ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop 22/4/2018, 15:46

aben wrote:
betty.boop wrote:
aben wrote:
betty.boop wrote:
aben wrote:
pa nametanje podrazumjevo neki oblik prisile, a budući da sun jo joko zainteresirun za totalnu bezrezervnu osudu sve oblike prisile, voli bi da mi se nacrto di je tu prisila.

jer, ono ča jo vidin je pisanje po monitoru, nekad govor..a to su sve nenasilne pojave. sefirot je godinami trubi o nametanju a nikad ni hoti pokozati u čemu se sastoji to nametanje.

vidin da ni ti ne želiš napisati po čemu je neko izražavanje svojih misli, jedun od temeljnih preduvjeta civilizacije, nametanje. zoto, nemun druge opcije nego da nametnem svoju misao: 

nametanje svojih uvjerenja je sintagma koja služi za dikvalifikaciju sugovornika.



nametanje je kad ja tebi kazem da je sirova pomidora ukusna i da si u krivu ako je takvu ne jedes

ne bih rekla prisila, vise napor


naravno da za nametanje treba dvoje, kao i za manipulaciju :)

ako nemo prisile, nemo ni nametanja.

ti moreš napisati apsolutno sve na ovin svitu, osin naloga organima da me ubiju ili gore, preodgoju na socijalizam, i to ne će biti nametanje.


neuvazavanje tudjeg misljenja i stavljanje svojeg kao jedino ispravno nije prisila nego glupost

puno je tu nijansi, abene, ja sam u pocetku pricala o vjeri, malo smo daleko zabrazdili
jebiga, ne bi se složi isotin;
neuvažavanje pametnog tujeg mišljenja je eventualno glupost, ali toliko toga se tribo neuvažit da je to čudo jedno.

no, nijanse ok, ali ključna stvor je da inzistiranje na diskvalifikaciji sugovornika radi oštrih ili glupih mišljenja, radi nametanja,  ima za posljedicu intelektualnu šutnju, intelektualnu smrt.

sve stoji ... kljucne rijeci : glupost, diskvalifikacija

jedno je savjet, a drugo nametanje

da je sve crno-bijelo, rijec kontekst ne bi ni postojala


betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 16:11

betty.boop wrote:
aben wrote:
betty.boop wrote:
aben wrote:
betty.boop wrote:



nametanje je kad ja tebi kazem da je sirova pomidora ukusna i da si u krivu ako je takvu ne jedes

ne bih rekla prisila, vise napor


naravno da za nametanje treba dvoje, kao i za manipulaciju :)

ako nemo prisile, nemo ni nametanja.

ti moreš napisati apsolutno sve na ovin svitu, osin naloga organima da me ubiju ili gore, preodgoju na socijalizam, i to ne će biti nametanje.


neuvazavanje tudjeg misljenja i stavljanje svojeg kao jedino ispravno nije prisila nego glupost

puno je tu nijansi, abene, ja sam u pocetku pricala o vjeri, malo smo daleko zabrazdili
jebiga, ne bi se složi isotin;
neuvažavanje pametnog tujeg mišljenja je eventualno glupost, ali toliko toga se tribo neuvažit da je to čudo jedno.

no, nijanse ok, ali ključna stvor je da inzistiranje na diskvalifikaciji sugovornika radi oštrih ili glupih mišljenja, radi nametanja,  ima za posljedicu intelektualnu šutnju, intelektualnu smrt.

sve stoji ... kljucne rijeci : glupost, diskvalifikacija

jedno je savjet, a drugo nametanje

da je sve crno-bijelo, rijec kontekst ne bi ni postojala

iman osjećaj da si mi rekla
"točno tako, ali nisi u pravu"  :))
nemo nametanja; nametanje bi bilo da te vežu za katridu, otvoru oči hvataljkama, kapaju visine da se ne ošušu, i unda ti približu monitor i pušćaju metildine postove celi dun.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 16:12

I've been a liar, been a thief
Been a lover, been a cheat
All my sins need holy water, feel it washing over me
Well, little one, I don't want to admit to something
If all it's gonna cause is pain
The truth and my lies now are falling like the rain
So let the river run
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 16:53

Denkverbot - Page 39 Fb_img15
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 18:03

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
pravo koji uključuje afirmaciju drugih ni pravo nego privilegij, ne postoji obaveza drugih ljudi da ti budu prijatelji da bi ti mogo lumpovati.

ali, ne boj se, u situaciji u koj su ljudi slobodni ulaziti i izlaziti iz asocijacija, vapaji za neradnin danima bi bili samo ružna fusnota u povijesnin udžbenicima...

Nije ovdje poanta u društvenom životu nego u biologiji.
u kojen smislu?

U smislu da ti se organizam biološki ruinira ako se ne uspjeva regenerirati u dovoljno mjeri od napora posla zato jer nemaš niti jedan zagarantiran slobodan dan u tjednu.
Nekada dok su ljudi više radili u industriji i rudnicima, to je bilo čisto biološko propadanje kostiju, zglobova, unutarnjih organa, a danas kad više rade u kancelarijama to se više manifestira kroz nepovoljno djelovanje stresa, probleme sa kralježnicom, dijabetesom, bolestima krvožilnog sustava, burn-outom i slično.
a to, by all means,
to je stvarno tužno, ali svako ima pravo uništavati svoje telo ako to želi.

Svakako.
Onima koji ne žele iskoristiti to pravo preostaje zajamčen slobodan dan jednom tjedno tijekom kojega se mogu dodatno odmoriti, provesti ga sa obitelji i slično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 22/4/2018, 18:38

aben wrote:
night sky wrote:?? naravno da se smije reci. zar je to potrebno naglasavati? istina da se na sve strane nicu virtialne lomace....no, vjerujem da drustvo jos uvijek nosi u sebi zrnce mudrosti....
da, smije se reci ali se MALO ili gotovo nista ne podizima da se isto sprijeci .osim tek toliko, reda radi, i umirivanja javnosti, netko je nehdje i prozvan, kaznjen veoma rijetko.da se nekim slucajem ne bi stekao dojam kako crkva nista ne poduzima, to je njihiv problem , STO NIJE, i sl.

religija je osobna stvar svakog pojedinca i svako njeno nametanje poziva nasilje. tocka.
zoč si na kraju stavila riječ točka? jel ti to namećeš svoje mišljenje?


jel li moreš napisati malo više o tomu ča su to virtualne lomače, kako se manifestiraju i jesu li to nasilne radnje i ako jesu, po čemu?



odgovor je bio kicu na pedofiliju i kc.... no dobro, iza svega što ubija dolazi točka, kraj, spriječiti njegovo daljnj eširenje etc., a koliko znamo, za širenje svog nauka kc je prolila more krvi....


gladan? asocira na blood suckera.... kako, zašto....daj još, nova doza.... eto ti metilde, sa naramkom suhog granja svakomalo pali vatrice, proganja, kelji pamflete.... i urla iz svog malog kaveza pozivajući ostale d ajoj se pridruže, u kavezu.... žalosno, ali što sad, njen teret, naš .... slalom.... haha.......... :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 22/4/2018, 19:32


a meni? inace svi odgovaraju abendu a ne meni..

rekao bi da je KC vise krvi prolila za ocuvanje svog statusa, nego za sirenje nauka..

joj kako volim uprljati ruke oko motora pa s onom pastom operem ruke i onda mi ruke mirisu na one stare zvakace mwahaha. tocka. tocka.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 22/4/2018, 19:49

zato sto sam pisala sa moba na kojem virtualni zlocko radi metezpa nesto izbrise a nesto ostavi....:D....
od kc vise zla nego dobra....kao uostalom i vecina religija -ne misli jer ima tko ce misliti za tebe, znati sto je najbolje i tako....tocka ....haha

sad ih namazi kremom, da ne ispucaju.... :D....:)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 22/4/2018, 20:03

gnjec, tvoje plahtice su mi jako drage....slicno mislimo....osim sto ne psujem :D.... osim ponekad ,ali tada fakat moram biti jako ljuta.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:15

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Nije ovdje poanta u društvenom životu nego u biologiji.
u kojen smislu?

U smislu da ti se organizam biološki ruinira ako se ne uspjeva regenerirati u dovoljno mjeri od napora posla zato jer nemaš niti jedan zagarantiran slobodan dan u tjednu.
Nekada dok su ljudi više radili u industriji i rudnicima, to je bilo čisto biološko propadanje kostiju, zglobova, unutarnjih organa, a danas kad više rade u kancelarijama to se više manifestira kroz nepovoljno djelovanje stresa, probleme sa kralježnicom, dijabetesom, bolestima krvožilnog sustava, burn-outom i slično.
a to, by all means,
to je stvarno tužno, ali svako ima pravo uništavati svoje telo ako to želi.

Svakako.
Onima koji ne žele iskoristiti to pravo preostaje zajamčen slobodan dan jednom tjedno tijekom kojega se mogu dodatno odmoriti, provesti ga sa obitelji i slično.
fašizam.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:20

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:?? naravno da se smije reci. zar je to potrebno naglasavati? istina da se na sve strane nicu virtialne lomace....no, vjerujem da drustvo jos uvijek nosi u sebi zrnce mudrosti....
da, smije se reci ali se MALO ili gotovo nista ne podizima da se isto sprijeci .osim tek toliko, reda radi, i umirivanja javnosti, netko je nehdje i prozvan, kaznjen veoma rijetko.da se nekim slucajem ne bi stekao dojam kako crkva nista ne poduzima, to je njihiv problem , STO NIJE, i sl.

religija je osobna stvar svakog pojedinca i svako njeno nametanje poziva nasilje. tocka.
zoč si na kraju stavila riječ točka? jel ti to namećeš svoje mišljenje?


jel li moreš napisati malo više o tomu ča su to virtualne lomače, kako se manifestiraju i jesu li to nasilne radnje i ako jesu, po čemu?



odgovor je bio kicu na pedofiliju i kc.... no dobro, iza svega što ubija dolazi točka, kraj, spriječiti njegovo daljnj eširenje etc., a koliko znamo, za širenje svog nauka kc je prolila more krvi....


gladan? asocira na blood suckera.... kako, zašto....daj još, nova doza.... eto ti metilde, sa naramkom suhog granja svakomalo pali vatrice, proganja, kelji pamflete.... i urla iz svog malog kaveza pozivajući ostale d ajoj se pridruže, u kavezu.... žalosno, ali što sad, njen teret, naš .... slalom.... haha.......... :)
ne razumin, jesi nametala svoje mišjenje ili nisi?

ne razumin, virtualne lomače su metildina proganjanja? jel moreš napisati malo o tome u čemu se sastoji to proganjanje? surely ne misliš da je keljenje pamfleta proganjanje?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:24

kic wrote:
a meni? inace svi odgovaraju abendu a ne meni..

rekao bi da je KC vise krvi prolila za ocuvanje svog statusa, nego za sirenje nauka..

joj kako volim uprljati ruke oko motora pa s onom pastom operem ruke i onda mi ruke mirisu na one stare zvakace mwahaha. tocka. tocka.
nis jo misli da je odgovorila meni, 

struju misli bez citata kasnije moreš assign to anyone:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:26

kic wrote:
a meni? inace svi odgovaraju abendu a ne meni..

rekao bi da je KC vise krvi prolila za ocuvanje svog statusa, nego za sirenje nauka..

joj kako volim uprljati ruke oko motora pa s onom pastom operem ruke i onda mi ruke mirisu na one stare zvakace mwahaha. tocka. tocka.
popravljanje auta- so yesterday:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 22/4/2018, 20:38

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:?? naravno da se smije reci. zar je to potrebno naglasavati? istina da se na sve strane nicu virtialne lomace....no, vjerujem da drustvo jos uvijek nosi u sebi zrnce mudrosti....
da, smije se reci ali se MALO ili gotovo nista ne podizima da se isto sprijeci .osim tek toliko, reda radi, i umirivanja javnosti, netko je nehdje i prozvan, kaznjen veoma rijetko.da se nekim slucajem ne bi stekao dojam kako crkva nista ne poduzima, to je njihiv problem , STO NIJE, i sl.

religija je osobna stvar svakog pojedinca i svako njeno nametanje poziva nasilje. tocka.
zoč si na kraju stavila riječ točka? jel ti to namećeš svoje mišljenje?


jel li moreš napisati malo više o tomu ča su to virtualne lomače, kako se manifestiraju i jesu li to nasilne radnje i ako jesu, po čemu?



odgovor je bio kicu na pedofiliju i kc.... no dobro, iza svega što ubija dolazi točka, kraj, spriječiti njegovo daljnj eširenje etc., a koliko znamo, za širenje svog nauka kc je prolila more krvi....


gladan? asocira na blood suckera.... kako, zašto....daj još, nova doza.... eto ti metilde, sa naramkom suhog granja svakomalo pali vatrice, proganja, kelji pamflete.... i urla iz svog malog kaveza pozivajući ostale d ajoj se pridruže, u kavezu.... žalosno, ali što sad, njen teret, naš .... slalom.... haha.......... :)
ne razumin, jesi nametala svoje mišjenje ili nisi?

ne razumin, virtualne lomače su metildina proganjanja? jel moreš napisati malo o tome u čemu se sastoji to proganjanje? surely ne

misliš da je keljenje pamfleta proganjanje?


kazem da svako nasilje zahtjeva tocku, okoncati, zaustaviti.... i ne vidim u tome nikakvo nameyanje jet se tice sviju.ljudi, jel....ne zivotinja ,vec onih koji ne bi trebali ubijati u ime nicije.

a misli, volis razmisljati....pa sto nadode to je odgovor....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 20:51

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
u kojen smislu?

U smislu da ti se organizam biološki ruinira ako se ne uspjeva regenerirati u dovoljno mjeri od napora posla zato jer nemaš niti jedan zagarantiran slobodan dan u tjednu.
Nekada dok su ljudi više radili u industriji i rudnicima, to je bilo čisto biološko propadanje kostiju, zglobova, unutarnjih organa, a danas kad više rade u kancelarijama to se više manifestira kroz nepovoljno djelovanje stresa, probleme sa kralježnicom, dijabetesom, bolestima krvožilnog sustava, burn-outom i slično.
a to, by all means,
to je stvarno tužno, ali svako ima pravo uništavati svoje telo ako to želi.

Svakako.
Onima koji ne žele iskoristiti to pravo preostaje zajamčen slobodan dan jednom tjedno tijekom kojega se mogu dodatno odmoriti, provesti ga sa obitelji i slično.
fašizam.

Ti mi se svako malo pricinis ka' ona famozna Greska nethaera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:54

night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote:
night sky wrote:?? naravno da se smije reci. zar je to potrebno naglasavati? istina da se na sve strane nicu virtialne lomace....no, vjerujem da drustvo jos uvijek nosi u sebi zrnce mudrosti....
da, smije se reci ali se MALO ili gotovo nista ne podizima da se isto sprijeci .osim tek toliko, reda radi, i umirivanja javnosti, netko je nehdje i prozvan, kaznjen veoma rijetko.da se nekim slucajem ne bi stekao dojam kako crkva nista ne poduzima, to je njihiv problem , STO NIJE, i sl.

religija je osobna stvar svakog pojedinca i svako njeno nametanje poziva nasilje. tocka.
zoč si na kraju stavila riječ točka? jel ti to namećeš svoje mišljenje?


jel li moreš napisati malo više o tomu ča su to virtualne lomače, kako se manifestiraju i jesu li to nasilne radnje i ako jesu, po čemu?



odgovor je bio kicu na pedofiliju i kc.... no dobro, iza svega što ubija dolazi točka, kraj, spriječiti njegovo daljnj eširenje etc., a koliko znamo, za širenje svog nauka kc je prolila more krvi....


gladan? asocira na blood suckera.... kako, zašto....daj još, nova doza.... eto ti metilde, sa naramkom suhog granja svakomalo pali vatrice, proganja, kelji pamflete.... i urla iz svog malog kaveza pozivajući ostale d ajoj se pridruže, u kavezu.... žalosno, ali što sad, njen teret, naš .... slalom.... haha.......... :)
ne razumin, jesi nametala svoje mišjenje ili nisi?

ne razumin, virtualne lomače su metildina proganjanja? jel moreš napisati malo o tome u čemu se sastoji to proganjanje? surely ne

misliš da je keljenje pamfleta proganjanje?


kazem da svako nasilje zahtjeva tocku, okoncati, zaustaviti.... i ne vidim u tome nikakvo nameyanje jet se tice sviju.ljudi, jel....ne zivotinja ,vec onih koji ne bi trebali ubijati u ime nicije.

a misli, volis razmisljati....pa sto nadode to je odgovor....
složin se, inicijacija nasilja se nasilno moro zaustaviti, samo, o kakovon nasilju govorimo, o tipkanju?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 20:55

Nego, ustrasiste Mativku, bestije jedne! :-P

A ja fino dovukla jedan vintage stolic, pripravila caj od sumskog voca, upalila svijece boje lavande, postavila povecu piramidu od crnog turmalina da blokira negativne vibre, dovukla i tarot karte za Kica i maketu Suncevog sustava za Night, Gnjecu pripremila duhan i rizle, uredila otoman da se Mate lijepo opusti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 20:56

violator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

U smislu da ti se organizam biološki ruinira ako se ne uspjeva regenerirati u dovoljno mjeri od napora posla zato jer nemaš niti jedan zagarantiran slobodan dan u tjednu.
Nekada dok su ljudi više radili u industriji i rudnicima, to je bilo čisto biološko propadanje kostiju, zglobova, unutarnjih organa, a danas kad više rade u kancelarijama to se više manifestira kroz nepovoljno djelovanje stresa, probleme sa kralježnicom, dijabetesom, bolestima krvožilnog sustava, burn-outom i slično.
a to, by all means,
to je stvarno tužno, ali svako ima pravo uništavati svoje telo ako to želi.

Svakako.
Onima koji ne žele iskoristiti to pravo preostaje zajamčen slobodan dan jednom tjedno tijekom kojega se mogu dodatno odmoriti, provesti ga sa obitelji i slično.
fašizam.

Ti mi se svako malo pricinis ka' ona famozna Greska nethaera.
naravski, kad su i grješka i fašizam sveprisutni

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/4/2018, 21:05

napokon, koja je svrha donošenje fašističkog propisa ki se ne more provoditi?
s jedne strone čovik imo pravo roditi koliko oće, a s druge strone, ima pravo na zajamčen slobodan dun. 

grin zaposliti kogakoli i rečin mu da imo pravo roditi svaki dun. oćeš? nećeš, doviđenja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 22/4/2018, 21:15

violator wrote:Nego, ustrasiste Mativku, bestije jedne! :-P

A ja fino dovukla jedan vintage stolic, pripravila caj od sumskog voca, upalila svijece boje lavande, postavila povecu piramidu od crnog turmalina da blokira negativne vibre, dovukla i tarot karte za Kica i maketu Suncevog sustava za Night, Gnjecu pripremila duhan i rizle, uredila otoman da se Mate lijepo opusti..

i iron maiden za sejkera? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/4/2018, 21:19

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:metilda:

"Čovjek koji spozna i prihvati istinu vjere osjeća unutarnju potrebu da je i drugima priopći, i da za nju i druge pridobije."


? objasni.

osjećaš li ti neodoljivu potrebu dokazati suprotno?
naravno, previdio si sintagmu "osjeća unutarnju potrebu da je i drugima priopći"
ovdje čak više nije uopće riječ o tome što ti dokazuješ a što ja dokazujem nego je riječ o tome da bi ti meni zabranio pisati o mojoj vjeri što je moje ljudsko pravo po deklaraciji UN a sebi dopuštaš pravo da  "osjećaš unutarnju potrebu za zabranom i da to i drugima priopćiš. .. kako rekoh u prvom jutrošnjem postu svi koji se  tako ponašaju nisu dovoljno inteligentni da shvate vlastita dvostruka mjerila... 
moji postovi o vjeri osim na temi Katolicizam uvijek nastaju kad mi se  pokuša oduzeti pravo javnog iznošenja moje vjere..

kome ja branim biti gnostik, hindu, budist, sotonist paganist..? je li ga bacam u zatvor? je li se fizički obračunavam s njim? nauk KC uči da je svaki čovjek, pa i onaj koji ga mrzi njegovo dijete ..ali kad dođem u situaciju da takva osoba vrijeđa temelje moje vjere imam pravo regirati na isti način kao i svaka druga ljudska osoba kojoj je narušeno bilo koje pravo po deklaraciji UN

koji spin. ti ti pa ti i opet ti i svi te vrijeđaju svi svi svi pa opet ti pa tvoja religija vjera svi svi je vrijeđaju...

da nije problem u tebi? jesi probala o tome razmisliti?

a zašto si ti morao staviti tekst protiv katolicizma kad sam ja jutros zatvorila taj ciklus postova?
da nemaš to OKP? jesi probao o tome razmisliti?

ciklus postova? šta je ovo neka zajebancija? vjersko ludilo? opsss...vjersko ludilo se zove vjerski fanatizam pa naizgled nema negativnu konotaciju i psihijatrijsku dijagnozu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 39 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum