane evrope
pripisali norveskoj,francuskoj, poljskoj, ceskoj, grckoj i t.d.
 ali, to je jalova aktivnost, hrvati mogu samo sebe da blefiraju. 
medjutim, taj nedic i ljotic, kakvi god bili kao sluge nacistima, nisu ubijali hrvate i hrvatice po srbiji.
nisu sakupljali hrvatsku decu ili katolike generalno i poubijali. nacisti im ne bi to dozvolili i da su hteli.
ndh je bila jedina drzava na prostoru evrope sa nezavisnom kontrlom konc. logora od strane nemaca.
olos ustaški !
dabome, nemaju veze sa državom srbijom...to vam se policija slučajno zvala specijalna srpska policija
jalova aktivnost, a? pa je... judenfrei Beograd mlogo bre jalova aktivnost...istrebili ste ih sve do zadnjeg, kako te nije sram, skote pokvareni!
a što nisu ubijali hrvate i hrvatice, nego samo cigane i ciganice, židove i židovke..srbe neistomišljenike, to je ok, jel?
ma marš stoko licemjerna, navodila sam ti već nekoliko puta sve vaše konc logore po srbiji u kojima ste uspješno dolazili do „konačnog rešenja jevrejskog pitanja”, a zbog vrhunske suradnje Nedića, Ljotića i dr., i brže i dosljednije nego u drugim okupiranim državama istočne Europe, jer Dragi Jovanović je listu od 17800 židova  revno i pedantno stavio na stol Heinricha Dankelmanna već u nekoliko prvih dana okupacije.
pa samo 4 KCL ste imali u srcu vam glavnog grada, Beograda, što se nigdje drugdje u europi nije moglo vidjeti
sad ja tebe pitam, jeste li memorijalizirali, obilježili ili zaštitili i jedan od svih vaših konc logora po srbiji? to vam na pamet ne pada, naravno...al po jasenovcu ćete se smucati, glumatati i hodočastiti..i svake godine se kreveljiti i skvičati ...i izmisliti još kojih novih 100 000 pobijenih srba.
ja koliko sam čitala, samo su dva, Banjica i Staro Sajmište, proglašeni za „kulturno dobro“ ( :facepalm ).....a kao spomen područje ili nešto slično niti jedan jedini, no to nije slučajno, već plansko zatiranje tragova holokausta u Srbiji i tragova likvidacija Roma i Srba neistomišljenika.

slušaj pizzončino, u likvidacijama židova i drugih nesrba bili ste mnogo efikasniji od ustaša koji ti iz usta ne izlaze, a NDH je u odnosu na vašu fašistišku tvorevinu pod upravom Nedića i pod budnim okom i u režiji vaše poznate kriminalne organizacije SPC, bila mala beba.

Stepinca više ne spominji, možeš mu samo zapalit svijeću i pomoliti se.
prva tri potpisnika (od ukupno njih 546) Apela srpskom narodu – „kojim se srpski narod od strane svojih intelektualaca i uglednika poziva na pokornost okupacijskim vlastima i suradnju s njima“ – bili visoki dužnosnici SPC:
1. Episkop niški, dr. Jovan
2. Episkop zvorničko-tuzlanski, Nektarije
3. Episkop budimljanski, Valerijan, vikar Njegove svetosti Patrijarha.

to je rezultiralo da su se i mnogi drugi (poput Episkopa braničevskog Venjamina, Episkopa šabačkog Simeona, Episkopa moravičkog Arsenija, Episkopa zletovsko-strumičkog Vikentija, Mitropolita crnogorskog Joanikija itd.) po logici stvari opredjeljivali na onu stranu na kojoj je bio njihov službeni vrh.



zato, vaše degenerično napuhavanje jasenovca i vekovno kmečanje na tu temu nije ništa drugo nego bacanje pijeska u oči svjetske javnosti i skretanje pažnje od već ionako dobrano zatrtih tragova vaših monstruoznih fašističkih zločina po logorima diljem srbije u WW2, a upravo to i jest razlog zašto vam je tako nasušno potreban baš ovakav jasenovački mit sa „milijun srpskih žrtava“.
naravno, treba oprati tu prljavu savjest, treba....samo nemate kako, a izmišljanje i namještanje vas samo sve dublje vuče u sopstveni očaj.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Serbinho-3 3/5/2018, 00:11

Dačić Zagrebu šalje imena 20.000 dece ubijene u Jasenovcu



Dačić kaže i da će spisak žrtava u Zagreb da pošalje preporučenom poštom


Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Profimedia-0201457678-339x192
Foro: Profimedia/Zuma Press - News

Na pokušaje relativizacije ustaških zločina i revizije istorije Srbija će uskoro odgovoriti slanjem imena 20.000 dece koja su ubijena u Jasenovcu i drugim koncentracionim logorima u Hrvatskoj za vreme Drugog svetskog rata, potvrdio je za "Večerenje novosti" ministar spoljnih poslova Ivica Dačić.

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Ustase-Jasenovac-830x0
- I ranije sam to planirao da uradim, ali kad god rešim da dostavim spisak određenom minsitru oni ga smene. Tako je bilo i kad sam hteo da bivšem šefu hrvatske diplomatije Štiru posaljem listu ubijene dece. Ali ovoga puta će im stići preporučena pošta - rekao je Dačić.
On je naglasio da bi hrvatski zvaničnici bar iz osećanja počasti za žrtve morali da ćute, a ne da traze neke nove istrage poput predsednice Kolinde Grabar Kitarović koja se založila za formiranje međunarodne komisije za utvrđivanje broja žrtava u Jasenovcu, najozloglasenijem logoru smrti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by RayMabus 3/5/2018, 00:27

Kog boli kurac za neuspješnog šlager pjevača
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by prckov 3/5/2018, 01:09

da remiziramo
taj jasenovac je bio opomena zlocinu
da se vise nikad ne dogodi
a vi srbi ste ga nedavno napravili i sad osudujete neki prosli koji vam je trebo bit direktiva sto ne uciniti u buducnosti
i sad vicete nuto jasenovac
vecih budala od srpskih politicara tesko da je nac
cak je i babin mali za vase intelektualac
vasi su ono, bas dno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Guest 3/5/2018, 06:03

Noor wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Ubijale ih Ustase na Starom Sajmistu.
leleeeee.....Ljotić, komesar Dragi i drugi zaslužni momci iz specijalne srpske policije, da te čuju, na ovo bi se veoma naljutili ...
što im otimaš zasluge?

Ne branim ja nikoga, ko je pravio sranja, neka odgovara na onom Svetu, jer na ovom ionako nema pravde.

normalno, ponajmenje tog nedica i ljotica koji nemaju veze sa drzavim srbijom,
osim  svojom voljom da sluze svabama.  to bi isto bilo kao da bi bilo kog kvislinga okupirane evrope
pripisali norveskoj,francuskoj, poljskoj, ceskoj, grckoj i t.d.
 ali, to je jalova aktivnost, hrvati mogu samo sebe da blefiraju. 
medjutim, taj nedic i ljotic, kakvi god bili kao sluge nacistima, nisu ubijali hrvate i hrvatice po srbiji.
nisu sakupljali hrvatsku decu ili katolike generalno i poubijali. nacisti im ne bi to dozvolili i da su hteli.
ndh je bila jedina drzava na prostoru evrope sa nezavisnom kontrlom konc. logora od strane nemaca.
olos ustaški !
dabome, nemaju veze sa državom srbijom...to vam se policija slučajno zvala specijalna srpska policija
jalova aktivnost, a? pa je... judenfrei Beograd mlogo bre jalova aktivnost...istrebili ste ih sve do zadnjeg, kako te nije sram, skote pokvareni!
a što nisu ubijali hrvate i hrvatice, nego samo cigane i ciganice, židove i židovke..srbe neistomišljenike, to je ok, jel?
ma marš stoko licemjerna, navodila sam ti već nekoliko puta sve vaše konc logore po srbiji u kojima ste uspješno dolazili do „konačnog rešenja jevrejskog pitanja”, a zbog vrhunske suradnje Nedića, Ljotića i dr., i brže i dosljednije nego u drugim okupiranim državama istočne Europe, jer Dragi Jovanović je listu od 17800 židova  revno i pedantno stavio na stol Heinricha Dankelmanna već u nekoliko prvih dana okupacije.
pa samo 4 KCL ste imali u srcu vam glavnog grada, Beograda, što se nigdje drugdje u europi nije moglo vidjeti
sad ja tebe pitam, jeste li memorijalizirali, obilježili ili zaštitili i jedan od svih vaših konc logora po srbiji? to vam na pamet ne pada, naravno...al po jasenovcu ćete se smucati, glumatati i hodočastiti..i svake godine se kreveljiti i skvičati ...i izmisliti još kojih novih 100 000 pobijenih srba.
ja koliko sam čitala, samo su dva, Banjica i Staro Sajmište, proglašeni za „kulturno dobro“ ( :facepalm ).....a kao spomen područje ili nešto slično niti jedan jedini, no to nije slučajno, već plansko zatiranje tragova holokausta u Srbiji i tragova likvidacija Roma i Srba neistomišljenika.

slušaj pizzončino, u likvidacijama židova i drugih nesrba bili ste mnogo efikasniji od ustaša koji ti iz usta ne izlaze, a NDH je u odnosu na vašu fašistišku tvorevinu pod upravom Nedića i pod budnim okom i u režiji vaše poznate kriminalne organizacije SPC, bila mala beba.

Stepinca više ne spominji, možeš mu samo zapalit svijeću i pomoliti se.
prva tri potpisnika (od ukupno njih 546) Apela srpskom narodu – „kojim se srpski narod od strane svojih intelektualaca i uglednika poziva na pokornost okupacijskim vlastima i suradnju s njima“ – bili visoki dužnosnici SPC:
1. Episkop niški, dr. Jovan
2. Episkop zvorničko-tuzlanski, Nektarije
3. Episkop budimljanski, Valerijan, vikar Njegove svetosti Patrijarha.

to je rezultiralo da su se i mnogi drugi (poput Episkopa braničevskog Venjamina, Episkopa šabačkog Simeona, Episkopa moravičkog Arsenija, Episkopa zletovsko-strumičkog Vikentija, Mitropolita crnogorskog Joanikija itd.) po logici stvari opredjeljivali na onu stranu na kojoj je bio njihov službeni vrh.



zato, vaše degenerično napuhavanje jasenovca i vekovno kmečanje na tu temu nije ništa drugo nego bacanje pijeska u oči svjetske javnosti i skretanje pažnje od već ionako dobrano zatrtih tragova vaših monstruoznih fašističkih zločina po logorima diljem srbije u WW2, a upravo to i jest razlog zašto vam je tako nasušno potreban baš ovakav jasenovački mit sa „milijun srpskih žrtava“.
naravno, treba oprati tu prljavu savjest, treba....samo nemate kako, a izmišljanje i namještanje vas samo sve dublje vuče u sopstveni očaj.

pises gluposti, pokusavas da napravis " hr povijest "  o srbiji tokom rata
to vam ne priznaje niko na svetu, od izraela do sami nemaca.
pokusavas da izuzmes srbiju iz okupacione zone naci nemacke da je
izjednacis sa ndh, jer vama to tako odgovara. to je nemoguce, sem za 
hrvatske unutrasnje kenjaze i pravdanje ustaskih zlocina nad srbima.
ja mogu za sebe da napisem da sam m. beckovic, i sta, nista. tako i oni,
srpska ovo ili ono, to je nebitno, oni su sluge naci nemaca i nisu imali
bilo kakvu mogucnost samostalnog aktiviranja. isto kao i kviuslinzi u poljskoj,
norveskoj, danskoj, holandiji, grckoj, ceskoj. ali, tebi odgovara kenjaza 
o izuzumanju srbije iz okupacione zone i da je proglasis naci drzavom.
od toga nema nista, jer ostajete samo na nivou jalovog pokusaja.
uostalom, nasi kvislinzi, male su mace sa takve iste na balktiku, samoj rusiji,
ili sta znam, gde sve ne, na prostoru gde su naci nemci preuzeli komandu.
ali, kao sto rekoh, kakvi god da su bili, nisu ubijali hrvate i hrvatice po srbiji.
kao stu te vi, gamad ustaska, a da to hitler nije trazio. u tome je nepremostiva
razlika izmedju bilo koje i bilo kakve srbije i hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:17

crvenkasti wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:ndh 

Jedini vam je problem da mi nikakve veze sa NDH nemamo. Ni političke ni pravne.

Nago s čim imamo? Sa Jugoslavijom, Srbijom? Pančevom?
Smrade ćetnički! Gade komunistćko partizanski!

NDH nam je jedini čvrst oslonac u povijesti koji osigurava hrvatsku nezavisnost od Srbije za sva vremena.

Za dom spremni!

Sto ovi  rvatine tipa sejkera mogu lagati..

I jos misle da im tko vjeruje :cry
I kuna je stara rvatska životinja jel ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:21

prckov wrote:da remiziramo
taj jasenovac je bio opomena zlocinu
da se vise nikad ne dogodi
a vi srbi ste ga nedavno napravili i sad osudujete neki prosli koji vam je trebo bit direktiva sto ne uciniti u buducnosti
i sad vicete nuto jasenovac
vecih budala od srpskih politicara tesko da je nac
cak je i babin mali za vase intelektualac
vasi su ono, bas dno
Vece su budale hrvatski politicari 
To vise se ne da mi s maslom pojest 

Toliko lutanja i vrlzdanja ko muhe bez glave 
Malo zapadu, malo istoku u vanjskoj 
A unutarnja politika je jeza jeziva . Uzmi samo primjer u zgb : skinu Titu trg a vrate ulicu Ivi loli ribari 
Od 90. Rehabilitiraju ustasluk a partizane prešućuju iako su bili vecina u NOP 
ne znam 
Ovo nije CIGANSKA NEGO CUGANSKA DRZAVA 
TUZNO ...:omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:33

Serbinho-3 wrote:Dačić Zagrebu šalje imena 20.000 dece ubijene u Jasenovcu



Dačić kaže i da će spisak žrtava u Zagreb da pošalje preporučenom poštom





Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Profimedia-0201457678-339x192
Foro: Profimedia/Zuma Press - News

Na pokušaje relativizacije ustaških zločina i revizije istorije Srbija će uskoro odgovoriti slanjem imena 20.000 dece koja su ubijena u Jasenovcu i drugim koncentracionim logorima u Hrvatskoj za vreme Drugog svetskog rata, potvrdio je za "Večerenje novosti" ministar spoljnih poslova Ivica Dačić.
Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Ustase-Jasenovac-830x0
- I ranije sam to planirao da uradim, ali kad god rešim da dostavim spisak određenom minsitru oni ga smene. Tako je bilo i kad sam hteo da bivšem šefu hrvatske diplomatije Štiru posaljem listu ubijene dece. Ali ovoga puta će im stići preporučena pošta - rekao je Dačić.
On je naglasio da bi hrvatski zvaničnici bar iz osećanja počasti za žrtve morali da ćute, a ne da traze neke nove istrage poput predsednice Kolinde Grabar Kitarović koja se založila za formiranje međunarodne komisije za utvrđivanje broja žrtava u Jasenovcu, najozloglasenijem logoru smrti.



Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Img_3110

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:34

I oni sebi uzimaju neka moralna prava? 
Cetnici 

Svasta

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:39

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Cetnici-kolju-coveka-670x455

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sora 3/5/2018, 06:40

Naziv slike gore : 

Cetnici kolju covjeka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust - Page 3 Empty Re: Glupi Dacic odgovorio Plenkovicu:Srbija nije bila uz Hitlera i provodila holokaust

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum