ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 14:40

Pa nigdje nisam sponenuo oružje baš suprotno objasnija sam da je sve čisto politički i poprilično neznatno s obzirom na postotak glasova ali da ipak smanjuje utjecaj muslimanskog bratstva i Wehabdija tu 

Nigdje o oružju ovdje nisam pričao baš suprotno

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by Ringo10 13/3/2018, 14:44

epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:Od svih na hrvatskoj političkoj sceni, najretardiraniji su upravo pravaši...da se netko trudi toliko gluposti i sljepila skušiti u jednu politiku teško bi uspio.

Oni su prirodni fenomen.

Kaj se tiče Hrvata i Bih, puno prije bih dao da o njihovoj sudbini odluči SNSD nego HSP.

Srećom pa pravaše ionako nitko ne pita za mišljenje. I ne samo kada je BiH u pitanju.


Strašno, koji su to idioti. Na žalost njihovi frikovi su prisutni, doduše manjim dijelom i kroz hdz.
Zemljače, ne pričam ja bez veze. Nama u BiH su se te endehazijanerske zablude i utopije razbile o glavu svaki put, i 1945, i 1992, i sve do danas.

Platili smo katastrofalno.

I opet luđaci to guraju. I nije meni problem HSP nego jaki elementi te politike u HDZ.

A i u SDP, ali oni se furaju na ostatke bratstva jedinstva i utopiju o BiH kao nekoj multi kulti papazjaniji.

iako je Milanović bio manje više OK po tome pitanju.

Ali meni je nevjerojatno da u Kifli niko nema muda da skreše Bakiru i bratiji da ONI NISU BIH I DA PRESTANU SEBE TAKO PREDSTAVLJATI.

I odbiti bilo kakav razgovor s njima u tome smislu. Samo sva trojica ili NIKO.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by jastreb 13/3/2018, 15:00

RayMabus wrote:Pa nego šta su

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hsp-republika-srpska-i-snsd-su-ostatak-ostatka-projekta-velike-srbije/180313026
Memorandum VI ili VII? Koji je po redu?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 15:11

Pa Hrvati u Hrvatskoj se baš i nefuraju na HSP 

Pričamo o Bih a ja kako to politički vidim tamo je njima na terenu to bolje preimenovati u hrvatsko bošnjačka stranka prava 

I to je sve, čista politika, nikakvo oružje i vojska
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by jastreb 13/3/2018, 15:15

RayMabus wrote:Pa Hrvati u Hrvatskoj se baš i nefuraju na HSP  
Ne,ali se furaju na tzv krovne udruge i CUH,odnosno na Hrvate.

Danas se Hrvatima imaju pravo nazivati samo oni i ja to poštujem.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 15:25

Čuj s obzirom na ovu trpačinu imigrantima porast konzervatizma i euroskepticizma je očekivan no koliko ih zanima nekakva rvatska granica na Drini vidi se po izborima i koliko HSP dobija tako da ono truć srać Jasenovac ustaše truć srać
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by jastreb 13/3/2018, 15:28

RayMabus wrote:Čuj s obzirom na ovu trpačinu imigrantima porast konzervatizma i euroskepticizma je očekivan no koliko ih zanima nekakva rvatska granica na Drini vidi se po izborima i koliko HSP dobija tako da ono truć srać Jasenovac ustaše truć srać
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 15:31

Ma HSP u Hrvatskoj nekome može bit zanimljiv jedino ako se bavi nekim temama koje su ovdje bitne 

Hrvatska je u NATO i sad će on meni pričati o nekakvoj Drini, odi u BiH pa njima pričaj, to njih zanima a ne mene
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 15:49

Brige me za HSP, ja to ovako gledam : reformirajte se, uđite u 21 stoljeće pa ćete dobit i malo više glasova a ako se nereformirate nećete no bolje da i nedobijete sa takvim zaostalim političkim programom

Znači sve pet a oni kako oće, puca mi kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by RayMabus 13/3/2018, 16:17

Volio bih ja da je ovo vojna tema ali nije nego čisto politika i za dobit koji glas više 

Ja nemam vojnu korist od ovih osim u jednom slučaju a to je da budu ubojice wehabdija, dakle kažnjenička bojna antiwehabdijska

Jedino im tako mogu dati vojno povjerenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by Antijunak 13/3/2018, 21:08

Naša braća u BiH su u potpunosti u pravu.
Govoriti protiv RS-a i Dodika ne znači ulizivanje muslimanima.
Dodik i Izetbegović imaju identičnu politiku prema BiH Hrvatima.


Last edited by Antijunak on 13/3/2018, 21:13; edited 1 time in total (Reason for editing : fzukkuffkuz)
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije  - Page 2 Empty Re: HSP : Republika Srpska i SNSD su ostatak ostataka projekta Velike Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum