ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by vuksadinare 24/2/2018, 16:57

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1028228
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by vuksadinare 24/2/2018, 16:59

Eh nikad vucic cud promjenit nece...mozda se sjeti ofarbat vrance u bijelo i poslati ih u hrvatsku sa porukom..'vracamo ukradene lipicanere'..a lipicinate vec vraceni..ne bi me cudilo ili iznenadilo od njega... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by vuksadinare 24/2/2018, 17:03

Dobro je nekidaj kolumnist vecernjeg napisao...prije ce nam dati vojvodinu nego prave dokaze o nestalima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 24/2/2018, 18:13

Šokirana sam , bas sam mislila da ce dati dokaz protiv sebe !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 09:41

kaja wrote:Šokirana sam , bas sam mislila da ce dati dokaz protiv sebe !

Totalna nekooperativnost ili lažna kooperativnost mu sigurno neće pomoći da uvede Srbiju u EU.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 09:43

Briga njega za Eu  njemu je bitno samo da vlada Srbijom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 09:48

Vučića zanima samo vladanje Srbijom

Evo 

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t24762-jedinstvena-srpska-nacionalna-dijaspora

To kad proučiš onda vidiš da je spreman na vanjsko politički pohod da oslabi bih u svijetu a Srbiju ojača
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 09:51

RayMabus wrote:Briga njega za Eu  njemu je bitno samo da vlada Srbijom

Ako bude manje ili više otvoreno sabotirao ulazak Srbije u EU onda neće ni dugo biti na vlasti. On zna, kao i većina stanovnika Srbije, kako im je ulazak u EU jedina šansa da izbjegnu totalni gospodarski kolaps.
Ali kreten se nada kako će uspjeti u tome tipičnom kombinacijom galame uz povremeno urlikanje i balkanskog muljanja i petljanja s gomilama lažnih obećanja koja nema namjeru ispuniti, a da će Hrvatsku zaplašiti retardiranim optužbama za ustaštvo koje dolaze ne toliko od njega samog nego od njegovih glasnogovornika iz vrha vlasti koji su svojevremeno uz veliku pomoć hrvatskih medija tražili ustaše po Hrvatskoj (hajka na Hasanbegovića i Karamarka).
Mediji po Hrvatskoj su u međuvremenu od toga uglavnom odustali, moguće zato jer im se nije svidjela situacija u kojoj su se time bavili skupa sa nakupinama fekalija kao što su Dačić i Vulin, pa je to loše djelkovalo po njihov imidž u Hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 10:01

Nije on mađioničar pa da može Srbima preko noći dat njemačke plaće  svjestan je da će mnogo Srba iselit pa radi skupa sa SPC jedinstvenu srpsku dijasporu i svima srpsko državljanstvo tko je vani a nije iz Srbije nego BiH u državama gdje je dvojno državljanstvo moguće a kako je Beograd povezan avionima sa cijelim svijetom tako ih vraća u Beograd

Drugim riječima spremam je da sve Srbe iz Bosne a vani su pretvori u državljane Srbije pri čemu radi ogromnu uslugu drugima u BiH jer smanjuje bih srpsku dijasporu

Hvala mister Dodik ja sam za vas uvik govorija da ste vi moj najdraži ustaša
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 25/2/2018, 10:10

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:Šokirana sam , bas sam mislila da ce dati dokaz protiv sebe !

Totalna nekooperativnost ili lažna kooperativnost mu sigurno neće pomoći da uvede Srbiju u EU.
To i nije bas uvjet za njegov ulazak u EU a kooperativnost ide u dva pravca, obostrano. Daj nešto da bi dobio nešto. 
Nije kooperativnost - ja sam glavni, mene svi obožavaju a ti mi donesi sto hoću jer sam jako ljut  !
Tako nikad nećemo dobiti ništa , malo objektivnosti ne bi škodilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 10:11

RayMabus wrote:Drugim riječima spremam je da sve Srbe iz Bosne a vani su pretvori u državljane Srbije pri čemu radi ogromnu uslugu drugima u BiH jer smanjuje bih srpsku dijasporu

Ne smanjuje, jer je dijaspora po definiciji dio stanovništva odnosno nacije koji živi izvan svoje matične države odnosno domovine. Što je u ovom slučaju Srbija, bez obzira na činjenicu da su po ustavnom uređenju Srbi konstitutivni narod u BiH. Isti slučaj i sa Hrvatima u BiH. 
Kvaka je u tome da BiH nema jedan konstitutivni narod kao svaka normalna država bez obzira koliko muslimani u BiH priželjkivali i službeno status tzv. temeljnog naroda predočen u islamističkoj deklaraciji Alije Izetbegovića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 10:13

Nek on samo srbuje

Jel znate koliki je pad stanovništva u nekim okruzima po Srbiji i Vojvodini ?

Gle ovo sad  onaj dio gdje je većina teritorija s onu stranu Dunava

-12%

https://en.m.wikipedia.org/wiki/West_Bačka_District
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 10:18

kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:Šokirana sam , bas sam mislila da ce dati dokaz protiv sebe !

Totalna nekooperativnost ili lažna kooperativnost mu sigurno neće pomoći da uvede Srbiju u EU.
To i nije bas uvjet za njegov ulazak u EU a kooperativnost ide u dva pravca, obostrano. Daj nešto da bi dobio nešto. 
Nije kooperativnost - ja sam glavni, mene svi obožavaju a ti mi donesi sto hoću jer sam jako ljut  !
Tako nikad nećemo dobiti ništa , malo objektivnosti ne bi škodilo.

Jasno da postoje pravila, ali dok ih mi nastojimo kršiti u svoju korist vrlo blago, Vučić to pokušava obilato i kada se nakupi tih nekooperativnosti, onda će platiti cijenu odugovlačenjem ulaska pa zbog toga i padom s vlasti. I ovako im je najpovoljniji rok 2015. godina.
Dakle, nećemo mi biti krivi zbog kašnjenja sa ulaskom Srbije u EU zbog čega će izgubiti jako puno u svojem gospodarskom razvoju, nego Vučić i birači koji stoje iza njegove politike, i tu stvarno malo više objektivnosti ne bi škodilo.
Mi ćemo samo voditi računa o vlastitim interesima, a neka Vučić vodi o interesima Srbije, pa nismo pali s Marsa da odustanemo od vlastitih interesa samo zato da bi Srbija lakše ušla u EU!
I da, naš interes nije potpuni kolaps Srbije i Srba kao naroda (pa da opet dobijemo gomilu izbjeglica sa tih prostora kao što se to već događalo u prošlosti) nego samo da stalno budemo barem dva koraka ispred istočnog nam susjeda kako nas više ni na koji način ne bi mogli ugroziti.
Ja to inače javno govorim od početka 1992. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 25/2/2018, 10:29

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:Šokirana sam , bas sam mislila da ce dati dokaz protiv sebe !

Totalna nekooperativnost ili lažna kooperativnost mu sigurno neće pomoći da uvede Srbiju u EU.
To i nije bas uvjet za njegov ulazak u EU a kooperativnost ide u dva pravca, obostrano. Daj nešto da bi dobio nešto. 
Nije kooperativnost - ja sam glavni, mene svi obožavaju a ti mi donesi sto hoću jer sam jako ljut  !
Tako nikad nećemo dobiti ništa , malo objektivnosti ne bi škodilo.

Jasno da postoje pravila, ali dok ih mi nastojimo kršiti u svoju korist vrlo blago, Vučić to pokušava obilato i kada se nakupi tih nekooperativnosti, onda će platiti cijenu odugovlačenjem ulaska pa zbog toga i padom s vlasti. I ovako im je najpovoljniji rok 2015. godina.
Dakle, nećemo mi biti krivi zbog kašnjenja sa ulaskom Srbije u EU zbog čega će izgubiti jako puno u svojem gospodarskom razvoju, nego Vučić i birači koji stoje iza njegove politike, i tu stvarno malo više objektivnosti ne bi škodilo.
Mi ćemo samo voditi računa o vlastitim interesima, a neka Vučić vodi o interesima Srbije, pa nismo pali s Marsa da odustanemo od vlastitih interesa samo zato da bi Srbija lakše ušla u EU!
I da, naš interes nije potpuni kolaps Srbije i Srba kao naroda (pa da opet dobijemo gomilu izbjeglica sa tih prostora kao što se to već događalo u prošlosti) nego samo da stalno budemo barem dva koraka ispred istočnog nam susjeda kako nas više ni na koji način ne bi mogli ugroziti.
Ja to inače javno govorim od početka 1992. godine.
On zbog nas neće pasti s vlasti , jedino ako mu se opamete birači. 
I da, s ovakvim stavom a takav imaju i političari nikad nećemo dobiti nikakav podatak s nestalima. 
Jer nam nitko ne bi dao. Da ponovim , moraš dati nešto da bi dobio nešto. 
I u policiji kada tražiš informaciju od sudionika nekog zločina moraš dati garanciju da ga nećeš optužiti .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 25/2/2018, 10:33

Sto ce reci hrvatskim političarima uopće nije važan taj podatak i sluzi im za prepucavanje - jao, opet nam nije dao ništa!
Da im je važan mijenjali bi informacije , sigurno postoji nešto sto oni traže .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 10:34

Nismo u srednjem vijeku pa ljudi žive od stoke i zemlje a kreću se pješice ili na konju tako da gospodarski pad Srbije je u suštini svi će zaprašit vanka na zapad
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 10:37

RayMabus wrote:Nismo u srednjem vijeku pa ljudi žive od stoke i zemlje a kreću se pješice ili na konju tako da gospodarski pad Srbije je u suštini svi će zaprašit vanka na zapad

Pa i mi smo za njih zapad.
I ako svi zapraše na zapad, oko pola milijuna će završiti kod nas, htjeli mi to ili ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Guest 25/2/2018, 10:39

kaja wrote:
I u policiji kada tražiš informaciju od sudionika nekog zločina moraš dati garanciju da ga nećeš optužiti .

Nećemo ih mi kao država tužiti kao državu, ali oštećenima i njihovim obiteljima nitko ne može zabraniti da to sami pokušaju i to prvenstveno preko suda u Strasbourgu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by RayMabus 25/2/2018, 10:40

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Nismo u srednjem vijeku pa ljudi žive od stoke i zemlje a kreću se pješice ili na konju tako da gospodarski pad Srbije je u suštini svi će zaprašit vanka na zapad

Pa i mi smo za njih zapad.
I ako svi zapraše na zapad, oko pola milijuna će završiti kod nas, htjeli mi to ili ne.
Pa sad, treba platiti podstanarstvo, plaće nikakve . ... sumnjam
RayMabus
RayMabus

Posts : 175408
2014-04-11


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by kaya 25/2/2018, 10:43

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
I u policiji kada tražiš informaciju od sudionika nekog zločina moraš dati garanciju da ga nećeš optužiti .

Nećemo ih mi kao država tužiti kao državu, ali oštećenima i njihovim obiteljima nitko ne može zabraniti da to sami pokušaju i to prvenstveno preko suda u Strasbourgu.
Mogu, ali neće oni dostaviti vojnu tajnu sudu u Strasbourgu . 
To je utopijski potpuno. Ako je vec ova drzava htjela doznati zbog tih obitelji podatak onda je trebala mjenjati podatke . A ako neće , neka zasute zauvijek . Ovo - opet nam nije donio ništa ! je vec krajnje glupo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni Empty Re: Vucic opet farba.Donio podatke o nestalima koji su pronadjeni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum