ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 00:18

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Pa dobro, ja ih ne slažem dobro, al to ne znači da ne razumin :)
ali znoči da nika ne ćeš imati argumentironi razgovor s ithildin
Ajd opet.
Zbog čega smatraš da je sve potrebno argumentirati?
uopće ni potribno, jo ne mislin da je potriba sve argumentirati
Znaš, spominjanje bilo kojeg odnosa s nekim, ne djeluje mi niti najmanje dobronamjerno. Mene ne možeš poljuljati, al primjećujem da je ovdje sve moguće.
kako misliš spominjanje odnosa s nekin, ča to znoči?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 00:22

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
drž-nedaj, hopa-cupa, fiff-raff
El to poziv na kavu, budući znaš da ću ti biti blizu?:)
a, nije, nemun šoldov za kafu
Aha!:)
Ma, ok, ne moraš tako izokola ap-ćap, pa ja ćem platiti :)
ne razumimo se, 
jo sun misli da ćeš mi predložiti da okinen pinac i tako se ranim, a unda si se predomislila jer si  sitila da bi ti mogo ipak zatribati ovo leto...
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 00:26

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
El to poziv na kavu, budući znaš da ću ti biti blizu?:)
a, nije, nemun šoldov za kafu
Aha!:)
Ma, ok, ne moraš tako izokola ap-ćap, pa ja ćem platiti :)
ne razumimo se, 
jo sun misli da ćeš mi predložiti da okinen pinac i tako se ranim, a unda si se predomislila jer si  sitila da bi ti mogo ipak zatribati ovo leto...
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 00:27

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
ali znoči da nika ne ćeš imati argumentironi razgovor s ithildin
Ajd opet.
Zbog čega smatraš da je sve potrebno argumentirati?
uopće ni potribno, jo ne mislin da je potriba sve argumentirati
Znaš, spominjanje bilo kojeg odnosa s nekim, ne djeluje mi niti najmanje dobronamjerno. Mene ne možeš poljuljati, al primjećujem da je ovdje sve moguće.
kako misliš spominjanje odnosa s nekin, ča to znoči?
Lijo, znaš ti dobro!
Ja ću uvijek nastojati uhvatiti trenutak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 00:29

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Ajd opet.
Zbog čega smatraš da je sve potrebno argumentirati?
uopće ni potribno, jo ne mislin da je potriba sve argumentirati
Znaš, spominjanje bilo kojeg odnosa s nekim, ne djeluje mi niti najmanje dobronamjerno. Mene ne možeš poljuljati, al primjećujem da je ovdje sve moguće.
kako misliš spominjanje odnosa s nekin, ča to znoči?
Lijo, znaš ti dobro!
Ja ću uvijek nastojati uhvatiti trenutak.
bogami, ne zun o čemu govoriš

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 00:31

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
a, nije, nemun šoldov za kafu
Aha!:)
Ma, ok, ne moraš tako izokola ap-ćap, pa ja ćem platiti :)
ne razumimo se, 
jo sun misli da ćeš mi predložiti da okinen pinac i tako se ranim, a unda si se predomislila jer si  sitila da bi ti mogo ipak zatribati ovo leto...
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 00:32

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Aha!:)
Ma, ok, ne moraš tako izokola ap-ćap, pa ja ćem platiti :)
ne razumimo se, 
jo sun misli da ćeš mi predložiti da okinen pinac i tako se ranim, a unda si se predomislila jer si  sitila da bi ti mogo ipak zatribati ovo leto...
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
ne zun, 
jer nis klasični napaljeni pohotnik?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 00:43

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
ne razumimo se, 
jo sun misli da ćeš mi predložiti da okinen pinac i tako se ranim, a unda si se predomislila jer si  sitila da bi ti mogo ipak zatribati ovo leto...
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
ne zun, 
jer nis klasični napaljeni pohotnik?
Borami, ne znun niti ja.
Al gle, ti si mislio da ja mislin na tvoj pinac, a na kraj pameti mi ni bia, već vratna aorta. Bi li ikada pomislio da sam na to pomislila?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 00:45

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
A joooj, pa znamo se toliko dugo. Kako ti je uopće takvo što palo na pamet da bih to pomislila. Iskreno, prva misao mi je bila vratna aorta. :)
Znam da si lijen po pitanju fizičkih aktivnosti tako da se svog pinca maneš, iako se pitam zbog čega ga spominješ:)
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
ne zun, 
jer nis klasični napaljeni pohotnik?
Borami, ne znun niti ja.
Al gle, ti si mislio da ja mislin na tvoj pinac, a na kraj pameti mi ni bia, već vratna aorta. Bi li ikada pomislio da sam na to pomislila?

ne bi, jer je to smrtna rana, zoč bi pomisli da si pomislila da ću si zadati smrtnu ranu radi izjave na forumu? ni blizu.
no, eto, mini godišnji je došo kraju,
rado bi nastavi ali sutra je nova borba a pijetak je još daleko.. 
fola na pažnji i do slušanja!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 00:49

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
djizis..

zoč, pa svako svog prijatetelja stalno spominje, inače mu ni prijatelj ako ga ne spominje...
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
ne zun, 
jer nis klasični napaljeni pohotnik?
Borami, ne znun niti ja.
Al gle, ti si mislio da ja mislin na tvoj pinac, a na kraj pameti mi ni bia, već vratna aorta. Bi li ikada pomislio da sam na to pomislila?

ne bi, jer je to smrtna rana, zoč bi pomisli da si pomislila da ću si zadati smrtnu ranu radi izjave na forumu? ni blizu.
no, eto, mini godišnji je došo kraju,
rado bi nastavi ali sutra je nova borba a pijetak je još daleko.. 
fola na pažnji i do slušanja!
Fola tebi.
Drž mi fige, moja borba je trenutno teža.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 07:13

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
:)

Zbog čega imam dojam da ti i nije baš neki prijatelj?!:)
ne zun, 
jer nis klasični napaljeni pohotnik?
Borami, ne znun niti ja.
Al gle, ti si mislio da ja mislin na tvoj pinac, a na kraj pameti mi ni bia, već vratna aorta. Bi li ikada pomislio da sam na to pomislila?

ne bi, jer je to smrtna rana, zoč bi pomisli da si pomislila da ću si zadati smrtnu ranu radi izjave na forumu? ni blizu.
no, eto, mini godišnji je došo kraju,
rado bi nastavi ali sutra je nova borba a pijetak je još daleko.. 
fola na pažnji i do slušanja!
Fola tebi.
Drž mi fige, moja borba je trenutno teža.
misliš, ota oko nalaženja posla?
pomozi si i snizi kriterije...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/5/2018, 10:18

aben wrote:uopće ni potribno, jo ne mislin da je potriba sve argumentirati

a zas onda trazis isto od drugih gotovo uvijek..

stvarnost se ne desifrira samo kroz logicki ledenjak.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 10:29

mativka wrote:
aben wrote:
PhoebeBuffay wrote:
aben wrote:
PhoebeBuffay wrote:
Nije tocno
link, moliti ću
Ne da mi se...

Prokopaj im po profilu pa nadi postove.
Kic i ithildin su znali dobrano caskati...
Mativka se tu i tamo ubaci.

To sto ne odgovara na svaku kao i ti... to ne znaci nis
a, the good ol i dont feel like it.

ljudi poput ithildin ne znaju razgovorati, ona je komunist, a mativka samo ne zno razgovorati, 

argumentirana rasprvava između njih dvi je nišće nego pristojno prenemaganje, podrazumjevani pakt o nenapadanju, 

vilator nju smatra neopasnom, a mativka nju nekokurencijon, 

ako meni ne veruješ, pokušoj in prestaviti jednu temu- vjera u boga isusa krista i u jednu scetu katoličku i apostolsku crikvu hrvatskoga noroda- mativka je hrvatica i kršćanin, vijolator je riječka srbkinja i antikršćanka, 
da vidimo tu argumentiranu raspravu. ako dobijemo nešto poput dawkinsa kad razgovoro sa svećenicima, jo ću si okinuti pinac
Ja sam osoba koja može sa svima. O svemu znam ponešto tako da mogu razgovarati ovisno o temi. Moj najveći adut u stvarnom životu je što osjetim osobu i svjesna sam prolaznosti vremena. U toj prolaznosti želim pamtiti lijepe trenutke i što ih više imati.
Ne želim energiju trošiti na raspravljanje koje je ionako besmisleno. Ne želim nekome nametati svoje mišljenje. Želim učiti kroz različitost i na temelju toga stvarati svoje mišljenje. Tako smo prolazni i nesvjesni ljepote koju možemo dati, podijeliti.
Sve je tako jednostavno.
:tu
Tako nekako se i ja osjecam...


Kakve ima veze je li ithildin srpkinja?

Gnjecu sam rekla da mi ide na kiki s uvredama, ali kada ne vrijeda, da se iscitati i koja pametna od njega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 10:31

kic wrote:
stvarnost se ne desifrira samo kroz logicki ledenjak.

Točno. No, to svejedno ostaje najkvalitetnija metoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/5/2018, 11:35


je, jer je općenita u pm..

ja govorim ako se ne očekuje argumentiranje stalno onda se ne treba ni tražiti isto od drugih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/5/2018, 11:58


mislim da se većina "argumentiranja" svede na ono nebitno, svako može pričati o jučerašnjem poništenom golu, ili red o nećem drugom takvom apstraktnom..

a kad treba nešto konkretno raspraviti svi se ustuknemo, ljudi idu tako daleko da predbacuju savjetnicima što šute pred kraljevim mačem dok je jurišao u pogrešku, a sami nemaju snage reći vlasti ili šefu kad isti prijeđu granicu - ne, jer se boje ljutnje i znaju samo jalovo argumentirati jer to samo i vježbaju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 12:11

kic wrote:
aben wrote:uopće ni potribno, jo ne mislin da je potriba sve argumentirati

a zas onda trazis isto od drugih gotovo uvijek..

stvarnost se ne desifrira samo kroz logicki ledenjak.
to se odnosi samo na argumentironi razgovor,
da bi se nešto imenovalo tako, moro postojati minimalno dvi stvori; 
razgovor, i
argumentacija.

unda mativka mene dalje pito zoč jo mislin da je potriba sve argumentirati. pa nemo potribe, osin ako ne želimo imati argumentironi razgovor.

a jo uvika trožin jer je mi je to gušt. izmedju seksa sa manekenkama koje nisan upozno i prilike za razgovoron, biran drugo. hell, izmedju košarke i razgovora biran razgovor.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 12:13

PhoebeBuffay wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
PhoebeBuffay wrote:
aben wrote:
link, moliti ću
Ne da mi se...

Prokopaj im po profilu pa nadi postove.
Kic i ithildin su znali dobrano caskati...
Mativka se tu i tamo ubaci.

To sto ne odgovara na svaku kao i ti... to ne znaci nis
a, the good ol i dont feel like it.

ljudi poput ithildin ne znaju razgovorati, ona je komunist, a mativka samo ne zno razgovorati, 

argumentirana rasprvava između njih dvi je nišće nego pristojno prenemaganje, podrazumjevani pakt o nenapadanju, 

vilator nju smatra neopasnom, a mativka nju nekokurencijon, 

ako meni ne veruješ, pokušoj in prestaviti jednu temu- vjera u boga isusa krista i u jednu scetu katoličku i apostolsku crikvu hrvatskoga noroda- mativka je hrvatica i kršćanin, vijolator je riječka srbkinja i antikršćanka, 
da vidimo tu argumentiranu raspravu. ako dobijemo nešto poput dawkinsa kad razgovoro sa svećenicima, jo ću si okinuti pinac
Ja sam osoba koja može sa svima. O svemu znam ponešto tako da mogu razgovarati ovisno o temi. Moj najveći adut u stvarnom životu je što osjetim osobu i svjesna sam prolaznosti vremena. U toj prolaznosti želim pamtiti lijepe trenutke i što ih više imati.
Ne želim energiju trošiti na raspravljanje koje je ionako besmisleno. Ne želim nekome nametati svoje mišljenje. Želim učiti kroz različitost i na temelju toga stvarati svoje mišljenje. Tako smo prolazni i nesvjesni ljepote koju možemo dati, podijeliti.
Sve je tako jednostavno.
:tu:
Tako nekako se i ja osjecam...


Kakve ima veze je li ithildin srpkinja?

Gnjecu sam rekla da mi ide na kiki s uvredama, ali kada ne vrijeda, da se iscitati i koja pametna od njega
imo, jer izmedju srbkinje jugolsavneke iz rike i hrvatice kršanke iz slavonije imati argumentironi razgovor zahtjeva puno energije, energije koja just isnt there

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/5/2018, 12:23

kic wrote:
mislim da se većina "argumentiranja" svede na ono nebitno, svako može pričati o jučerašnjem poništenom golu, ili red o nećem drugom takvom apstraktnom..

a kad treba nešto konkretno raspraviti svi se ustuknemo, ljudi idu tako daleko da predbacuju savjetnicima što šute pred kraljevim mačem dok je jurišao u pogrešku, a sami nemaju snage reći vlasti ili šefu kad isti prijeđu granicu - ne, jer se boje ljutnje i znaju samo jalovo argumentirati jer to samo i vježbaju..
općenito vridi da nije oportuno javno isticati mišljenje. to ljudi intuitivno razumu. di ti vidiš kukavičluk, jo vidin inteligenciju.
naravski, to imo svoju cijenu, argumentacijakw vjestine se ne njeguju, ne razvijaju, time počne patiti i somo mišljenje.
naprimjer, na forumu, mediju ki se temelji na razgovoru, ne moreš nojti šakicu ljudi ki su sposobni voditi razgovor po ure. oni ne samo da ne kužu tehniku, nego nemaju ni dovoljno memorije. naravski, unda dolazi do groteskih situacija di se na platformi za raspravljanje poziva na neraspravljanje, dok nas nekoliko morskih pasa dokoni kružimo okolo i pogdjegdje ugrizemo neku žrtvu:)
eto, tako jo to vidin:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 14:17

kic wrote:
je, jer je općenita u pm..

Pa jest, ali to ne znači da se ne može primjeniti na praktički svakom pojedinačnom primjeru. Dakle, nije samo općenita nego je i univerzalno upotrebljiva. 
Osim toga, posreduje onu ključnu razliku između običnog naklapanja i onoga što je sukladno činjenicama. Kada jednom postanemo svjesni te razlike, nitko nam ne brani da ne koristimo i druge alate u još preciznijem i razumljivijem opisivanju.

kic wrote:ja govorim ako se ne očekuje argumentiranje stalno onda se ne treba ni tražiti isto od drugih..

Jasno. Izbjegavanje dvostrukih kriterija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/5/2018, 14:22

kic wrote:
mislim da se većina "argumentiranja" svede na ono nebitno, svako može pričati o jučerašnjem poništenom golu, ili red o nećem drugom takvom apstraktnom..

a kad treba nešto konkretno raspraviti svi se ustuknemo, ljudi idu tako daleko da predbacuju savjetnicima što šute pred kraljevim mačem dok je jurišao u pogrešku, a sami nemaju snage reći vlasti ili šefu kad isti prijeđu granicu - ne, jer se boje ljutnje i znaju samo jalovo argumentirati jer to samo i vježbaju..

To je razlika između običnog verbaliziranja i spremnosti na konkretnu praktičnu akciju. Međutim, za ovo potonje forum definitivno nije najbolji medij, jer se tu konkretna akcija i ne može vidjeti pa preostaje samo verbaliziranje. To je jednostavno rečeno temeljna priroda foruma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 11 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum