ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by vuksadinare 7/11/2022, 17:26

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/jurica-padjen-stulic-se-ponasa-kao-izbezumljena-starleta-zvao-sam-ga-za-dopustenje/2409796.aspx

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Re: Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by vuksadinare 7/11/2022, 17:28

tocno..kao nista ga ne zanima ovdje a sve zna i javlja se...lik je opako prosvirao..zeljan je medijske paznje a kao megira to..i pokvaren je do srzi..napada i optuzuje one koji hoce da odrze sjecanje na njega i azru..treba ga poslati u t.p.m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Re: Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by Noor 7/11/2022, 19:45

isfrustrirani umobolni smor, skviči već 38 godina

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Re: Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by vuksadinare 7/11/2022, 21:55

Noor wrote:isfrustrirani umobolni smor, skviči već 38 godina
podsjeca me na mentalnog :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Re: Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by crvenkasti 7/11/2022, 21:58

četnik
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje' Empty Re: Padjen:'Stulic se ponasa kao izbezumljena starleta.Zvao sam ga za dopustenje'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum