ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by zganci_i_jetrica 10/3/2024, 16:28

Anthony Perkins svojim toksičnim prdežom pokušava stvoriti dimnu zavjesu: - Nema veze što se kralo, nego tko je nadležan da tu krađu sankcionira. A s obzirom da smo samo mi nadležni, nema veze što se kralo, opančarko rumunjska  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by debotoijusto 10/3/2024, 23:17

Da su izbori provedeni početkom ožujka, HDZ bi bio relativni izborni pobjednik s izraženom prednosti u odnosu na političku konkurenciju, SDP i ostale političke stranke. Tako je u mjerenju rejtinga stranaka provedenom između 4. i 6. ožujka HDZ zabilježio izbor od 26.5 posto (25.6 posto prije mjesec dana), što je najbolji rezultat ove stranke u posljednjih godinu dana.


Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Dr-evil-evil-laugh


https://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-anketa-hdz-ima-najvecu-podrsku-u-posljednjih-godinu-dana/2546117.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by zganci_i_jetrica 11/3/2024, 17:36

Kenwood Kenon odgovorio na teške prozivke EU tužiteljice. Rugao se novinarki, prepirao


Na pitanje odakle on zna da EPPO nije nadležan za 3D skeniranje kad on pripada izvršnoj, a ne sudbenoj vlasti nema odgovor, nego kaže da je "to svakome jasno". "Zar mislite da bi revizija, ministarstva i agencije predsjedniku vlade koji ih traži očitovanje rekla da to nije EU novac, a da je EU novac", kazao je.


Novinarka mu je potom počela govoriti što su sve nadležnosti EPPO-a i da je među tim nadležnostima i potencijalna šteta EU sredstvima. 


"Kako su vas izbrifirali", rekao je Anthony Perkins.


"Nije me nitko izbrifirao, znam razmišljati svojom glavom", odgovorila mu je novinarka.


"Je, je sigurno", rekao je cinično Anthony Perkins novinarki. 
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by vili40 11/3/2024, 18:42

zganci_i_jetrica wrote:Kenwood Kenon odgovorio na teške prozivke EU tužiteljice. Rugao se novinarki, prepirao


Na pitanje odakle on zna da EPPO nije nadležan za 3D skeniranje kad on pripada izvršnoj, a ne sudbenoj vlasti nema odgovor, nego kaže da je "to svakome jasno". "Zar mislite da bi revizija, ministarstva i agencije predsjedniku vlade koji ih traži očitovanje rekla da to nije EU novac, a da je EU novac", kazao je.


Novinarka mu je potom počela govoriti što su sve nadležnosti EPPO-a i da je među tim nadležnostima i potencijalna šteta EU sredstvima. 


"Kako su vas izbrifirali", rekao je Anthony Perkins.


"Nije me nitko izbrifirao, znam razmišljati svojom glavom", odgovorila mu je novinarka.


"Je, je sigurno", rekao je cinično Anthony Perkins novinarki. 
i koja je poruka?Ne trebaš razmišljati kraj takvih genijalaca sa AP na čelu.Na svima nama je da se bavimo svojim brigama,punimo proračun i slavimo trenutak kad se pojavio mesija i njegovi gologuzi pastiri.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by zganci_i_jetrica 11/3/2024, 18:46

vili40 wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Kenwood Kenon odgovorio na teške prozivke EU tužiteljice. Rugao se novinarki, prepirao


Na pitanje odakle on zna da EPPO nije nadležan za 3D skeniranje kad on pripada izvršnoj, a ne sudbenoj vlasti nema odgovor, nego kaže da je "to svakome jasno". "Zar mislite da bi revizija, ministarstva i agencije predsjedniku vlade koji ih traži očitovanje rekla da to nije EU novac, a da je EU novac", kazao je.

Novinarka mu je potom počela govoriti što su sve nadležnosti EPPO-a i da je među tim nadležnostima i potencijalna šteta EU sredstvima. 

"Kako su vas izbrifirali", rekao je Anthony Perkins.

"Nije me nitko izbrifirao, znam razmišljati svojom glavom", odgovorila mu je novinarka.

"Je, je sigurno", rekao je cinično Anthony Perkins novinarki. 
i koja je poruka?Ne trebaš razmišljati kraj takvih genijalaca sa AP na čelu.Na svima nama je da se bavimo svojim brigama,punimo proračun i slavimo trenutak kad se pojavio mesija i njegovi gologuzi pastiri.
Poruka je jasna: - Ja sam SuperAndrija, a svi vi ostali ste moji kmetovi.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by sitting_bull 12/3/2024, 01:18

gotov je.

bahati psihopat je počeo s novinarima ulaziti u rasprave i tako se još više razgolićuje pred biračima.

je, šalabajzeru briselski, svijeća dogorijeva i mečka već tanca pred tvojim vratima.

gotov si.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by zganci_i_jetrica 12/3/2024, 12:15

sitting_bull wrote:gotov je.

bahati psihopat je počeo s novinarima ulaziti u rasprave i tako se još više razgolićuje pred biračima.

je, šalabajzeru briselski, svijeća dogorijeva i mečka već tanca pred tvojim vratima.

gotov si.
HDZ će na izborima opet dobiti najviše glasova, tako da se bojim da će nas doživotni Anthony Perkins i dalje..., you know what  :|
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by prckov 12/3/2024, 14:46

sitting_bull wrote:gotov je.

bahati psihopat je počeo s novinarima ulaziti u rasprave i tako se još više razgolićuje pred biračima.

je, šalabajzeru briselski, svijeća dogorijeva i mečka već tanca pred tvojim vratima.

gotov si.

nisam

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by sitting_bull 13/3/2024, 22:53

prckov wrote:
sitting_bull wrote:gotov je.

bahati psihopat je počeo s novinarima ulaziti u rasprave i tako se još više razgolićuje pred biračima.

je, šalabajzeru briselski, svijeća dogorijeva i mečka već tanca pred tvojim vratima.

gotov si.

nisam
ti nisi.

anemično đubre jeste.

vidi se i po najezdi tzv. političkih analitičara koji redom objavljuju hdz šalabahter analize po kojima hdz pobjeđuje.

anemičar je shvatio kako mu je bolje biti kuco.

anemičarev je problem što neće izdržati biti u sjeni nekakvih plaćenih trbuhozboraca.

gotov je.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu Empty Re: Laura Kovesi: Kenwood Kenon stvara dimnu zavjesu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum