ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 13:58

Pa ... 

Eliminirati neznači baš ubiti i srušiti 

Ja sam dao u osnovi naredbu za izbacivanje religija sa ove planete 

Ipak sam ja general Galaktičke federacije sa pet generalskih činova, pripadnik Asthar komanda koji su visoka duhovna razina te anđeoska hijerarhija 

Samo sam poslao faks na Vegu

Pročitali su

RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Guest Sat 17 Mar - 14:01

RayMabus wrote:Pa ... 

Eliminirati neznači baš ubiti i srušiti 

Ja sam dao u osnovi naredbu za izbacivanje religija sa ove planete 

Ipak sam ja general Galaktičke federacije sa pet generalskih činova, pripadnik Asthar komanda koji su visoka duhovna razina te anđeoska hijerarhija 

Samo sam poslao faks na Vegu

Pročitali su
pa to ti je i masonima (to jest njihovim lutkarima) u planu, i to vec jako dugo, tako da ono, znas kako se kaze, pazi sto zelis jer ti se moze ostvariti... Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 14:17

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa ... 

Eliminirati neznači baš ubiti i srušiti 

Ja sam dao u osnovi naredbu za izbacivanje religija sa ove planete 

Ipak sam ja general Galaktičke federacije sa pet generalskih činova, pripadnik Asthar komanda koji su visoka duhovna razina te anđeoska hijerarhija 

Samo sam poslao faks na Vegu

Pročitali su
pa to ti je i masonima (to jest njihovim lutkarima) u planu, i to vec jako dugo, tako da ono, znas kako se kaze, pazi sto zelis jer ti se moze ostvariti... Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1f602
Nije bitno šta ja želim 

U potpisu tog faksa stoji i tko ga je poslao  

GF se nemiješa no poprilično kontrolira zonu oko planete tako da 

Imaju odriješene ruke sad

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 14:41

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa ... 

Eliminirati neznači baš ubiti i srušiti 

Ja sam dao u osnovi naredbu za izbacivanje religija sa ove planete 

Ipak sam ja general Galaktičke federacije sa pet generalskih činova, pripadnik Asthar komanda koji su visoka duhovna razina te anđeoska hijerarhija 

Samo sam poslao faks na Vegu

Pročitali su
pa to ti je i masonima (to jest njihovim lutkarima) u planu, i to vec jako dugo, tako da ono, znas kako se kaze, pazi sto zelis jer ti se moze ostvariti... Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1f602
Nije bitno šta ja želim 

U potpisu tog faksa stoji i tko ga je poslao  

GF se nemiješa no poprilično kontrolira zonu oko planete tako da 

Imaju odriješene ruke sad

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija
Bog je viša inteligencija 

Ako meni u tituli stoji anđeoska hijerarhija a oni su glasnici bogova to ima neku težinu ipak 


RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 15:06

Istina je ono što je istina za vas 

Vi vjerujete u ono šta želite vjerovati, vidite ono šta želite vidjeti ,.... čujete ono šta želite čuti 


Tako su i Vege dobile faks od mene a znaju tko sam 

Oni vjeruju da mogu vladati ovom planetom, imaju konkurenciju 

Ako oni misle da riječ eliminirati znači ubiti i uništiti to je njihova istina kao šta je i ona da AfD znači Njemačka kao i ona da moj potpis tu znači moje micanje s puta konvoju sa Vege ako idu u 

Njemačku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Guest Sat 17 Mar - 15:41

RayMabus wrote:
Bog je viša inteligencija 

Ako meni u tituli stoji anđeoska hijerarhija a oni su glasnici bogova to ima neku težinu ipak 


Tocno, izmedju ostaloga Bog i jest to, ne moze se niko mjeriti sa Njime, a pogotovo ne bogovi.... Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1f602 

A ovi iz andjeoske hijerarhije isto imaju slobodnu volju, dakle na kraju ipak biraju ono sto oni hoce. Niko ih ne sili na nista, pa to treba imati uvijek na umu pogotovo ako se radi o demonu a ne andjelu koji su, ajmo to tako reci, sigurniji po tim nekim pitanjima. Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1f619 

Inace, nezz tocno na sta svi ovi specificno ciljaju. Lucifer mi je jos donekle i jasan po tom pitanju, ali ovi drugi ne bas. Ali nije ni bitno. Stvar je u tome da je zavrsetak ove price samo jedan, a taj ti je da ce se Isus vratiti na Zemlju i biti njen Kralj, razdvajanje zita od kukolja i tako to. Znaci nema nikakvog osvajanja nicega, zavrsetak price je poznat vec, to ne moze nitko promijeniti. Sad ako bas neko zeli bit kukolj, neovisno jel zemljanin ili vanzemaljac, a zavrsit ce ko kukolj sto da ja radim tu. Nece im bit tako lose, dobit ce na kraju sto hoce - dakle do mile volje ce moc jest, kakat i gadjat se kakom do u vjecnost ako treba, ali ce to radit medju sobom. Oni koji zele gospodariti drugima to mogu raditi samo sebi slicnima, to jest sebi, i tako ce im i biti ako to bas zele. Nije moj problem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 16:21

Ako sam dobro shvatio ovi drugi na šta točno ciljaju to pitaš za anđeosku hiherarhuju.

Orion negativni vanzemaljci = bezlični strogo kontrolirani sistem u kojem nema duše nego je sve materijalizam. 

Vege negativni vanzemaljci = kontrola preko religija  teokracija, crkve i đamije su pune zloduha pošto se tamo okupljaju vjernici kojima treba religija da bi prakticirali duhovnost


Pa očito šaljem Vege da pobiju Orion sistem tako da će pobiti hrpu vjernika i objekte u kojima se mole 

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija 


Netreba ti religija za duhovnost a isto tako materijalizam sistem negira postojanje duše 

Dvije muhe jednim udarcem
RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 16:41

Postoji razlika između Jahve i Elyon

Jahve nema svoju planetu, Elyon ima i ta rasa je tehnološki razvijena za međuzvijezdana putovanja  to su Vege (ili Lyrani)

Zatim Jahve voli svakog tko se njemu klanja a to su sve abrahamske religije šta objašnjava suradnju Vatikana i drugih kršćanskih poglavara npr protestantskih i islamskih poglavara s druge strane 

Elyon je samo teokracija, tj ti možeš vjerovat u letećeg bika sa zlatnim rogovima, njemu nisu bitne abrahamske religije nego vjerska zatucanost.

Da sam poslao faks Jahvi em on nema jedinice em neželi da mu netko ubija poklonike 
.
Elyon je drugo  pobiti će ih jer ovi šta ubijaju su vođe teokracije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus Sat 17 Mar - 16:59

RayMabus wrote:Postoji razlika između Jahve i Elyon

Jahve nema svoju planetu, Elyon ima i ta rasa je tehnološki razvijena za međuzvijezdana putovanja  to su Vege (ili Lyrani)

Zatim Jahve voli svakog tko se njemu klanja a to su sve abrahamske religije šta objašnjava suradnju Vatikana i drugih kršćanskih poglavara npr protestantskih i islamskih poglavara s druge strane 

Elyon je samo teokracija, tj ti možeš vjerovat u letećeg bika sa zlatnim rogovima, njemu nisu bitne abrahamske religije nego vjerska zatucanost.

Da sam poslao faks Jahvi em on nema jedinice em neželi da mu netko ubija poklonike 
.
Elyon je drugo  pobiti će ih jer ovi šta ubijaju su vođe teokracije
Između ostalog zato i piše u onom faksu, citiram :


Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija 

To je zato šta će Jahve pokušati preko kršćanskih vladara i njihovih sluga spriječiti pokolj muslimana jer su i jedni i drugi štovatelji Jahve 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175885
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by AlfaOmega Sat 17 Mar - 18:06

Problemi u EU, zra'o

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Guest Sat 17 Mar - 18:32

AlfaOmega wrote:Problemi u EU, zra'o

Đuro se zapravo sprdao s Bosnom, ali tko bi rekao da će ispasti nekom vrstom proroka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by marcellus Sun 18 Mar - 9:06

slidingdoorsoperator wrote:
AlfaOmega wrote:Problemi u EU, zra'o

Đuro se zapravo sprdao s Bosnom, ali tko bi rekao da će ispasti nekom vrstom proroka.

da, sve su okrenuli naglavce u tom skeču, ono japanci mole sfrj da izvozi manje televizora, u šveckoj rasni sukobi...

a vidiš...

uostalom da je neko prije sedamdeset - osamdeset godina reko da će pola stoljeća kasnie židovi vodit ratove a njemci trgovat i bavit se isključivo ekonomijom, rekli bi lud čo'ek

_________________
Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kavran Sun 18 Mar - 12:55

tko im jebe mater .... ne ih pale i jebu. sami pali, sami se ubili. hah.

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kavran Sun 18 Mar - 12:59

AlfaOmega wrote:Problemi u EU, zra'o

istina. ali znaš kaj ... tvoj fejvorit iran je mrak ... ono ... treba skine maramu samo što je ne zadave javno. poslije je pokupe i osude .... i zadave ... opet javno. serem se na šijitski islam. isto govno kao vehabizam. samo ima drugačiji celofan. tek mrvicu.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 4 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum