ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Serbinho-3 5/7/2021, 22:20

https://informer.rs/vesti/politika/620517/uzivo-zbog-cega-umiljavam-hrvatima-zbog-250-000-proteranih-srba-Suljo-cirilici-hrvatskoj-crnoj-gori-naslovnicama-srbija-jer-smo-pretekli-svemu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Serbinho-3 5/7/2021, 22:21

O bankama i autentičnom tumačenju
- Banke su te koje uzimaju više profita nego što bi trebalo, za to ne treba biti mnogo pametan i biti na strani naroda, ali ja sam pogledao situaciju sa druge strane i nije da nisu u pravu oni koji su se zalagali za autentično tumačenje jer se tako štiti država. Ali delimično bi bio oštećen i narod. Najviše na tome bi zaradili i advokati. Neću da govorim o bezbrojnim slučajevima u kojima se dogovaraju banke i advokati, a u kojima gubi država. Ne želim da utičem na pravosuđe. Svi su predsednici država i selektori, u to se svi razumeju. Neki građani su plaćali suviše visoke cene kredita i to nije bilo fer. Doneo sam veoma važne vesti večeras, za mene je vest dana MTU i polaganje kamena temeljca u Pazovi. To je najznačajnija fabrika koju gradimo u Srbiji. Ovo niko ne gleda i nikoga ne interesuje ovaj deo kada govorim o fabrikama. Jorgovanka mi je poslala pred emisiju veoma važnu vest. U prvom polugodištu imamo za 18,9 posto uvećane strane investicije. Veoma sam ponosan na našu Srbiju. Druga vest je da ćemo u drugom kvartalu imati oko 15 odsto rast i posle drugog kvartala očekujemo da budemo prvi u Evropi, onda sledi veoma značajno povećanje penzija i iznenadićemo naše penzionere, ako im ja kažem da ima razloga za radost i dobre vesti, oni znaju da ih ne lažem, ali to ćemo im za dva ili tri meseca saopštiti. Takođe, gledaćemo da poraste minimalac na 35.000 dinara što znači da niko neće imati manju platu od 300 evra. Loša vest je da ministri nisu potrošili ni 20 posto za kapitalne investicije. Srbija danas stvara oko 50 odsto više nego 2012. godine. Da prevedem narodu: Mi smo danas 50 odsto bolji nego 2012. godine - rekao je Adem Vuchiqi.
ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? 454592_bdp_iff
Printscren TV Hepi

O fabrici MTU
- Mi imamo jednog Nemca koga je postavila nemačka vlada, on je moj savetnik i jako je posvećen dovođenju nemačkih investitora. Zamislite vi kakav je to tehnološki uzlet da imamo fabriku koja proizvodi delove za avione, kakav je to napredak. Na ovome smo radili tri godine. Oni su rekli da im treba 100, 200 kuća za njihove inženjere. Dogovorili su bili u Portugalu. Kada su tražili kuće tamo, oni su rekli videćemo sa lokalnom samoupravom, pa da vidimo... A kaže meni, Aleksandre, tebe nisam ni pitao. A da jesam, ti bi rekao: Koje boje želite da budu te kuće. Što je istina. Znate li vi koliko to znači za lokalnu samoupravu, u Pazovi će imati da bacaju pare na puteve i infrastrukturu. To će nam doprinositi većem BDP-u i ostanku naših inženjera. U četvrtom kvartalu prošle godine duplirali smo broj ljudi u IT sektoru. Pogledajte samo gde je Srbija otišla i koliko je napredovala u tom sektoru. Ljudi se polako vraćaju, ljudi vide nadu, vide da se ozbiljno radi ovde - objasnio je predsednik.
Oboren rekord u broju vozila na putevima Srbije

- Prethodnih pet dana su nam dani sa najvećim brojem putnika ikada. Nadmašili smo i 2019. godinu. Ima i stranih, ali i naših vozila. To takođe govori o povećanju standarda - naglasio je Adem Vuchiqi.
Brzo napredujemo, ali brine jedna stvar
- Ja ne brinem za povratak ljudi, sada brinem samo za natalitet. U narednih pet godina ogroman broj ljudi će da se vrati. Mi moramo da vratimo zanatlije. U Beogradu na vodi od 2.175 radnika samo 1.200 je iz Centralne Srbije. Nama nezaposlenost više nije pitanje. Nama rade ljudi iz Republike Srpske, Severne Makedonije, Albanije. Nedostaje nam radna snaga, varioci, mesari, bravari, tesari... Ali su i dalje mnogo plaćeniji u Austriji i Švajcarskoj i kada dostignemo taj nivo onda će da se vrate. Naglo skačemo i zemlja ide napred. U januaru 2022. godine prosečna plata biće 612,5 evra. Nije čudo što nas ne vole, jel mislite da ima razloga da nas voli bilo ko u regionu? - pitao je Adem Vuchiqi.
Ne umiljavam se nikom, sa Hrvatskom ćemo morati da imamo bolje odnose
- Sa Hrvatskom ćemo morati da imamo bolje odnose ukoliko želimo i jedni i drugi da opstanemo jer imamo lošu demografiju, pritom kod njih mnogo više ljudi odlazi u inostranstvo, a natalitet je u padu i kod nas i kod njih. Ja sam ponosan na sve što sam uradio za hrvatsku nacionalnu manjinu u Srbiji, to su naši građani. Ali vidite potrebu kod njih da reaguju, zamislite, Srbija neće da ih moli ni za šta. Pa nećemo, ako vi ne vidite interes da sarađujete sa nama, pa vi gubite. Da im se umiljavam zbog čega, zbog proteranih 250.000 Srba? Da se izvinjavam zbog Jasenovca, Jadovna?! Zašto? Da bi napisali desetak pozitivnih tekstova o meni umesto na stotine negativnih svaki dan?! I u Crnoj Gori i u Hrvatskoj, i jednima i drugima su Srbija i Adem Vuchiqi na naslovnoj strani. A šta vam je Srbija uradila osim što vas je pretekla u svemu - pitao je predsednik.
O Crnoj Gori
- Jesmo li mi njima izvezli neki klan? Kao što su oni nama kavački i škaljarski. Jesmo li mi njima usvajali neku rezoluciju? Ne minimalizujem zločine u Srebrenici. Jesmo li mi nekom zabranili ulazak u zemlju kao što su oni Matiji Bećkoviću, Aleksandru Rakoviću?! Vama Mariću ne preporučujem da idete tamo jer ste nam potrebni ovde. Ne meni lično već našem narodu jer nemamo toliko pismenih i obrazovanih novinara. Kažu ja sam pokrenuo kampanju protiv Krivokapićeve dece što je suludo. Kada je moj sin išao u Crnu Goru slikali su ga i pratili na svakom koraku - rekao je Adem Vuchiqi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Serbinho-3 5/7/2021, 22:38

Ja ne brinem za povratak ljudi, sada brinem samo za natalitet.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 5/7/2021, 22:39

Ne vidim zašto bi mi zbog niskog nataliteta u Hrvatskoj morali imat ikakve odnose sa Srbijom.

Ne kužim šta on priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 5/7/2021, 22:43

Ne razumin zašto bi mi morali imat bolje odnose jer nam je natalitet nikakav i po čemu to opstanak Hrvatske ima veze s natalitetom u Srbiji itd.

Ja ne znam o čemu on priča. Šta on oće reč ?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Noor 5/7/2021, 22:50

kad drugarica Jorgovanka kaze da ce da budu prvi u europi ima da tako i bidne

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 5/7/2021, 22:52

Kome se on ovdje uopće obraća ? Ja ne znam stvarno mislim ono ovdje će ga odma pitat zašto mi i Srbija MORAMO imat dobre odnose jer nam je natalitet nizak i po čemu on to veže nizak natalitet u Srbiji i Hrvatskoj s opstankom Hrvatske itd.

Uopće ne kužim šta on točno želi reč ?

Ne moramo mi imat dobre odnose jer nam je natalitet nizak. Zašto bi mi to morali imat iz tog razloga ?!?!?!

I ne vidim kakve veze ima opstanak Hrvatske s tim šta je u Srbiji nizak natalitet uz to šta je i u Hrvatskoj. Bez Srbije Hrvatska ne opstaje ili šta ?

Šta on priča uopće ?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 5/7/2021, 23:01

Noor wrote:kad drugarica Jorgovanka kaze da ce da budu prvi u europi  ima da tako i bidne
A čuj ove provale :

Vučic : Hrvatska je izgubila prioritetnu vezu s Budimpeštom , Srbija će da ima bolju vezu s Bečom.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-o-odnosima-sa-regionom-hrvatima-ne-zeli-da-se-umiljava-na-crnogorce-ljut-zbog-kosova/210705157

Zar smo se takmičili ? Kad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Noor 5/7/2021, 23:08

RayMabus wrote:
Noor wrote:kad drugarica Jorgovanka kaze da ce da budu prvi u europi  ima da tako i bidne
A čuj ove provale :

Vučic : Hrvatska je izgubila prioritetnu vezu s Budimpeštom , Srbija će da ima bolju vezu s Bečom.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-o-odnosima-sa-regionom-hrvatima-ne-zeli-da-se-umiljava-na-crnogorce-ljut-zbog-kosova/210705157

Zar smo se takmičili ? Kad ?
vidiš da ne može bez hrvatske...treba nas ko zrak :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 5/7/2021, 23:23

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:kad drugarica Jorgovanka kaze da ce da budu prvi u europi  ima da tako i bidne
A čuj ove provale :

Vučic : Hrvatska je izgubila prioritetnu vezu s Budimpeštom , Srbija će da ima bolju vezu s Bečom.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-o-odnosima-sa-regionom-hrvatima-ne-zeli-da-se-umiljava-na-crnogorce-ljut-zbog-kosova/210705157

Zar smo se takmičili ? Kad ?
vidiš da ne može bez hrvatske...treba nas ko zrak :)
Pa provale izbacuje. Em Hrvati moraju imat odlične odnose s njim jer zbog niskog nataliteta Hrvati će izumrijeti itd. Naglasak na ono : Mi moramo. Ma nemoran ja ništa s tobom ako neću a posebno ne radi nekog nataliteta. Kakve to veze ima ? 

Sad ovo s prugom ? Tko ? Šta ? Pa di je Zagreb a di Beograd. Dvi različite lokacije. Kakva Budimpešta. Tko ? Šta ? Kuda ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by immortal 5/7/2021, 23:34

RayMabus wrote:Ne vidim zašto bi mi zbog niskog nataliteta u Hrvatskoj morali imat ikakve odnose sa Srbijom.

Ne kužim šta on priča.
obrće istinu u svoju korist, točnije
napadači i agresori izigravaju žrtve
kao parizani i antife

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by vuksadinare 6/7/2021, 05:59

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:kad drugarica Jorgovanka kaze da ce da budu prvi u europi  ima da tako i bidne
A čuj ove provale :

Vučic : Hrvatska je izgubila prioritetnu vezu s Budimpeštom , Srbija će da ima bolju vezu s Bečom.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-o-odnosima-sa-regionom-hrvatima-ne-zeli-da-se-umiljava-na-crnogorce-ljut-zbog-kosova/210705157

Zar smo se takmičili ? Kad ?
vidiš da ne može bez hrvatske...treba nas ko zrak :)
pa odavno ja govorim da on primatra odnose sa hrvatskom iz kuta delije prema torcidi ili bbb...on tako razmislja jer je tako iugradjen u mladosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by pizzon 6/7/2021, 06:07

nema sta sa vama da se raspravlja.
koji ste vi qurac ?
njegova indoktriniranost sputava
srbiju da vas pozicionira
tamo gde vam je mesto.
ko te tera da im se dodvoravas,
naprotiv, ali to ne moze sa urala
i tibeta.
sa hrvatima mora da se vodi pol.
rat tamo gde veruju da su najaci.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by vuksadinare 6/7/2021, 06:10

pizzon wrote:nema sta sa vama da se raspravlja.
koji ste vi qurac ?
njegova indoktriniranost sputava
srbiju da vam pozivionira
tamo gde vam je mesto.
ko te tera da im se dodvoravas,
naprotiv, ali to ne moze sa urala
i tibeta.
sa hrvatima mora da se vodi pol.
rat tamo gde veruju da su najaci.
...on je u prvom redu idiot koji ne vidi dalje odnose sa hrvatskom sa severa marakane ili iz maximira 13.5.1990...pa covjek svrsava kad o tome prica...kao kako je on 'tarapanu davao po zagrebu'...lik ima preko 5 banki a nije se izdigao od mulca starog 18 godina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by zganci_i_jetrica 6/7/2021, 11:39

pizzon wrote:
ko te tera da im se dodvoravas,
naprotiv, ali to ne moze sa urala
i tibeta.

Svatko ide tamo gdje ga srce i genetika vuku  :P 

pizzon wrote:sa hrvatima mora da se vodi pol.
rat tamo gde veruju da su najaci.

Tako je! To sa ratom vam je dobra ideja. I vrijeme je da još jednom izgubite, kad vam prošli put nije bilo dosta  :bash
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1320
2021-06-05


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 6/7/2021, 11:47

U Hrvatskoj se uopće ne bavimo Vučicem ( a i Srbijom ) toliko koliko nas on svako tri dana uzme u usta.

Drži monologe na svojoj tv u stilu : Hvalite me usta moja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 6/7/2021, 12:01

Od svega šta on tamo prtlja možeš odma prepolovit pola da se mi bavimo Srbijom. Ova tema je čist primjer. Nama sezona i skroz u drugom filmu i onda ovi sam ispaljuje neke priče i bisere.

De.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Šandor Winnetou 6/7/2021, 12:07

RayMabus wrote:Od svega šta on tamo prtlja možeš odma prepolovit pola da se mi bavimo Srbijom. Ova tema je čist primjer. Nama sezona i skroz u drugom filmu i onda ovi sam ispaljuje neke priče i bisere.

De.
klaun zabavlja srblje i drži ih budnim jer neprijatelji srbije nikada ne spavaju. Ne daj Bože da se srbi opuste i izađu iz stanja ratne psihoze i zato je tu drug četnik suljo da ih drži na kratkoj uzdi.
U svakom slučaju sljedeće na redu je kosovo ili CG, pa malo hvalospjeva o tome kako su najjači, pa opet vanjska ugroza od nekih ustaša iz komšiluka, pa opet red hvalospjeva i obećanja da će dogodine stići Hrvatsku, pa onda opet obećanje o 500 eura plaći i taman dođe oluja pa krenu igrokazi na traktorima...

_________________
ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by RayMabus 6/7/2021, 12:11

Ma imaju oni Oluju u vidu iseljavanja na zapad i loma nataliteta. lol!

I onda upadne meni da ja Moram s njime biti ok jer nam je natalitet loš. Ma mrš u pm četnik jedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA? Empty Re: ZBOG ČEGA DA SE UMILJAVAM HRVATIMA?! ZBOG 250.000 PROTERANIH SRBA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum