ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 18:48


ja volim "Wild Words" font..

jer je manga Naruto pisana s njime, preko 12 godina sam pratio izlazak te mange, svaki tjedan je jedno poglavlje izlazilo, sve srijede isti ritual, provjera je li izašlo poglavlje, i onda je završilo.. mada sad izlazi neki nastavak ali.. nije mi više..

http://fontsgeek.com/fonts/CC-Wild-Words-Roman

Denkverbot - Page 21 Naruto10

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 18:51

Nemam pojma sta se vise ovdje dogada tako mi svega :D

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1039124

Saljem vam kolindicu pa bi mogli o njoj malo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 18:58

violator wrote:
metilda wrote:vaše gospodstvo ( to nije titula nego usklađivanje rječnika sa IK) eskaped, mogli ste makar još malo igrati svoju ulogu, ali jače je od vas vrijeđati sugovornika... comic sans MC        vidite, ja se trudim i jednako tretiram i vašu mušku i vašu žensku stranu.. još se niste odredilo prema izboru roda pa kad se odredite recite nam da vas znamo oslovljavati.. moram priznati da nisam pročitala vaš post.. vaše gospodstvo je dosadno kao i obično pa čemu gubiti vrijeme ..
a što je sa rodovima koji nemaju partnera a nose kristal oko vrata pače i kristalnu kuglu (ili kuglof da budemo rodno ispravni)da ih zaštiti? i dive se samoumnožavanju kristala koji su kako reče onaj kristalo-učitelj živa bića? kad će se ostala živa bića moći samoumnožavati ili u tami sobe spolno opće i rodi se mali kristalić osim ako ga kristal broj 1 ne abortira? koja šteta... Denkverbot - Page 21 1f625 

Metilda, tvoji apsurdni, da ne kazem, glupi zakljucci prestali su me u potpunosti zanimati prije nekoliko dana kad sam shvatila koliko si ruzan covjek. Dotad sam mislila da si samo zaludjenik vjerom, umisljena Kristova "ratnica". Priznajem, jako sam pogrijesila. Nisi ti nikakva zaludjenica. Jednostavno si - ruzna. Pronasla si (drustveno prihvatljiv) nacin sirenja te svoje zloce, odnosno, vjera (ili "vjera") ti je pruzila dobar alibi, opravdanje za to pa sad raskalaseno divljas uobrazavajuci si kojesta... I zato ponavljam - ruzan si covjek. A katkad i izrazito glup.

Adio.




oh, pojavilo se i Njeno veličanstvo sa svojim dobokoumnim zaključcima i psihoanalizama. ti si jako napredovala u opisivanju snova i filmova,ali draga moja daleko si ti od toga da imaš pravo koga analizirati. Posebno ne mene nakon svih ružnih riječi koje si mi ispisala još na kultnima na nethaeru.
Ja ne znam jesi li ti ružna, ali znam da si sklona izrugivanju s ljudima, da si prepotentna, da imaš kompleks manje vrijednosti i da si toliko uskogrudna da ne možeš razumjeti nikoga tko ne misli kao ti. Ne govori adio, naći ćeš ti načina kako da me opet uvrijediš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 19:01

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:vaše gospodstvo ( to nije titula nego usklađivanje rječnika sa IK) eskaped, mogli ste makar još malo igrati svoju ulogu, ali jače je od vas vrijeđati sugovornika... comic sans MC        vidite, ja se trudim i jednako tretiram i vašu mušku i vašu žensku stranu.. još se niste odredilo prema izboru roda pa kad se odredite recite nam da vas znamo oslovljavati.. moram priznati da nisam pročitala vaš post.. vaše gospodstvo je dosadno kao i obično pa čemu gubiti vrijeme ..
a što je sa rodovima koji nemaju partnera a nose kristal oko vrata pače i kristalnu kuglu (ili kuglof da budemo rodno ispravni)da ih zaštiti? i dive se samoumnožavanju kristala koji su kako reče onaj kristalo-učitelj živa bića? kad će se ostala živa bića moći samoumnožavati ili u tami sobe spolno opće i rodi se mali kristalić osim ako ga kristal broj 1 ne abortira? koja šteta... Denkverbot - Page 21 1f625 

font=Comic Sans MS

Why You Hate Comic Sans

Everyone loves to hate Comic Sans. The child-like handwriting font is so infamous, there is a movement to try to ban it. Mention its name to the common layman (aside from a preschool teacher), and you will likely get a chuckle, mention it to a trained designer, and you’ll get a look of disgust. In my free design course, I teach you how to battle font anxiety, but I can tell you right now Comic Sans is usually not a good choice. What exactly makes Comic Sans so horrible?


Comic Sans was originally designed to be used in the talk bubbles of a program called Microsoft Bob. The font wasn’t completed in time to actually make it into the program, but it lived on to eventually ship with Windows 95; and that’s when the font really got ugly.

Once the font was in the hands of Windows 95 users, there was no telling how people would use it. Now, it was going to be printed out on bake sale flyers, birthday party invitations, and even business cards. But remember, this font was designed to be used on-screen, and in 1994, when the font was designed, most computers for personal use – and Windows 95 – didn’t have anti-aliasing.

Anti-aliasing is the technology that makes fonts looks smooth on-screen. Without ant-aliasing, fonts look jagged – as if they were made of LEGOS®️. This isn’t the end of the world, as long as the font is designed accordingly. Notice how much better the “e” of Comic Sans distributes its visual weight when aliased.

majko mila kako ovaj google prevoditelj ne zna engleski  affraid

kučko poremećena čak si i fontom krenula vrijeđati. nisi slučajno odabrala font comic sans ms nego točno svjesno s ciljem  da poniziš sve oko sebe. no dobro, nice try  ali mi nismo djeca ni retardi da se nama obraćaš na fontu comic sans ms.

pa znaš li tko je na nethaeru najviše upotrebljavao      comic sans - baš saudade.   :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 19:12

kic wrote:
ja volim "Wild Words" font..

jer je manga Naruto pisana s njime, preko 12 godina sam pratio izlazak te mange, svaki tjedan je jedno poglavlje izlazilo, sve srijede isti ritual, provjera je li izašlo poglavlje, i onda je završilo.. mada sad izlazi neki nastavak ali..  nije mi više..

http://fontsgeek.com/fonts/CC-Wild-Words-Roman


jesus man, fuck, i mean, fuck

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 19:20


?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 19:22

Metilda moras prestati sve uzimati tako k srcu.

Ti sada imas neku averziju gotovo prema svima... ili mi se cini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 19:26

kic wrote:
?
okej je imati sramotne hobije, ali to se ne govori javno

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 19:33


nije to sramotan hobi, uostalom uz to sam ucio engleski bolje nego u skoli ikad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 19:33

PhoebeBuffay wrote:Metilda moras prestati sve uzimati tako k srcu.

Ti sada imas neku averziju gotovo prema svima... ili mi se cini

a što da ti sad napišem a da neki ovdje to ne iskoriste? :)
danas sam dobre volje a esko naintrao miroljubiv pa sam mu objašnjavala evanđelje :D znajući da to neće njemu doći ni do vrška dlake na glavi (esko ako si ćelav ispričavam se). naravno to nije dugo trajalo pa je počela uobičajena eskapada :D .. naravno točku na i mora staviti saudade a nas dvije imamo dugu povijest još sa iskona...       ne osjećam averziju ni prema kome, ali kad nešto moram reći onda kažem... nikome to nije drago pa bih prije rekla da svi imaju averziju prema meni.. što me nimalo ne uznemiruje...  ima par divnih ljudi koji me razumiju samo se ne grupiramo kao ljevica.. nešto se prigovori jednome od njih a svi skoče u obranu.. koliko sam shvatila ti si miroljubivo stvorenje i nije ti puno briga ni za politikom ni za vjerom.. poštujem tvoj izbor kao što ti poštuješ moj. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 19:35

kic wrote:
nije to sramotan hobi, uostalom uz to sam ucio engleski bolje nego u skoli ikad..

je, je, jedva si čeko da izojde neki crtani, a i u poveznici ti govori da si geek

i nisko je potezati argumenat javnog školstva, svugdi je bolje učiti nego u skuli

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 20:06

aben wrote:
kic wrote:
nije to sramotan hobi, uostalom uz to sam ucio engleski bolje nego u skoli ikad..

je, je, jedva si čeko da izojde neki crtani, a i u poveznici ti govori da si geek

i nisko je potezati argumenat javnog školstva, svugdi je bolje učiti nego u skuli

crtani strip, manga da izađe, a naziv linka nije bitan, a i šta ima veze da piše geek (??)

a valjda, ljubav je enzim za učenje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 20:20

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
nije to sramotan hobi, uostalom uz to sam ucio engleski bolje nego u skoli ikad..

je, je, jedva si čeko da izojde neki crtani, a i u poveznici ti govori da si geek

i nisko je potezati argumenat javnog školstva, svugdi je bolje učiti nego u skuli

crtani strip, manga da izađe, a naziv linka nije bitan, a i šta ima veze da piše geek (??)

a valjda, ljubav je enzim za učenje..
dobro, ali znoš daš se tako teško oženiti...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 20:23


a šta da velim, jebiga.. radim na sebi i ne odustajem od nekih principa.. skinuo sam se u kratke rukave jbg ugrijalo je, mislim da dosta vježbam, mašu mi kolegice s plaže i smiju se, ja njima.. ali idem dalje na igralište košarke, na povratku sretnem kolegicu koja mi je zanimljiva, s tri kolege s posla i piju alkohol, ono posljepodne poslije posla oni livaju.. malo sam stao, pozdravio, oni navalili, ali ipak produžih, ispao sam awkward ali..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 20:30

kic wrote:
a šta da velim, jebiga..  radim na sebi i ne odustajem od nekih principa..  skinuo sam se u kratke rukave jbg ugrijalo je, mislim da dosta vježbam, mašu mi kolegice s plaže i smiju se, ja njima..  ali idem dalje na igralište košarke, na povratku sretnem kolegicu koja mi je zanimljiva, s tri kolege s posla i piju alkohol, ono posljepodne poslije posla oni livaju.. malo sam stao, pozdravio, oni navalili, ali ipak produžih, ispao sam awkward ali..

alkohol je društveni alat, nešto ko cirkulor za maranguna; jel more i bež njeg? more pilati naruke, ali je kruto puno težje. s druge strone, cirkulor je opasan; šegac ti ne more prepilati svi prsti u sekundi...

kakova plaža u krajini?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 20:33


ma nabijem alkohol, pogotovo ako u pol dana liva u sebe neznam-

a koja metafora bokte, krajina do italije-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/4/2018, 20:50

kic wrote:
ma nabijem alkohol, pogotovo ako u pol dana liva u sebe neznam-

a koja metafora bokte, krajina do italije-

ne zun koliko ti je težak poso, ali u mojoj branši ljudi moraju piti posli posla da bi ostali normalni.
ne zun jo koliko oni to iskriću, ali dvi tri bivunde je od boga.


kakova metafora, u kojoj si ti to krajini?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 20:51

Kasnije su se svi 3-4 poseksali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 20:51

Ja I muz cemo ovih dana u veliku voznju bicikletama.
Jedva cekam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/4/2018, 20:52

Kic nisu vise ljudi kao sto su nekada bili. U yugi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/4/2018, 22:01


i nakon što godinama slušam ovu pjesmu, tek sad osjetim i čujem glas djeve u pozadini.. predivan band

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 21 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum