ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal' - Page 2 Empty Re: Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal'

Post by Guest Tue 13 Mar - 13:00

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ako ti napraviš na kopnu onda taj DOK više nema funkciju 

Ima, samo ne više za plutajući terminal.
To se financijski neisplati, ono uložiti ćeš dvjesto miljona eura pa ćeš poslije sve to uklanjat da bi prilagodio kopnenom koji košta dodatnih pola milijarde eura 

Nemaš što uklanjat, jednostavno ga iskoristiš za drugu funkciju. Pola milijarde nije ništa ako se posao pokaže profitabilnim i strateški važnim, pa zašto ne reći i politički oportunim. Ionako bar pola ili čak veći dio financija za to neće doći od nas.

Guest
Guest


Back to top Go down

Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal' - Page 2 Empty Re: Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal'

Post by RayMabus Tue 13 Mar - 13:02

Imaš, cijeli sistem cijevi na doku 

Minja ti se sve jer je tekući plin sad taj koji tu prolazi a on je pod ogromnim pritiskom 

Sve moraš povadit i stavit cijevi koje drže tako veliki pritisak 

SVE MORAŠ IZVADIT 

SVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal' - Page 2 Empty Re: Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal'

Post by Guest Tue 13 Mar - 13:07

Čestitke Obersnelu i Komadini! Vjerodostojno, nema što. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal' - Page 2 Empty Re: Bundzije protiv LNG terminala kapitulirale pred Buzinom!Jednoglasno 'Mi prihvacamo LNG Terminal'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum