ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!! - Page 2 Empty Re: Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Post by jastreb 11/3/2018, 21:56

Srbija je počela da mi se gadi.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!! - Page 2 Empty Re: Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Post by Guest 11/3/2018, 21:59

marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:.dobre pitjke..eto sto.. :cleanteeth
a kru te jebo, pa to nije ni stapom od dva metra dirat a kamoli jebat

sirove ko komad govedine
a spolna bolest uračunata u cijenu
nesto nezamjenjivo u dobrom i zestokom seksu,Marc..e sad ono drugo..zene danas u prosjeku visokim postotkom vrve spolnim bolestima,ne kao nekad rjecitima,nego suptilno proguranih u medije kroz filtar politicke korektnosti..
Tudey..cure od 13 godina vise kod doktora za zenske bolesti.. :cleanteeth

ma to je tolko sve primitivno da ne bi štapom diro... kad kažem sirovo mislim primitivno
Ma jasno.. :D ..u svojim mladjim danim sa bio sa par srpkinja i istina jeste,primitivno i sirovo,ali u krevetu tako da nema ogranicenja..radi joj sto pozelis..nema finjaka,nema tabua,nema uffff gadi mi se..ne bi...
finalni dojam je bio 10+..naravno za nes vise i nisu :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!! - Page 2 Empty Re: Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Post by jastreb 11/3/2018, 22:03

pismejker wrote: 
Ma jasno.. :D ..u svojim mladjim danim sa bio sa par srpkinja i istina jeste,primitivno i sirovo,ali u krevetu tako da nema ogranicenja..radi joj sto pozelis..nema finjaka,nema tabua,nema uffff gadi mi se..ne bi...
finalni dojam je bio 10+..naravno za nes vise i nisu :cleanteeth
Ja sam bio sa par Srpkinja,ali niti sa jednom pravom Srbijankom. Možda će i koja doći na red,ponovo dolaze na more i tako to.

"Moje" Srpkinje,koje sam ja svojevremeno posedovao bile su bosanske i krajiške pravoslavke,tako da je to bilo to.

U sjećanju mi je najviše ostala jedna Banijka ,Krdžanka,čiji me otac bio ganjo i jedna sa Majevice koja je u trenucima žara vikala "O majko Srbijo!"
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!! - Page 2 Empty Re: Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Post by Guest 11/3/2018, 22:12

jastreb wrote:
pismejker wrote: 
Ma jasno.. :D ..u svojim mladjim danim sa bio sa par srpkinja i istina jeste,primitivno i sirovo,ali u krevetu tako da nema ogranicenja..radi joj sto pozelis..nema finjaka,nema tabua,nema uffff gadi mi se..ne bi...
finalni dojam je bio 10+..naravno za nes vise i nisu :cleanteeth
Ja sam bio sa par Srpkinja,ali niti sa jednom pravom Srbijankom. Možda će i koja doći na red,ponovo dolaze na more i tako to.

"Moje" Srpkinje,koje sam ja svojevremeno posedovao bile su bosanske i krajiške pravoslavke,tako da je to bilo to.

U sjećanju mi je najviše ostala jedna Banijka ,Krdžanka,čiji me otac bio ganjo i jedna sa Majevice koja je u trenucima žara vikala "O majko Srbijo!"
ufffff..yebo ti taj zar...ko kad je Zdenaka vikala Zdenku...."OOOO sunce moje,oooo sunce mojeeee..""

vrlo uvjerljivo... lol!

zensku kad rokas kako Bog kaze,krklja,grglja,dreci,bori se za dah,njače i generira uglavnom neprirodne i neugodne zvuke...

Lose si yebao J lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!! - Page 2 Empty Re: Horor! Srbija u kandžama starleta i kriminala!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum