ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Možemo od njih učiti ali nije to za nas

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Možemo od njih učiti ali nije to za nas - Page 3 Empty Re: Možemo od njih učiti ali nije to za nas

Post by debotoijusto 19/2/2018, 17:19

Kavran wrote:
debotoijusto wrote:nikako ceska , tamo baba droga i ne viruju u svetost majke katolicke crkve

suprotno. polupredsjednički sustav, odjebali socijalizam, tvojim izbjeglicama i pederima poručili - marš u pičku materinu. e. :cleanteeth

@kavrane neukost ti srednje ime

Češka se smatra jednom od najliberalnijih država u Centralnoj Evropi po pitanju ljudskih prava lezbejki,gej, biseksualnih i transrodnih (LGBT) osoba. Godine 2006. Češka je donela zakon o registrovanim partnerstvima.
Homoseksualnost je dekriminalizovana 1962. godine. Starosna granica za stupanje u seksualne odnose je izjednačena 1990. godine za istopolne (ranije bila na 18) i heteroseksualne odnose na 15 godina. Vojska dozvoljava gejevima i lezbejkama da otvoreno služe. Homoseksualna prostitucija je legalizovana 1990. godine.

Prema istraživanjima Angus Reid Global Monitora decembra 2006. godine, 52% građana i građanki podržava istopolni brak

Od 1999. godine vojska Češke tretira seksualnu orijentaciju privatnim pitanjem i tehnični ona nije stvar na osnovu koje se može ne dozvoliti priključenje vojsci. Godine 2001. Češka je usvojila antidiskriminacioni zakon u skladu sa odredbama Evropske unije, u kome se eksplicitno pominje zabrana na osnovu seksualne orijentacije.


zivi i pusti druge da zive , to ja zovem odjebati "socijalizam"

debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Možemo od njih učiti ali nije to za nas - Page 3 Empty Re: Možemo od njih učiti ali nije to za nas

Post by danni1 19/2/2018, 17:29

Nemamo mi što učiti od drugih. Sad je baš kako treba. Dobro je al ne treba bit bolje.
Kad bi bilo bolje onda bi se svi oni koji imaju pravo na povratak došli ovamo, prvenstveno mislim na srbe, kozojebi ne bi više bili u prolazu nego bi se trgali da tu ostanu a i one hrvatske pizde što su zbrisale van vratile bi se i srale o svojim zaslugama za napredak RH.

_________________
Možemo od njih učiti ali nije to za nas - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Možemo od njih učiti ali nije to za nas - Page 3 Empty Re: Možemo od njih učiti ali nije to za nas

Post by Sora 19/2/2018, 17:33

danni1 wrote:Nemamo mi što učiti od drugih. Sad je baš kako treba. Dobro je al ne treba bit bolje.
Kad bi bilo bolje onda bi se svi oni koji imaju pravo na povratak došli ovamo, prvenstveno mislim na srbe, kozojebi ne bi više bili u prolazu nego bi se trgali da tu ostanu a i one hrvatske pizde što su zbrisale van vratile bi se i srale o svojim zaslugama za napredak RH.
Nemamo 
Svi trebaju uciti od nas 
Kako preko trnja do zvijezda .
Doduse, to su jos Rimljani znali 
Ali mi smo isto stari narod 
To znaci , kpji kurac starci vise imaju uciti 
Kus budi i sjedi uz pecku lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Možemo od njih učiti ali nije to za nas - Page 3 Empty Re: Možemo od njih učiti ali nije to za nas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum