ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by darth_vader 11/2/2018, 22:16

Njemu će to što je najgore pasati, a i doktor mu propisao zbog hemeroida...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by RayMabus 11/2/2018, 22:19

DESKTOPJa sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Index_logovijesti




Isti ljudi koji su spalili slikovnicu u Kaštelima, danas su vodili kozu u duginim bojama kroz Trogir
Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Sat PRIJE POLA SATA |
 
D.M.
Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Dfvndfjuvndfj1
[size]
[size=14]FOTO: PETRA KAKIĆ
TROGIRANI nisu kao krnju spalili starca s natpisom "Ja sam gay, a ovo su pederi", već zlatnu špinu koja je pukla, a nitko nije primijetio da curi pola godine, dok se novi gradonačelnik Ante Bilić nije uhvatio za glavu kada je vidio koliki računi stižu za vodu. Trogirski proračun puknuta je cijev olakšala za nevjerojatnih milijun kuna pa je razumljivo i da se krnje ove godine ukazao u vidu zlatne špine.

"To su naši dragi gosti iz Kaštela, ne možemo kontrolirati njihov program"
Na karnevalu u Trogiru danas se vidio i program vezan uz napad na LGBT zajednicu, a od organizatora karnevala Tonćija Barade iz udruge Rašpin jute doznajemo kako je riječ o gostima iz Kaštela, koji su prošli tjedan spalili dječju slikovnicu s dvije mame i dva tate, zbog čega su dobili i kaznenu prijavu koju su podnijele LGBT i roditeljske udruge.

>> Na karnevalu u Trogiru vodili kozu obojanu u dugine boje: "Ja sam gay, a ovo su pederi"

"To su naši dragi gosti iz Kaštela. Udruga Poklade. Njihove točke ne možemo kontrolirati. Njihov je krnje bio s natpisom "Ja sam gay, a ovo su pederi", mi smo spalili zlatnu špinu. Očito su procurile neke dezinformacije", kaže Barada.



"Moje mišljenje nije relevantno"
Pitali smo što ga što on misli o točki iz Kaštela.
"Svatko ima svoje mišljenje vezano za to, imam i ja, ali nije relevantno. To je njihov izražaj, ja ga poštujem. Eto, jer to je njihovo", kazao nam je Barada.
Čuli smo se i s gradonačelnikom Trogira, SDP-ovcem Antom Bilićem.
"Nisam bio tamo, ali je u svakom slučaju neprimjereno, pogotovo što je bilo dosta djece. Strašno mi je bilo i ono u Kaštelima, a i ovo sad. To sigurno ne mogu biti teme koje nas tište", komentirao je Bilić[/size][/size]
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by RayMabus 11/2/2018, 22:22

HaHHa Kaštelani opet jebu nevade 

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by melkior 11/2/2018, 22:23

@Ray Mabus wrote:

"To su naši dragi gosti iz Kaštela. Udruga Poklade. Njihove točke ne možemo kontrolirati. Njihov je krnje bio s natpisom "Ja sam gay, a ovo su pederi", mi smo spalili zlatnu špinu. Očito su procurile neke dezinformacije", kaže Barada.

"Moje mišljenje nije relevantno"
Pitali smo što ga što on misli o točki iz Kaštela.
"Svatko ima svoje mišljenje vezano za to, imam i ja, ali nije relevantno. To je njihov izražaj, ja ga poštujem. Eto, jer to je njihovo", kazao nam je Barada.
Čuli smo se i s gradonačelnikom Trogira, SDP-ovcem Antom Bilićem.
"Nisam bio tamo, ali je u svakom slučaju neprimjereno, pogotovo što je bilo dosta djece. Strašno mi je bilo i ono u Kaštelima, a i ovo sad. To sigurno ne mogu biti teme koje nas tište", komentirao je Bilić

@melkior:

Jesam ja na drugoj temi spominjao karakter, lol.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by RayMabus 11/2/2018, 22:32

Ha ha ha nejebu ih nula posto 

 Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by prckov 11/2/2018, 22:46

biljezim trogiru jedan + 

:D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by RayMabus 11/2/2018, 22:56

A jbga sad bi Plenković morao reagirati radi kolega u vladi tj HNS

Najbolje ukinit maškare u Kaštelima tako da Hdz iduće izbore izgubi 

A moglm bi i past vlada nije baš da če svi hdzeovci jist Plenkovičeva govna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by RayMabus 11/2/2018, 23:30

 Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 1f602  Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by omni 12/2/2018, 07:26

aben wrote:ne razumin, zoč koza?
Rame uz rame s kozojebima. U svijetlu buducnost. Simbolika bogcegaznat.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by Regoč 12/2/2018, 08:03

danni1 wrote:Pederi konačno u centru pažnje.
:vaultboy1

_________________
Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by Regoč 12/2/2018, 08:05

aben wrote:ne razumin, zoč koza?
Da Zgnječu digne tlak.

_________________
Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by Regoč 12/2/2018, 08:09

prckov wrote:biljezim trogiru jedan + 

:D
I od mene +. Ma evo još koji +++++.

_________________
Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom  - Page 2 Empty Re: Ja sam gay a ovo su pederi : obojili kozu u dugine boje i vukli je sa sobom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum