ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni - Page 2 Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 25/2/2018, 10:43

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
I u policiji kada tražiš informaciju od sudionika nekog zločina moraš dati garanciju da ga nećeš optužiti .

Nećemo ih mi kao država tužiti kao državu, ali oštećenima i njihovim obiteljima nitko ne može zabraniti da to sami pokušaju i to prvenstveno preko suda u Strasbourgu.
Mogu, ali neće oni dostaviti vojnu tajnu sudu u Strasbourgu . 
To je utopijski potpuno. Ako je vec ova drzava htjela doznati zbog tih obitelji podatak onda je trebala mjenjati podatke . A ako neće , neka zasute zauvijek . Ovo - opet nam nije donio ništa ! je vec krajnje glupo..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni - Page 2 Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 10:57

Kod mene je ovdje ovo lito bija momak iz Niša, moja poznanica mu je rodica jer je njoj mater od tamo 

Ok lik popričali baš o ekonomskoj situaciji tamo, tuga i jad 

E sad je ovdje more  bolji standard ali nema ovdje industrije radnih mjesta plus oni svi moraju i podstanarstvo plačat ako će trajnije ostat 

Nije to baš njima neka ekonomska računica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176000
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni - Page 2 Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 11:07

Šta se tiče nekih drugih stvari npr pruga Beograd Zagreb treba znat da je to njima žila kukavica u ekonomskom smislu jer Beograd Budimpešta Beć nije

Beograd Zagreb Minken sjeverna Italija Švicarska zapadna Njemačka Francuska itd

Mi smo im žila kukavica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176000
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni - Page 2 Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 16:59

kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
I u policiji kada tražiš informaciju od sudionika nekog zločina moraš dati garanciju da ga nećeš optužiti .

Nećemo ih mi kao država tužiti kao državu, ali oštećenima i njihovim obiteljima nitko ne može zabraniti da to sami pokušaju i to prvenstveno preko suda u Strasbourgu.
Mogu, ali neće oni dostaviti vojnu tajnu sudu u Strasbourgu . 
To je utopijski potpuno.

U tom slučaju je njihov ulazak u EU također utopijski.
A koliko će zbog toga izgubiti u gospodarskom smislu, za struku nije čak niti neki poseban problem izračunati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni - Page 2 Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum