ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by IL Risorto 24/4/2018, 21:27

9199

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Slika-zaslona-2018-04-24-u-11.17.16-660x450

Počinje....
+ AAA -
POČETAK APOKALIPSE: Kalifornija zakonski zabranjuje Bibliju i kršćane!
Autor: Z.K. Utorak, 24. travanj 2018. u 11:18


Počeo je progon kršćana, jedan od znakova dolaska Isusa Krista!

Prije svega toga metnut će na vas ruku i progonit će vas Predavat će vas u sinagoge i u tamnice i voditi vas pred kraljeve i namjesnike zbog imena mojega.
Tu će vam se dati prilika, da položite svjedočanstvo.
Nemajte dakle nikakve unaprijed brige, kako ćete odgovarati!
Jer ću vam ja dati rječitost i mudrost, kojoj se neće moći oprijeti ni odoljeti svi vaši protivnici.
Dapače predavat će vas roditelji, braća, rođaci i prijatelji, i pobit će neke od vas.
Svi će zamrziti na vas zbog imena mojega.
Ali ni vlas s glave vaše neće propasti.
Postojanom ustrajnošću spasit ćete dušu svoju.’
Ove riječi Isusa Krista koji učenicima objašnjava znakove vremena koji će uslijediti prije njegova drugog dolaska aktualnije su nego ikada. Progon kršćana čak i pod maskom demokracije, dakle u navodno slobodnim društvima dosegnuo je zastrašujuće razmjere i time nas opet podsjetio da ponovno dolaze dani velikog progona za sve Isusove učenike.
LGBTQ zajednica u Kaliforniji traži zakonsku zabranu Biblije, i svih kršćanskih knjiga i materijala jer tvrde da kršćani potiču mržnju i govor mržnje prema homoseksualnim i transrodnim osobama.
Zakon broj 2943 koji opasno prijeti slobodi vjeroispovijesti i pravima kršćana iz Prvog amandmana u Kaliforniji već je prošao državni  parlament te je dan Senatu na glasovanje.
Kontroverzni zakon, koji također zabranjuje bilo koji oblik govora ili pisanog materijala koji promiče tradicionalna kršćanska gledišta o braku i seksualnosti iznimno je opasan i otvara vrata nevjerojatnom progonu kršćana na svim razinama.
Sve crkve, sve kršćanske obitelji, sve kršćanske knjige i materijali ovim bi zakonom mogli biti zabranjeni (ilegalni), a djeca bi kršćanskim obiteljima mogla biti oduzimana zbog kršćanske ‘indoktrinacije’ što se već događa primjerice u Norveškoj i nekim drugim skandinavskim zemljama.
Ovo je vrlo skupa tiranija i apsolutno uništavanje slobode govora, vjerske slobode i osnovnog izbora ljudi. Ovo je anti-sloboda, antiamerički zakon” – rekao je novinar Randy Thomasson za CBN News i dodao:
‘U osnovi, sve crkve i kršćanske škole koje dijele biblijsko poučavanje o toj temi bit će otvorene za tužbe.’
CBN News upitao Thomassona hoće li ovaj zakon dovesti do zabrane Biblije ili čak knjiga drugih vjerskih knjiga.
‘Ako ovaj zakon stupi na snagu bit će zabranjena Biblija kao i sve knjižare koje prodaju Bibliju ali i sve druge knjige o braku, predbračnoj čistoći itd’, obrazložio je Thomasson i dodao da mnogi zastupnici već sada jasno govore kako su te knjige uključujući i Bibliju – ilegalne.
Thomasson napominje da ako zakon bude izglasan na udaru su baš svi kršćani, od kršćanskih savjetnika do zdravstvenih djelatnika i znanstvenika.
Drugim riječima, zabranit će se kršćanstvo i djelovanje kršćana na svim područjima,  te će se obistiniti ono što je pisano
Svatko tko ne bude poštovao zakon koji bi mogao biti izglasan prvo u Kaliforniji, ali kroz godine vidljivo je, i diljem svijeta, predavat će vas u sinagoge i u tamnice i voditi vas pred kraljeve i namjesnike zbog imena Isusova.
Ali ne bojte se, jer to samo znači da se približilo Kraljevstvo nebesko i da gdje god se u svijetu nalazili ne trebamo se bojati progona koji će uslijediti, već upravo suprotno, radovati se jer je Isus Krist već pobijedio ovaj pokvareni svijet.
‘Tada će ugledati, gdje Sin čovječji dolazi na oblaku s velikom moći i slavom.
Kad to nastane, onda se uspravite i podignite glavu svoju! Otkupljenje se vaše približuje.”: “
Reče im prispodobu: “Promatrajte smokvu i sva druga drveta!
Kad vidite, da već tjeraju, znate, da je blizu ljeto.
Tako i vi, kad vidite, da se zbiva ovo, znajte, da je blizu kraljevstvo Božje!’



http://www.dnevno.hr/vjera/iz-zivota-crkve/pocetak-apokalipse-kalifornija-zakonski-zabranjuje-bibliju-i-krscane-1158339/



Kako se ono kaže,,iz tvojih usta u božije uši'' draga Zrinka. farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:29

סמאל wrote:9199

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Slika-zaslona-2018-04-24-u-11.17.16-660x450

Počinje....
+ AAA -
POČETAK APOKALIPSE: Kalifornija zakonski zabranjuje Bibliju i kršćane!
Autor: Z.K.  Utorak, 24. travanj 2018. u 11:18


Počeo je progon kršćana, jedan od znakova dolaska Isusa Krista!

Prije svega toga metnut će na vas ruku i progonit će vas Predavat će vas u sinagoge i u tamnice i voditi vas pred kraljeve i namjesnike zbog imena mojega.
Tu će vam se dati prilika, da položite svjedočanstvo.
Nemajte dakle nikakve unaprijed brige, kako ćete odgovarati!
Jer ću vam ja dati rječitost i mudrost, kojoj se neće moći oprijeti ni odoljeti svi vaši protivnici.
Dapače predavat će vas roditelji, braća, rođaci i prijatelji, i pobit će neke od vas.
Svi će zamrziti na vas zbog imena mojega.
Ali ni vlas s glave vaše neće propasti.
Postojanom ustrajnošću spasit ćete dušu svoju.’
Ove riječi Isusa Krista koji učenicima objašnjava znakove vremena koji će uslijediti prije njegova drugog dolaska aktualnije su nego ikada. Progon kršćana čak i pod maskom demokracije, dakle u navodno slobodnim društvima dosegnuo je zastrašujuće razmjere i time nas opet podsjetio da ponovno dolaze dani velikog progona za sve Isusove učenike.
LGBTQ zajednica u Kaliforniji traži zakonsku zabranu Biblije, i svih kršćanskih knjiga i materijala jer tvrde da kršćani potiču mržnju i govor mržnje prema homoseksualnim i transrodnim osobama.
Zakon broj 2943 koji opasno prijeti slobodi vjeroispovijesti i pravima kršćana iz Prvog amandmana u Kaliforniji već je prošao državni  parlament te je dan Senatu na glasovanje.
Kontroverzni zakon, koji također zabranjuje bilo koji oblik govora ili pisanog materijala koji promiče tradicionalna kršćanska gledišta o braku i seksualnosti iznimno je opasan i otvara vrata nevjerojatnom progonu kršćana na svim razinama.
Sve crkve, sve kršćanske obitelji, sve kršćanske knjige i materijali ovim bi zakonom mogli biti zabranjeni (ilegalni), a djeca bi kršćanskim obiteljima mogla biti oduzimana zbog kršćanske ‘indoktrinacije’ što se već događa primjerice u Norveškoj i nekim drugim skandinavskim zemljama.
Ovo je vrlo skupa tiranija i apsolutno uništavanje slobode govora, vjerske slobode i osnovnog izbora ljudi. Ovo je anti-sloboda, antiamerički zakon” – rekao je novinar Randy Thomasson za CBN News i dodao:
‘U osnovi, sve crkve i kršćanske škole koje dijele biblijsko poučavanje o toj temi bit će otvorene za tužbe.’
CBN News upitao Thomassona hoće li ovaj zakon dovesti do zabrane Biblije ili čak knjiga drugih vjerskih knjiga.
‘Ako ovaj zakon stupi na snagu bit će zabranjena Biblija kao i sve knjižare koje prodaju Bibliju ali i sve druge knjige o braku, predbračnoj čistoći itd’, obrazložio je Thomasson i dodao da mnogi zastupnici već sada jasno govore kako su te knjige uključujući i Bibliju – ilegalne.
Thomasson napominje da ako zakon bude izglasan na udaru su baš svi kršćani, od kršćanskih savjetnika do zdravstvenih djelatnika i znanstvenika.
Drugim riječima, zabranit će se kršćanstvo i djelovanje kršćana na svim područjima,  te će se obistiniti ono što je pisano
Svatko tko ne bude poštovao zakon koji bi mogao biti izglasan prvo u Kaliforniji, ali kroz godine vidljivo je, i diljem svijeta, predavat će vas u sinagoge i u tamnice i voditi vas pred kraljeve i namjesnike zbog imena Isusova.
Ali ne bojte se, jer to samo znači da se približilo Kraljevstvo nebesko i da gdje god se u svijetu nalazili ne trebamo se bojati progona koji će uslijediti, već upravo suprotno, radovati se jer je Isus Krist već pobijedio ovaj pokvareni svijet.
‘Tada će ugledati, gdje Sin čovječji dolazi na oblaku s velikom moći i slavom.
Kad to nastane, onda se uspravite i podignite glavu svoju! Otkupljenje se vaše približuje.”: “
Reče im prispodobu: “Promatrajte smokvu i sva druga drveta!
Kad vidite, da već tjeraju, znate, da je blizu ljeto.
Tako i vi, kad vidite, da se zbiva ovo, znajte, da je blizu kraljevstvo Božje!’

http://www.dnevno.hr/vjera/iz-zivota-crkve/pocetak-apokalipse-kalifornija-zakonski-zabranjuje-bibliju-i-krscane-1158339/


Kako se ono kaže,,iz tvojih usta u božije uši'' draga Zrinka. farao
Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by IL Risorto 24/4/2018, 21:30

red wolf wrote:Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
Znam i lajkam :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:33

סמאל wrote:
red wolf wrote:Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
Znam i lajkam :cleanteeth
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Guest 24/4/2018, 21:34

Krejzi lejdi  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:36

MaximusDecimusMiridije wrote:Krejzi lejdi  :D
Dapače...Znala je da će je većina odbaciti i poglasiti luđakinjom...Takav je ljudski rod...Smrdljiv do bola...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by IL Risorto 24/4/2018, 21:36

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
Znam i lajkam :cleanteeth
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Guest 24/4/2018, 21:38

red wolf wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Krejzi lejdi  :D
Dapače...Znala je da će je većina odbaciti i poglasiti luđakinjom...Takav je ljudski rod...Smrdljiv do bola...

"violine u pozadini"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:39

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
Znam i lajkam :cleanteeth
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
A nije ne...Zavedena si ''new age-om''...Puno Vas je palo pod tom doktrinom...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by jastreb 24/4/2018, 21:40

סמאל wrote: 
Počeo je progon kršćana, jedan od znakova dolaska Isusa Krista! 
Pa progoni kršćana traju od prvih dana kršćanstva.

Najprije su ih progonili farizeji,među kojima i Savao,kasniji apostol Pavao.

Zatim ih progoni čitava plejada rimskih careva,počevši od Nerona,pa preko Dioklecijana,Kaligule itd itd.

Kršćane progone i budisti,muslimani,pripadnici raznih ist.gnoza. Isti zatim stradavaju u raznim revolucijama,građanskim ratovima,vjerskim ratovima,a u posljednje doba najviše ih progone džihadisti.

Prema tome za svaku bi se epohu moglo reći da su to "posljednji dani".
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:40

MaximusDecimusMiridije wrote:
red wolf wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Krejzi lejdi  :D
Dapače...Znala je da će je većina odbaciti i poglasiti luđakinjom...Takav je ljudski rod...Smrdljiv do bola...

"violine u pozadini"
Po želji...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by IL Risorto 24/4/2018, 21:47

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:Budaletino...To je upravo ono što će se događati...Kako ste naivni, pa to je strašno...
Znam i lajkam :cleanteeth
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
A nije ne...Zavedena si ''new age-om''...Puno Vas je palo pod tom doktrinom...
Da se razumijemo,nisam ja zaveden ni čim,znam ja jako dobro šta sam potpisao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:50

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Znam i lajkam :cleanteeth
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
A nije ne...Zavedena si ''new age-om''...Puno Vas je palo pod tom doktrinom...
Da se razumijemo,nisam ja zaveden ni čim,znam ja jako dobro šta sam potpisao.
Znaš li? Jesi li potpisao srcem?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by IL Risorto 24/4/2018, 21:52

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Aaaa, ti si na strani tame...Tako znači...Veselim se našem susretu u budućnosti...
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
A nije ne...Zavedena si ''new age-om''...Puno Vas je palo pod tom doktrinom...
Da se razumijemo,nisam ja zaveden ni čim,znam ja jako dobro šta sam potpisao.
Znaš li? Jesi li potpisao srcem?
Krvlju,ako ćemo konkretno. :proceed
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by red wolf 24/4/2018, 21:55

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Svjetlo,tama,sve je to relativno.Nema svjetla bez tame,ni tame bez svjetla.Nešto što je tamno,ne znači nužno da je zlo.
Evo primjerice,noć je tamna a dan svjetao,i po čemu bi jedna ljetna predivna noć bila zlo a dan oličje dobrote ?
A nije ne...Zavedena si ''new age-om''...Puno Vas je palo pod tom doktrinom...
Da se razumijemo,nisam ja zaveden ni čim,znam ja jako dobro šta sam potpisao.
Znaš li? Jesi li potpisao srcem?
Krvlju,ako ćemo konkretno. :proceed
Kakvim si se ti glupostima vezao...Čovjek, Adam Kadmon, je slobodno biće...I tu slobodu mu nitko ne može oduzeti...Kao takav, nije u vlasti onog koji je je umislio da je Bog...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Guest 24/4/2018, 22:04

jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Počeo je progon kršćana, jedan od znakova dolaska Isusa Krista! 
Pa progoni kršćana traju od prvih dana kršćanstva.

Najprije su ih progonili farizeji,među kojima i Savao,kasniji apostol Pavao.

Zatim ih progoni čitava plejada rimskih careva,počevši od Nerona,pa preko Dioklecijana,Kaligule itd itd.

Kršćane progone i budisti,muslimani,pripadnici raznih ist.gnoza. Isti zatim stradavaju u raznim revolucijama,građanskim ratovima,vjerskim ratovima,a u posljednje doba najviše ih progone džihadisti.

Prema tome za svaku bi se epohu moglo reći da su to "posljednji dani".

užas. još uvijek ih ima 2.5 milijardi pa ne vidim kako su ugroženi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Sora 24/4/2018, 22:22

Kaj buju citali vjerinici ako zabrane Bibliju 
To je jedina knjiga o kojoj nesto znaju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by jastreb 24/4/2018, 22:23

Sora wrote:Kaj buju citali vjerinici ako zabrane Bibliju 
To je jedina knjiga o kojoj nesto znaju
Griješiš.

Jako malo kršćana koje ja znam poznaje Bibliju. Kamo sreće da je poznaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Guest 24/4/2018, 22:32

Sora wrote:Kaj buju citali vjerinici ako zabrane Bibliju 
To je jedina knjiga o kojoj nesto znaju

Glas Koncila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by crvenkasti 24/4/2018, 22:36

Ja, kad god čujem da se njihova knjiga zove Kuran, meni padne na pamet da im se zove slično kao i kurac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju Empty Re: Kalifornija bi uskoro mogla zakonski zabraniti Bibliju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum