ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pederi preplavili srbiju...

Go down

pederi preplavili srbiju... Empty pederi preplavili srbiju...

Post by T. 20/7/2017, 10:39

19.07.2017. | 16:54
Pederusi napali Srbiju, prestrašeni ljudi preplavili liječničke ordinacije
pederi preplavili srbiju... Opekotina-pederus-foto-gorana-isailovic-facebook_800
Piše T.S.M.
Foto Facebook


Mislite da su komarci prava napast? Molite boga da nas ne snađe što i naše susjede. Kako javljaju tamošnji mediji, Srbija je pod najezdom pederusa. Zvuči smiješno, ali nije.
Riječ je o insektima roda paederus, koji napadaju noću, baš kao i komarci. Ne bodu, ali ispuštaju otrov čim ih se dotakne.

Najgore što napadnuta osoba može napraviti je protrljati kožu na mjestu kontakta s otrovom, čime se toksini samo dodatno šire po koži te tako nastaje "dermatitis pederus" (Paederus dermatitis), zbog kojeg je potrebno zatražiti liječničku pomoć.

pederi preplavili srbiju... Photo-9
- Ove godine dermatološe ordinacije su pune ljudi zbog ovog insekta. Imamo bar deset posto više intervencija zbog  alergije koja je nastala u dodiru s njegovim toksinom - rekla je dermatovenerologinja Gorana Isailović pojašnjavajući kako su ljudi najčešće uvjereni kako je riječ o herpesu.

Na mjestu koje dođe u dodir s pederusovim toksinom nastaje crvenilo, a najčešće stradaju ruke, vrat, noge, lice te područje oko očiju.
- Nakon dodira s otrovom dolazi do peckanja, kao kada se opečete o žar cigarete. Nastaje prava opekotina, koja je neprijatna, ali nestaje relativno brzo, u roku od sedam dana. Obično se koriste preparati koji lokalno smiruju upalu. Međutim, dok liječenje traje treba se kloniti sunca - savjetovala je dermatovenerologinja koja je fotografije ozljedna nastalih zbog kontakta s pederusom objavila na svom Facebooku.
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by T. 20/7/2017, 10:40

dobro, nije da i prije nismo znali da je srbija puna pedera, al da ih je baš ovoliko....

_________________
pederi preplavili srbiju... Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by Guest 20/7/2017, 10:42

:D  jučer čujem da pulski festival nikad nije imao toliko filmova sa LGBT sadržajem.. i kod nas najezda.. komarci makar grizu džabe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by jastreb 20/7/2017, 11:39

metilda wrote::D  jučer čujem da pulski festival nikad nije imao toliko filmova sa LGBT sadržajem.. i kod nas najezda.. komarci makar grizu džabe...
I ne samo pulski festival.

Prije par godina baš sam ovdje pisao kako je nevjerovatno koliko na hrvatskim kanalima puštaju filmove gay tematike.

U to doba sam u samo tri dana naišao na 4-5 filmova gay tematike. Zapamtio sam samo film "Troje". Gdje jedan lik jebe drugog lika i njegovu ženu,a da ne zna da su lik i žena bračni par. S druge strane žena ne zna da joj ljubavnik kara i muža,niti ovaj lik zna da mu njegov ljubavnik praši i ženu.

http://www.moj-film.hr/film/info/troje/

A i inače baš pratim nedjeljnu rubriku u N.listu "Mediteran" koja redovito izvještava o filskim festivalima i u svim tim festivalima dominiraju filmovi LGTB tematike.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by Guest 20/7/2017, 11:42

podsjeti me ono na neki dan temu,o onoj groznici u Svabiji...dakle,sve vise i vise zarazenih..drzava sve drzi ispod radara..no sestrina frendica sa infektoloskog odjela kaze da je korak do velikog sranja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by crvenkasti 20/7/2017, 13:39

Tako sam ja jednom počeo gledati kaubojski film, mislim ja, da malo uživam i opustim se, kad ono dva kauboja - pedera. Sve mi se zgadilo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by crvenkasti 20/7/2017, 13:40

Evo ga, zove se Planina Brokeback.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by Guest 20/7/2017, 13:44

jastreb wrote:I ne samo pulski festival.

Prije par godina baš sam ovdje pisao kako je nevjerovatno koliko na hrvatskim kanalima puštaju filmove gay tematike.

U to doba sam u samo tri dana naišao na 4-5 filmova gay tematike. Zapamtio sam samo film "Troje". Gdje jedan lik jebe drugog lika i njegovu ženu,a da ne zna da su lik i žena bračni par. S druge strane žena ne zna da joj ljubavnik kara i muža,niti ovaj lik zna da mu njegov ljubavnik praši i ženu.

http://www.moj-film.hr/film/info/troje/

A i inače baš pratim nedjeljnu rubriku u N.listu "Mediteran" koja redovito izvještava o filskim festivalima i u svim tim festivalima dominiraju filmovi LGTB tematike.

to je dio obrazovnog kurikula
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by My Brother Billo 20/7/2017, 14:34

metilda wrote::D  jučer čujem da pulski festival nikad nije imao toliko filmova sa LGBT sadržajem.. i kod nas najezda.. komarci makar grizu džabe...
pederi i nisu tako straasni eno u nekim naprednim zemljama pokusavaju legelizirati pedofiliju,nekrofiliju i tako jos poneku deomokratsku tekovinu
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

pederi preplavili srbiju... Empty Re: pederi preplavili srbiju...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum