ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:01

Ja vam u horoskop apsolutno ne vjerujem, to mi ništa ne znači.
Svi nas pitaju što će nam dijete bit po horoskopu, muž odgovori "drvosječa" i to je to... :D

Nisam ti ja hladna, nastojim bit racionalna, ali hladna nisam.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:01

betty.boop wrote:ja sam s ocem prvi biljar igrala

i poker ... :D



E, to su ti momenti koje pamtiš do kraja života.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 12/3/2018, 12:02

i dobre lekcije, moram rec :)


unistio me na pokeru, tako da mi zgadilo za cijelu vjecnost
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:04

Jao znala sam! :x 


Sa 5 godina prva kava....rano si pocela med! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:05

Ja sam med mogla zamisliti samo s malim pisulincem. Curica mi jje bila totalno iznenadenje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:14

Meni je veće iznenađenje bilo to da je curica, nego to da sam trudna.
Nazvao me doktor na telefon i javio mi, a ja taman s posla, skidam hlače i ostanem zbunjeno s jednom nogavicom u zraku. :^0

E da, voli reggae. Razludi unutra kad se nešto takvo upali. Jučer je u kafiću Bob Marley svirao, umirali smo od smijeha na njene pokrete.
Bude li mi neke Rade Manojlović puštala po kući ukidat ćemo joj džeparac ili takvo nešto.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:15

Nisam ni mislila da si hladna....samo racionalna,pri zemlji.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:15

Te Rade sve od kuce polaze.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:16

Meni je najcudnije kad inteligentna osoba slusa narodnjake....ne znam,taj misterij je vrijedan teorije zavjere neke....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:23

Emili mi.pod temperaturom....padne od ibuprofena ali opet skoci nakon 6-7 sati....nista ne jede i grlo ju boli....ici cu kod doktorice popodne s njom....

Imam poriluka pa cu joj pokusati dati bar nesto kasikom.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:24

Lady, super ti je onaj Granićev kolač... :D

Meni kad mi ljudi za koje sam mislila da su inteligentni šalju mail forwarduše...
I kad me, kad saznaju da nemam tv, u šoku pitaju "ali ali što radiš navečer".

Što odgovorit na to? "izrađujem maslac"?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:25

E, što je sa zubom?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/3/2018, 12:27


izrađujem maslac :^^

hvatam krijesnice, stojim na rukama, crtam svjetlosne mačeve, slušam gitaru..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:46

izradujem maslac :^0

meni je comp izbacio tv....pogledam radije ciljano neku seriju ili film....


zub je jos malo natecen.....idem kod doktora za svaki slucaj.....

pojela je 2 tanjura poriluka....jedva sam ju nagovorila....:D

al kad je probala,pojela sve i trazila jos.....:x

Koje ja probleme imam! :D

Sta je forwardusa? :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 12:47

kic wrote:
izrađujem maslac :^^

hvatam krijesnice, stojim na rukama, crtam svjetlosne mačeve, slušam gitaru..


sexam se je ispravan odgovor......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 12:50

A ona sranja koja trebaš poslat na 7 adresa ili ćeš dobit tumor guzice i sve će pocrkat oko tebe.
Ili one vjerske, pošalji ovu duhovnu nepismenu poruku da bi Isus znao da ga se ne sramiš i da ne bi plakao.
Ili paranoje i teorije urote tipa u šampone za djecu nam stavljau dihidrogen monixid, wake up sheeple, zaštitimo našu nejač od zlih farmaceuta i to.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 13:02

a sad znam.....to nisam dobila ne pamtim.....ja to samo ignoriram,i isto se iznenadim,od koga nekad stigne.....

Ljudima se tesko izdici iznad nekih normi.....nazalost....i uvijek misle tipa "a ne moze naskoditi"

To sam dobila kao odgovor kad sam priju pitala "mislis stvarno da tvoj amen pomaze tesko bolesnom djetetu u komentarima?!"

Zavaravanje na entu.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 13:04

Ja ne znam,ali mome muzu nesto fali,,,,on svugdje trazi zavjeru....sad je poceo sa teorijom zemlja je ravna ploca......ima fobiju o zavaravanju o vlastitoj slobodi.....ne znam kako bih to objasnila.....s jedne strane sve propituje i to je dobro,sa druge strane se uhvati za nesto gdje ja samo glavom mogu okretati.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 13:10

medication wrote:A ona sranja koja trebaš poslat na 7 adresa ili ćeš dobit tumor guzice i sve će pocrkat oko tebe.
Ili one vjerske, pošalji ovu duhovnu nepismenu poruku da bi Isus znao da ga se ne sramiš i da ne bi plakao.
Ili paranoje i teorije urote tipa u šampone za djecu nam stavljau dihidrogen monixid, wake up sheeple, zaštitimo našu nejač od zlih farmaceuta i to.
:^0


To mi jedna stara susjeda non stop ssalje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/3/2018, 13:16

Trebala bi se naručit u frizera prije nego rodim, da budem 6-7 mjeseci mirna.
I na pregled kod dermatologa, planiram na jesen otić na par tretmana. Skidala bi neke madeže i 2-3 bradavice. Mrzim ikakve kožne izrasline.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/3/2018, 14:26

Sta kupit kao poklon za krstenje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 30 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum