ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 14:26

Sta kupit kao poklon za krstenje?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 12 Mar - 14:27


pare.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 14:29

Nemam para.

Dalje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 12 Mar - 14:36


origami haljinu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 14:39

Kic pozelit cu ti da.opet ispeces glavic ako nastavis ovako dalje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 14:40

Radosnicu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 16:07

Sto je to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 16:10

Baby tagebuch

Izgleda da je temp od zuba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 17:05

Kako bolje kuzim na njemackom nnego hrvatskom :D
Tesko je to tutu naci, a do grada nam se nije dalo...

Uzeli smo baby posteljinu I baby dekicu...
Mislim da ce biti ok
Ako ne bude, neka poklone nekome
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 12 Mar - 17:15

Dobar poklon...

Bila mi majka. Radim neki kolač od mrkve njemu sutra za marendu.
I ručak dovršavam da bude topao kad dođe doma.

Brzo sam ušla u domaćica mode. :hekla
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 12 Mar - 17:31

Dakle, ovo pišem bez ikakve osude. Neutralna sam po pitanju tuđih života i odluka dok ne utječu na mene.

Samo me zanima kako netko stane s fakultetom, a ima jedan ispit do diplome, a da nakon toga nikad ne diplomira i živi ok s tim?
Ne pričam u slučaju bolesti, rata i više sile.
Zanima me mentalni sklop. Jar imam dojam da bi mene to satralo i stajalo mi stalno ko neki mač iznad glave.
Kako mirno živjet sa spoznajom da nešto nisi dovršio? :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 17:39

medication wrote:Dakle, ovo pišem bez ikakve osude. Neutralna sam po pitanju tuđih života i odluka dok ne utječu na mene.

Samo me zanima kako netko stane s fakultetom, a ima jedan ispit do diplome, a da nakon toga nikad ne diplomira i živi ok s tim?
Ne pričam u slučaju bolesti, rata i više sile.
Zanima me mentalni sklop. Jar imam dojam da bi mene to satralo i stajalo mi stalno ko neki mač iznad glave.
Kako mirno živjet sa spoznajom da nešto nisi dovršio? :D
To sam se ja uvijek pitala.

MMoja svekrva je tako. Ostao joj je jedan.ispit I odustala je. Nedavno priznala iako se godinama hvalila da ima dva faksa (tecaj pri fakultetu I 1 faks koji nije zavrsila).

Iskreno mislim da je osoba...ne znam kako reci...ali postoji nesto sto je ocito muci u glavi... depresija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 17:50

To je strah od novoga poglavlja u zivotu i neuspjeha u njemu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 18:02

Da... Neki problem (strah, panika...) koji u tom trenutku iyadje na vidjelo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 18:12

Izadje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 22:24

Evo kaze mi muz da ako budemo imali sina (sto 100% necemo) da bi volio da ga nazovemo Yusuf, Henrik ili Dante
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 12 Mar - 23:04

Henrik je hedino prolazno



Meni je erik savrseno ime! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 Mar - 23:08

medication wrote:Dakle, ovo pišem bez ikakve osude. Neutralna sam po pitanju tuđih života i odluka dok ne utječu na mene.

Samo me zanima kako netko stane s fakultetom, a ima jedan ispit do diplome, a da nakon toga nikad ne diplomira i živi ok s tim?
Ne pričam u slučaju bolesti, rata i više sile.
Zanima me mentalni sklop. Jar imam dojam da bi mene to satralo i stajalo mi stalno ko neki mač iznad glave.
Kako mirno živjet sa spoznajom da nešto nisi dovršio? :D
mozda su jednostavno ljudi sa nekim drugim izborom sretniji ...recimo lupam primjer netko na kraju rudarskog fakulteta ima spoznaju da ga ne zanima izvlacenje plemenitih metala iz zemlje srebra zlata i zivot pod zemljom i u laboratoriju ...vise ga privlaci otvoriti trgovinsku radnju postati krojac i pratiti modne tokove ili recimo sasvim slucajno osvoji par michelin zvjezdica  sretan je biti kuvar u poznatim restoranima ...ili spozna da se kao mali igrao vlakovima pa postane pilot vlakova koji jure po svjetu ...primjera ima bezbroj ...zatim ima primjera novotkrivenih sportista u skvasu i curlingu :)


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 12 Mar - 23:27

...isto tako vazno je uskladiti prihode i rashode ...moj komsija haso je odlican autolimar i izdrzava zenu i troje djece ...dok komsija camil ekonomista jedva brine o jednom djetetu i zeni ...a obojica su isli sa mnom u razred i imali petice sve ...odlican a ja sam imao trojke dobar i jednom mi uciteljica dala iz likovnog
vrlo dobar cetiri :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 13 Mar - 9:35

Idem u frizera kasnije, mislim da ću se bar 10 cm skratit...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 13 Mar - 10:41

Nemoj se samo tamo porodit! :D

Tako sam ja bila kod frizerke jedan dan,drugi dan rodila....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum