ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by crvenkasti Mon 12 Feb - 9:11

Tak da, stvarno su Srbi krivi za našu propast.

Da nas nisu napali, ne bismo imali ustaše na vlasti.

crvenkasti

Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Ringo10 Mon 12 Feb - 13:29

Raspad SFRJ je donio mnogo negativnih ekonomskih posljedica i za Hrvatsku i za ostale iz SFRJ. Bivše.

Ne samo lopovluk koji je bio enorman ali nije bio jedini faktor.

Za HRV je Juga bila i tržište i sirovinska baza. Ekonomija je bila kompatibilna u cijeloj SFRJ. Prekid svih tih tokova i veza je bio ekonomski ubitačan. 

Kod drugih socijalističkih zemalja toga nije bilo, zadržali su i unapredjivali sve te veze u novim uvjetima, uz odredjene izuzetke u nekim dijelovima bivšeg SSSRa.

Česi i Slovaci su nastavili normalnu suradnju. I većina republika bivšeg SSSRa, dok nije Majdan ujebao Ukrajinu ali to tada više nije bilo presudno za Rusku Federaciju.

Svi su ostali iz bivšeg Varš. Pakta nastavili ekonomske veze.

Kod nas to na žalost nije bilo moguće i dogodio se opći ekonomski bankroti pad, a udružen sa kriminalom dobili smo ovo što imamo.

Jebi ga. Zato treba smiriti stvari i pokušati obnoviti ekonomske veze sa zemljama bivše SFRJ prije svega.

I prestati sa kretenskim histerijama o regionu i obnovi Jugovine, ludorija  u kojoj hrvatski radikalni desničari prednjače.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Eroo Mon 12 Feb - 13:41

crvenkasti wrote:Mi smo bili prisiljeni dovesti ustaše na vlast jer su oni obećali da će nas najbolje braniti od buduće srpke agresije.


Nakon obrane od srpske agresije, ostali su na vlasti i učahurili se. Mi smo ih morali voljeti jer su pobijedili. 

A ustaše, kakvi već jesu, kad nema Srba, onda uništavaju ono što im je do ruku.
Za neke kronične upale je Sumamed majka...djeluje konstantno 24 sata.
Rezultat je 100 odstotan.Recidivi su rijetki. U tom slučaju se kura ponovi. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Kermit Mon 12 Feb - 13:46

Pinochet wrote:Originalan članak od Velimira Šonje. Moj možda najdraži ekonomski analitičar
Glupan, pa zar on nije čuo za hrvatsko suficit čudo te da smo postali diplomatska velesila???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Guest Mon 12 Feb - 13:49

asilovski wrote:
Pinochet wrote:Originalan članak od Velimira Šonje. Moj možda najdraži ekonomski analitičar
Glupan, pa zar on nije čuo za hrvatsko suficit čudo te da smo postali diplomatska velesila???
šonje se naravno srpda sa tim izjava Plenkija i ostalih političara. Najjače mi je kako je bio popizdio kada je došla vlada Most-Plenki, kako će biti reformi, a ovi počeli uvoditi nove poreze(i 0 reformi) ovaj Šonje podivljao na fejsu. Vjerojatno je glasovao za MOST računao nešto će napraviti ono prc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Kermit Mon 12 Feb - 13:59

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:Originalan članak od Velimira Šonje. Moj možda najdraži ekonomski analitičar
Glupan, pa zar on nije čuo za hrvatsko suficit čudo te da smo postali diplomatska velesila???
šonje se naravno srpda sa tim izjava Plenkija i ostalih političara. Najjače mi je kako je bio popizdio kada je došla vlada Most-Plenki, kako će biti reformi, a ovi počeli uvoditi nove poreze(i 0 reformi) ovaj Šonje podivljao na fejsu. Vjerojatno je glasovao za MOST računao nešto će napraviti ono prc
Bilo je prošli mjesec predavanje na istu temu bio Bakić i Co i kažu da ukoliko nešto hitno ne učinimo da nam se nepiše dobro ni malo, kažu i čak i bugari krenuli u drastične reforme, a kod nas izmislli još 150.000 branitelja iz Bosne
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Eroo Mon 12 Feb - 15:16

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:Originalan članak od Velimira Šonje. Moj možda najdraži ekonomski analitičar
Glupan, pa zar on nije čuo za hrvatsko suficit čudo te da smo postali diplomatska velesila???
šonje se naravno srpda sa tim izjava Plenkija i ostalih političara. Najjače mi je kako je bio popizdio kada je došla vlada Most-Plenki, kako će biti reformi, a ovi počeli uvoditi nove poreze(i 0 reformi) ovaj Šonje podivljao na fejsu. Vjerojatno je glasovao za MOST računao nešto će napraviti ono prc
Bilo je prošli mjesec predavanje na istu temu bio Bakić i Co i kažu da ukoliko nešto hitno ne učinimo da nam se nepiše dobro ni malo, kažu i čak i bugari krenuli u drastične reforme, a kod nas izmislli još 150.000 branitelja iz Bosne
Fali ti još jedna nula. :]
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo! - Page 2 Empty Re: KAKO SU OVE 3 DRŽAVE S LAKOĆOM PRESTIGLE HRVATSKU: Nekad smo mislili da žive siromašno i bedno, a sad mi plačemo!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum