ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laura non c'è

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:03

danni1 wrote:
catabbath wrote:Uzalud Yoda objašnjavaš, što veći Rvat + katolik to je niži IQ i veća budala.
Ne objašnjava nego laže,dal svijesno il laprda samo što je netko njemu slagao o tom potom.

Di Yoda laže, lik radi za 3000 kn dok mu država plaća smještaj za njega, ženu, dicu, država plaća hranu, država plaža zdravstvo, država plaža školovanje...a vi budale i stoke sitnog zuba radujte se u kršćanskom duhu i radite za njih...

catabbath

Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 19:08

:D :D :D :D

ok ako ovaj u pekari sam može zaraditi plaću i pokriti sve ove gore troškove , života na obali(ne radi se o jebenom slavonskom mordoru nego zadru, gdje nemožeš naći stan više u dugoročni najam bez brutalne cifre) , onda sretno. želim i ja takvu pekarsku plaću(cirka 10 000kn minimalno)


ali od ostalih nitko ne radi. ovaj barem dio troškova pokriva sa plaćom(lik je prije u siriji radio u pekari). evo na ovoj temi, su ti uglavnom obitelji , gdje većina nema niti osnovnu školu. ali niti jebenu osnovnu školu. pazi u RH nemožeš naći posao ako nemaš srednju školu, svi imaju srednju, onaj tko nema , taj neradi nigdje, ljudi sa faksom nemogu dobit SSS posao, sada će vas ovi bez osnovne škole hraniti.. kako da ne.

mislim, prije par godina svi smo se kolektivno smijali švabama i francuzima i šveđanima kako su glupi, kako uvoze low IQ imigrante bez ikakve škole, koji naravno ne rade, nego se kasnije ubace u šverc -komerc, terorizam, sex -silovanje, a sada ista ekipa koja se ruga(najgore od svega uglavnom desničari to je još veći fenomen), sada mislite da će vas hraniti.. kako da ne.. slušaj šta će biti.. većina neće radiit. sve će te im plaćati. kao u švedskoj. a ovi će vas i vašu djecu pleskati kada zalutate u njihov "kvart". a ako budete živi par desetljeća, penzija vam neće biti a ovi će vas pobiti, jer će svatko od njih imati 4-5-6 djece, jer naravno ne moraju raditi za njih, nego vi koji budete imali 0-1-2 djece morate hraniti svoje dvoje djece i 6djece od ahmeda.. sretno vam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by danni1 13/2/2018, 19:09

catabbath wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:Uzalud Yoda objašnjavaš, što veći Rvat + katolik to je niži IQ i veća budala.
Ne objašnjava nego laže,dal svijesno il laprda samo što je netko njemu slagao o tom potom.

Di Yoda laže, lik radi za 3000 kn dok mu država plaća smještaj za njega, ženu, dicu, država plaća hranu, država plaža zdravstvo, država plaža školovanje...a vi budale i stoke sitnog zuba radujte se u kršćanskom duhu i radite za njih...
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.Čovjek radi i plača si sam. Da ne radi dobio bi 100kn mj. i živio u prihvatilištu.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:12

danni1 wrote:
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.

A jesi glup. Ali ono baš baš. Stup tup tup. Bit glup i siromašan, bolje nisi ni zaslužio cheers

"Prema postojećem zakonu imaju pravo dvije godine plaćanja svih troškova života i smještaja. Po njihovom zapošljavanju, upisu u škole itd" - pojašnjava Aničić."

http://www.narodni-list.hr/posts/372565002
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:16

A vlasniku hotstela koji ih je uzeo nadam se da će mu ga uništiti onako kako kozoljubi znaju.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by danni1 13/2/2018, 19:20

catabbath wrote:
danni1 wrote:
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.

A jesi glup. Ali ono baš baš. Stup tup tup. Bit glup i siromašan, bolje nisi ni zaslužio cheers

"Prema postojećem zakonu imaju pravo dvije godine plaćanja svih troškova života i smještaja. Po njihovom zapošljavanju, upisu u škole itd" - pojašnjava Aničić."

http://www.narodni-list.hr/posts/372565002
Da u hostelu, što je isti kurac kao i prihvatilište za azilante. I to pravo imaju dok se ne zaposle kad se zaposle ode i uzdržavanje.
Nisam ja glup nego ti.
I oni u Jasenovcu su imali sve životne troškove plačene i smještaj i hranu.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:26

danni1 wrote:Da u hostelu, što je isti kurac kao i prihvatilište za azilante.

Hehe samo kvaka je u tome da je i taj hostel većini vas "dobrih" ovaca koji ih podržavati ipak nedostižan san u rangu Sheratona ali nema veze, kršćanski je radovati se tuđoj srići i vlastitoj mižeriji, biti će bolja nagrada kad umrete  cheers cheers cheers.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:29

Btw. za 20 godina će morati dogratiti minare na Sv.Donata cheers

_________________
Laura non c'è - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by catabbath 13/2/2018, 19:32

Evo malo gledam po FB, zadrani hebu mater tom Ninčeviću i njegovoj ženi 100 na sat samo tako. Biti će da su loši vjernici?
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by danni1 13/2/2018, 19:33

catabbath wrote:
danni1 wrote:Da u hostelu, što je isti kurac kao i prihvatilište za azilante.

Hehe samo kvaka je u tome da je i taj hostel većini vas "dobrih" ovaca koji ih podržavati ipak nedostižan san u rangu Sheratona ali nema veze, kršćanski je radovati se tuđoj srići i vlastitoj mižeriji, biti će bolja nagrada kad umrete  cheers cheers cheers.
Koga podržavamo?

ja sam uvijek bio za stav onog, jebem ga, ne znam više al je rekao da je prvih 5000 emigranata trebalo potopit i da bi ostali odustali.

Apsolutno sam protiv te najezde al na sreću mi takvih problema nemamo a nemamo baš zato što im ne dijelimo luksuzne stanove s kabelskom TV i 1000€ džeparca uz sve ostale plačene troškove života kako ovdje neki to pokušavaju prezentirati.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 19:41

danni1 wrote:
catabbath wrote:
danni1 wrote:
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.

A jesi glup. Ali ono baš baš. Stup tup tup. Bit glup i siromašan, bolje nisi ni zaslužio cheers

"Prema postojećem zakonu imaju pravo dvije godine plaćanja svih troškova života i smještaja. Po njihovom zapošljavanju, upisu u škole itd" - pojašnjava Aničić."

http://www.narodni-list.hr/posts/372565002
Da u hostelu, što je isti kurac kao i prihvatilište za azilante. I to pravo imaju dok se ne zaposle kad se zaposle ode i uzdržavanje.
Nisam ja glup nego ti.
I oni u Jasenovcu su imali sve životne troškove plačene i smještaj i hranu.

šta reći? koju? posluku porati? poslati? kome!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by danni1 13/2/2018, 19:46

Gnječ wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:
danni1 wrote:
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.

A jesi glup. Ali ono baš baš. Stup tup tup. Bit glup i siromašan, bolje nisi ni zaslužio cheers

"Prema postojećem zakonu imaju pravo dvije godine plaćanja svih troškova života i smještaja. Po njihovom zapošljavanju, upisu u škole itd" - pojašnjava Aničić."

http://www.narodni-list.hr/posts/372565002
Da u hostelu, što je isti kurac kao i prihvatilište za azilante. I to pravo imaju dok se ne zaposle kad se zaposle ode i uzdržavanje.
Nisam ja glup nego ti.
I oni u Jasenovcu su imali sve životne troškove plačene i smještaj i hranu.

šta reći? koju? posluku porati? poslati? kome!
Ma...ništa, neke bedastoće moš i preskočit.

Poanta je da nije svaki besplatni smještaj i hrana nešto nužno dobro, zna bit i sranje.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 20:05

danni1 wrote:
catabbath wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:Uzalud Yoda objašnjavaš, što veći Rvat + katolik to je niži IQ i veća budala.
Ne objašnjava nego laže,dal svijesno il laprda samo što je netko njemu slagao o tom potom.

Di Yoda laže, lik radi za 3000 kn dok mu država plaća smještaj za njega, ženu, dicu, država plaća hranu, država plaža zdravstvo, država plaža školovanje...a vi budale i stoke sitnog zuba radujte se u kršćanskom duhu i radite za njih...
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.Čovjek radi i plača si sam. Da ne radi dobio bi 100kn mj. i živio u prihvatilištu.
a-a..jok...Eto i u svabiji Kozojebi i Čamuge dobivaju sakom i kapom,neki dan smo gledali listu jedne famiglie,sa 12 clanova..mindestens 7500 Ojra mjesecno...Takvu pomoc nece vidjeti niti jedan svabo,imao i duplo vise djece...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by aben 13/2/2018, 20:15

catabbath wrote:Evo malo gledam po FB, zadrani hebu mater tom Ninčeviću i njegovoj ženi 100 na sat samo tako. Biti će da su loši vjernici?
ne bi se reklo po ovoj sliki, ali sarah je znoš ki komod žinske...njoj je sve bjanko oprošteno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by danni1 13/2/2018, 20:17

pismejker wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:Uzalud Yoda objašnjavaš, što veći Rvat + katolik to je niži IQ i veća budala.
Ne objašnjava nego laže,dal svijesno il laprda samo što je netko njemu slagao o tom potom.

Di Yoda laže, lik radi za 3000 kn dok mu država plaća smještaj za njega, ženu, dicu, država plaća hranu, država plaža zdravstvo, država plaža školovanje...a vi budale i stoke sitnog zuba radujte se u kršćanskom duhu i radite za njih...
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.Čovjek radi i plača si sam. Da ne radi dobio bi 100kn mj. i živio u prihvatilištu.
a-a..jok...Eto i u svabiji Kozojebi i Čamuge dobivaju sakom i kapom,neki dan smo gledali listu jedne famiglie,sa 12 clanova..mindestens 7500 Ojra mjesecno...Takvu pomoc nece vidjeti niti jedan svabo,imao i duplo vise djece...
Ovo tu nije švabija, tu dobiju kurac.

Al to je dobro, zato ih tu i nema previše.

_________________
Laura non c'è - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 20:27

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Mala je punoljetna i treba yu yebat..Tako ce jedino nauciti da SVE koshta,pa i dobivanje posela.. jocolor

a ti si kurvin sin i treba ti jebat mater.
Mater ye yebo tata pokoyni,i eto menea..kakvog takvog,no na tvojoj kurveštiji psecoj od matere su se ipak izredali svi klijenti Vrapča i ostalih uglednih ustanova,pa si nastao ti...ehhh..geni nepatvoreni... lol! lol! lol!

jebotibog mater i oca pričamo o situaciji u kojoj je ta cura i njena obitelj a ti razvalio o jebačini??? pa jebem li ti majku koja te sastavi...
U kojoj je situaciji..SVI ZDRAVI I RADNO SPOPSOBNI,a kukaju na velika zvona...Pas ti mater naguzio,ja necu,jerbo ne turam tamo gdje i ludjaci iz uglednih ustanova,ZASTO NITKO SE NIJE SJETIO NAPRAVITI IZLET U INOZEMSTVO da okusa sretju,a okusao bi,TATA sigurno na bajusteli,gdje bi cisto imao minimum 1800 Ojra,pa bi mogao poslati obitelji za prvu ruku..

Kako ja nisam nikad kukao,nego odlazio tamo gdje ima posla i para i zaradjivao za svoj zivot,i jos pomogao i obitelji??
Od 14 godine,pastiguzicupoharo,znam sto je rad i zaradjivanje,i ne cvilim u privatno,a kamoli u javno..Zdrav i sposoban,vec 30 godina ,kojekuda zaradjujem i nis mi ne fali..vremenom sam se i usavrsio i usavrsavam se,i olaksavam si posao koim zaradjujem..covjek nakon 40 mora biti svoj BOSS,i ako ne mozgom zaradjivati,a ono znati druge upregnuti..

I sad..Jebla te ova tvoja obitelj,redom od Tata,mame,i kćerke,svi odreda kmeljavci nesposobni,i kukavni...

Jebacina,da,to je jedino sto je mala zasluzila svojim fantaziranjem o nekom bajnom zivotu,uz besmislenu skolu,na podrucju gdje zivi...

uz mamino opetovane price kako je ona princeza i svi cekaju da joj prvoj prihvate molbu za posel..da je tome tako,ne bi svi dzuture kukali i njurgali,nego bi se angazirali sire...

I jebem je ponovno,u sve rupe,a kad mi se kuratz dobro otvrdne i navlazi,nategnem i tebe na Kitonju,onako da zacvilis i oci iskolacis...etoc... :cleanteeth


Last edited by pismejker on 13/2/2018, 20:29; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 20:28

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
catabbath wrote:
danni1 wrote:
Ne objašnjava nego laže,dal svijesno il laprda samo što je netko njemu slagao o tom potom.

Di Yoda laže, lik radi za 3000 kn dok mu država plaća smještaj za njega, ženu, dicu, država plaća hranu, država plaža zdravstvo, država plaža školovanje...a vi budale i stoke sitnog zuba radujte se u kršćanskom duhu i radite za njih...
to se tebi samo čini,ne plača država ništa.Čovjek radi i plača si sam. Da ne radi dobio bi 100kn mj. i živio u prihvatilištu.
a-a..jok...Eto i u svabiji Kozojebi i Čamuge dobivaju sakom i kapom,neki dan smo gledali listu jedne famiglie,sa 12 clanova..mindestens 7500 Ojra mjesecno...Takvu pomoc nece vidjeti niti jedan svabo,imao i duplo vise djece...
Ovo tu nije švabija, tu dobiju kurac.

Al to je dobro, zato ih tu i nema previše.
Gotsajd dank..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by prckov 13/2/2018, 21:09

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Mala je punoljetna i treba yu yebat..Tako ce jedino nauciti da SVE koshta,pa i dobivanje posela.. jocolor

a ti si kurvin sin i treba ti jebat mater.
Mater ye yebo tata pokoyni,i eto menea..kakvog takvog,no na tvojoj kurveštiji psecoj od matere su se ipak izredali svi klijenti Vrapča i ostalih uglednih ustanova,pa si nastao ti...ehhh..geni nepatvoreni... lol! lol! lol!

jebotibog mater i oca pričamo o situaciji u kojoj je ta cura i njena obitelj a ti razvalio o jebačini??? pa jebem li ti majku koja te sastavi...
U kojoj je situaciji..SVI ZDRAVI I RADNO SPOPSOBNI,a kukaju na velika zvona...Pas ti mater naguzio,ja necu,jerbo ne turam tamo gdje i ludjaci iz uglednih ustanova,ZASTO NITKO SE NIJE SJETIO NAPRAVITI IZLET U INOZEMSTVO da okusa sretju,a okusao bi,TATA sigurno na bajusteli,gdje bi cisto imao minimum 1800 Ojra,pa bi mogao poslati obitelji za prvu ruku..

Kako ja nisam nikad kukao,nego odlazio tamo gdje ima posla i para i zaradjivao za svoj zivot,i jos pomogao i obitelji??
Od 14 godine,pastiguzicupoharo,znam sto je rad i zaradjivanje,i ne cvilim u privatno,a kamoli u javno..Zdrav i sposoban,vec 30 godina ,kojekuda zaradjujem i nis mi ne fali..vremenom sam se i usavrsio i usavrsavam se,i olaksavam si posao koim zaradjujem..covjek nakon 40 mora biti svoj BOSS,i ako ne mozgom zaradjivati,a ono znati druge upregnuti..

I sad..Jebla te ova tvoja obitelj,redom od Tata,mame,i kćerke,svi odreda kmeljavci nesposobni,i kukavni...

Jebacina,da,to je jedino sto je mala zasluzila svojim fantaziranjem o nekom bajnom zivotu,uz besmislenu skolu,na podrucju gdje zivi...

uz mamino opetovane price kako je ona princeza i svi cekaju da joj prvoj prihvate molbu za posel..da je tome tako,ne bi svi dzuture kukali i njurgali,nego bi se angazirali sire...

I jebem je ponovno,u sve rupe,a kad mi se kuratz dobro otvrdne i navlazi,nategnem i tebe na Kitonju,onako da zacvilis i oci iskolacis...etoc... :cleanteeth
hraaaaaaaak puuuj
fuj jebote
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Leviathan2 13/2/2018, 21:23

ex normal wrote:
pismejker wrote:
eto,čači joj nadjem poso promptno na bajusteli,a cura nek ubuduce razlislja koja skola joj u buducnosti moze donijeti benefite i sigurnu lovu..da je medicinar,ucas bi je ubacio kod frenda doktora u kliniku...
ovako,curo..turizam?? A REAL???? Suspect

zašto bi Laura trebala otići iz svog rodnog Zadra, dok u isto vrijeme ima za ciganliju iz Azije?

zasto ciganlija?
evo, ako se covjek uistinu zeli uklopit u drustvo i odbacit ono sto ga je spitavalo, znaci svo ono od cega je pobjegao, ja sam prvi koji bi mu pomogao
s vremenom ce se njegova djeca naturalizirati i postati clanovi drustva, ukoliko zadrzi mentalitet od kojeg je pobjegao bit ce izoliran i on i djeca ili ako ga se bude sililo da bude ono sto je odprije, danas sutra ce postat problemi u drustvu
osobno znam arapa iz tunisa koji je promjenio ime i sebi i djeci dok su jos djeca bila mala, naucio jezik i prilagodio se okolini,i naravno okolina ga je prihvatila kao ravnopravnog, sin j eozenio rumunjku a kcer se udala za nekog talijana i sasma su normalni clanovi drustva
zasto laura nebi otisla iz zadra ako ne vidi buducnost u njemu
ako je ovaj "cigan" vidi u zadru buducnost  i vidi nadu, zasto bi ga se razapinjalo
svi trebaju poceti od sebe, sto mislite kako je biti stranac
mislite li da se hrvati udomace u irskoj ili njemackoj odmah?
jednom auslender uvijek auslender, eventualno dobro prilagodjen auslender

_________________
Laura non c'è - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 21:31

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Mala je punoljetna i treba yu yebat..Tako ce jedino nauciti da SVE koshta,pa i dobivanje posela.. jocolor

a ti si kurvin sin i treba ti jebat mater.
Mater ye yebo tata pokoyni,i eto menea..kakvog takvog,no na tvojoj kurveštiji psecoj od matere su se ipak izredali svi klijenti Vrapča i ostalih uglednih ustanova,pa si nastao ti...ehhh..geni nepatvoreni... lol! lol! lol!

jebotibog mater i oca pričamo o situaciji u kojoj je ta cura i njena obitelj a ti razvalio o jebačini??? pa jebem li ti majku koja te sastavi...
U kojoj je situaciji..SVI ZDRAVI I RADNO SPOPSOBNI,a kukaju na velika zvona...Pas ti mater naguzio,ja necu,jerbo ne turam tamo gdje i ludjaci iz uglednih ustanova,ZASTO NITKO SE NIJE SJETIO NAPRAVITI IZLET U INOZEMSTVO da okusa sretju,a okusao bi,TATA sigurno na bajusteli,gdje bi cisto imao minimum 1800 Ojra,pa bi mogao poslati obitelji za prvu ruku..

Kako ja nisam nikad kukao,nego odlazio tamo gdje ima posla i para i zaradjivao za svoj zivot,i jos pomogao i obitelji??
Od 14 godine,pastiguzicupoharo,znam sto je rad i zaradjivanje,i ne cvilim u privatno,a kamoli u javno..Zdrav i sposoban,vec 30 godina ,kojekuda zaradjujem i nis mi ne fali..vremenom sam se i usavrsio i usavrsavam se,i olaksavam si posao koim zaradjujem..covjek nakon 40 mora biti svoj BOSS,i ako ne mozgom zaradjivati,a ono znati druge upregnuti..

I sad..Jebla te ova tvoja obitelj,redom od Tata,mame,i kćerke,svi odreda kmeljavci nesposobni,i kukavni...

Jebacina,da,to je jedino sto je mala zasluzila svojim fantaziranjem o nekom bajnom zivotu,uz besmislenu skolu,na podrucju gdje zivi...

uz mamino opetovane price kako je ona princeza i svi cekaju da joj prvoj prihvate molbu za posel..da je tome tako,ne bi svi dzuture kukali i njurgali,nego bi se angazirali sire...

I jebem je ponovno,u sve rupe,a kad mi se kuratz dobro otvrdne i navlazi,nategnem i tebe na Kitonju,onako da zacvilis i oci iskolacis...etoc... :cleanteeth


kru' te yebo...

nisi ni pogledao ni poslušao ni pročitao prilog nego ti je samo pička na pameti ti bi jebo i jebo bi ti i kozu na vozu više nego kozojebi.

cura kaže da od 14 godine radi i školuje se istovremeno tako da tvoje seksualne fantazije ostavi za rujku.

pričala je o tome da živi u nemogućim uvjetima u baraki koja samo što se ne uruši sama od sebe. pa bolju kuću su imali tri prašćića jebote alo bing gdje mi to živimo? državnih praznih stanova ima pun kurac nek im daju stan da mogu živjet ko ljudi a ne ko u doba franje tahija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Guest 13/2/2018, 21:35

ti državni stanovi su rezervirani za arape i talibane. hrvati mogu svoj platiti u njemačkoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Laura non c'è - Page 3 Empty Re: Laura non c'è

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum