ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 17/8/2018, 12:28

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Obojica odjebite u tri picke materine...
Niko vas ništa nije pita i sad nije trenutak da budete retardi...
;)
ne seri, niče.

i sam znaš kako se svake godine ponavlja ista priča, samo se koji put sve zamaskira dolaskom do play-offa za euroligu.
od zadnjih 7-8 sezona samo ste jednu imali kad ste natjecanje započeli sa ekipom koja je prošla pripreme, a ove godine ste razjebali ekipu u razdoblju od završetka priprema pa do sada.
palaversa najbolji igrač na pripremama dobije poluvrijeme za igru, a nemate čovjeka koji može dati dobru loptu u završnici.
jebo vas rezultat koji lovite kad se ekipa raspada.
s futacsem i nižićem te palaversom i bašićem bi glatko prošli.
futacsa ste ujebali vi navijači, nižića nova uprava, palaversu trener, a odlazak bašića je priča za sebe.

ako to vama paše, tko sam ja da vam to branim.
Odi si čak i napisa neke pametne stvari i slazen se s većinom...
Vidiš da možeš bit i realan kad oces...
Mali Palaversa vuče neku ozljedu i šteta je da nije igra...
Hajduk je trenutno očaj živi i to iz razloga koje si navea...
Sad triba srizat place svima, pogotovo Caktasu, a nekima se zahvalit...
Nakon kiše uvik dolazi sunce...
;)
uvijek ja pišem isto, lako možeš provjeriti.

problem je u tome što idiot amper i još vas nekolicina misli kako mrzim hajduk i sve što napišem promatraju s pozicije mene kao mrzitelja.
to što sam sad gotovo postao ravnodušan prema hajduku posljedica je vaše nebrige i prepuštanja hajduka stihiji i interesnim grupama zamaskiranim u naše hajduke i tzv. vlast naroda u upravljanju klubom.
dakle, ako se vi ne želite potruditi promijeniti hajduk na bolje pa neka vam onda bude takav kakav je.
mene bi isto veselilo da hajduk na svoj način krene kao rijeka i Osijek prema boljim vremenima, ali se za sada nigdje ne vidi da to ljudi koji o tome odlučuju žele.

prije, ili kasnije ta će odluka morati biti donešena.
bolje da to bude prije.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/8/2018, 12:39

Bit će bolje i Hajduku. Kada? To je manje važno. :)  Bitan je taj pozitivan stav. I to je nešto i treba to znati imati i biti u Hrvatskoj.

Na kraju nije ni Hajduk ništa posebno napravio u Europi u odnosu na Osijek s obzirom da se potonjem spočitalo prije 2 tjedna ispadanje - prošao jedno pretkolo i nesretno ispao u idućem.

Hajduk je još daleko od rješavanja svojih unutarnjih problema koji se vuku predugo i drže klub u poziciji u kojoj je već više od 15 godina.

Ja znam da će Hajduk opet biti pravi klub kada bude štancao takve talente i igrače iz svog pomlatka koji će sutra biti reprezentaciji ono što su bili 90-ih koji su bili njihovi igrači i djelo njihovih ruku, a iz Splita jednog dana odlaziti u poznate, velike i elitne klubove za odštete od minimum minimuma 8-10 mil. € pa sve do 20-25 mil. €, a ne kao mladi Letica koji je toliko talentiran da je otišao za kikiriki. :roll
Tad to neće biti samo ime, već ono što je bio slučaj u prošlosti - i ime ali i momčad na terenu. Uspjeh na nacionalnom i europskom planu neće izostati. Od svega ostalog nema ništa, druga su vremena i drugi zakoni u nogometu vladaju koji se tiču i nogometnih zemalja poput Hrvatske, Švedske, Danske, Norveške, Poljske, Češke, Slovačke, Mađarske itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/8/2018, 12:43

Ne daj Boze da krenemo stopama Rijeke i Osijeka...
A i ne možemo...
Jer smo jedini trn u oku gazdi iz Medjugorja...
A o ostalim stvarima bi se dalo raspravljat...
Hajduka se masakrira sa vise istanci, od naših petokolonasa koji su Hajdukovci od ‘rodženja’, pa do maćehinskog HNS-a, nelegalnosti lige, korumpirane sudačke organizacije Itd. ...
Al triba minjat NO Hajduka isto...
Dokazali su da nisu kvalitetan kadar...
;)


Last edited by fridrih_niche on 17/8/2018, 12:44; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 13:54

jasambrend wrote:Ne traze se ne znam kakva ulaganja ako su novci problem, ali ta uvijek pogresno tempirana rasprodaja u stilu sve dam samo da prodam...ma dajte, nemojte vise zajebavati s time...krene se na pripreme s jednim igracima, a vrati se neka sasvim deseta momcad...čim vide u nekom selu da neki mali zna dva na nozi napravit, odmah isti ide u pojacanja da bi se na silu prodalo ono što iole vrijedi pod krinkom financijske stabilnosti...I onda umjesto da se pametno ulazu novci od transfera, dovedu neke rascvale propalitete satro zvijezde s ugovorom od parstotisuca eura...pa dajte, nemojte zajebavati vise ljude koji malo dulje prate nogomet i Hajduk i ne da im se više slusati razne floskule koje sluze za opravdavanje neuspjeha...ovaj kadar je trenutno toliko jadan da ne vidim uopće smisao niti viziju za ikakav napredak kluba...dno nije dosegnuto, ipak to ce biti u vjerojatnoj borbi za opstanak pa možda onda nešto krene nabolje...za pocetak ne bi bilo lose uopće zaboraviti na Dinamo i okrenuti se sebi samima...
a sto mene ljuti opasno vec godinama...totalno zapostavljen sporstki segment hajduka a prebacilo se na nekakav menađment...'vodimo turiste do radunice i starog placa'..dok se doticni zacetnici toga lijepo goje i grade velebne katnice...a nogometu se kuze ko eskim u janjetinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 13:58

..u stvari kako nece biti zapostavljen nogometni segment kad ni nemas neki kvalitetan kadar...strucnjaci zaobilaze poljud u sirokom luku...jer ih  ovi hoce za 'siću' na sto oni naravno ne pristaju plus da im neznalice jos vise nad glavom...i određuju sudbinu a en daj boze da im pisu optuznice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 14:07

citam..'nestao entuzijazam'...naravno kad padnes u fotelju nestane entuzijazma...pa sad brines o sebi i svojim potrebama i ambicijama..a svi 'pukli od jubavi prema ajduku'...navodno....navijaci izgubljeni..ne znaju kome da vise vjeruju...za one koji su mislili da su 'to ti'...uspostavilo se da nisu...koga traziti dalje?...ovi sto su u foteljama sada ne mo's ni vilama istjerati jer u tom slucaju tuzit ce klub i traziti odstete...'udrugasi' također tesko da ce ispustit svoje foteljice bez borbe..jer im se omililo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 14:11

izgleda padanejm mamica raspada se i u hajduku..to mi pari na ono..rat zavrsio a ratnicima nije znano sto ciniti...nemaju metu vise..ili bar pravu metu...okrenut se protiv 'vođa' parilo bi na izdaju i 'građanski' rat...a vizija pravih nema..projekt se urusava..sponzori sve skrtiji...jerbo rat je na izmaku....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 17/8/2018, 14:16

fridrih_niche wrote:Ne daj Boze da krenemo stopama Rijeke i Osijeka...
A i ne možemo...
Jer smo jedini trn u oku gazdi iz Medjugorja...
A o ostalim stvarima bi se dalo raspravljat...
Hajduka se masakrira sa vise istanci, od naših petokolonasa koji su Hajdukovci od ‘rodženja’, pa do maćehinskog HNS-a, nelegalnosti lige, korumpirane sudačke organizacije Itd. ...
Al triba minjat NO Hajduka isto...
Dokazali su da nisu kvalitetan kadar...
;)
otiš'o si ti niče u isti kurac kao i hajduk.

bolio bi gazdu u Međugorju kiki za hajduk da mu ne smještate preko udba likova iz hajdukova okruženja kao da vam je on kriv što ste u terminalnoj fazi.

dokazano je kako je hajduk, kao i vjerojatno svi drugi, plaćao suce kako bi imao tzv. "pošteno suđenje" i vidjeli smo kako je jedino hajduk uz pomoć udba likova htio svoje bivše pajdaše iz sudačke organizacije smjestiti u pržun. dakle, hajduk je bio pošten i kad je poslovao s mafijom i kad je mafiju cinkao. ne bu išlo.

da ste vi organiziran klub s jakom upravom nitko se ne bi usudio ni pomisliti da vas "masakrira", a i to što ti nazivaš masakriranjem je čisti pr pokrenut od nesposobnih ljudi u hajduku kako bi opravdali svoju nesposobnost.
cijelo se vrijeme razbacujete teškim optužbama, a još nitko iz hajduka nije objasnio gdje je lova od pretvorbe, kako ste u par godina natukli više od 100 milijuna duga i zašto praktično ni nema "vaše dice" u prvoj momčadi.
da ste kojim slučajem sve te silne novce ulupane u poluproizvode i bofl nogometaše uložili u dvojicu-trojicu igrača kao što je nekad bio oblak kao okosnicu prve momčadi i okolo posložili "vašu dicu" i pustili ih da igraju ne bi bili gdje danas jeste.

i dalje je lakše  krivce tražiti drugdje.
ha, dobro.
tražite ih.
gubite dragocjeno vrijeme i sredstva kad vam tako paše.
i nemojte se čuditi onome što imate kad vas neka bezlična rumunjska momčad naguzi. dobili ste i imate što ste i tražili, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 17/8/2018, 14:19

fridrih_niche wrote:Ne daj Boze da krenemo stopama Rijeke i Osijeka...
A i ne možemo...
Jer smo jedini trn u oku gazdi iz Medjugorja...
A o ostalim stvarima bi se dalo raspravljat...
Hajduka se masakrira sa vise istanci, od naših petokolonasa koji su Hajdukovci od ‘rodženja’, pa do maćehinskog HNS-a, nelegalnosti lige, korumpirane sudačke organizacije Itd. ...
Al triba minjat NO Hajduka isto...
Dokazali su da nisu kvalitetan kadar...
;)
Dokle god budete, vi navijači, na prvo mjesto kao krivca za ovo stanje u Hajduku stavljali "gazdu iz Međugorja", kao što ti ovdje sada radiš, dotle će Hajduk biti ovakav kakav je. I to vam mora biti jasno. "Gazda iz Međugorja" nit' vam bira NO, nit' vam bira upravu i predsjednike, nit' vam bira trenere, nit' vam slaže igračku križaljku, a nit' ne gospodari s vašim novcima. Kad uprete prstom u ljude koji rade ovo pobrojano, potjerate iz kluba ovu udrugu koja je sve to izabralai i koja ustvari vodi klub, onda imate šanse. Dokle god je to ovako kako je, šanse su vam nikakve

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 17/8/2018, 14:24

vuksadinare wrote:izgleda padanejm mamica raspada se i u hajduku..to mi pari na ono..rat zavrsio a ratnicima nije znano sto ciniti...nemaju metu vise..ili bar pravu metu...okrenut se protiv 'vođa' parilo bi na izdaju i 'građanski' rat...a vizija pravih nema..projekt se urusava..sponzori sve skrtiji...jerbo rat je na izmaku....
vanjski neprijatelja koji nikad ne spava više nije u igri, a urušavanje se nastavlja.

možda ipak taj vanjski neprijatelj nije uzrok raspada i urušavanja.
možda uzrok leži u prijateljima u hajduku i oko njega?

vučina, u pravu si: nema mamića i ekipa je izgubila smisao života.
koga briga za hajduk.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 14:33

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:izgleda padanejm mamica raspada se i u hajduku..to mi pari na ono..rat zavrsio a ratnicima nije znano sto ciniti...nemaju metu vise..ili bar pravu metu...okrenut se protiv 'vođa' parilo bi na izdaju i 'građanski' rat...a vizija pravih nema..projekt se urusava..sponzori sve skrtiji...jerbo rat je na izmaku....
vanjski neprijatelja koji nikad ne spava više nije u igri, a urušavanje se nastavlja.

možda ipak taj vanjski neprijatelj nije uzrok raspada i urušavanja.
možda uzrok leži u prijateljima u hajduku i oko njega?

vučina, u pravu si: nema mamića i ekipa je izgubila smisao života.
koga briga za hajduk.
...treba raditi..a tu je u stvari najveci problem..treba stvoriti novce,igrace,organizirati klub na visem nivou..a koga naci?...oni koji nesto i znaju ne zele doci...jer ne zele da im se mjesda u posao..a to ej u ovom trenutku gotovo nemoguce u hajduku...dokle ce tako biti...ne znam....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 14:37

e sad cu se malo saliti ali u svakoj sali pola zbilje..a ne bi htio uvrijediti šitinga i ampera...ali mislim d aje dobra usporedba...danasnji hajduk mi slici ko sdp na celu sa berom :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 17/8/2018, 15:42

fridrih_niche wrote:THajduk će me u grob odvest, majku mu jeben...
Al opet ga volin jer je nas...
<3

Sad bi u Bake isa i udara po hobi da me depra prodje...
:(
sunny sunny sunny

Oš da ti pošaljen koordinate di san pa dođi?

Prava terapeutska oaza s kobilicom, komuna za ličenje ovisnosti o hajduku, ko spomene hajduk i ostale teške životne teme odma leti priko ograde u more pa neka pliva do obale kako god zna  :)

Šta se nerviraš i beštimaš amigo, brate ne znan koliko bi mi osigurača u glavi tribalo prigorit da na ovom raspalom forumu o hajduku iden raspravljat i lancunavat s ovin pivačkim retajima. Postoji i misto i vrime za priču, večeras je redovna godišnja skupština udruge, sutra je glavna skupština kluba, taman se lipo sve namistilo iako su obe odavno sazvane, lipo će se reć šta se ima reć, ako triba i ispičkarat. Moš mislit koliko će pivača doć i stat imenom i prezimenom iza svojih riči,  lakše je pivat po birtijama i na fejsu s lažnih profila. Takvin debilima bi ja skaka po glavi dok bi ih pita di su bili sezone 05/06, kako in onda nije smeta model upravljanja koji je iznjedria najgori hajduk koji san ja u životu gleda, da ovi sad izgube 10 zaredom i završe na zadnjen mistu a u kupu ispadnu u 1/16 finala od poljičanina opet neće doć ni blizu tim leševima koji su mi uzeli par godina života, da nije bilo njih uvatija bi stoju iz pičke  :D

I zato amigo samo žderačina, lokačina, ruganje i zajebancija  B-)

Vidi mene, zarobija švabu, veza ga i vodin ga sad na ispitivanje u vrhovni štab  :^0

Pokojni dida prvoborac bi bija ponosan da ustane iz groba i vidi kako mu unuk njeguje tekovine nob-a  cheers

Ne prođe meni lito da bar jednog ne moran teglit, ovi put čovik, žena i dvoje dice, sta gliser, odma mayday, ja bija najbliži, štaš od nesritnika. Pa ga sad vučen u milnu na dizalicu, ubit ću ga računom za gorivo al san mu zato reka da ću mu prijateljski pomoć popravit brod samo ga moramo izvuć vanka na suvo. Kaže on platit ću, kažen ja njemu nemaš ti moj švabo toliko para da mene platiš  :roflrofl

Al kakav krah teutonskih ubermenschova, za elf in igraju šiptari i crnci, žene in jebu turci a guzicu in na moru spašavaju slaveni, teški der untergang, ante ustaša i ostali forumski wannabe nacisti na life supportu  love

Hajduk Split - Page 49 LkdzN5B

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/8/2018, 15:50

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:THajduk će me u grob odvest, majku mu jeben...
Al opet ga volin jer je nas...
<3

Sad bi u Bake isa i udara po hobi da me depra prodje...
:(
sunny sunny sunny

Oš da ti pošaljen koordinate di san pa dođi?

Prava terapeutska oaza s kobilicom, komuna za ličenje ovisnosti o hajduku, ko spomene hajduk i ostale teške životne teme odma leti priko ograde u more pa neka pliva do obale kako god zna  :)

Šta se nerviraš i beštimaš amigo, brate ne znan koliko bi mi osigurača u glavi tribalo prigorit da na ovom raspalom forumu o hajduku iden raspravljat i lancunavat s ovin pivačkim retajima. Postoji i misto i vrime za priču, večeras je redovna godišnja skupština udruge, sutra je glavna skupština kluba, taman se lipo sve namistilo iako su obe odavno sazvane, lipo će se reć šta se ima reć, ako triba i ispičkarat. Moš mislit koliko će pivača doć i stat imenom i prezimenom iza svojih riči,  lakše je pivat po birtijama i na fejsu s lažnih profila. Takvin debilima bi ja skaka po glavi dok bi ih pita di su bili sezone 05/06, kako in onda nije smeta model upravljanja koji je iznjedria najgori hajduk koji san ja u životu gleda, da ovi sad izgube 10 zaredom i završe na zadnjen mistu a u kupu ispadnu u 1/16 finala od poljičanina opet neće doć ni blizu tim leševima koji su mi uzeli par godina života, da nije bilo njih uvatija bi stoju iz pičke  :D

I zato amigo samo žderačina, lokačina, ruganje i zajebancija  B-)

Vidi mene, zarobija švabu, veza ga i vodin ga sad na ispitivanje u vrhovni štab  :^0

Pokojni dida prvoborac bi bija ponosan da ustane iz groba i vidi kako mu unuk njeguje tekovine nob-a  cheers

Ne prođe meni lito da bar jednog ne moran teglit, ovi put čovik, žena i dvoje dice, sta gliser, odma mayday, ja bija najbliži, štaš od nesritnika. Pa ga sad vučen u milnu na dizalicu, ubit ću ga računom za gorivo al san mu zato reka da ću mu prijateljski pomoć popravit brod samo ga moramo izvuć vanka na suvo. Kaže on platit ću, kažen ja njemu nemaš ti moj švabo toliko para da mene platiš  :roflrofl

Al kakav krah teutonskih ubermenschova, za elf in igraju šiptari i crnci, žene in jebu turci a guzicu in na moru spašavaju slaveni, teški der untergang, ante ustaša i ostali forumski wannabe nacisti na life supportu  love

Hajduk Split - Page 49 LkdzN5B
...bas cete poslusat.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/8/2018, 16:07

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:THajduk će me u grob odvest, majku mu jeben...
Al opet ga volin jer je nas...
<3

Sad bi u Bake isa i udara po hobi da me depra prodje...
:(
sunny sunny sunny

Oš da ti pošaljen koordinate di san pa dođi?

Prava terapeutska oaza s kobilicom, komuna za ličenje ovisnosti o hajduku, ko spomene hajduk i ostale teške životne teme odma leti priko ograde u more pa neka pliva do obale kako god zna  :)

Šta se nerviraš i beštimaš amigo, brate ne znan koliko bi mi osigurača u glavi tribalo prigorit da na ovom raspalom forumu o hajduku iden raspravljat i lancunavat s ovin pivačkim retajima. Postoji i misto i vrime za priču, večeras je redovna godišnja skupština udruge, sutra je glavna skupština kluba, taman se lipo sve namistilo iako su obe odavno sazvane, lipo će se reć šta se ima reć, ako triba i ispičkarat. Moš mislit koliko će pivača doć i stat imenom i prezimenom iza svojih riči,  lakše je pivat po birtijama i na fejsu s lažnih profila. Takvin debilima bi ja skaka po glavi dok bi ih pita di su bili sezone 05/06, kako in onda nije smeta model upravljanja koji je iznjedria najgori hajduk koji san ja u životu gleda, da ovi sad izgube 10 zaredom i završe na zadnjen mistu a u kupu ispadnu u 1/16 finala od poljičanina opet neće doć ni blizu tim leševima koji su mi uzeli par godina života, da nije bilo njih uvatija bi stoju iz pičke  :D

I zato amigo samo žderačina, lokačina, ruganje i zajebancija  B-)

Vidi mene, zarobija švabu, veza ga i vodin ga sad na ispitivanje u vrhovni štab  :^0

Pokojni dida prvoborac bi bija ponosan da ustane iz groba i vidi kako mu unuk njeguje tekovine nob-a  cheers

Ne prođe meni lito da bar jednog ne moran teglit, ovi put čovik, žena i dvoje dice, sta gliser, odma mayday, ja bija najbliži, štaš od nesritnika. Pa ga sad vučen u milnu na dizalicu, ubit ću ga računom za gorivo al san mu zato reka da ću mu prijateljski pomoć popravit brod samo ga moramo izvuć vanka na suvo. Kaže on platit ću, kažen ja njemu nemaš ti moj švabo toliko para da mene platiš  :roflrofl

Al kakav krah teutonskih ubermenschova, za elf in igraju šiptari i crnci, žene in jebu turci a guzicu in na moru spašavaju slaveni, teški der untergang, ante ustaša i ostali forumski wannabe nacisti na life supportu  love

Hajduk Split - Page 49 LkdzN5B
Pokojni dida Ivan njemacki casnik i veteran ww2  sudionik najcasnije obrane normandije porucnik divizije duhova pod zapovjednistvom pustinjske lisice feldmarschalla Rommela i istinski navijac Hajduka se okrece u grobu kad vidi ko mu zapovida voljenim kluboom. Dide pocivaj u miru Bozijemu legendo voli te unuk dinamovac.
Hvala ti sto si po istri i italiji i west europa cistio govna sa dalmatnskog primorja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 17/8/2018, 18:10

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:THajduk će me u grob odvest, majku mu jeben...
Al opet ga volin jer je nas...
<3

Sad bi u Bake isa i udara po hobi da me depra prodje

Šta se nerviraš i beštimaš amigo, brate ne znan koliko bi mi osigurača u glavi tribalo prigorit da na ovom raspalom forumu o hajduku iden raspravljat i lancunavat s ovin pivačkim retajima. Postoji i misto i vrime za priču, večeras je redovna godišnja skupština udruge, sutra je glavna skupština kluba, taman se lipo sve namistilo iako su obe odavno sazvane, lipo će se reć šta se ima reć, ako triba i ispičkarat. Moš mislit koliko će pivača doć i stat imenom i prezimenom iza svojih riči
Ako si ti siguran i ako misliš da mi ne govorimo istinu, ma kako bolna po vas bila, eto ti brate takvog 'ajduka kakav je zadnjih 15-ak godina, a pogotovo sada. Ako si ti sa ovime zadovoljan, nema nikakvog razloga da ja ne budem zadovoljan.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 17/8/2018, 22:23

koja pišurija od skupštine!

za kvorum im je trebalo 100 prisutnih članova.

došlo ih je 101.

rilov u ulozi cruele de vil...


sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/8/2018, 22:45

boze BACI ATOMSKU BOMBU na hajduk i izbrisi sve nek krene iz pocetka od jednostanicnih oeganizama jedino tako ce napredovat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/8/2018, 01:44

Fénix wrote:Bit će bolje i Hajduku. Kada? To je manje važno. :)  Bitan je taj pozitivan stav. I to je nešto i treba to znati imati i biti u Hrvatskoj.

Na kraju nije ni Hajduk ništa posebno napravio u Europi u odnosu na Osijek s obzirom da se potonjem spočitalo prije 2 tjedna ispadanje - prošao jedno pretkolo i nesretno ispao u idućem.

Hajduk je još daleko od rješavanja svojih unutarnjih problema koji se vuku predugo i drže klub u poziciji u kojoj je već više od 15 godina.

Ja znam da će Hajduk opet biti pravi klub kada bude štancao takve talente i igrače iz svog pomlatka koji će sutra biti reprezentaciji ono što su bili 90-ih koji su bili njihovi igrači i djelo njihovih ruku, a iz Splita jednog dana odlaziti u poznate, velike i elitne klubove za odštete od minimum minimuma 8-10 mil. € pa sve do 20-25 mil. €, a ne kao mladi Letica koji je toliko talentiran da je otišao za kikiriki. :roll
Tad to neće biti samo ime, već ono što je bio slučaj u prošlosti - i ime ali i momčad na terenu. Uspjeh na nacionalnom i europskom planu neće izostati. Od svega ostalog nema ništa, druga su vremena i drugi zakoni u nogometu vladaju koji se tiču i nogometnih zemalja poput Hrvatske, Švedske, Danske, Norveške, Poljske, Češke, Slovačke, Mađarske itd.
Od svega što se tu naštracalo od strane izmeta koji nisu navijači Hajduka (znači ne računam niche-a i baku), jedino tebe sam pročitao jer te cijenim i poštujem. Druge smradove neću čitati.  :cru

Da se osvrnem na napisano. Nije Hajduk na istoj poziciji zadnjih 15 godina, drugačija su vremena i drugačije su pozicije. Prije 15-ak godina Hajduk je uzeo zadnji naslov prvaka, ali tada je bio klub koji se već godinama urušavao, koji je živio i radio na dug, koji nije poslovao održivo i koji je na kraju skoro propao. Danas je situacija drugačija, danas je Hajduk stabilan klub, posluje s dobiti, nema dugova, nema mali milijun problema koje je prije imao.
Netko će reći, sve je to super, ali di su rezlutati? Rezultat, očekivani rezultat i postizanje neke očekivane razine za vrijeme ovog saziva NO-a koji je na odlasku koji dogodine u ovo doba više neće biti je zbog lutanja, krivih odluka u krivo vrijeme. NO koji se odma u startu podijelio na dvije struje, NO gdje je jedna struja pokušavala na sve načine provesti neke svoje ideje. Smjena Brbića, pa kasnije Kosa u okolnostima i trenutku kojem se dogodila dovela je do toga da si ti dvije sezone u startu bacio u vjetar prije 2 godine i ovu sad (premda će netko reći da nije još ništa gotovo, ali načina na koji se odvijao prijelazni rok i stanje u momčadi govori da, po pitanju ove sezone, ne možeš puno očekivati).
Danas sam se sjetio jedne izjave Branke Ramljak, gospođe koja je jedno vrijeme bila predsjednica NO-a Hajduka u prijašnjem sazivu. Nakon jedne odluke NO-a koju nije bilo lako donijeti, ona je rekla sljedeće:"Ovu odluku nismo donijeli jednoglasno,ali ipak s većinom glasova. No nakon što je donesena većinom glasova, iza nje stoje svi članovi NO-a". Nažalost, u ovom sazivu NO-a to nije bio slučaj. Neki nisu stajali iza odluke većine, nego su pokušavali provesti svoje mišljenje sve dok ne uspiju. Apsurdno je dati jednom Brbiću novi mandat, a onda bez posebnog razloga nakon 8 mjeseci ga smijeniti i dovesti čovjeka koji je u rekordno kratkom vremenu promijenio sve što se u klubu promijeniti može. A toliko priče o kontinuitetu.

No, NO-a će biti lošijih i boljih, to je jednostavno tako. Prvi saziv je imao zadaću spasiti klub i staviti ga na zdrave noge, u tome su uspili, drugi saziv je imao zadaću podignuti klub na svim razinama, na nekim su uspili (primjerice Akamdemija tj. škola nogometa) no po pitanju prve momčadi nije napravljen nikakav pomak na bolje u njihovom mandatu unatoč većem proračunu i većim troškovima.


Za ovo drugo, tu se slažem i to je jedini ispravan put. No, sve to pada u vodu ako nemaš uvjete. Ok, poboljšali su nešto uvjete, izgradili su terene za najmlađe, ali Hajduku triba pravi moderan kamp zato jer danas u Europi to svaki ozbiljan klub ima. Ne znam kojim će petam Hajduk krenuti, ali ako se mene pita ja bi tražija strateške partnere (uključujući većinskog vlasnika) pa i sam počeo zarađeni novac ulagati u izgradnju pravog kampa, prije nego ulagati u momčad. Jednom kad kamp napraviš i osiguraš uvjete, ti ga imaš i on je tu, tvoj je, a osnovni je preduvjet da, kako ti kažeš, stancaš i izbacuješ igrače.

Na kraju, Hajduk i sve oko kluba je specifično i drugačije nego drugdi. Ljudi žele rezultat prije svega, nabrajat će godine kad nisi bio prvak, ali to nije najbitnije u cijeloj priči. Nego jasna strategija i pravac koji će klub zauzeti i njega se držati, bez obzira na sve. Bez obzira na to hoće li uspjeh doći sljedeće godine, ili za 2-3. Sve drugo je improvizacija koja dugoročno ne znači ništa. 

P.S. Ove priče eto nije vam HNS kriv, sami ste krivi i slične izlučevine što možete pročitati. Hajduk i navijači Hajduka od svojih problema nikad nisu bježali, ali zato neće ni bježati od kritiziranja i ukazivanja na probleme unutar nogometa, na neregularnost, privilegiranje i sve što se događa. I ovakav Hajduk koji nije jak ni posebno dobar je brutalno pokraden u finalu kupa prije cca 3 miseca i to je jebena činjenica. A mene zaboli za taj kup, ko ga jebe, ali taj trofej da su osvojili bi za klub, igrače, trenere nešto značio, donio bi drugačiju, bolju atmosferu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 18/8/2018, 05:43

kingkong7 wrote:boze BACI ATOMSKU BOMBU na hajduk 

Ne kradi ideje .. B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/8/2018, 07:39

Ampere...u hajduku prvo sto treba doista pronaci kvalitetne ljude ali doista...nije dovoljna kvalifikacija 'ja bi se zbog hajduka bacija sa kineskog zida'...to mize svatko reci...ne znaci ako ima diplomu,ako je neki direktor kadrovske,oura neke firme da je odmah za hajduk...u hajduk mora doci osoba sa kompletnim znanjem mora u prstu imati poslovnu logiku,psihologiju i ono vazno i nogometno znanje...plus velika motiviranost a ne na kratke staze..dok ne sjedne u fotelju...kad bi se gledala kvalifikacija koliko ko puca od ljubavi prema klubu po tom principu u no mogu sjediti svi navijaci kluba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 49 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum