ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 10:31

APLAUZ IZ CELOG REGIONA Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje, reći ćete SVAKA ČAST (FOTO)
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje I0mk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTlRFN01EQV8vZTc1ZGU1NmI4ZGM3ZTBhNjIxM2YxNTZkZjEwNDdiYTYucG5nkZMCzQLkAIGhMAE

Jedan Hrvat rezigniran odlukama Vlade Hrvatske rešio je da se na nesvakidašnji način bori za bolje sutra svoje i tuđe dece.
Saša Pavlić (43), koji se u subotu iz Rijeke peške uputio u Zagreb noseći krst od 20-ak kilograma tokom noći ponedeljka na utorak prošao je Severin na Kupi.
U jednom trenutku pomogao mu je poznati riječki propovednik, Marin Miočić Stošić.

Saša je, naime, počeo da oseća bolove u nozi, pa je Stošić odlučio da mu se priključi i da mu pomogne da put izdrži do kraja. Tako se, kako navodi Saša u svojim objavama na Tviteru, menjaju u nošenju krsta.


[ltr]
Погледај слику на Твитеру
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje DZyZThmW4AARq9C?format=jpg&name=900x900[/ltr]

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]u trenutku kad je noga počela štekati pojavio se Marin Stošić i ponio križ[/ltr]


17:20 - 2. апр 2018.



  • 250



  • 30 људи прича(ју) о овоме



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]



Na njegovom putu mnogi mu pomažu donoseći mu hranu i piće.  Neki su mu čak i doneli mast za nogu

Vi ste pravi Božji čovek! Svaka vam čast! Dođite, okrepite se, odmorite malo, sa svih strana saletali su u ponedeljak meštani Skrada i okolnih sela Riječanina Sašu Pavlića (43). Nisu znali da li bi prvo dotakli njega ili masivan, 20 kilograma težak krst koji vuče.


[ltr]
Погледај слику на Твитеру
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje DZ3Xzo0XcAAxSrQ?format=jpg&name=900x900[/ltr]

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]kolače nam je donijela @ivaNAtockice[/ltr]


16:32 - 3. апр 2018.



  • 74



  • Погледај друге твитове корисника Sale



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]


Saša im je sa smeškom zahvaljivao i skromno naglasio kako on nije nikakvo čudo od čoveka, nego samo nosi poruku za odgovorne.
Na ovaj pothvat nagnala ga je štednja države prema bolesnoj deci i istovremeno, kako kaže, bacanje silnih para na kupovinu aviona.





Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje 2aa0ca61b776db54206dc05f49bcb5d8,35,1

Umesto da samo sedi u fotelji i pokojom duhovitom sličicom salonski komentariše kupovinu starih borbenih aviona, Saša se odlučio na konkretni apel.


[ltr]
Погледај слику на Твитеру
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje DZ3M1K_W4AADfob?format=jpg&name=900x900[/ltr]

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]dragi svi sad nas je tri i to je dosta jer bi bilo opasno hodati da nas je više, ne trebamo svi nositi križ nego svatko od nas treba učiniti ono u čemu je najbolji[/ltr]


15:44 - 3. апр 2018.



  • 102



  • 17 људи прича(ју) о овоме



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]


- Zamislio sam kako mi ovaj Uskrs s porodicom i najbližima slavimo, jedemo i pijemo, dok neki roditelji sede pokraj postelja svoje bolesne dece jer država, kao, nema novca za njihovo lečenje. Kao otac duboko sam saosećao s njima i takva situacija mi je uistinu neprihvatljiva - ispričao je Riječanin Saša Pavlić (43) za portal 24sata.hr.
Osim krsta, na zagrebački Markov trg, koji mu je poslednja tačka krstovog puta, nosi i 20 kilograma težak ruksak. Dnevno pređe 60-ak kilometara. Prvu noć je prespavao kraj puta u šatoru u Jelenju, a drugu prenoćio u Skradu.



[ltr]
Погледај слику на Твитеру
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje DZ16frYW4AAAffz?format=jpg&name=900x900[/ltr]

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]donijeli mi mast za nogu :)[/ltr]


09:44 - 3. апр 2018.



  • 111



  • Погледај друге твитове корисника Sale



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]


- Prvu noć sam se smrznuo, spavao sam svega četiri sata. Sinoć sam bio tako slomljen da sam pomislio kako ujutro neću moći dalje. Ali probudio sam se oran i svež, a to je valjda zato što kad radiš nešto što smatraš toliko bitnim, onda ti svakodnevni problemi postanu nebitni. A i puno mi znači podrška mnogih divnih ljudi koje srećem tokom puta i koji me bodre, trube automobilima u znak podrške, nose mi jelo i vodu - priča Saša. Naglašava kako njegov potez nema nikakve veze s politikom, strankama ni religijom, nego je apel svima koji se osete pozvanima da zrade ono što im savest nalaže.


[ltr]
Погледај слику на Твитеру
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje DZ1i_HLWAAAawA8?format=jpg&name=900x900[/ltr]

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]primopredaja svaki sat, cilj: Jaska[/ltr]


08:02 - 3. апр 2018.



  • 143



  • 18 људи прича(ју) о овоме



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]


- Samo želim da skrenem pažnju na činjenicu da Hrvatska daje milijarde za kupovinu aviona, dok istovremeno štedi na lekovima za teško bolesnu djecu. Moja savest to nije mogla dopustiti te sam na ovaj način odlučio apelovati na sve ljude da po svojoj savesti učine šta smatraju da je ispravno, kaže Saša koji veruje da će u utorak doći do Markova trga i svoj krst predati Vladi Hrvatske. Nada se da će se nadležni osvestiti i odvojiti preko potreban novac za decu koja možda neće ni dočekati sledeći Uskrs.

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje W2fWRCsA_normal

Sale@SasaPavlic





[ltr]Pozivam
lijeve i desne
vladajuće i opoziciju
vjernike i ateiste
Armadu, Torcidu, BBB..
sve građane ove zemlje
da jednom, nakon dugo godina
zauzmemo zajednički stav i ne dozvolimo da niti jedno dijete nikada više u ovoj zemlji ne ostane bez najbolje moguće terapije koja postoji[/ltr]


05:42 - 3. апр 2018.



  • 213



  • 59 људи прича(ју) о овоме



[ltr]
Употреба информација и политика приватности у Твитер огласима[/ltr]



- Voleo bih da se više nikad ne dogodi da neko dete u Hrvatskoj nema leka za svoju bolest. Hoću li uspeti? Teško, ali barem ću pokušati. A kad dođem na vaganje duše i kad me budu pitali šta sam učinio kad su se kupovali avioni umesto lijekova, moći ću da kažem: -Barem sam pokušao, zaključuje.
Treba mu pomoć lekara
Kako javljaju hrvatski mediji, Pavliću je potrebna pomoć lekara jer je pogoršano stanje sa njegovom desnom nogom koju je povredio pre dva dana.
Pavlić nosi krst na kojem je na dva papira ispisano "Fond za skupe lekove: 27.388 kuna" i "Fond za ratne avione: 3.000.000.000 kuna".
Vlada Hrvatske je, nakon višestrukih protesta roditelja dece koja pate od teških bolesti i potrebni su im skupi lekovi, otvorila račun na kojem je do sada donacijama građana i firmi prikupljeno vrlo malo novca. U isto vreme iz budžeta je obezbeđeno čak tri milijarde kuna za kupovinu polovnih izraelskih borbenih aviona "F-16", koji će u trenutku isporuke Hrvatskoj biti stariji od 30 

  •  24sata.hr , Srna

  •  04.04.2018. 08:04


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by vuksadinare 4/4/2018, 10:32

duplas teme.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 10:33

nema opcija brisanja ( x) ??
ili sam ja corav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 10:35

ima :))
gotovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by marcellus 4/4/2018, 10:46

hehe ajde pižone glupsone licemjerni kreni ti nosit krst preko srbije protiv nabavke MIG-ova...

a nema se za djecu u bolnicama...

ili su vaši avioni džaba... i lete na vodu


a da ne govorim koliko bi života djece bilo spašeno da smo imali F-16 1991

_________________
Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 10:51

marcellus wrote:hehe ajde pižone glupsone licemjerni kreni ti nosit krst preko srbije protiv nabavke MIG-ova...

a nema se za djecu u bolnicama...

ili su vaši avioni džaba... i lete na vodu


a da ne govorim koliko bi života djece bilo spašeno da smo imali F-16 1991

ti si baba vanga
pa znas  moj motiv da otvorim ovu i ovakvu  temu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kavran 4/4/2018, 14:00

budala samo takva ... nek hoda.

:)

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kavran 4/4/2018, 14:03

marcellus wrote:hehe ajde pižone glupsone licemjerni kreni ti nosit krst preko srbije protiv nabavke MIG-ova...

a nema se za djecu u bolnicama...

ili su vaši avioni džaba... i lete na vodu


a da ne govorim koliko bi života djece bilo spašeno da smo imali F-16 1991


jebemti ... kaj bi porokali srpske bandite mater im jebem šugavu .... dobro, na kraju su dobili svoje.
iako niti približno koliko su zaslužili.
ima vremena.
bumo nadoknadili ... ako treba.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 14:06

Ima podršku iz Srbije...  dabome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by jastreb 4/4/2018, 14:24

Avioni su zadnje što treba kupovati. Treba jačati kopnenu vojsku,naročito artiljeriju,oklopna vozila i rakete. Ni jedan rat nije se dobio avionima.

Jebali vas avioni,pa masa švapskih štuka nije mogla niš onim tifusarima,a mi ćemo sa par polovnih letjelica nešto postić??? Moš mislit.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kavran 4/4/2018, 14:25

jastreb wrote:Avioni su zadnje što treba kupovati. Treba jačati kopnenu vojsku,naročito artiljeriju,oklopna vozila i rakete. Ni jedan rat nije se dobio avionima.

Jebali vas avioni,pa masa švapskih štuka nije mogla niš onim tifusarima,a mi ćemo sa par polovnih letjelica nešto postić??? Moš mislit.

osim drugog svjetskog.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by jastreb 4/4/2018, 14:27

Kavran wrote:
jastreb wrote:Avioni su zadnje što treba kupovati. Treba jačati kopnenu vojsku,naročito artiljeriju,oklopna vozila i rakete. Ni jedan rat nije se dobio avionima.

Jebali vas avioni,pa masa švapskih štuka nije mogla niš onim tifusarima,a mi ćemo sa par polovnih letjelica nešto postić??? Moš mislit.

osim drugog svjetskog.

:cleanteeth
2.svj.je 95% dobiven pješadijom. Crvena armija je pješadijom i artiljerijom obranila Moskvu,Staljingrad i Lenjingrad. Tenkovima Kursk.

Ameri su svojim čizmama umarširali u Pariz.

JNA je u agresiji na HR najmanje postizala avionima. Pa dva su izgubili u ŠI sam tak. Dok ti nogom ne stupiš tu i tu,ti rat nisi dobio.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kavran 4/4/2018, 14:35

jastreb wrote:
Kavran wrote:
jastreb wrote:Avioni su zadnje što treba kupovati. Treba jačati kopnenu vojsku,naročito artiljeriju,oklopna vozila i rakete. Ni jedan rat nije se dobio avionima.

Jebali vas avioni,pa masa švapskih štuka nije mogla niš onim tifusarima,a mi ćemo sa par polovnih letjelica nešto postić??? Moš mislit.

osim drugog svjetskog.

:cleanteeth
2.svj.je 95% dobiven pješadijom. Crvena armija je pješadijom i artiljerijom obranila Moskvu,Staljingrad i Lenjingrad. Tenkovima Kursk.

Ameri su svojim čizmama umarširali u Pariz.

JNA je u agresiji na HR najmanje postizala avionima. Pa dva su izgubili u ŠI sam tak. Dok ti nogom ne stupiš tu i tu,ti rat nisi dobio.

daj ne seri. rat na pacifiku preokrenut zahvaljujući avijaciji. britanija se obranila od švaba avijacijom. njemačka je 1944. i 1945. preorana savezničkom avijacijom. japan se predao nakon rokanja a-bombomama - avijacijom jebote.

gle papak ... tko rula nebom, čisti put ostalima ... bye, bye.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by jastreb 4/4/2018, 14:41

Kavran wrote:
jastreb wrote:
Kavran wrote:
jastreb wrote:Avioni su zadnje što treba kupovati. Treba jačati kopnenu vojsku,naročito artiljeriju,oklopna vozila i rakete. Ni jedan rat nije se dobio avionima.

Jebali vas avioni,pa masa švapskih štuka nije mogla niš onim tifusarima,a mi ćemo sa par polovnih letjelica nešto postić??? Moš mislit.

osim drugog svjetskog.

:cleanteeth
2.svj.je 95% dobiven pješadijom. Crvena armija je pješadijom i artiljerijom obranila Moskvu,Staljingrad i Lenjingrad. Tenkovima Kursk.

Ameri su svojim čizmama umarširali u Pariz.

JNA je u agresiji na HR najmanje postizala avionima. Pa dva su izgubili u ŠI sam tak. Dok ti nogom ne stupiš tu i tu,ti rat nisi dobio.

daj ne seri. rat na pacifiku preokrenut zahvaljujući avijaciji. britanija se obranila od švaba avijacijom. njemačka je 1944. i 1945. preorana savezničkom avijacijom. japan se predao nakon rokanja a-bombomama - avijacijom jebote.

gle papak ... tko rula nebom, čisti put ostalima ... bye, bye.

:cleanteeth
Ne slažem se s tobom,ali čak i da je tako bilo. danas za pogodit Seul ili Teheran atomskom bombom,avion uopće nije potreban.

U dom.ratu avioni su odigrali neznatnu ulogu. Na obje strane.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by darth_vader 4/4/2018, 14:59

:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Guest 4/4/2018, 15:07

jasambrend wrote::facepalm

Mladen Kušec je tako 91. naivno poput Jastreba i ovog "Isusa" došao na barikade kod Knina da snimi prilog, jer to je blag narod i naši ljudi.  Vratio se u Zg šaren kao panda oko očiju i slomljenih rebara.  Mladen je bio za razgovor i mir. Ne puškama i ratu !!   pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kermit 4/4/2018, 15:10

kofein wrote:
jasambrend wrote::facepalm

Mladen Kušec je tako 91. naivno poput Jastreba i ovog "Isusa" došao na barikade kod Knina da snimi prilog, jer to je blag narod i naši ljudi.  Vratio se u Zg šaren kao panda oko očiju i slomljenih rebara.  Mladen je bio za razgovor i mir. Ne puškama i ratu !!   pirat
Tvojom analogijom bi se dalo zaključiti da vlada RH sada predstavlja ono su 1991.g. predstavljali srbo-četnici, bravo momče!!!
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Kermit 4/4/2018, 15:11

marcellus wrote:hehe ajde pižone glupsone licemjerni kreni ti nosit krst preko srbije protiv nabavke MIG-ova...

a nema se za djecu u bolnicama...

ili su vaši avioni džaba... i lete na vodu


a da ne govorim koliko bi života djece bilo spašeno da smo imali F-16 1991
Tada su jedinio srbi mogli iste dobiti od Amera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by jastreb 4/4/2018, 15:12

kofein wrote:
jasambrend wrote::facepalm

Mladen Kušec je tako 91. naivno poput Jastreba i ovog "Isusa" došao na barikade kod Knina da snimi prilog, jer to je blag narod i naši ljudi.  Vratio se u Zg šaren kao panda oko očiju i slomljenih rebara.  Mladen je bio za razgovor i mir. Ne puškama i ratu !!   pirat
Kao prvo to nije bilo u Kninu,nego u T.Korenici.

I kao drugo ne znam kakve to veze ima s avionima. U Oluji i na Maslenici avioni su imali trećerazrednu ulogu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by vuksadinare 4/4/2018, 15:14

kofein wrote:
jasambrend wrote::facepalm

Mladen Kušec je tako 91. naivno poput Jastreba i ovog "Isusa" došao na barikade kod Knina da snimi prilog, jer to je blag narod i naši ljudi.  Vratio se u Zg šaren kao panda oko očiju i slomljenih rebara.  Mladen je bio za razgovor i mir. Ne puškama i ratu !!   pirat
sjecam se toga..a znas ko mu je dao preporuku da ce sev biti ok?..zoki pusic...bez zeke..on i kusec su susjedi..i kusec je to rekao u jednom intervjuu..zoran pusic i ja zajedno smo odrasli u istoj ulici,u isti razred isli u osnovnoj skoli sto mu ne bi vjerovao on je nesto prije mene bio u kninu ali ocito nismo imali isti pedigre u njihovim ocima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje Empty Re: Kada čujete zbog čega ovaj Hrvat peške nosi krst preko pola zemlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum