ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 13:42

Zeko wrote:Kopić je bivši ako ne prođe rumunje.
on i bjelanovic...cisto sumnjam da ce bjelanovica zadrzati jer prakticno sportski direktor je sukreator momcadi mozda i odgovorniji do trenera..za bjelanovica se moze cisto reci..'puno kokosiju kilavo jaje'...kopic jednostavno ne moze vise izvuci sa ovom momcadi i to je priznao nakon rijeke...ipak mislim da tu niej toliko njegova krivica..radi sa onim sto ima na raspolaganju...mislim d aje doista vrijeme da napokon na mjetso sportskog direktora sjedne neko znacajno ime jos bolej ako je podkrepljeno rezultatima...ali mora se priznati da i ime igra neku ulogu pri dovođenju i prodaji igraci..nije isto recimo kad neko pregovara sa bjelanovicem ili npr.zlatkom vujovicem..koji ipak za sebe ima karijeru sto kao igrac sto kao savjetnik...

vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 13:47

..uglavnom sve ovisi o predsjedniku ljuljaju...ima li on onu zicu da presjece i konacno da skupi muda i radi kako najbolje zna bez upliva drugih i to sasjece...ali opet dolazimo do onog 'ali'..problem je NO gdje su se neki doslovce usirili...i egzistiraju...po meni glavni kocnicari..plus oni iz udruge...torcidom bi se jos dalo jer njih zanimaju rezultati...ko im to da..torcida je uz njega...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/8/2018, 14:01

Majstor ispisa 7-8 postova i u 5 naglasija da Bjelanoviću istiće ugovor. cheers

Da malo prati situaciju znao bi da je predsjednik produžio ugovor Bjelanoviću na još godinu dana. No ne stigne to popratiti, od silne količine vlastitih gluposti koje izbacuje na dnevnoj bazi.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 14:17

isključivi krivac wrote:Majstor ispisa 7-8 postova i u 5 naglasija da Bjelanoviću istiće ugovor. cheers

Da malo prati situaciju znao bi da je predsjednik produžio ugovor Bjelanoviću na još godinu dana. No ne stigne to popratiti, od silne količine vlastitih gluposti koje izbacuje na dnevnoj bazi.  lol!
..pa nisam to primjetio..pa ako mu ej produzio ugovor njegova greska.....mada vjerujem da je imao u rukavu bolju opciju ali on je samo jedan...ipak odlucuje NO u kojem bjelanovic iz ima fanove jer imaju obostranu korist
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 14:21

i na koncu kritizira me jedna osoba koji ne zna razlikovati uspjeh od neuspjeha..jebiga sto ti je zivot... :)..zato i nisi milijunas... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 13/8/2018, 14:26

vuksadinare wrote:
Zeko wrote:Kopić je bivši ako ne prođe rumunje.
on i bjelanovic...cisto sumnjam da ce bjelanovica zadrzati jer prakticno sportski direktor je sukreator momcadi mozda i odgovorniji do trenera..za bjelanovica se moze cisto reci..'puno kokosiju kilavo jaje'...kopic jednostavno ne moze vise izvuci sa ovom momcadi i to je priznao nakon rijeke...ipak mislim da tu niej toliko njegova krivica..radi sa onim sto ima na raspolaganju...mislim d aje doista vrijeme da napokon na mjetso sportskog direktora sjedne neko znacajno ime jos bolej ako je podkrepljeno rezultatima...ali mora se priznati da i ime igra neku ulogu pri dovođenju i prodaji igraci..nije isto recimo kad neko pregovara sa bjelanovicem ili npr.zlatkom vujovicem..koji ipak za sebe ima karijeru sto kao igrac sto kao savjetnik...
Kopić je takav trener točno za takve klubove u kojima je i radio. Sa nijednim nije bio u borbi za prvaka, ali sa nijednim mu nije prijetila ni borba za opstanak. To je radio u Zagrebu, to je radio u Belupu i to radi sada u hajdučiću. Jednostavno, on je naj nivo trenera i on ni nema kapacitete trenirati ekipu koja ima pravu momčad. Zato i je u hajdučiću.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 14:29

Zeko wrote:
vuksadinare wrote:
Zeko wrote:Kopić je bivši ako ne prođe rumunje.
on i bjelanovic...cisto sumnjam da ce bjelanovica zadrzati jer prakticno sportski direktor je sukreator momcadi mozda i odgovorniji do trenera..za bjelanovica se moze cisto reci..'puno kokosiju kilavo jaje'...kopic jednostavno ne moze vise izvuci sa ovom momcadi i to je priznao nakon rijeke...ipak mislim da tu niej toliko njegova krivica..radi sa onim sto ima na raspolaganju...mislim d aje doista vrijeme da napokon na mjetso sportskog direktora sjedne neko znacajno ime jos bolej ako je podkrepljeno rezultatima...ali mora se priznati da i ime igra neku ulogu pri dovođenju i prodaji igraci..nije isto recimo kad neko pregovara sa bjelanovicem ili npr.zlatkom vujovicem..koji ipak za sebe ima karijeru sto kao igrac sto kao savjetnik...
Kopić je takav trener točno za takve klubove u kojima je i radio. Sa nijednim nije bio u borbi za prvaka, ali sa nijednim mu nije prijetila ni borba za opstanak. To je radio u Zagrebu, to je radio u Belupu i to radi sada u hajdučiću. Jednostavno, on je naj nivo trenera i on ni nema kapacitete trenirati ekipu koja ima pravu momčad. Zato i je u hajdučiću.
pa sad...bio je proslu sezonu u utrci do prije tric,cetri kola prije kraja..pa i u kupu je dosao skoro do kraja...no imao je kakvu takvu momcad..danas to nema...tu ne bi pomogao ni dalic ni ne znam anceloti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/8/2018, 14:41

Najveća greška Kosa je ta što kad je došao je išao odma mijenjati sve što se promijeniti može. A neke stvari su bile dobre. Smijenio je Burića i doveo Pušnika što je greška. Ima toga puno i puno se pisalo.
I zato mi se sviđa što Huljaj ne ide tim putem. Naravno, ne znači da ne mora nikakve promjene raditi niti da u budućnosti neće raditi i da one neće biti potrebne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 15:31

isključivi krivac wrote:Najveća greška Kosa je ta što kad je došao je išao odma mijenjati sve što se promijeniti može. A neke stvari su bile dobre. Smijenio je Burića i doveo Pušnika što je greška. Ima toga puno i puno se pisalo.
I zato mi se sviđa što Huljaj ne ide tim putem. Naravno, ne znači da ne mora nikakve promjene raditi niti da u budućnosti neće raditi i da one neće biti potrebne.
steta za burica.imao ej potencijal i da ga se duze forsiralo mogao je napraviti dosta dobrih stvari..ali hajduk nikad niej krasilo strpljenje...od pusnika se htjelo stvoriti novog keka...ali original ne mozes iskopirati...tu je pitanje motivacije..koliko danas je kopic motiviran za razliku od prosle sezone...tvrdim d abjelanovic niej dobro rjesenje..ne vidim sto je bog zna ucinio do sad osim sto je vecinom rasprodavao a doveo neke igrace koji realno nisu za hajduk sto se i pokazalo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 13/8/2018, 15:53

.....kopicu sto preostaje jedino u ovom trenutku je izvuci maximalno borbenost u ekipe da neutraliziraju manjakavost u kvaliteti...i sve vise koristiti mlade igrace bar za hnl....ne vidim u ovom trenutku druge mogucnosti i rjesenja...predsjednik konacno treba obaviti veliki i konkretan razgovor i sa strukom i sa igracima...a ne biti u hladovini i cekati sto ce biti pa tek onda nesto poduzimati kad je dogorjelo...a vec je dobrano dogorjelo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 13/8/2018, 18:10

Zečina, vučina i svetina
Bože dragi kakav trijumvirat debila na temi, još jedan drugom udaraju bese
I šta onda reć nego fala ti bože na scroll botunu i onome ko ga je izmislija
Pozdrav amperu i ničeu, ne mogu se načudit kako van se da s retajima na ovi zvizdan
Samo san se svratija javit, sridnja dalmacija mila majka, samo leđero od vale do vale, s bilin šugamanon na provi broda gledan u sunce i čitan alan forda :)))

Hajduk Split - Page 45 M3iD3j5

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/8/2018, 20:36

Ma ne ulazim s njima u neke duge prepiske i diskusije, moj Baka...
Samo im se lagano ispisan u facu i lagano nastavim u svom smjeru...
Al Amper ih dominira s velikim lancunima...
:D

Ti po srednjoj Dalmaciji, a ja po južnoj...
Elafitsko otočje i Lokrum...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 13/8/2018, 22:30

united tovars ekipa jedni drugima dižu rep.

jebe se meni, luzeri, i za vas i za vaš bijedni klubić, ali mi je gušt gledati vas kako svakodnevno kreirate nova opravdanja za propalu politiku kako sportsku, tako i financijsku palanačkog kluba.

već vam je prešlo u naviku da se zadovoljavate mrvicama glede sportskih rezultata i u euforiju vas baca kad prođete sedmu ekipu bugarske tako da o vašim kriterijima ne treba niti raspravljati.

došli ste do toga da kontra jačih protivnika imate jedan do dva udarca prema golu u utakmici.

dogodine prvaci, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 13/8/2018, 22:49

Verbal Kint wrote:Zečina, vučina i svetina
Bože dragi kakav trijumvirat debila na temi, još jedan drugom udaraju bese
I šta onda reć nego fala ti bože na scroll botunu i onome ko ga je izmislija
Pozdrav amperu i ničeu, ne mogu se načudit kako van se da s retajima na ovi zvizdan
Samo san se svratija javit, sridnja dalmacija mila majka, samo leđero od vale do vale, s bilin šugamanon na provi broda gledan u sunce i čitan alan forda :)))

Hajduk Split - Page 45 M3iD3j5
Baka pusi kurac smradde

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/8/2018, 23:17

fridrih_niche wrote:Ma ne ulazim s njima u neke duge prepiske i diskusije, moj Baka...
Samo im se lagano ispisan u facu i lagano nastavim u svom smjeru...
Al Amper ih dominira s velikim lancunima...
:D

Ti po srednjoj Dalmaciji, a ja po južnoj...
Elafitsko otočje i Lokrum...
<3
O kome vi pričate? lol!

Baka srednja, niche južna a ja ću za manje od misec dana sjeverna Dalmacija. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/8/2018, 23:29

Dalmacija!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/8/2018, 01:19


:loveshower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:21

Verbal Kint wrote:Zečina, vučina i svetina
Bože dragi kakav trijumvirat debila na temi, još jedan drugom udaraju bese
I šta onda reć nego fala ti bože na scroll botunu i onome ko ga je izmislija
Pozdrav amperu i ničeu, ne mogu se načudit kako van se da s retajima na ovi zvizdan
Samo san se svratija javit, sridnja dalmacija mila majka, samo leđero od vale do vale, s bilin šugamanon na provi broda gledan u sunce i čitan alan forda :)))

Hajduk Split - Page 45 M3iD3j5
tja..kad covjek nema granice za realnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:57

..drugo ja ne padam na shemu ili pricu tipa...'mozda su u pravu,mozda smo losi ali necu im to priznati iz gusta jer su oni ljuti rivali..oni i slicno'...glupo i seljacki do bola
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 14/8/2018, 08:03

dinasmo,rijeka imaju bolej rezultate,bolje rade..trude se..ne filozofiraju ne zamaraju se previse drugima...i imaju nas pravo zajebavati...dok ne budemo na njihovoj razini i dok ne budemo vise radili i manej pricali..ima da sutimo i trpimo zajebavanja...sami smo si krivi za to...kako eva kaze..dok nemas peneze i rezultate nemas se pravo buniti..nek primati cvrge
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 14/8/2018, 09:46

O gle i kunta kinte se javio da podrži ove 2 forumske  jocolor jocolor. Mora, ta on im je glavni mentor obojici. Bakavelikišef.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum