ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by red wolf 16/3/2018, 19:43

omni wrote:
red wolf wrote:
omni wrote:
red wolf wrote:
omni wrote:Na kraju ove nesretne balade ce fini europljani da zatraze od balkanaca da po tko zna koji put okrvave ruke za opstanak europske kulture. Od srca se nadam da ni jedno balkansko pleme nece pristati na to. Doduse nada umire zadnja.
Na kraju balade dogodit će se kaos iz kojeg će se stvoriti novi red...
Nema potrebe za kaosom, jednadzba je jednostavna, koliko god se trudili biti humani i liberalni to ce se uvijek iskoristit od strane raznih nametnika. Znaci jaka nacija i drzava, svi paraziti i nametnici raus i nema kaosa. Nametnika i parazita nikada dosta.
A ne...To sve mora biti uništeno...Dakle, kaos, pa onda iz tog kaosa bit će stvoren novi red...Zemlja će biti preporođena Luciferovim svjetlom...hahahahahahahahahahahahahahaha
Nista nece biti unisteno, volja zajednice je jaca od svega. Sam covjek ne prezivljava. Korporacijama, neoliberalnim globalistima i slicnima je cilj da su ljudi individualisti i da nisu u stanju da se udruze i bore protiv njihove cizme, ali to je protuprirodno i nece uspjeti.
Sve je protuprirodno od strane čovjeka...Čovjek je jedino biće koje se protivi prirodi i ravnoteži koju je odredio Veliki Arhitekt Svemira...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by crvenkasti 16/3/2018, 20:03

Treba hitno pojačati sankcije Rusiji.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by marcellus 16/3/2018, 21:08

omni wrote:Na kraju ove nesretne balade ce fini europljani da zatraze od balkanaca da po tko zna koji put okrvave ruke za opstanak europske kulture. Od srca se nadam da ni jedno balkansko pleme nece pristati na to. Doduse nada umire zadnja.

ja bi pito da do toga dođe ove maure ili šta već jesu jel im trebaju neki kao janjičari za riješit soroščad, aktiviste, dženderuše, feminacististice...

_________________
Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by marcellus 16/3/2018, 21:12

omni wrote:Samo to treba prepustiti prefinjenim europljanima a posebno protestantima da se lijepo okrvave za dobrobit svojih narastaja. Balkanci ovaj puta treba da ostanu cisti.

treba pomoć kozojebima da riješe prefinjene

makar prešutno

a onda sagradit zid oko granice s električnom žicom i oko zida opkop i u opkop pustit krokodile i to je to

_________________
Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by omni 16/3/2018, 22:05

marcellus wrote:
omni wrote:Samo to treba prepustiti prefinjenim europljanima a posebno protestantima da se lijepo okrvave za dobrobit svojih narastaja. Balkanci ovaj puta treba da ostanu cisti.

treba pomoć kozojebima da riješe prefinjene

makar prešutno

a onda sagradit zid oko granice s električnom žicom i oko zida opkop i u opkop pustit krokodile i to je to
Ne boj se, kad prefinjeni ne budu mogli da priuste roza tange, godisnji na Tajlandu, iphone, autic, kucicu, macu i cuku, poklat ce sve sto se ne odziva po njihovom zajedno sa bebama u kolijevci. Jbg zakon ponude i potraznje. Jedino sto ce im predstavljat problem je kako sve to poklat a ne osjecat se nimalo krivim. Za takve stvari su imali balkance pa da mogu kasnije suditi i osjecati se pravedno. Kokice i odjebat.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 09:38

Na Balkanu je balkanska ruta, tu uglavnom nisu crnci nego Arapi , Kurdi  Afganistanci itd itd itd
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 09:41

Čuj kada su ubili gadafija i otvorili put milijunima crnaca preko libije svakom iole pametnom je trebalo biti jasno što je cilj i što se sprema
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:00

Pa nije problem pomorski blokirati sjevernu obalu Afrike samo dok god imaš političare koji seru o ljudskim pravima ono kao oni malo to blokiraju ali to jednostavno nadire jer populacija Afrike jednostavno raste i ima puno te sirotinje tj ekonomskih imigranata
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:02

RayMabus wrote:Pa nije problem pomorski blokirati sjevernu obalu Afrike samo dok god imaš političare koji seru o ljudskim pravima ono kao oni malo to blokiraju ali to jednostavno nadire jer populacija Afrike jednostavno raste i ima puno te sirotinje tj ekonomskih imigranata
Pa nije to baš jednostavno ako dolaze milijuni a imaš državu koja je propala na razinu somalije s preke strane obale
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:05

Kermit wrote:
RayMabus wrote:Pa nije problem pomorski blokirati sjevernu obalu Afrike samo dok god imaš političare koji seru o ljudskim pravima ono kao oni malo to blokiraju ali to jednostavno nadire jer populacija Afrike jednostavno raste i ima puno te sirotinje tj ekonomskih imigranata
Pa nije to baš jednostavno ako dolaze milijuni a imaš državu koja je propala na razinu somalije s preke strane obale
Jednostavno je to vjeruj mi no ne dok postoji demokracija i ljudska prava
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Guest 17/3/2018, 10:09

Odbor za doček - Mega kruzeri i da vidiš. Žene i djeca lunch-paketi i hig.potrepštine, muški u potpalublje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:13

Neznam šta bi vam reka, evo recimo kad sam bija u Italiji 2001 onda ova jedna žena iz Senegala ili Obale Bjelokosti je radila u Italiji kao njegovateljica, žena od oko pedeset godina , mislim da nije muslimanka nego neko afričko ime ali ok, mislim nisu ti crnci sad neljudi ono samo su crne boje tako da ono.... problem je u ovima šta dolaze ilegalno a ekonomski su imigranti a ima ih masu tako da a eto šta sad da ja pametno tu kažem
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:16

kofein wrote:Odbor za doček - Mega kruzeri i da vidiš. Žene i djeca lunch-paketi i hig.potrepštine, muški u potpalublje.
Da ali ako ti EU upravlja oligarhija koja je to isplanirala  u biti, a šta ćeš onda?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:18

RayMabus wrote:Neznam šta bi vam reka, evo recimo kad sam bija u Italiji 2001 onda ova jedna žena iz Senegala ili Obale Bjelokosti je radila u Italiji kao njegovateljica, žena od oko pedeset godina , mislim da nije muslimanka nego neko afričko ime ali ok, mislim nisu ti crnci sad neljudi ono samo su crne boje tako da ono.... problem je u ovima šta dolaze ilegalno a ekonomski su imigranti a ima ih masu tako da a eto šta sad da ja pametno tu kažem
Problem je kad ih puno jer onda dolazi do izražaja nagon, a nagon znači biološku prevlast vrlo jednostavno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:20

Uglavnom njima ti se dešava ovo, evo sad zamisli Zagreb i dođe tisuću crnac, ok nađe se posla za njih, onda oni pošalju pare doma pa cilo selo vidi da obitelj od toga ima para pa onda i ovi aj i ti gori, e onda dođe novih tisuću u Zagreb pa ajde nađe se posla i za njih i sad opet ide ta priča i onda ti to počne dolaziti masovno i sad toga ima dosta i sad ti se pojavi novih tisuću crnac svi hoće neki posao a sve već puno ko šipak
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:23

Kermit wrote:
RayMabus wrote:Neznam šta bi vam reka, evo recimo kad sam bija u Italiji 2001 onda ova jedna žena iz Senegala ili Obale Bjelokosti je radila u Italiji kao njegovateljica, žena od oko pedeset godina , mislim da nije muslimanka nego neko afričko ime ali ok, mislim nisu ti crnci sad neljudi ono samo su crne boje tako da ono.... problem je u ovima šta dolaze ilegalno a ekonomski su imigranti a ima ih masu tako da a eto šta sad da ja pametno tu kažem
Problem je kad ih puno jer onda dolazi do izražaja nagon, a nagon znači biološku prevlast vrlo jednostavno
Problem je kad se ne vidi šira slika, a ona po meni nije dobra jer pretpostavlja ulazak milijuna crnaca i dr., trajni sukob i uništenje tradicionalnih nacija, država, naroda etc u nešto tko zna što
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:24

Kermit wrote:
RayMabus wrote:Neznam šta bi vam reka, evo recimo kad sam bija u Italiji 2001 onda ova jedna žena iz Senegala ili Obale Bjelokosti je radila u Italiji kao njegovateljica, žena od oko pedeset godina , mislim da nije muslimanka nego neko afričko ime ali ok, mislim nisu ti crnci sad neljudi ono samo su crne boje tako da ono.... problem je u ovima šta dolaze ilegalno a ekonomski su imigranti a ima ih masu tako da a eto šta sad da ja pametno tu kažem
Problem je kad ih puno jer onda dolazi do izražaja nagon, a nagon znači biološku prevlast vrlo jednostavno
Ovo nije nitko organizira, ovo ti je jednostavno ekonomska spontana imigracija, to jednostavno takva priča 

Ono sa Sirijcima i Merkel je jer se ona usrala da Grčka neće vraćati dugove ako pukne pod tolikom masom imigranata
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Guest 17/3/2018, 10:27

Kermit wrote:
kofein wrote:Odbor za doček - Mega kruzeri i da vidiš. Žene i djeca lunch-paketi i hig.potrepštine, muški u potpalublje.
Da ali ako ti EU upravlja oligarhija koja je to isplanirala  u biti, a šta ćeš onda?

Dolaze teška vremena za manjine svih vrsta u Europi ( ne kratkoročno) , jedna od tih je i migrantska.  Žao mi je svake osobe...ljudskog bića itd. ali nitko nije umješan i spretan u istrebljenjima drugih kao bijeli europski kršćanin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by RayMabus 17/3/2018, 10:28

Imaš one sorošove udruge koje brodovima pomažu ovima da uđu u Evropu 

OK to stoji da netko organizira no općenito ta pojava ekonomske imigracije iz Afriku u Evropu je prirodna pojava tj netreba ju itko organizirati kao takvu pošto je prirodna pojava tj obična ekonomska migracija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175903
2014-04-11


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:29

RayMabus wrote:
Kermit wrote:
RayMabus wrote:Neznam šta bi vam reka, evo recimo kad sam bija u Italiji 2001 onda ova jedna žena iz Senegala ili Obale Bjelokosti je radila u Italiji kao njegovateljica, žena od oko pedeset godina , mislim da nije muslimanka nego neko afričko ime ali ok, mislim nisu ti crnci sad neljudi ono samo su crne boje tako da ono.... problem je u ovima šta dolaze ilegalno a ekonomski su imigranti a ima ih masu tako da a eto šta sad da ja pametno tu kažem
Problem je kad ih puno jer onda dolazi do izražaja nagon, a nagon znači biološku prevlast vrlo jednostavno
Ovo nije nitko organizira, ovo ti je jednostavno ekonomska spontana imigracija, to jednostavno takva priča 

Ono sa Sirijcima i Merkel je jer se ona usrala da Grčka neće vraćati dugove ako pukne pod tolikom masom imigranata
Spontano je stotine NGO brodova organiziralo prijevoz, spontano je ubijen gadafi i uništena Libija, spontano su mil. crnaca pohtrili upravo preko te zemlje, spontano se u svim mass medijima uvjerava Europljane da je dolazak milijuna crnaca nešto dobro, te da će isti obogatiti Europu i vrijedno raditi heheh je spontano je začetnik EU u ovom obliku predvidio isto to te da će nestatiti de facto bijela rasa, koja isto tako spontano u biti ne psotoji nego smo svi isti i tako dalje i dalje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Kermit 17/3/2018, 10:33


"I think there’s a resurgence of antisemitism because at this point in time Europe has not yet learned how to be multicultural, and I think we’re gonne be part of the throes of that transformation, which must take place. Europe has not yet learned how to be multicultural. Europe is not going to be the monolithic societies that they once were in the last century. Jews are going to be at the center of that. It’s a huge transformation for Europe to make. They are now going into a multicultural mode, and Jews will be resented because of our leading role. But without that leading role, and without that transformation, Europe will not survive."
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou - Page 2 Empty Re: Kozojebi od Firenze napravili Mogadishu na Arnou

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum